Tyrol · Østerrike

Going am Wilden Kaiser: værmelding og snøvarsel

For Going am Wilden Kaiser viser varselet fra Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, utstedt 5. nov., 04:00, modellert snøfall på 0 mm på 800 m, 0 mm på 1 050 m og 0 mm på 1 250 m de neste 24 timene fra 5. nov., 10:00. Mengdene er millimeter vann i snøen, ikke snødybde. Alle tider er lokal tid (Europe/Vienna). Varselkilde

Meldte forhold for Going am Wilden Kaiser: Heiser: 1 av 19 åpne (SkiWelt Ellmau - Going · Oppført av kilden: heiser og merkede løyper; SkiWelt · official map; Hentet 5. nov., 09:27 · kildetid ubekreftet). Skistedets offisielle informasjon

Going am Wilden Kaiser ligger på 773 m. Bygda ligger omtrent 8,5 km nordvest for Kitzbühel og 5 km vest for St. Johann in Tirol, i SkiWelts østlige utkant.

Planlegg reisen

Siste rapporter i korte trekk

Fra de offisielle rapportene PisteWindow har hentet. Hver verdi beholder sitt eget område og sin tid.

Åpent i dag
Heiser
1 av 19 åpneSkiWelt Ellmau - Going · Oppført av kilden: heiser og merkede løyper
Løyper
Ikke rapportert
Snødybde
Ikke rapportert
Sesong
Sesongdatoer ennå ikke kontrollert
Alle rapporter og kilder

Områdets dekning: Astberg-akebanen på 4,5 km går fra fjellstasjonen ned til Going eller Ellmau og er opplyst om kvelden; om vinteren går en lokal skibuss. Tallene for SkiWelt gjelder hele området, ikke bare Going am Wilden Kaiser; varselet bruker ett bygdepunkt.

Ditt vinterbilde

Gjeldende oversikt

Skjematisk fjellandskap · Going am Wilden Kaiser

Snøen under skiene dine.

Snødekke, preparering og overflate i de preparerte løypene.

Åpne skistedets rapport

Going am Wilden Kaiser

Været fremover
Varsel tilgjengelig

2 – 10 °C · 1 050 m · 5. nov. – 7. nov.

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Utstedt 5. nov., 04:00

Se fjellvarselet
Kilder og metode

Lokale rapporter beskriver observerte forhold. Værvarselet vises separat og fastslår ikke løypekvalitet eller snødekke.

Illustrasjonen binder sammen de tre visningene. Den er skjematisk, ikke et løypekart eller et bilde av dagens snødekke.

Verdiene på 800, 1 050 og 1 250 m er høydejusterte modellvarsler ved turistkontoret, ikke separate værstasjoner. Landsbyhøyden på operatørens kart er ikke en måling ved punktet.

Fjellet, time for time

Sammenlign de neste 48 timene i representative høyder.

Fullstendig varsel · Tilgjengelige varseltimer: 48/48

Utstedt: 5. nov. 2026, 04:00 · Europe/Vienna · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2

Temperaturvarsel time for time6,6 °C
Temperaturvarsel time for time−2°0°13°5. nov., 107. nov., 09
Varselverdier time for time
Going am Wilden Kaiser · 1 050 m · Europe/Vienna
Lokal tidTemperatur °CNedbør mmLuftfuktighet %Vind m/s
5. nov. 2026, 10:006,60711,4
5. nov. 2026, 11:007,90780,6
5. nov. 2026, 12:008,80760,5
5. nov. 2026, 13:009,20800,6
5. nov. 2026, 14:009,30790,5
5. nov. 2026, 15:008,80770,3
5. nov. 2026, 16:007,80680,4
5. nov. 2026, 17:006,90600,8
5. nov. 2026, 18:006,20621
5. nov. 2026, 19:005,90631,3
5. nov. 2026, 20:005,70681,3
5. nov. 2026, 21:005,60620,8
5. nov. 2026, 22:005,30630,9
5. nov. 2026, 23:005,10620,7
6. nov. 2026, 00:0050620,6
6. nov. 2026, 01:004,70650,5
6. nov. 2026, 02:004,60650,8
6. nov. 2026, 03:004,60610,7
6. nov. 2026, 04:004,50620,5
6. nov. 2026, 05:004,40630,4
6. nov. 2026, 06:004,30640,3
6. nov. 2026, 07:004,10650,3
6. nov. 2026, 08:004,60650,5
6. nov. 2026, 09:005,90650,4
6. nov. 2026, 10:007,30730,4
6. nov. 2026, 11:0080700,6
6. nov. 2026, 12:008,80720,5
6. nov. 2026, 13:009,70720,4
6. nov. 2026, 14:0010,20740,4
6. nov. 2026, 15:009,70790,3
6. nov. 2026, 16:008,40870,5
6. nov. 2026, 17:006,20910,9
6. nov. 2026, 18:005,10800,9
6. nov. 2026, 19:004,30750,9
6. nov. 2026, 20:003,70760,5
6. nov. 2026, 21:003,30770,5
6. nov. 2026, 22:002,90790,2
6. nov. 2026, 23:002,80810,4
7. nov. 2026, 00:002,80800,3
7. nov. 2026, 01:002,70830,3
7. nov. 2026, 02:002,90800,4
7. nov. 2026, 03:002,80770,5
7. nov. 2026, 04:002,80740,2
7. nov. 2026, 05:002,30750,2
7. nov. 2026, 06:002,20710,4
7. nov. 2026, 07:002,20680,3
7. nov. 2026, 08:002,60660,3
7. nov. 2026, 09:004,70730,3
Modellert snøfall · neste 24 timer
0 mm vannekvivalent
Timer med våttemperatur ≤ −2 °C
0/48 h
Lengste sammenhengende periode
0 h

Vann i modellert snøfall, ikke centimeter nysnø eller målt snødybde. Krever 24 fullstendige timer.

Vær for snøproduksjon

Kun en værvurdering. Utstyr, vannforsyning og faktisk drift av snøkanoner måles ikke. Våttemperaturens tilnærming er ikke korrigert for lufttrykk i høyden.

Stull (2011)

Slik endret varselet seg

Temperaturendring i felles varseltimer: −0,3 °C · 63 h

4. nov. 2026, 22:00 → 5. nov. 2026, 04:00

Varselarkiv
Utforsk et scenario for snøvann

Oppgi en antatt startmengde snøvann. Dette er et eksperimentelt massebalansescenario, ikke observert snødybde, løypeforhold eller et sesongvarsel.

Sesongutsikter

En stedsspesifikk sesongutsikt er ikke tilgjengelig her. Korttidsvær er ikke et varsel for hele vinteren.

Kilde: Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · CC BY 4.0

Fjelldata time for time
Værvarsel / Høyde

Ett fjell. Ulike forhold.

Følg varselet fra landsbyen til høyfjellet.

Europe/Vienna

800 m4,8°C1 050 m6,6°C1 250 m5,3°C
Ingen 0 °C-kryssing mellom tilgjengelige høyder
Beregning

Lineær interpolasjon mellom varslede temperaturer. En inversjon kan gi flere linjer. Grensen mellom regn og snø kan være annerledes.

Skjematisk høydeprofil. Varsler for ett lokalt modellpunkt, justert for høyde.

Modellert

Varslet snøfall

Vanninnholdet i varslet snøfall.

5. nov., 10:00 → 6. nov., 10:00

800 m

0 mm vannekvivalent

Modellert · Dekning: 24/24 h

1 050 m

0 mm vannekvivalent

Modellert · Dekning: 24/24 h

1 250 m

0 mm vannekvivalent

Modellert · Dekning: 24/24 h

Modellert

Vær for snøproduksjon i natt

I natt · 18.00–08.00 lokal tid.

800 m

0 h · Egnet vær · 14/14 vurderte timer

18—Over vurderingsgrensen · 6,8°C
19—Over vurderingsgrensen · 5,2°C
20—Over vurderingsgrensen · 4,7°C
21—Over vurderingsgrensen · 4,8°C
22—Over vurderingsgrensen · 4,3°C
23—Over vurderingsgrensen · 4,1°C
00—Over vurderingsgrensen · 3,9°C
01—Over vurderingsgrensen · 3,3°C
02—Over vurderingsgrensen · 2,8°C
03—Over vurderingsgrensen · 2,7°C
04—Over vurderingsgrensen · 2,9°C
05—Over vurderingsgrensen · 2,4°C
06—Over vurderingsgrensen · 1,7°C
07—Over vurderingsgrensen · 1,7°C
1 050 m

0 h · Egnet vær · 14/14 vurderte timer

18—Over vurderingsgrensen · 2,8°C
19—Over vurderingsgrensen · 2,6°C
20—Over vurderingsgrensen · 2,8°C
21—Over vurderingsgrensen · 2,2°C
22—Over vurderingsgrensen · 2°C
23—Over vurderingsgrensen · 1,8°C
00—Over vurderingsgrensen · 1,7°C
01—Over vurderingsgrensen · 1,6°C
02—Over vurderingsgrensen · 1,5°C
03—Over vurderingsgrensen · 1,2°C
04—Over vurderingsgrensen · 1,2°C
05—Over vurderingsgrensen · 1,2°C
06—Over vurderingsgrensen · 1,2°C
07—Over vurderingsgrensen · 1,1°C
1 250 m

0 h · Egnet vær · 14/14 vurderte timer

18—Over vurderingsgrensen · 1,6°C
19—Over vurderingsgrensen · 1,4°C
20—Over vurderingsgrensen · 1,6°C
21—Over vurderingsgrensen · 1°C
22—Over vurderingsgrensen · 0,8°C
23—Over vurderingsgrensen · 0,6°C
00—Over vurderingsgrensen · 0,5°C
01—Over vurderingsgrensen · 0,4°C
02—Over vurderingsgrensen · 0,4°C
03—Over vurderingsgrensen · 0,1°C
04—Over vurderingsgrensen · 0,1°C
05—Over vurderingsgrensen · 0°C
06—Over vurderingsgrensen · 0°C
07—Over vurderingsgrensen · −0,1°C

✓ Egnet vær · — Over vurderingsgrensen · ? Utilgjengelig

Beregning for snøproduksjon

Gjenstående hele timer mellom 18.00 og 08.00 lokal tid. Stulls våttemperaturvurdering ved ≤ −2 °C; egnet vær bekrefter ikke produksjon. Se metodens begrensninger nedenfor.

På fjellet

Utsikter på kort sikt

Timevarsel, justert for høyde.

Værvarsel

Lufttemperatur

6,6°
Modellert

Mulighet for snøproduksjon

0 / 48 h

Lengste kuldeperiode: 0 h

Temperaturvarsel time for time6,6 °C
Temperaturvarsel time for time−2°0°13°5. nov., 107. nov., 09
1 050 m · Europe/Vienna
ReisedatoerLufttemperatur °CNedbør mm
5. nov. 20265,1° / 9,3°0 mm (14 h)
6. nov. 20262,8° / 10,2°0 mm (24 h)
7. nov. 20262,2° / 4,7°0 mm (10 h)

Leverandørens oppdatering: 5. nov., 04:00 · Hentet: 5. nov., 06:18 · Europe/Vienna

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗
Orientering på fjellet
800 m1 050 m1 250 m

Skjematisk høydeprofil

Slik beregner vi

Våt temperatur: Stulls tilnærming (2011) nær havnivå. Lufttrykk i Alpene og svært kalde, tørre forhold begrenser nøyaktigheten. Potensielle timer bruker en grense på −2 °C; utstyr, vann og driftsbeslutninger er ukjente. Snøbalansen bruker nedbørsfordeling etter våt temperatur og en justerbar graddagsfaktor for smelting. Ikke kalibrert forskningsmodell.

Stull (2011) ↗
Utforsk et snøbalansescenario
Scenario

Scenario for snøbalanse

Utforsk en snøbalanse med din egen startverdi.

Illustrativ vannbalanse, ikke snødybde eller løypepreparering. Ingen produsert snø legges til. Stråling, vindtransport og preparering er ikke med.

Konseptuelle snølag. Tykkelsen er illustrativ, ikke målt.

Varselarkiv
Fjelljournalen

Hva har endret seg i varselet?

Sammenlign oppdateringer for de samme timene og samme høyde.

0,3°C kaldere i de felles varseltimene.

Felles varselperiode5. nov. 2026, 10:00 — 8. nov. 2026, 01:0063 h · 1 050 m · Europe/Vienna

Timer mellom leverandørens oppdateringer6 h

Gjennomsnittlig lufttemperaturVærvarsel
−0,3 °CTidligere varsel: 5,8 °C
Siste varsel: 5,5 °C
Samlet nedbørVærvarsel
+0 mmTidligere varsel: 0 mm
Siste varsel: 0 mm
Fast nedbør · mm vannModellert
+0 mmTidligere varsel: 0 mm
Siste varsel: 0 mm
Timer med egnet værModellert
+0 hTidligere varsel: 0 h
Siste varsel: 0 h
DetaljerTidligere varselSiste varselEndring
Gjennomsnittlig lufttemperaturVærvarsel5,8 °C5,5 °C−0,3 °C
Samlet nedbørVærvarsel0 mm0 mm+0 mm
Fast nedbør · mm vannModellert0 mm0 mm+0 mm
Timer med egnet værModellert0 h0 h+0 h

Modellert snøfallsvann og timer med vær egnet for snøproduksjon.

Slik fungerer sammenligningen+

Døgnsammenligningen velger den lagrede utstedelsen nærmest 24 timer tidligere (innen 6 timer); ukesammenligningen bruker 7 dager (innen 12 timer). Minst seks sammenhengende fremtidige timer må samsvare. Kilde og modellversjon må være like. Sammenligningen beskriver endringer i denne varselperioden.

Denne visningen bruker ett enkelt varsel. Sannsynligheter og historiske treffsikkerhetsmål er ikke tilgjengelige.

Varselstatus

800 mNytt varsel5. nov. 2026, 04:00
1 050 mNytt varsel5. nov. 2026, 04:00
1 250 mNytt varsel5. nov. 2026, 04:00

Snø og heiser

Skistedets offisielle informasjon

Rapporter fra skiområdene

Offisielle kilderapporter for områder med minst 30 km løyper. Hver sektor beholder sitt eget dekningsområde.

SkiWelt · Drift, avgrenset til village map

SkiWelt Ellmau - Going · Oppført av kilden: heiser og merkede løyperRapporttid ubekreftet

Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.

Hentet
Kildetid
Ikke oppgitt

Åpne ifølge kildens heisliste: 1 / 19

Ingen verifisert gjeldende snødybde i rapporten

Kildeinformasjon: Kun kartelementer oppført av kilden. Ingen observasjonstidspunkt per element og ingen verifisering av skitilgang.

Heisstatus
  • 80 · 10er Gondelbahn Hartkaiserbahn · Rapportert åpent · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 81 · Marcher · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 82 · Vetterstätt Zauberteppich · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 84 · Vetterstätt · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 86 · Kirchbichl · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 88 · Schmiedalm · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 89a · Ellmi's Zauberteppich I · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 89b · Ellmi's Zauberteppich II · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 90 · Hausberg · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 91 · Ellmi's 6er · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 96 · Kaiserexpress · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 97 · Köglbahn · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 98 · Almbahn · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 99 · Tanzbodenbahn · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 100 · Astbergbahn · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 102 · Sonnenlift · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 107 · Maxilift · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 108 · Zauberteppich Astberg · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 89c · Ellmi´s Zauberteppich III · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
Løypestatus
  • 80 · Talabfahrt bis Mittelstation · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 0 · 80 Talabfahrt bis Mittelstation (Bergbahn Ellmau - Going) · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 62 · nach Scheffau · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 80 · Talabfahrt Hartkaiserbahn · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 89c · Ellmi´s Zauberteppich Abfahrt III · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 80a · Harmstätt · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 80b · Hartkaiserbahn Talabfahrt · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 87a · Umfahrung Seppenbauer · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 87a · Umfahrung Seppenbauer · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 87 · Ranhart · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 88 · Schmiedalm · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 91 · Ellmis 6er · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 91a · Ellmis 6er · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 96 · Kaiserexpress · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 97-99 · Verbindung Eiberg - Ellmau/Going · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 96a · Kaiserexpress · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 96b · Kaiserexpress · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 78 · Verbindung Übungslift Berg - Ellmau/Going · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 99c · Verbinung Ostlift - Tanzboden · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 97 · Köglbahn · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 97b · Köglbahn · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 97c · Köglbahn · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 97d · Köglbahn · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 98 · Almbahn · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 98a · Almbahn · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 98b · zur Almbahn · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 99 · Tanzbodenbahn · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 99a · Tanzboden Abfahrt · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 99b · Tanzbodenbahn · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 0 · Trainingsstrecke Ellmau · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 80f · Jägerhütte Umfahrung · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 97a · Asten · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 81 · Marcherlift · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 82 · Zauberteppich Vetterstätt · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 84 · Vetterstättlift · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 84 · Vetterstättlift · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 84a · nach Ellmau Zentrum · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 85 · Bärenlift / Metzger Abfahrt · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 86 · Kirchbichllift · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 90 · Hausberg · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 89a · Ellmi's Zauberteppich Abfahrt I · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 89b · Ellmi's Zauberteppich Abfahrt II · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 100 · Astbergbahn Talabfahrt Viehap · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 100a · Astbergbahn Talabfahrt · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 100b · Astbergbahn Talabfahrt Hollenau · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 100c · Umfahrung Steilhang · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 100d · Verbindung Ellmau - Going · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 102a · Sonnenlift · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 102 · Sonnenlift · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 102b · Sonnenliftpiste · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 107 · Maxilift · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 108 · Zauberteppich Astberg · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 0 · Wellenbahn · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 99 · Abfahrt Funpark Kaiserpark · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 80a · Steilhang · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 80a · Speicherteich Hartkaiser rot · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
  • 0 · Funslope · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
Offisiell kilde ↗
Daglig rapportarkiv

Daglig rapportarkiv

SkiWelt · Drift, avgrenset til village map

SkiWelt Ellmau - Going · Oppført av kilden: heiser og merkede løyper5. nov. 2026

Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.

Hentet
Kildetid
Ikke oppgitt

Åpne ifølge kildens heisliste: 1 / 19

Ingen verifisert gjeldende snødybde i rapporten

Offisiell kilde ↗

SkiWelt · Drift, avgrenset til village map

SkiWelt Ellmau - Going · Oppført av kilden: heiser og merkede løyper4. nov. 2026

Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.

Hentet
Kildetid
Ikke oppgitt

Åpne ifølge kildens heisliste: 1 / 19

Ingen verifisert gjeldende snødybde i rapporten

Offisiell kilde ↗

SkiWelt · Drift, avgrenset til village map

SkiWelt Ellmau - Going · Oppført av kilden: heiser og merkede løyper3. nov. 2026

Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.

Hentet
Kildetid
Ikke oppgitt

Åpne ifølge kildens heisliste: 1 / 19

Ingen verifisert gjeldende snødybde i rapporten

Offisiell kilde ↗

Spørsmål om snø og heiser

Hvor mye snø kommer det i Going am Wilden Kaiser?

For Going am Wilden Kaiser viser varselet fra Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, utstedt 5. nov., 04:00, modellert snøfall på 0 mm på 800 m, 0 mm på 1 050 m og 0 mm på 1 250 m de neste 24 timene fra 5. nov., 10:00. Mengdene er millimeter vann i snøen, ikke snødybde. Alle tider er lokal tid (Europe/Vienna). Varselkilde ↗

Hvor mye snø ligger det i Going am Wilden Kaiser?

PisteWindow har ingen aktuell melding om snødybden i Going am Wilden Kaiser. Varselverdier er modellert snøfall, ikke snødybde. Skistedets offisielle informasjon ↗

Hvilke heiser er åpne i Going am Wilden Kaiser?

Heiser: 1 av 19 åpne (SkiWelt Ellmau - Going · Oppført av kilden: heiser og merkede løyper; SkiWelt · official map; Hentet 5. nov., 09:27 · kildetid ubekreftet). Skistedets offisielle informasjon ↗

Hva er forskjellen på nysnø og snødybde?

Nysnø er snøen som faller i en periode. Snødybde er hele snødekket på bakken og påvirkes også av tidligere snø, smelting og setning. PisteWindows varsel viser modellert snøfall som vann i millimeter, ikke dybde.

Interaktivt atlas er ikke tilgjengelig her.

Det finnes ingen lokal fjelljournal for destinasjonen.

Tyrol · Østerrike

Bli kjent med fjellet

Fra bygda tar stolheisen Astberg deg opp til 1 255 m. Skjematisk illustrasjon, ikke et kart og ikke aktuelle forhold.

Bygdas høyde
773 m[5]
Heis fra bygda
Astberg · 1 255 m[6]
Varselpunkt
Going am Wilden Kaiser[2]

Før skidagen

Hvilken heis går fra Going am Wilden Kaiser opp til løypene?

Fra bygda tar stolheisen Astberg deg opp til 1 255 m.[6]

Hvordan henger Going am Wilden Kaiser sammen med SkiWelt?

Astberg-akebanen på 4,5 km går fra fjellstasjonen ned til Going eller Ellmau og er opplyst om kvelden; om vinteren går en lokal skibuss.[6]

Er varslene for 800, 1 050 og 1 250 m ved Going am Wilden Kaiser observasjoner?

Nei. Det er modellverdier justert til 800, 1 050 og 1 250 m ved ett representativt punkt (Going am Wilden Kaiser).[2]

Destinasjonens kilder

PisteWindow · Gjennomgått

  1. Going · SkiområdeSkiWelt
  2. Going · Plassering og høydeWilder Kaiser
  3. SkiWelt · LøypekartSkiWelt
  4. SkiWelt · Heis- og løypestatusSkiWelt
  5. Going am Wilden Kaiser · Fakta og områdeinformasjonWikipedia
  6. Going · SkiområdeSkiWelt
  7. Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo