Sør-Tirol · Italia
Carezza: værmelding og snøvarsel
For Carezza viser varselet fra Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, utstedt 8. nov., 13:00, modellert snøfall på 0 mm på 1 182 m, 0 mm på 1 750 m og 0 mm på 2 350 m de neste 24 timene fra 8. nov., 18:00. Mengdene er millimeter vann i snøen, ikke snødybde. Alle tider er lokal tid (Europe/Rome). Varselkilde
Meldte forhold for Carezza: Heiser: 0 av 13 åpne (Carezza · operatør lift og slope lists; Consorzio impianti a fune Carezza Dolomites; Hentet 8. nov., 17:28 · kildetid ubekreftet). Løyper: 0 av 29 åpne (Carezza · operatør lift og slope lists; Consorzio impianti a fune Carezza Dolomites; Hentet 8. nov., 17:28 · kildetid ubekreftet). Skistedets offisielle informasjon
Carezza ligger i Eggental under Rosengarten og Latemar, nær passveien til Karersee.
Siste rapporter i korte trekk
Fra de offisielle rapportene PisteWindow har hentet. Hver verdi beholder sitt eget område og sin tid.
- Heiser
- 0 av 13 åpneCarezza · operatør lift og slope lists
- Løyper
- 0 av 29 åpneCarezza · operatør lift og slope lists
- Snødybde
- Ikke rapportert
- Sesong
- Sesongdatoer ennå ikke kontrollert
Områdets dekning: Siden dekker skiområdet Carezza slik heiselskapet Carezza Dolomites lister det, med adkomst fra Nova Levante og Tires. Varselet bruker ett punkt, dalstasjonen for taubanen Nova Levante–Malga Frommer. Snødybden kommer fra provinsen Bolzanos stasjon ved Karerpass, ved siden av terrenget; selskapets egen snøtabell vises bare når den er aktuell.
Ditt vinterbilde
Gjeldende oversikt
Snøen under skiene dine.
Snødekke, preparering og overflate i de preparerte løypene.
−3 – 6 °C · 1 750 m · 8. nov. – 10. nov.
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Utstedt 8. nov., 13:00
Kilder og metode
Lokale rapporter beskriver observerte forhold. Værvarselet vises separat og fastslår ikke løypekvalitet eller snødekke.
Illustrasjonen binder sammen de tre visningene. Den er skjematisk, ikke et løypekart eller et bilde av dagens snødekke.
For Carezza er 1 182, 1 750 og 2 350 m høydejusterte modellvarsler for ett punkt, dalstasjonen for taubanen Nova Levante–Malga Frommer. De er ikke observasjoner og ikke separate værstasjoner.
Fjellet, time for time
Sammenlign de neste 48 timene i representative høyder.
Fullstendig varsel · Tilgjengelige varseltimer: 48/48
Utstedt: 8. nov. 2026, 13:00 · Europe/Rome · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2
Varselverdier time for time
| Lokal tid | Temperatur °C | Nedbør mm | Luftfuktighet % | Vind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 8. nov. 2026, 18:00 | −0,1 | 0 | 100 | 0,2 |
| 8. nov. 2026, 19:00 | −0,6 | 0 | 100 | 0,7 |
| 8. nov. 2026, 20:00 | −0,8 | 0 | 95 | 0,8 |
| 8. nov. 2026, 21:00 | −1,1 | 0 | 93 | 0,8 |
| 8. nov. 2026, 22:00 | −1,3 | 0 | 93 | 0,7 |
| 8. nov. 2026, 23:00 | −1,4 | 0 | 91 | 0,7 |
| 9. nov. 2026, 00:00 | −2,1 | 0 | 91 | 1,5 |
| 9. nov. 2026, 01:00 | −2,1 | 0 | 91 | 2,1 |
| 9. nov. 2026, 02:00 | −2 | 0 | 91 | 2,1 |
| 9. nov. 2026, 03:00 | −2 | 0 | 90 | 2,1 |
| 9. nov. 2026, 04:00 | −2,2 | 0 | 89 | 2 |
| 9. nov. 2026, 05:00 | −2,3 | 0 | 89 | 1,9 |
| 9. nov. 2026, 06:00 | −2,4 | 0 | 89 | 1,9 |
| 9. nov. 2026, 07:00 | −2,5 | 0 | 88 | 2 |
| 9. nov. 2026, 08:00 | −2,3 | 0 | 87 | 1,8 |
| 9. nov. 2026, 09:00 | −0,9 | 0 | 87 | 1 |
| 9. nov. 2026, 10:00 | 0,5 | 0 | 91 | 0,5 |
| 9. nov. 2026, 11:00 | 1,4 | 0 | 82 | 0,9 |
| 9. nov. 2026, 12:00 | 2,1 | 0 | 79 | 1 |
| 9. nov. 2026, 13:00 | 2,7 | 0 | 80 | 1,1 |
| 9. nov. 2026, 14:00 | 2,7 | 0 | 81 | 1,1 |
| 9. nov. 2026, 15:00 | 2,5 | 0 | 85 | 1 |
| 9. nov. 2026, 16:00 | 1,8 | 0 | 94 | 0,6 |
| 9. nov. 2026, 17:00 | 0,7 | 0 | 100 | 0,1 |
| 9. nov. 2026, 18:00 | 0,5 | 0 | 93 | 0,2 |
| 9. nov. 2026, 19:00 | 0,4 | 0 | 89 | 0,2 |
| 9. nov. 2026, 20:00 | 0,6 | 0 | 86 | 0,6 |
| 9. nov. 2026, 21:00 | 0,6 | 0 | 89 | 0,8 |
| 9. nov. 2026, 22:00 | 0,7 | 0 | 90 | 0,7 |
| 9. nov. 2026, 23:00 | 0,8 | 0 | 91 | 0,6 |
| 10. nov. 2026, 00:00 | 0,9 | 0 | 92 | 0,5 |
| 10. nov. 2026, 01:00 | 1 | 0 | 92 | 0,6 |
| 10. nov. 2026, 02:00 | 1,1 | 0 | 93 | 0,5 |
| 10. nov. 2026, 03:00 | 1,1 | 0 | 94 | 0,5 |
| 10. nov. 2026, 04:00 | 1,2 | 0 | 95 | 0,4 |
| 10. nov. 2026, 05:00 | 1,2 | 0 | 96 | 0,3 |
| 10. nov. 2026, 06:00 | 1,2 | 0 | 96 | 0,4 |
| 10. nov. 2026, 07:00 | 1,4 | 0 | 95 | 0,4 |
| 10. nov. 2026, 08:00 | 1,6 | 0,2 | 95 | 0,4 |
| 10. nov. 2026, 09:00 | 2 | 0,3 | 96 | 0,3 |
| 10. nov. 2026, 10:00 | 3,2 | 0 | 97 | 0 |
| 10. nov. 2026, 11:00 | 4,4 | 0 | 95 | 0,9 |
| 10. nov. 2026, 12:00 | 5,4 | 0 | 94 | 0,7 |
| 10. nov. 2026, 13:00 | 5,5 | 0 | 95 | 0,6 |
| 10. nov. 2026, 14:00 | 5,6 | 0 | 95 | 0,4 |
| 10. nov. 2026, 15:00 | 5,6 | 0 | 94 | 0,4 |
| 10. nov. 2026, 16:00 | 5,3 | 0 | 96 | 0,2 |
| 10. nov. 2026, 17:00 | 4,1 | 0 | 95 | 1,2 |
- Modellert snøfall · neste 24 timer
- 0 mm vannekvivalent
- Timer med våttemperatur ≤ −2 °C
- 11/48 h
- Lengste sammenhengende periode
- 11 h
Vann i modellert snøfall, ikke centimeter nysnø eller målt snødybde. Krever 24 fullstendige timer.
Vær for snøproduksjon
Kun en værvurdering. Utstyr, vannforsyning og faktisk drift av snøkanoner måles ikke. Våttemperaturens tilnærming er ikke korrigert for lufttrykk i høyden.
Stull (2011)Slik endret varselet seg
Temperaturendring i felles varseltimer: +0 °C · 66 h
8. nov. 2026, 10:00 → 8. nov. 2026, 13:00
Utforsk et scenario for snøvann
Oppgi en antatt startmengde snøvann. Dette er et eksperimentelt massebalansescenario, ikke observert snødybde, løypeforhold eller et sesongvarsel.
Sesongutsikter
En stedsspesifikk sesongutsikt er ikke tilgjengelig her. Korttidsvær er ikke et varsel for hele vinteren.
Fjelldata time for time
Ett fjell. Ulike forhold.
Følg varselet fra landsbyen til høyfjellet.
Europe/Rome
Beregning
Lineær interpolasjon mellom varslede temperaturer. En inversjon kan gi flere linjer. Grensen mellom regn og snø kan være annerledes.
−4°C
Vind: 0,2 m/s · Nedbør: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Varsel utstedt: 8. nov., 13:00−0,1°C
Vind: 0,2 m/s · Nedbør: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Varsel utstedt: 8. nov., 13:002,2°C
Vind: 0,4 m/s · Nedbør: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Varsel utstedt: 8. nov., 13:00Skjematisk høydeprofil. Varsler for ett lokalt modellpunkt, justert for høyde.
Varslet snøfall
Vanninnholdet i varslet snøfall.
8. nov., 18:00 → 9. nov., 18:00
1 182 m
0 mm vannekvivalentModellert · Dekning: 24/24 h
1 750 m
0 mm vannekvivalentModellert · Dekning: 24/24 h
2 350 m
0 mm vannekvivalentModellert · Dekning: 24/24 h
Vær for snøproduksjon i natt
I natt · 18.00–08.00 lokal tid.
0 h · Egnet vær · 14/14 vurderte timer
9 h · Egnet vær · 14/14 vurderte timer
14 h · Egnet vær · 14/14 vurderte timer
✓ Egnet vær · — Over vurderingsgrensen · ? Utilgjengelig
Beregning for snøproduksjon
Gjenstående hele timer mellom 18.00 og 08.00 lokal tid. Stulls våttemperaturvurdering ved ≤ −2 °C; egnet vær bekrefter ikke produksjon. Se metodens begrensninger nedenfor.
Utsikter på kort sikt
Timevarsel, justert for høyde.
Lufttemperatur
−0,1°Mulighet for snøproduksjon
11 / 48 hLengste kuldeperiode: 11 h
| Reisedatoer | Lufttemperatur °C | Nedbør mm |
|---|---|---|
| 8. nov. 2026 | −1,4° / −0,1° | 0 mm (6 h) |
| 9. nov. 2026 | −2,5° / 2,7° | 0 mm (24 h) |
| 10. nov. 2026 | 0,9° / 5,6° | 0,5 mm (18 h) |
Leverandørens oppdatering: 8. nov., 13:00 · Hentet: 8. nov., 17:17 · Europe/Rome
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗Skjematisk høydeprofil
Slik beregner vi
Våt temperatur: Stulls tilnærming (2011) nær havnivå. Lufttrykk i Alpene og svært kalde, tørre forhold begrenser nøyaktigheten. Potensielle timer bruker en grense på −2 °C; utstyr, vann og driftsbeslutninger er ukjente. Snøbalansen bruker nedbørsfordeling etter våt temperatur og en justerbar graddagsfaktor for smelting. Ikke kalibrert forskningsmodell.
Stull (2011) ↗Utforsk et snøbalansescenario
Scenario for snøbalanse
Utforsk en snøbalanse med din egen startverdi.
Illustrativ vannbalanse, ikke snødybde eller løypepreparering. Ingen produsert snø legges til. Stråling, vindtransport og preparering er ikke med.
Konseptuelle snølag. Tykkelsen er illustrativ, ikke målt.
Varselarkiv
Hva har endret seg i varselet?
Sammenlign oppdateringer for de samme timene og samme høyde.
Middeltemperaturen er uendret med den viste presisjonen.
Felles varselperiode8. nov. 2026, 18:00 — 11. nov. 2026, 12:0066 h · 1 750 m · Europe/Rome
Timer mellom leverandørens oppdateringer3 h
- Gjennomsnittlig lufttemperaturVærvarsel
- +0 °CTidligere varsel: 1,4 °C
Siste varsel: 1,4 °C - Samlet nedbørVærvarsel
- +0,5 mmTidligere varsel: 0 mm
Siste varsel: 0,5 mm - Fast nedbør · mm vannModellert
- +0 mmTidligere varsel: 0 mm
Siste varsel: 0 mm - Timer med egnet værModellert
- −2 hTidligere varsel: 13 h
Siste varsel: 11 h
| Detaljer | Tidligere varsel | Siste varsel | Endring |
|---|---|---|---|
| Gjennomsnittlig lufttemperaturVærvarsel | 1,4 °C | 1,4 °C | +0 °C |
| Samlet nedbørVærvarsel | 0 mm | 0,5 mm | +0,5 mm |
| Fast nedbør · mm vannModellert | 0 mm | 0 mm | +0 mm |
| Timer med egnet værModellert | 13 h | 11 h | −2 h |
Modellert snøfallsvann og timer med vær egnet for snøproduksjon.
