Salzburg · Østerrike

Flachau: værmelding og snøvarsel

For Flachau viser varselet fra Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, utstedt 4. nov., 16:00, modellert snøfall på 0 mm på 900 m, 0 mm på 1 400 m og 0 mm på 1 900 m de neste 24 timene fra 4. nov., 22:00. Mengdene er millimeter vann i snøen, ikke snødybde. Alle tider er lokal tid (Europe/Vienna). Varselkilde

Meldte forhold for Flachau: Heiser: 0 av 14 åpne (Flachau · Oppført av kilden: fanegruppe i kilden; Snow Space Salzburg; Hentet 4. nov., 20:56 · kildetid ubekreftet). Skistedets offisielle informasjon

Flachau ligger på 920 m. Alpinisten Hermann Maier ble født her i 1972, og bygda arrangerer hvert år et FIS-verdenscuprenn for kvinner.

Planlegg reisen

Siste rapporter i korte trekk

Fra de offisielle rapportene PisteWindow har hentet. Hver verdi beholder sitt eget område og sin tid.

Stengt i dag
Heiser
0 av 14 åpneFlachau · Oppført av kilden: fanegruppe i kilden
Løyper
Ikke rapportert
Snødybde
Ikke rapportert
Sesong
Sesongdatoer ennå ikke kontrollert
Alle rapporter og kilder

Områdets dekning: Flachau, Wagrain og St. Johann–Alpendorf utgjør Snow Space Salzburg; Flachaus spesialløyper omfatter Kidsrun og Hermann Maier-verdenscupløypa. Tallene for Snow Space Salzburg gjelder hele området, ikke bare Flachau; varselet bruker ett bygdepunkt.

Ditt vinterbilde

Gjeldende oversikt

Skjematisk fjellandskap · Flachau

Snøen under skiene dine.

Snødekke, preparering og overflate i de preparerte løypene.

Været fremover
Varsel tilgjengelig

2 – 8 °C · 1 400 m · 4. nov. – 6. nov.

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Utstedt 4. nov., 16:00

Se fjellvarselet
Kilder og metode

Lokale rapporter beskriver observerte forhold. Værvarselet vises separat og fastslår ikke løypekvalitet eller snødekke.

Illustrasjonen binder sammen de tre visningene. Den er skjematisk, ikke et løypekart eller et bilde av dagens snødekke.

For Flachau er verdiene på 900, 1 400 og 1 900 m høydejusterte modellvarsler ved varselpunktet Starjet Talstation, ikke observasjoner eller separate værstasjoner.

Fjellet, time for time

Sammenlign de neste 48 timene i representative høyder.

Fullstendig varsel · Tilgjengelige varseltimer: 48/48

Utstedt: 4. nov. 2026, 16:00 · Europe/Vienna · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2

Temperaturvarsel time for time2,4 °C
Temperaturvarsel time for time−2°0°10°4. nov., 226. nov., 21
Varselverdier time for time
Flachau · 1 400 m · Europe/Vienna
Lokal tidTemperatur °CNedbør mmLuftfuktighet %Vind m/s
4. nov. 2026, 22:002,40770,3
4. nov. 2026, 23:0020820,4
5. nov. 2026, 00:001,80830,4
5. nov. 2026, 01:001,80820,3
5. nov. 2026, 02:001,80810,5
5. nov. 2026, 03:001,80810,3
5. nov. 2026, 04:001,60820,5
5. nov. 2026, 05:001,50770,3
5. nov. 2026, 06:001,80660,2
5. nov. 2026, 07:002,10660,4
5. nov. 2026, 08:002,50630,4
5. nov. 2026, 09:002,70640,4
5. nov. 2026, 10:003,60721,1
5. nov. 2026, 11:005,60750,9
5. nov. 2026, 12:006,80670,8
5. nov. 2026, 13:007,50680,5
5. nov. 2026, 14:0080680,4
5. nov. 2026, 15:007,60720,3
5. nov. 2026, 16:0070730,1
5. nov. 2026, 17:005,30760,1
5. nov. 2026, 18:004,70780,3
5. nov. 2026, 19:004,30660,5
5. nov. 2026, 20:0040600,2
5. nov. 2026, 21:003,90600,3
5. nov. 2026, 22:003,90510,3
5. nov. 2026, 23:003,40530,4
6. nov. 2026, 00:002,80550,9
6. nov. 2026, 01:002,50551
6. nov. 2026, 02:0020561,3
6. nov. 2026, 03:001,90551,2
6. nov. 2026, 04:001,80541,2
6. nov. 2026, 05:001,60541,2
6. nov. 2026, 06:001,50551,2
6. nov. 2026, 07:001,50561,2
6. nov. 2026, 08:002,10551,1
6. nov. 2026, 09:004,10580,9
6. nov. 2026, 10:006,10650,3
6. nov. 2026, 11:006,80540,5
6. nov. 2026, 12:0070570,5
6. nov. 2026, 13:007,50620,6
6. nov. 2026, 14:007,50720,5
6. nov. 2026, 15:006,80720,3
6. nov. 2026, 16:005,80700,4
6. nov. 2026, 17:004,60661,3
6. nov. 2026, 18:0040592,4
6. nov. 2026, 19:0040572,1
6. nov. 2026, 20:003,80582,1
6. nov. 2026, 21:003,40591,9
Modellert snøfall · neste 24 timer
0 mm vannekvivalent
Timer med våttemperatur ≤ −2 °C
0/48 h
Lengste sammenhengende periode
0 h

Vann i modellert snøfall, ikke centimeter nysnø eller målt snødybde. Krever 24 fullstendige timer.

Vær for snøproduksjon

Kun en værvurdering. Utstyr, vannforsyning og faktisk drift av snøkanoner måles ikke. Våttemperaturens tilnærming er ikke korrigert for lufttrykk i høyden.

Stull (2011)

Slik endret varselet seg

Temperaturendring i felles varseltimer: +0,2 °C · 65 h

4. nov. 2026, 13:00 → 4. nov. 2026, 16:00

Varselarkiv
Utforsk et scenario for snøvann

Oppgi en antatt startmengde snøvann. Dette er et eksperimentelt massebalansescenario, ikke observert snødybde, løypeforhold eller et sesongvarsel.

Sesongutsikter

En stedsspesifikk sesongutsikt er ikke tilgjengelig her. Korttidsvær er ikke et varsel for hele vinteren.

Kilde: Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · CC BY 4.0

Fjelldata time for time
Værvarsel / Høyde

Ett fjell. Ulike forhold.

Følg varselet fra landsbyen til høyfjellet.

Europe/Vienna

900 m2,1°C1 400 m2,4°C1 900 m−0,9°C0°C · ≈ 1 764 m
Anslått 0 °C-nivå: ≈ 1 764 m
Beregning

Lineær interpolasjon mellom varslede temperaturer. En inversjon kan gi flere linjer. Grensen mellom regn og snø kan være annerledes.

Skjematisk høydeprofil. Varsler for ett lokalt modellpunkt, justert for høyde.

Modellert

Varslet snøfall

Vanninnholdet i varslet snøfall.

4. nov., 22:00 → 5. nov., 22:00

900 m

0 mm vannekvivalent

Modellert · Dekning: 24/24 h

1 400 m

0 mm vannekvivalent

Modellert · Dekning: 24/24 h

1 900 m

0 mm vannekvivalent

Modellert · Dekning: 24/24 h

Modellert

Vær for snøproduksjon i natt

I natt · 18.00–08.00 lokal tid.

900 m

0 h · Egnet vær · 10/10 vurderte timer

22—Over vurderingsgrensen · 1,6°C
23—Over vurderingsgrensen · 1,6°C
00—Over vurderingsgrensen · 1,5°C
01—Over vurderingsgrensen · 1,3°C
02—Over vurderingsgrensen · 1,3°C
03—Over vurderingsgrensen · 1,2°C
04—Over vurderingsgrensen · 1,1°C
05—Over vurderingsgrensen · 0,6°C
06—Over vurderingsgrensen · 0,9°C
07—Over vurderingsgrensen · 0,7°C
1 400 m

0 h · Egnet vær · 10/10 vurderte timer

22—Over vurderingsgrensen · 0,4°C
23—Over vurderingsgrensen · 0,4°C
00—Over vurderingsgrensen · 0,3°C
01—Over vurderingsgrensen · 0,2°C
02—Over vurderingsgrensen · 0,1°C
03—Over vurderingsgrensen · 0,1°C
04—Over vurderingsgrensen · 0°C
05—Over vurderingsgrensen · −0,5°C
06—Over vurderingsgrensen · −1°C
07—Over vurderingsgrensen · −0,7°C
1 900 m

10 h · Egnet vær · 10/10 vurderte timer

22✓Egnet vær · −2,7°C
23✓Egnet vær · −2,8°C
00✓Egnet vær · −2,8°C
01✓Egnet vær · −2,9°C
02✓Egnet vær · −2,9°C
03✓Egnet vær · −3°C
04✓Egnet vær · −3,2°C
05✓Egnet vær · −3,5°C
06✓Egnet vær · −3,9°C
07✓Egnet vær · −3,6°C

✓ Egnet vær · — Over vurderingsgrensen · ? Utilgjengelig

Beregning for snøproduksjon

Gjenstående hele timer mellom 18.00 og 08.00 lokal tid. Stulls våttemperaturvurdering ved ≤ −2 °C; egnet vær bekrefter ikke produksjon. Se metodens begrensninger nedenfor.

På fjellet

Utsikter på kort sikt

Timevarsel, justert for høyde.

Værvarsel

Lufttemperatur

2,4°
Modellert

Mulighet for snøproduksjon

0 / 48 h

Lengste kuldeperiode: 0 h

Temperaturvarsel time for time2,4 °C
Temperaturvarsel time for time−2°0°10°4. nov., 226. nov., 21
1 400 m · Europe/Vienna
ReisedatoerLufttemperatur °CNedbør mm
4. nov. 20262° / 2,4°0 mm (2 h)
5. nov. 20261,5° / 8°0 mm (24 h)
6. nov. 20261,5° / 7,5°0 mm (22 h)

Leverandørens oppdatering: 4. nov., 16:00 · Hentet: 4. nov., 20:18 · Europe/Vienna

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗
Orientering på fjellet
900 m1 400 m1 900 m

Skjematisk høydeprofil

Slik beregner vi

Våt temperatur: Stulls tilnærming (2011) nær havnivå. Lufttrykk i Alpene og svært kalde, tørre forhold begrenser nøyaktigheten. Potensielle timer bruker en grense på −2 °C; utstyr, vann og driftsbeslutninger er ukjente. Snøbalansen bruker nedbørsfordeling etter våt temperatur og en justerbar graddagsfaktor for smelting. Ikke kalibrert forskningsmodell.

Stull (2011) ↗
Utforsk et snøbalansescenario
Scenario

Scenario for snøbalanse

Utforsk en snøbalanse med din egen startverdi.

Illustrativ vannbalanse, ikke snødybde eller løypepreparering. Ingen produsert snø legges til. Stråling, vindtransport og preparering er ikke med.

Konseptuelle snølag. Tykkelsen er illustrativ, ikke målt.

Varselarkiv
Fjelljournalen

Hva har endret seg i varselet?

Sammenlign oppdateringer for de samme timene og samme høyde.

0,2°C varmere i de felles varseltimene.

Felles varselperiode4. nov. 2026, 22:00 — 7. nov. 2026, 15:0065 h · 1 400 m · Europe/Vienna

Timer mellom leverandørens oppdateringer3 h

Gjennomsnittlig lufttemperaturVærvarsel
+0,2 °CTidligere varsel: 3,5 °C
Siste varsel: 3,7 °C
Samlet nedbørVærvarsel
+0 mmTidligere varsel: 0 mm
Siste varsel: 0 mm
Fast nedbør · mm vannModellert
+0 mmTidligere varsel: 0 mm
Siste varsel: 0 mm
Timer med egnet værModellert
+1 hTidligere varsel: 0 h
Siste varsel: 1 h
DetaljerTidligere varselSiste varselEndring
Gjennomsnittlig lufttemperaturVærvarsel3,5 °C3,7 °C+0,2 °C
Samlet nedbørVærvarsel0 mm0 mm+0 mm
Fast nedbør · mm vannModellert0 mm0 mm+0 mm
Timer med egnet værModellert0 h1 h+1 h

Modellert snøfallsvann og timer med vær egnet for snøproduksjon.

Slik fungerer sammenligningen+

Døgnsammenligningen velger den lagrede utstedelsen nærmest 24 timer tidligere (innen 6 timer); ukesammenligningen bruker 7 dager (innen 12 timer). Minst seks sammenhengende fremtidige timer må samsvare. Kilde og modellversjon må være like. Sammenligningen beskriver endringer i denne varselperioden.

Denne visningen bruker ett enkelt varsel. Sannsynligheter og historiske treffsikkerhetsmål er ikke tilgjengelige.

Varselstatus

900 mNytt varsel4. nov. 2026, 16:00
1 400 mNytt varsel4. nov. 2026, 16:00
1 900 mNytt varsel4. nov. 2026, 16:00

Snø og heiser

Skistedets offisielle informasjon

Rapporter fra skiområdene

Offisielle kilderapporter for områder med minst 30 km løyper. Hver sektor beholder sitt eget dekningsområde.

Snow Space Salzburg · Drift, avgrenset til tab

Flachau · Oppført av kilden: fanegruppe i kildenRapporttid ubekreftet

Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.

Hentet
Kildetid
Ikke oppgitt

Åpne ifølge kildens heisliste: 0 / 14

Ingen verifisert gjeldende snødybde i rapporten

Kildeinformasjon: Gruppe oppført av kilden, ikke en verifisert fullstendig oversikt. Løypesegmenter beholder kildens vanskelighetsgrad, nummer og lengde. Skiruter og navngitte forbindelser er separate. Observasjonstidspunkt og offentlig tilgang er ikke verifisert.

Heisstatus
  • Achterjet · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Spacejet 3 · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Starjet 3 · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Spacejet 1 · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Spacejet 2 · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Starjet 1 · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Starjet 2 · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 5a SL Lackner · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 1a Piggyjet ÜL · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 1b Hofleitenjet ÜL · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 5b Bingojet ÜL · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Dinojet TL · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Speedyjet TL · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • ÜL Minijet · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
Løypestatus
  • 2 Abfahrt Skiweg (Starjet 2 Bergstation bis Spacejet 2 Talstation) · 8412m · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Abfahrt Berg Bingojet - Tal Spacejet 1 · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Bingojet Übungspiste · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Dinojet Übungspiste · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Hofleiten Übungspiste · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Piggyjet Übungspiste · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Skiweg Lisa Alm - Tal Starjet 2 · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Spacejet 3 Pisten · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Speedyjet Übungspiste · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 1 Hermann Maier Weltcupstrecke (Abfahrt Starjet 1) · 2914m · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 3 Abfahrt Starjet 3 · 6356m · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 4 Abfahrt Achterjet · 10440m · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 5 Abfahrt Spacejet 1 · 3112m · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 5a Zeitmessstrecke · 1834m · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 6 Abfahrt Spacejet 2 · 9922m · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 7 Abfahrt Spacejet 3 (rechts) · 5398m · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 7a Abfahrt Spacejet 3 (links) · 4826m · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Starjet 1 Pisten · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Toboggan run Flachau · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
Offisiell kilde ↗
Flachau · Separat oppført: navngitte skiforbindelserRapporttid ubekreftet

Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.

Hentet
Kildetid
Ikke oppgitt

Heisstatus · Rapport utilgjengelig

Ingen verifisert gjeldende snødybde i rapporten

Kildeinformasjon: Navngitte forbindelser oppført av kilden, adskilt fra lokale totaler. Retning, driftskontekst, observasjonstidspunkt og tilgang er ikke verifisert.

Løypestatus
  • Ski connection Panorama Link - Achterjet mountain station · 1677m · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Verbindung Berg Achterjet - Tal Starjet 3 · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Verbindung Berg Spacejet 1 - Tal Spacejet 2 · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Verbindung Berg Starjet 1 - Tal Spacejet 2 · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Verbindung Starjet - Spacejet · 1692m · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Verbindung Starjet 2 - Achterjet · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Verbindung Tal Starjet 2 - Talstation Achterjet · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Connection Rote 8er Gondola top station to Flachau · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Verbindung Starjet 3 auf Starjet 2 · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
Offisiell kilde ↗
Daglig rapportarkiv

Daglig rapportarkiv

Snow Space Salzburg · Drift, avgrenset til tab

Flachau · Oppført av kilden: fanegruppe i kilden4. nov. 2026

Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.

Hentet
Kildetid
Ikke oppgitt

Åpne ifølge kildens heisliste: 0 / 14

Ingen verifisert gjeldende snødybde i rapporten

Offisiell kilde ↗
Flachau · Separat oppført: navngitte skiforbindelser4. nov. 2026

Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.

Hentet
Kildetid
Ikke oppgitt

Ingen verifisert gjeldende snødybde i rapporten

Offisiell kilde ↗

Snow Space Salzburg · Drift, avgrenset til tab

Flachau · Oppført av kilden: fanegruppe i kilden3. nov. 2026

Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.

Hentet
Kildetid
Ikke oppgitt

Åpne ifølge kildens heisliste: 0 / 14

Ingen verifisert gjeldende snødybde i rapporten

Offisiell kilde ↗
Flachau · Separat oppført: navngitte skiforbindelser3. nov. 2026

Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.

Hentet
Kildetid
Ikke oppgitt

Ingen verifisert gjeldende snødybde i rapporten

Offisiell kilde ↗

Spørsmål om snø og heiser

Hvor mye snø kommer det i Flachau?

For Flachau viser varselet fra Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, utstedt 4. nov., 16:00, modellert snøfall på 0 mm på 900 m, 0 mm på 1 400 m og 0 mm på 1 900 m de neste 24 timene fra 4. nov., 22:00. Mengdene er millimeter vann i snøen, ikke snødybde. Alle tider er lokal tid (Europe/Vienna). Varselkilde ↗

Hvor mye snø ligger det i Flachau?

PisteWindow har ingen aktuell melding om snødybden i Flachau. Varselverdier er modellert snøfall, ikke snødybde. Skistedets offisielle informasjon ↗

Hvilke heiser er åpne i Flachau?

Heiser: 0 av 14 åpne (Flachau · Oppført av kilden: fanegruppe i kilden; Snow Space Salzburg; Hentet 4. nov., 20:56 · kildetid ubekreftet). Skistedets offisielle informasjon ↗

Hva er forskjellen på nysnø og snødybde?

Nysnø er snøen som faller i en periode. Snødybde er hele snødekket på bakken og påvirkes også av tidligere snø, smelting og setning. PisteWindows varsel viser modellert snøfall som vann i millimeter, ikke dybde.

Interaktivt atlas er ikke tilgjengelig her.

Det finnes ingen lokal fjelljournal for destinasjonen.

Salzburg · Østerrike

Bli kjent med fjellet

Varselpunktet ligger ved Starjet, heisbasen som denne siden følger. Skjematisk illustrasjon, ikke et kart og ikke aktuelle forhold.

Bygdas høyde
920 m[5]
Heis fra bygda
Starjet[2]
Varselpunkt
Starjet Talstation[2]

Før skidagen

Hvilken heis går fra Flachau opp til løypene?

Varselpunktet ligger ved Starjet, heisbasen som denne siden følger.[2]

Hvordan henger Flachau sammen med Snow Space Salzburg?

Flachau, Wagrain og St. Johann–Alpendorf utgjør Snow Space Salzburg; Flachaus spesialløyper omfatter Kidsrun og Hermann Maier-verdenscupløypa.[6]

Er varslene for 900, 1 400 og 1 900 m ved Flachau observasjoner?

Nei. Det er modellverdier justert til 900, 1 400 og 1 900 m ved ett representativt punkt (Starjet Talstation).[2]

Destinasjonens kilder

PisteWindow · Gjennomgått

  1. Snow Space Salzburg · SkiområdeSnow Space Salzburg
  2. Flachau · Plassering og høydeOutdooractive
  3. Snow Space Salzburg · LøypekartSnow Space Salzburg
  4. Snow Space Salzburg · Heis- og løypestatusSnow Space Salzburg
  5. Flachau · Fakta og områdeinformasjonWikipedia
  6. Snow Space Salzburg · SkiområdeSnow Space Salzburg
  7. Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo