Fåvang · Innlandet · Norge

Kvitfjell: værmelding og snøvarsel

For Kvitfjell viser varselet fra Open-Meteo · MET Nordic, utstedt 4. nov., 10:00, modellert snøfall på 0 mm på 200 m, 0 mm på 700 m og 0 mm på 1 000 m de neste 24 timene fra 4. nov., 16:00. Mengdene er millimeter vann i snøen, ikke snødybde. Alle tider er lokal tid (Europe/Oslo). Varselkilde

PisteWindow har ingen aktuell melding om heiser, løyper eller snødybde for Kvitfjell og viser bare varselet. Dagens status finner du på skistedets offisielle side. Skistedets offisielle informasjon

Fra dalen til Varden strekker Kvitfjell seg over tre fjellsider. Sammenlign varselet på tre høyder før skidagen.

Planlegg reisen

Siste rapporter i korte trekk

Fra de offisielle rapportene PisteWindow har hentet. Hver verdi beholder sitt eget område og sin tid.

Ingen aktuell rapport
Heiser
Ikke rapportert
Løyper
Ikke rapportert
Snødybde
Ikke rapportert
Sesong
Sesongdatoer ennå ikke kontrollert
Alle rapporter og kilder

Områdets dekning: Siden dekker Kvitfjells østside, vestside og Varden. Hafjell og Oppdal er egne skiområder, også når samme Alpinco-heiskort gjelder.

Ditt vinterbilde

Gjeldende oversikt

Skjematisk fjellandskap · Kvitfjell

Snøen under skiene dine.

Snødekke, preparering og overflate i de preparerte løypene.

Været fremover
Varsel tilgjengelig

−1 – 5 °C · 700 m · 4. nov. – 6. nov.

Open-Meteo · MET Nordic · Utstedt 4. nov., 10:00

Se fjellvarselet
Kilder og metode

Lokale rapporter beskriver observerte forhold. Værvarselet vises separat og fastslår ikke løypekvalitet eller snødekke.

Illustrasjonen binder sammen de tre visningene. Den er skjematisk, ikke et løypekart eller et bilde av dagens snødekke.

Varslene på 200, 700 og 1 000 m er høydejusterte verdier ved ett representativt punkt i Kvitfjell, ikke værstasjoner eller separate varsler for hver fjellside.

Fjellet, time for time

Sammenlign de neste 48 timene i representative høyder.

Fullstendig varsel · Tilgjengelige varseltimer: 48/48

Utstedt: 4. nov. 2026, 10:00 · Europe/Oslo · Open-Meteo · MET Nordic

Temperaturvarsel time for time5 °C
Temperaturvarsel time for time−4°0°8°4. nov., 166. nov., 15
Varselverdier time for time
Kvitfjell · 700 m · Europe/Oslo
Lokal tidTemperatur °CNedbør mmLuftfuktighet %Vind m/s
4. nov. 2026, 16:0050822
4. nov. 2026, 17:004,10852,6
4. nov. 2026, 18:003,70883,5
4. nov. 2026, 19:003,50883,5
4. nov. 2026, 20:003,40883,3
4. nov. 2026, 21:0030893,1
4. nov. 2026, 22:002,50903
4. nov. 2026, 23:002,10902,8
5. nov. 2026, 00:0020892,9
5. nov. 2026, 01:001,90873
5. nov. 2026, 02:001,80872,8
5. nov. 2026, 03:001,60862,8
5. nov. 2026, 04:001,50862,8
5. nov. 2026, 05:001,50852,7
5. nov. 2026, 06:001,30862,5
5. nov. 2026, 07:001,20872,7
5. nov. 2026, 08:001,40872,8
5. nov. 2026, 09:001,80862,9
5. nov. 2026, 10:0030823,1
5. nov. 2026, 11:004,10783,5
5. nov. 2026, 12:004,90753,5
5. nov. 2026, 13:005,40733,5
5. nov. 2026, 14:005,40753,4
5. nov. 2026, 15:004,80793,5
5. nov. 2026, 16:003,70853,4
5. nov. 2026, 17:002,80883,2
5. nov. 2026, 18:002,40893,1
5. nov. 2026, 19:001,90882,6
5. nov. 2026, 20:001,30902,1
5. nov. 2026, 21:000,60922
5. nov. 2026, 22:0000921,9
5. nov. 2026, 23:00−0,30911,8
6. nov. 2026, 00:00−0,30901,9
6. nov. 2026, 01:00−0,50881,9
6. nov. 2026, 02:00−0,50862
6. nov. 2026, 03:00−0,60851,9
6. nov. 2026, 04:00−0,70851,7
6. nov. 2026, 05:00−10861,6
6. nov. 2026, 06:00−1,10871,7
6. nov. 2026, 07:00−1,10881,7
6. nov. 2026, 08:00−1,10881,7
6. nov. 2026, 09:00−0,70871,6
6. nov. 2026, 10:000,60831,2
6. nov. 2026, 11:001,90790,7
6. nov. 2026, 12:002,60770,4
6. nov. 2026, 13:002,90780,5
6. nov. 2026, 14:002,90800,6
6. nov. 2026, 15:002,40801,2
Modellert snøfall · neste 24 timer
0 mm vannekvivalent
Timer med våttemperatur ≤ −2 °C
4/48 h
Lengste sammenhengende periode
4 h

Vann i modellert snøfall, ikke centimeter nysnø eller målt snødybde. Krever 24 fullstendige timer.

Vær for snøproduksjon

Kun en værvurdering. Utstyr, vannforsyning og faktisk drift av snøkanoner måles ikke. Våttemperaturens tilnærming er ikke korrigert for lufttrykk i høyden.

Stull (2011)

Slik endret varselet seg

Ingen sammenlignbar varselhistorikk ennå.

Varselarkiv
Utforsk et scenario for snøvann

Oppgi en antatt startmengde snøvann. Dette er et eksperimentelt massebalansescenario, ikke observert snødybde, løypeforhold eller et sesongvarsel.

Sesongutsikter

En stedsspesifikk sesongutsikt er ikke tilgjengelig her. Korttidsvær er ikke et varsel for hele vinteren.

Kilde: Open-Meteo · MET Nordic · CC BY 4.0

Fjelldata time for time
Værvarsel / Høyde

Ett fjell. Ulike forhold.

Følg varselet fra landsbyen til høyfjellet.

Europe/Oslo

200 m4,5°C700 m5°C1 000 m3,1°C
Ingen 0 °C-kryssing mellom tilgjengelige høyder
Beregning

Lineær interpolasjon mellom varslede temperaturer. En inversjon kan gi flere linjer. Grensen mellom regn og snø kan være annerledes.

Skjematisk høydeprofil. Varsler for ett lokalt modellpunkt, justert for høyde.

Modellert

Varslet snøfall

Vanninnholdet i varslet snøfall.

4. nov., 16:00 → 5. nov., 16:00

200 m

0 mm vannekvivalent

Modellert · Dekning: 24/24 h

700 m

0 mm vannekvivalent

Modellert · Dekning: 24/24 h

1 000 m

0 mm vannekvivalent

Modellert · Dekning: 24/24 h

Modellert

Vær for snøproduksjon i natt

I natt · 18.00–08.00 lokal tid.

200 m

0 h · Egnet vær · 14/14 vurderte timer

18—Over vurderingsgrensen · 2,5°C
19—Over vurderingsgrensen · 2,7°C
20—Over vurderingsgrensen · 3°C
21—Over vurderingsgrensen · 3°C
22—Over vurderingsgrensen · 2,7°C
23—Over vurderingsgrensen · 2,2°C
00—Over vurderingsgrensen · 2°C
01—Over vurderingsgrensen · 1,8°C
02—Over vurderingsgrensen · 1,6°C
03—Over vurderingsgrensen · 1,4°C
04—Over vurderingsgrensen · 1,3°C
05—Over vurderingsgrensen · 1°C
06—Over vurderingsgrensen · 0,9°C
07—Over vurderingsgrensen · 0,9°C
700 m

0 h · Egnet vær · 14/14 vurderte timer

18—Over vurderingsgrensen · 2,5°C
19—Over vurderingsgrensen · 2,3°C
20—Over vurderingsgrensen · 2,2°C
21—Over vurderingsgrensen · 1,9°C
22—Over vurderingsgrensen · 1,5°C
23—Over vurderingsgrensen · 1,1°C
00—Over vurderingsgrensen · 1°C
01—Over vurderingsgrensen · 0,7°C
02—Over vurderingsgrensen · 0,6°C
03—Over vurderingsgrensen · 0,3°C
04—Over vurderingsgrensen · 0,2°C
05—Over vurderingsgrensen · 0,2°C
06—Over vurderingsgrensen · 0°C
07—Over vurderingsgrensen · 0°C
1 000 m

0 h · Egnet vær · 14/14 vurderte timer

18—Over vurderingsgrensen · 0,7°C
19—Over vurderingsgrensen · 0,7°C
20—Over vurderingsgrensen · 0,7°C
21—Over vurderingsgrensen · 0,4°C
22—Over vurderingsgrensen · 0,1°C
23—Over vurderingsgrensen · −0,3°C
00—Over vurderingsgrensen · −0,4°C
01—Over vurderingsgrensen · −0,6°C
02—Over vurderingsgrensen · −0,7°C
03—Over vurderingsgrensen · −0,8°C
04—Over vurderingsgrensen · −1,1°C
05—Over vurderingsgrensen · −1,3°C
06—Over vurderingsgrensen · −1,5°C
07—Over vurderingsgrensen · −1,5°C

✓ Egnet vær · — Over vurderingsgrensen · ? Utilgjengelig

Beregning for snøproduksjon

Gjenstående hele timer mellom 18.00 og 08.00 lokal tid. Stulls våttemperaturvurdering ved ≤ −2 °C; egnet vær bekrefter ikke produksjon. Se metodens begrensninger nedenfor.

På fjellet

Utsikter på kort sikt

Timevarsel, justert for høyde.

Værvarsel

Lufttemperatur

5°
Modellert

Mulighet for snøproduksjon

4 / 48 h

Lengste kuldeperiode: 4 h

Temperaturvarsel time for time5 °C
Temperaturvarsel time for time−4°0°8°4. nov., 166. nov., 15
700 m · Europe/Oslo
ReisedatoerLufttemperatur °CNedbør mm
4. nov. 20262,1° / 5°0 mm (8 h)
5. nov. 2026−0,3° / 5,4°0 mm (24 h)
6. nov. 2026−1,1° / 2,9°0 mm (16 h)

Leverandørens oppdatering: 4. nov., 10:00 · Hentet: 4. nov., 11:17 · Europe/Oslo

Open-Meteo · MET Nordic ↗
Orientering på fjellet
200 m700 m1 000 m

Skjematisk høydeprofil

Slik beregner vi

Våt temperatur: Stulls tilnærming (2011) nær havnivå. Lufttrykk i Alpene og svært kalde, tørre forhold begrenser nøyaktigheten. Potensielle timer bruker en grense på −2 °C; utstyr, vann og driftsbeslutninger er ukjente. Snøbalansen bruker nedbørsfordeling etter våt temperatur og en justerbar graddagsfaktor for smelting. Ikke kalibrert forskningsmodell.

Stull (2011) ↗
Utforsk et snøbalansescenario
Scenario

Scenario for snøbalanse

Utforsk en snøbalanse med din egen startverdi.

Illustrativ vannbalanse, ikke snødybde eller løypepreparering. Ingen produsert snø legges til. Stråling, vindtransport og preparering er ikke med.

Konseptuelle snølag. Tykkelsen er illustrativ, ikke målt.

Varselarkiv

Hva har endret seg i varselet?

Varselkilden eller beregningen er endret.

Sammenligningsdetaljer

Sammenlign oppdateringer for de samme timene og samme høyde.

Utstedt: 4. nov. 2026, 10:00 · Hentet: 4. nov. 2026, 11:17
Åpne lagret varsel ↗

Døgnsammenligningen velger den lagrede utstedelsen nærmest 24 timer tidligere (innen 6 timer); ukesammenligningen bruker 7 dager (innen 12 timer). Minst seks sammenhengende fremtidige timer må samsvare. Kilde og modellversjon må være like. Sammenligningen beskriver endringer i denne varselperioden.

Denne visningen bruker ett enkelt varsel. Sannsynligheter og historiske treffsikkerhetsmål er ikke tilgjengelige.

Snø og heiser

Skistedets offisielle informasjon

Rapporter fra skiområdene

Offisielle kilderapporter for områder med minst 30 km løyper. Hver sektor beholder sitt eget dekningsområde.

Alpinco · Drift · Kvitfjell source

Kvitfjell · Oppført av kilden: heiser og nedfarter etter vanskelighetsgradRapporttid ubekreftet

Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.

Hentet
Kildetid
Ikke oppgitt

Ingen verifisert gjeldende snødybde i rapporten

Kildeinformasjon: Nedfarter etter vanskelighetsgrad og heiser oppført av kilden. Fullstendighet, preparering, observasjonstidspunkt per element og gjeldende tilgang er ikke verifisert. Fjellrapporter er separate. Snø utelates til kildene er avstemt.

Heisstatus
  • A. Olympic Express · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • B. Kvitfjell Express · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • C. Vestsiden Express · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • D. Hotellheisen · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • E. Familieheisen · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • F. Tunnelheisen øst · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • G. Barne-/skiskoleheisen · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • H. Fjellheisen · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • I. Barnetrekket vestsiden · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • J. Jøkulbåndet · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • K. Oleheisen · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • L. Jøkultunnelen vest · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • M. Gondolen · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • N. Vesleseter Express · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
Løypestatus
  • 5. Jumbo · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 8. Jøkuls barneområde øst · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 15. Skimestringsområde · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 16. Skiskolebakken · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 20. Bjørnliløypa · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 24. Jøkuls barneområde vest · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 27. Topptransporten · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 31a. Nybegynnerbakken · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 31b. Kvitfjellparken · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 33. Kvitfjellparken · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 35. Skivei Vesleseter · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 36. Vesleseterbakken · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 38. Comfortløypa · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 39. Vardenskogen · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 40. Skivei Varden · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 6. Tunnellveien · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 7. Turisten · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 9. Gammelseterbakken · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 10. Jøkuls Funslope · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 12. Familiebakken · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 14. Treningsbakken · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 22. Seterløypa · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 25. Fjelløypa · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 29. Blåløypa · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 30. Bruløypa · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 37. Åsendenbakken · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 3. Karirenna · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 4. Skiveien · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 21. Vestsideløypa · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 23. Kvitfjelløypa · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 26. Panoramaløypa · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 28. Segelstadseterløypa · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 32. StudioH-traversen · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 1a. Øvre Olympiabakke · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 1b. Nedre Olympiabakke · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 2. Nasjonalanleggsløypa · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Status oppført av kilden; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
Offisiell kilde ↗
Daglig rapportarkiv

Daglig rapportarkiv

Alpinco · Drift · Kvitfjell source

Kvitfjell · Oppført av kilden: heiser og nedfarter etter vanskelighetsgrad4. nov. 2026

Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.

Hentet
Kildetid
Ikke oppgitt

Ingen verifisert gjeldende snødybde i rapporten

Offisiell kilde ↗

Alpinco · Drift · Kvitfjell source

Kvitfjell · Oppført av kilden: heiser og nedfarter etter vanskelighetsgrad3. nov. 2026

Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.

Hentet
Kildetid
Ikke oppgitt

Ingen verifisert gjeldende snødybde i rapporten

Offisiell kilde ↗

Spørsmål om snø og heiser

Hvor mye snø kommer det i Kvitfjell?

For Kvitfjell viser varselet fra Open-Meteo · MET Nordic, utstedt 4. nov., 10:00, modellert snøfall på 0 mm på 200 m, 0 mm på 700 m og 0 mm på 1 000 m de neste 24 timene fra 4. nov., 16:00. Mengdene er millimeter vann i snøen, ikke snødybde. Alle tider er lokal tid (Europe/Oslo). Varselkilde ↗

Hvor mye snø ligger det i Kvitfjell?

PisteWindow har ingen aktuell melding om snødybden i Kvitfjell. Varselverdier er modellert snøfall, ikke snødybde. Skistedets offisielle informasjon ↗

Hvilke heiser er åpne i Kvitfjell?

PisteWindow har ingen aktuell melding om heiser eller løyper i Kvitfjell. Åpne heiser og løyper utledes ikke fra varselet. Skistedets offisielle informasjon ↗

Hva er forskjellen på nysnø og snødybde?

Nysnø er snøen som faller i en periode. Snødybde er hele snødekket på bakken og påvirkes også av tidligere snø, smelting og setning. PisteWindows varsel viser modellert snøfall som vann i millimeter, ikke dybde.

Interaktivt atlas er ikke tilgjengelig her.

Det finnes ingen lokal fjelljournal for destinasjonen.

Fåvang · Innlandet · Norge

Bli kjent med fjellet

Illustrasjonen er en sammensatt skisse av de tre fjellsidene, ikke et løypekart. Gondolen forbinder Skitorget på vestsiden med Varden. Sjekk rute og retur i det offisielle kartet og rapporten.

Publisert lengde på alpinløyper
34 km[1]
Publisert antall heiser
14[1]
Fjellsider
Østsiden · Vestsiden · Varden[2]

Før skidagen

Hvordan er vestsiden og Varden forbundet?

En transportgondol forbinder Skitorget med Varden. Sjekk forbindelsen og returen i det offisielle kartet og rapporten.[3][4]

Omfatter varselet Hafjell?

Nei. Hafjell og Kvitfjell er separate skiområder, også når et felles heiskort dekker begge.[1]

Hvor ser jeg åpne heiser og snø?

Se Alpincos offisielle Kvitfjell-rapport med data fra Fnugg. PisteWindow viser ennå ikke verifiserte heis- eller snøobservasjoner.[4]

Er 1 000 m et varsel for en bestemt topp?

Nei. Det er en verdi for høyden ved samme punkt som de lavere nivåene, ikke en observasjon eller et varsel for en navngitt topp.[1]

Destinasjonens kilder

PisteWindow · Gjennomgått

  1. Kvitfjell · SkiområdeAlpinco
  2. Kvitfjell · Guide til skiområdetAlpinco
  3. Kvitfjell · Praktisk informasjonAlpinco
  4. Kvitfjell · Alpinco / Fnugg · SnørapportAlpinco / Fnugg
  5. Open-Meteo · MET NordicOpen-Meteo