Utstedt: 8. nov. 2026, 10:00
Hentet: 8. nov. 2026, 12:17
snow-0.1.0
Åpne lagret varsel ↗Utstedt: 8. nov. 2026, 13:00
Hentet: 8. nov. 2026, 17:17
snow-0.1.0
Åpne lagret varsel ↗Slik fungerer sammenligningen+
Døgnsammenligningen velger den lagrede utstedelsen nærmest 24 timer tidligere (innen 6 timer); ukesammenligningen bruker 7 dager (innen 12 timer). Minst seks sammenhengende fremtidige timer må samsvare. Kilde og modellversjon må være like. Sammenligningen beskriver endringer i denne varselperioden.
Denne visningen bruker ett enkelt varsel. Sannsynligheter og historiske treffsikkerhetsmål er ikke tilgjengelige.
Varselstatus
Snø og heiser
Skistedets offisielle informasjonRapporter fra skiområdene
Offisielle kilderapporter for områder med minst 30 km løyper. Hver sektor beholder sitt eget dekningsområde.
Carezza · operatør lift og slope lists
Carezza · operatør lift og slope listsRapporttid ubekreftet
Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.
- Hentet
- Kildetid
- Ikke oppgitt
Åpne ifølge kildens heisliste: 0 / 13
Løypestatus · 0 / 29
Ingen verifisert gjeldende snødybde i rapporten
Kildeinformasjon: Operator lists without an observation time or timezone. Counts are source-listed items, not a verified live opening; an unrecognised status stays unknown.
Heisstatus
- Nova Levante – Malga Frommer · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Franzin · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Golf II · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Golf I · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Hubertus · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Koenig Laurin 1 · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Koenig Laurin 2 · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Le Pope · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Nani · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Paolina · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Pra di Tori · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Tires · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Tschein · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
Løypestatus
- Re Laurino - Variante Tires (black) · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Re Laurino - Variante Tires (red) · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- King Laurin (black) · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- King Laurin (blue) · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Frommer (red) · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Frommer (blue) · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Variante Frommer (red) · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Messnerjoch Ski Path (blue) · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Nova Levante (blue) · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Variante Tschein (blue) · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Variante Tschein (blue) · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Tschein (red) · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Tschein (blue) · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Franzin (blue) · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Variante Franzin (blue) · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Masarè - Rosengarten (red) · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Masarè - Rosengarten (black) · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Variante Paolina (red) · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Golf (blue) · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Variante Golf (blue) · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Paolina (black) · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Paolina (red) · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Hubertus (blue) · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Pra di Tori (black) · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Pra di Tori (blue) · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Latemarwiesen (red) · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Connection Slope Malga Latmor (blue) · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Le Pope (blue) · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Nani Land (blue) · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
Carezza · operatør snow height
Carezza · operatør snow height at two stationsRapport utilgjengelig
Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.
- Hentet
- Kildetid
- 15. mars 2026
Ingen verifisert gjeldende snødybde i rapporten
Offisiell kilde ↗South Tyrol open data · Snø ved stasjonene Karerpass
Karerpass (Passo di Costalunga) · snødybde ved stasjonenArkivert rapport
Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.
- Hentet
- Kildetid
- 8. nov. 2026, 16:20
| Målested | cm |
|---|---|
| Karerpass (Passo di Costalunga) (1 715 m) · Målt snødybde | 3 |
Daglig rapportarkiv
Daglig rapportarkiv
Carezza · operatør lift og slope lists
Carezza · operatør lift og slope lists8. nov. 2026
Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.
- Hentet
- Kildetid
- Ikke oppgitt
Åpne ifølge kildens heisliste: 0 / 13
Løypestatus · 0 / 29
Ingen verifisert gjeldende snødybde i rapporten
Offisiell kilde ↗Carezza · operatør snow height
Carezza · operatør snow height at two stations8. nov. 2026
Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.
- Hentet
- Kildetid
- 15. mars 2026
Ingen verifisert gjeldende snødybde i rapporten
Offisiell kilde ↗South Tyrol open data · Snø ved stasjonene Karerpass
Karerpass (Passo di Costalunga) · snødybde ved stasjonen8. nov. 2026
Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.
- Hentet
- Kildetid
- 8. nov. 2026, 16:20
| Målested | cm |
|---|---|
| Karerpass (Passo di Costalunga) (1 715 m) · Målt snødybde | 3 |
Nyheter fra skistedet
Alle nyheter om skistedetIngen nyheter for Carezza ennå. Notiser publiseres bare fra kilder med registrert grunnlag for gjenbruk, og ingen er registrert for dette skistedet. Siste heismelding: 8. november 2026, 17:28 UTC+1.
Spørsmål om snø og heiser
Hvor mye snø kommer det i Carezza ?
For Carezza viser varselet fra Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, utstedt 8. nov., 13:00, modellert snøfall på 0 mm på 1 182 m, 0 mm på 1 750 m og 0 mm på 2 350 m de neste 24 timene fra 8. nov., 18:00. Mengdene er millimeter vann i snøen, ikke snødybde. Alle tider er lokal tid (Europe/Rome). Varselkilde ↗
Hvor mye snø ligger det i Carezza ?
PisteWindow har ingen aktuell melding om snødybden i Carezza. Varselverdier er modellert snøfall, ikke snødybde. Skistedets offisielle informasjon ↗
Hvilke heiser er åpne i Carezza ?
Heiser: 0 av 13 åpne (Carezza · operatør lift og slope lists; Consorzio impianti a fune Carezza Dolomites; Hentet 8. nov., 17:28 · kildetid ubekreftet). Løyper: 0 av 29 åpne (Carezza · operatør lift og slope lists; Consorzio impianti a fune Carezza Dolomites; Hentet 8. nov., 17:28 · kildetid ubekreftet). Skistedets offisielle informasjon ↗
Hva er forskjellen på nysnø og snødybde?
Nysnø er snøen som faller i en periode. Snødybde er hele snødekket på bakken og påvirkes også av tidligere snø, smelting og setning. PisteWindows varsel viser modellert snøfall som vann i millimeter, ikke dybde.
Interaktivt atlas er ikke tilgjengelig her.
Det finnes ingen lokal fjelljournal for destinasjonen.
Bli kjent med fjellet
Listen går fra taubanene i Nova Levante og Tires opp til Kong Laurin-banene, med stolheiser og skitrekk rundt Paolina, Pra di Tori og Tschein. Skjematisk illustrasjon, ikke et kart eller aktuelle forhold.
Før skidagen
Hvilket skiområde dekker siden?
Carezza, med heisene og løypene på heissiden for Carezza Dolomites. Nabo-områdene Latemar og Alpe di Siusi har egne sider.[1]
Hvor kommer heisstatus og snødybde fra?
Heis- og løypestatus leses fra selskapets lister, som ikke oppgir observasjonstid. Snødybden kommer fra provinsen Bolzanos stasjon Karerpass på 1 715 m via Open Data Hub og fra selskapets egen tabell med oppgitt oppdateringsdato. Begge vises som utilgjengelige når verdien ikke er aktuell; ingen av dem måler løpesnø.[4][5][6]
Er varslene for 1 182, 1 750 og 2 350 m observasjoner?
Nei. Det er modellverdier omregnet til de høydene og beregnet i ett punkt, dalstasjonen for taubanen Nova Levante–Malga Frommer.[2]
Destinasjonens kilder
PisteWindow · Gjennomgått
- Consorzio impianti a fune Carezza Dolomites · SkiområdeConsorzio impianti a fune Carezza Dolomites
- OpenStreetMap contributors · Plassering og høydeOpenStreetMap bidragsytere
- Consorzio impianti a fune Carezza Dolomites · LøypekartConsorzio impianti a fune Carezza Dolomites
- Consorzio impianti a fune Carezza Dolomites · Heis- og løypestatusConsorzio impianti a fune Carezza Dolomites
- Consorzio impianti a fune Carezza Dolomites · SnørapportConsorzio impianti a fune Carezza Dolomites
- Provincia Autonoma di Bolzano / Open Data Hub · Rapportdata og målestederProvincia Autonoma di Bolzano / Open Data Hub
- Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo