Salzburg · Østerrike

St. Johann–Alpendorf: værmelding og snøvarsel

For St. Johann–Alpendorf viser varselet fra MET Norway, utstedt 4. nov., 06:20 – 4. nov., 06:21, modellert snøfall på 0 mm på 800 m, 0 mm på 1 300 m og 0 mm på 1 800 m de neste 24 timene fra 4. nov., 11:00. Mengdene er millimeter vann i snøen, ikke snødybde. Alle tider er lokal tid (Europe/Vienna). Varselkilde

Meldte forhold for St. Johann–Alpendorf: Heiser: 0 av 11 åpne (St. Johann · Alpendorf · Oppført av kilden: fanegruppe i kilden; Snow Space Salzburg; Hentet 4. nov., 10:39 · kildetid ubekreftet). Skistedets offisielle informasjon

St. Johann–Alpendorf er et høytliggende sted i Snow Space Salzburg; varselet bruker et punkt i Alpendorf Gondelbahn.

Planlegg reisen

Siste rapporter i korte trekk

Fra de offisielle rapportene PisteWindow har hentet. Hver verdi beholder sitt eget område og sin tid.

Stengt i dag
Heiser
0 av 11 åpneSt. Johann · Alpendorf · Oppført av kilden: fanegruppe i kilden
Løyper
Ikke rapportert
Snødybde
Ikke rapportert
Sesong
Sesongdatoer ennå ikke kontrollert
Alle rapporter og kilder

Områdets dekning: Det felles skiområdet omfatter flere steder; totaltallene gjelder ikke dette stedet alene. Sjekk åpne forbindelser i den offisielle rapporten.

Ditt vinterbilde

Gjeldende oversikt

Skjematisk fjellandskap · St. Johann–Alpendorf

Snøen under skiene dine.

Snødekke, preparering og overflate i de preparerte løypene.

Åpne skistedets rapport

St. Johann–Alpendorf

Været fremover
Varsel tilgjengelig

−4 – 11 °C · 1 300 m · 4. nov. – 6. nov.

MET Norway · Utstedt 4. nov., 06:20

Se fjellvarselet
Kilder og metode

Lokale rapporter beskriver observerte forhold. Værvarselet vises separat og fastslår ikke løypekvalitet eller snødekke.

Illustrasjonen binder sammen de tre visningene. Den er skjematisk, ikke et løypekart eller et bilde av dagens snødekke.

For St. Johann–Alpendorf er verdiene på 800, 1 300 og 1 800 m høydejusterte modellvarsler ved varselpunktet Alpendorf Gondelbahn, ikke observasjoner eller separate værstasjoner.

Fjellet, time for time

Sammenlign de neste 48 timene i representative høyder.

Fullstendig varsel · Tilgjengelige varseltimer: 48/48

Utstedt: 4. nov. 2026, 06:20 · Europe/Vienna · MET Norway

Temperaturvarsel time for time5 °C
Temperaturvarsel time for time−6°0°13°4. nov., 116. nov., 10
Varselverdier time for time
St. Johann–Alpendorf · 1 300 m · Europe/Vienna
Lokal tidTemperatur °CNedbør mmLuftfuktighet %Vind m/s
4. nov. 2026, 11:0050731,1
4. nov. 2026, 12:006069,51,2
4. nov. 2026, 13:007065,41,5
4. nov. 2026, 14:007,4062,71,6
4. nov. 2026, 15:007,1063,41,7
4. nov. 2026, 16:005,6072,81,5
4. nov. 2026, 17:003,3076,71,5
4. nov. 2026, 18:002,2079,92,1
4. nov. 2026, 19:001,4082,32,6
4. nov. 2026, 20:000,90842,8
4. nov. 2026, 21:000,6083,92,9
4. nov. 2026, 22:000,8082,72,9
4. nov. 2026, 23:000,7083,12,9
5. nov. 2026, 00:000,4083,52,8
5. nov. 2026, 01:000,1083,82,8
5. nov. 2026, 02:00−0,20832,8
5. nov. 2026, 03:00−0,4082,42,8
5. nov. 2026, 04:00−0,80833
5. nov. 2026, 05:00−1,3083,93,1
5. nov. 2026, 06:00−1,8085,13,3
5. nov. 2026, 07:00−2,1085,23
5. nov. 2026, 08:00−0,7082,22,8
5. nov. 2026, 09:002,4074,12,2
5. nov. 2026, 10:005,1064,61,3
5. nov. 2026, 11:007,2057,81,3
5. nov. 2026, 12:009,1052,51,5
5. nov. 2026, 13:0010,20491,6
5. nov. 2026, 14:0010,5046,91,8
5. nov. 2026, 15:0010,1049,31,6
5. nov. 2026, 16:007,6059,71,5
5. nov. 2026, 17:004068,12
5. nov. 2026, 18:002,10732
5. nov. 2026, 19:000,3078,61,9
5. nov. 2026, 20:00−1081,82,1
5. nov. 2026, 21:00−2083,92
5. nov. 2026, 22:00−2,4085,22
5. nov. 2026, 23:00−2,6086,32,2
6. nov. 2026, 00:00−2,6086,82,3
6. nov. 2026, 01:00−2,8087,62,2
6. nov. 2026, 02:00−2,9088,22,3
6. nov. 2026, 03:00−2,9087,32,5
6. nov. 2026, 04:00−3,1086,72,1
6. nov. 2026, 05:00−3,2086,91,9
6. nov. 2026, 06:00−3,3086,61,9
6. nov. 2026, 07:00−3,5086,62,1
6. nov. 2026, 08:00−1,2081,32,4
6. nov. 2026, 09:003,6072,12,1
6. nov. 2026, 10:006,7057,91,1
Modellert snøfall · neste 24 timer
0 mm vannekvivalent
Timer med våttemperatur ≤ −2 °C
18/48 h
Lengste sammenhengende periode
13 h

Vann i modellert snøfall, ikke centimeter nysnø eller målt snødybde. Krever 24 fullstendige timer.

Vær for snøproduksjon

Kun en værvurdering. Utstyr, vannforsyning og faktisk drift av snøkanoner måles ikke. Våttemperaturens tilnærming er ikke korrigert for lufttrykk i høyden.

Stull (2011)

Slik endret varselet seg

Temperaturendring i felles varseltimer: 0 °C · 56 h

4. nov. 2026, 02:17 → 4. nov. 2026, 06:20

Varselarkiv
Utforsk et scenario for snøvann

Oppgi en antatt startmengde snøvann. Dette er et eksperimentelt massebalansescenario, ikke observert snødybde, løypeforhold eller et sesongvarsel.

Sesongutsikter

En stedsspesifikk sesongutsikt er ikke tilgjengelig her. Korttidsvær er ikke et varsel for hele vinteren.

Kilde: MET Norway · CC BY 4.0

Fjelldata time for time
Værvarsel / Høyde

Ett fjell. Ulike forhold.

Følg varselet fra landsbyen til høyfjellet.

Europe/Vienna

800 m8,1°C1 300 m5°C1 800 m2,1°C
Ingen 0 °C-kryssing mellom tilgjengelige høyder
Beregning

Lineær interpolasjon mellom varslede temperaturer. En inversjon kan gi flere linjer. Grensen mellom regn og snø kan være annerledes.

Skjematisk høydeprofil. Varsler for ett lokalt modellpunkt, justert for høyde.

Modellert

Varslet snøfall

Vanninnholdet i varslet snøfall.

4. nov., 11:00 → 5. nov., 11:00

800 m

0 mm vannekvivalent

Modellert · Dekning: 24/24 h

1 300 m

0 mm vannekvivalent

Modellert · Dekning: 24/24 h

1 800 m

0 mm vannekvivalent

Modellert · Dekning: 24/24 h

Modellert

Vær for snøproduksjon i natt

I natt · 18.00–08.00 lokal tid.

800 m

0 h · Egnet vær · 14/14 vurderte timer

18—Over vurderingsgrensen · 3,4°C
19—Over vurderingsgrensen · 2,8°C
20—Over vurderingsgrensen · 2,5°C
21—Over vurderingsgrensen · 2,2°C
22—Over vurderingsgrensen · 2,3°C
23—Over vurderingsgrensen · 2,2°C
00—Over vurderingsgrensen · 2°C
01—Over vurderingsgrensen · 1,7°C
02—Over vurderingsgrensen · 1,4°C
03—Over vurderingsgrensen · 1,1°C
04—Over vurderingsgrensen · 0,8°C
05—Over vurderingsgrensen · 0,4°C
06—Over vurderingsgrensen · −0°C
07—Over vurderingsgrensen · −0,3°C
1 300 m

4 h · Egnet vær · 14/14 vurderte timer

18—Over vurderingsgrensen · 0,4°C
19—Over vurderingsgrensen · −0,2°C
20—Over vurderingsgrensen · −0,5°C
21—Over vurderingsgrensen · −0,8°C
22—Over vurderingsgrensen · −0,7°C
23—Over vurderingsgrensen · −0,8°C
00—Over vurderingsgrensen · −1°C
01—Over vurderingsgrensen · −1,3°C
02—Over vurderingsgrensen · −1,6°C
03—Over vurderingsgrensen · −1,9°C
04✓Egnet vær · −2,2°C
05✓Egnet vær · −2,7°C
06✓Egnet vær · −3,1°C
07✓Egnet vær · −3,3°C
1 800 m

14 h · Egnet vær · 14/14 vurderte timer

18✓Egnet vær · −2,4°C
19✓Egnet vær · −3°C
20✓Egnet vær · −3,3°C
21✓Egnet vær · −3,6°C
22✓Egnet vær · −3,5°C
23✓Egnet vær · −3,6°C
00✓Egnet vær · −3,8°C
01✓Egnet vær · −4,1°C
02✓Egnet vær · −4,5°C
03✓Egnet vær · −4,7°C
04✓Egnet vær · −5°C
05✓Egnet vær · −5,5°C
06✓Egnet vær · −5,9°C
07✓Egnet vær · −6,2°C

✓ Egnet vær · — Over vurderingsgrensen · ? Utilgjengelig

Beregning for snøproduksjon

Gjenstående hele timer mellom 18.00 og 08.00 lokal tid. Stulls våttemperaturvurdering ved ≤ −2 °C; egnet vær bekrefter ikke produksjon. Se metodens begrensninger nedenfor.

På fjellet

Utsikter på kort sikt

Timevarsel, justert for høyde.

Værvarsel

Lufttemperatur

5°
Modellert

Mulighet for snøproduksjon

18 / 48 h

Lengste kuldeperiode: 13 h

Temperaturvarsel time for time5 °C
Temperaturvarsel time for time−6°0°13°4. nov., 116. nov., 10
1 300 m · Europe/Vienna
ReisedatoerLufttemperatur °CNedbør mm
4. nov. 20260,6° / 7,4°0 mm (13 h)
5. nov. 2026−2,6° / 10,5°0 mm (24 h)
6. nov. 2026−3,5° / 6,7°0 mm (11 h)

Leverandørens oppdatering: 4. nov., 06:20 · Hentet: 4. nov., 07:18 · Europe/Vienna

MET Norway ↗
Orientering på fjellet
800 m1 300 m1 800 m

Skjematisk høydeprofil

Slik beregner vi

Våt temperatur: Stulls tilnærming (2011) nær havnivå. Lufttrykk i Alpene og svært kalde, tørre forhold begrenser nøyaktigheten. Potensielle timer bruker en grense på −2 °C; utstyr, vann og driftsbeslutninger er ukjente. Snøbalansen bruker nedbørsfordeling etter våt temperatur og en justerbar graddagsfaktor for smelting. Ikke kalibrert forskningsmodell.

Stull (2011) ↗
Utforsk et snøbalansescenario
Scenario

Scenario for snøbalanse

Utforsk en snøbalanse med din egen startverdi.

Illustrativ vannbalanse, ikke snødybde eller løypepreparering. Ingen produsert snø legges til. Stråling, vindtransport og preparering er ikke med.

Konseptuelle snølag. Tykkelsen er illustrativ, ikke målt.

Varselarkiv
Fjelljournalen

Hva har endret seg i varselet?

Sammenlign oppdateringer for de samme timene og samme høyde.

Middeltemperaturen er uendret med den viste presisjonen.

Felles varselperiode4. nov. 2026, 11:00 — 6. nov. 2026, 19:0056 h · 1 300 m · Europe/Vienna

Timer mellom leverandørens oppdateringer4,1 h

Gjennomsnittlig lufttemperaturVærvarsel
+0 °CTidligere varsel: 2,8 °C
Siste varsel: 2,8 °C
Samlet nedbørVærvarsel
+0 mmTidligere varsel: 0 mm
Siste varsel: 0 mm
Fast nedbør · mm vannModellert
+0 mmTidligere varsel: 0 mm
Siste varsel: 0 mm
Timer med egnet værModellert
+0 hTidligere varsel: 18 h
Siste varsel: 18 h
DetaljerTidligere varselSiste varselEndring
Gjennomsnittlig lufttemperaturVærvarsel2,8 °C2,8 °C+0 °C
Samlet nedbørVærvarsel0 mm0 mm+0 mm
Fast nedbør · mm vannModellert0 mm0 mm+0 mm
Timer med egnet værModellert18 h18 h+0 h

Modellert snøfallsvann og timer med vær egnet for snøproduksjon.

Slik fungerer sammenligningen+

Døgnsammenligningen velger den lagrede utstedelsen nærmest 24 timer tidligere (innen 6 timer); ukesammenligningen bruker 7 dager (innen 12 timer). Minst seks sammenhengende fremtidige timer må samsvare. Kilde og modellversjon må være like. Sammenligningen beskriver endringer i denne varselperioden.

Denne visningen bruker ett enkelt varsel. Sannsynligheter og historiske treffsikkerhetsmål er ikke tilgjengelige.

Varselstatus

800 mNytt varsel4. nov. 2026, 06:20
1 300 mNytt varsel4. nov. 2026, 06:20
1 800 mNytt varsel4. nov. 2026, 06:21

Snø og heiser

Skistedets offisielle informasjon

Rapporter fra skiområdene

Offisielle kilderapporter for områder med minst 30 km løyper. Hver sektor beholder sitt eget dekningsområde.

Snow Space Salzburg · Drift, avgrenset til tab

St. Johann · Alpendorf · Oppført av kilden: fanegruppe i kildenRapporttid ubekreftet

Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.

Hentet
Kildetid
Ikke oppgitt

Åpne ifølge kildens heisliste: 0 / 11

Ingen verifisert gjeldende snødybde i rapporten

Kildeinformasjon: Gruppe oppført av kilden, ikke en verifisert fullstendig oversikt. Løypesegmenter beholder kildens vanskelighetsgrad, nummer og lengde. Skiruter og navngitte forbindelser er separate. Observasjonstidspunkt og offentlig tilgang er ikke verifisert.

Heisstatus
  • Buchaubahn · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Strassalmbahn · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Alpendorf Gondelbahn · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Gernkogelbahn · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Hirschkogelbahn · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Obergassalmbahn · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Sonntagskogelbahn 3 · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 32 Stegbachlift · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 35b Übungslift Obergassalm · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Tellerlift Kreistenalm · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Tellerlift Obergassalm · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
Løypestatus
  • 31 Hirschkogel · 1240m · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 33 Einfahrt Kessel · 1390m · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 34 Buchau Skiweg · 2190m · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 35 Obergass · 1600m · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 35a Übungshang Obergass · 660m · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 35b Übungshang Obergass · 340m · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 36 Talabfahrt Alpendorf · 4290m · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 37a Übungshang Kreisten · 360m · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Umfahrung Hahnbaumalm (Hahnbaum) · 1400m · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 30 Sonntagskogel · 1240m · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 31 Hirschkogel · 690m · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 34 Buchau Abfahrt · 3220m · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 35 Obergass · 1100m · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 36 Talabfahrt Alpendorf · 1190m · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • Talabfahrt - medium · 540m · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 30 Habergeiss-Ritt · 535m · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 32 Stegbach Abfahrt · 1610m · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 32a Schlangengrube · 1775m · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
  • 33 Hexenschuss · 272m · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; observasjonstidspunktet for elementet og offentlig tilgang er ikke verifisert.
Offisiell kilde ↗

GeoSphere · Stasjon St. Johann im Pongau town

St. Johann im Pongau · stasjon i byenArkivert rapport

Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.

Hentet
Kildetid
1. apr. 2026
Verdier rapportert av kilden
Målestedcm
St. Johann im Pongau (634 m) · Målt snødybdeDaglig total snødybde på bakken, målt manuelt (sh_manu), i centimeter. Tidsstempelet angir dagen.4
Offisiell kilde ↗
Daglig rapportarkiv

Daglig rapportarkiv

Snow Space Salzburg · Drift, avgrenset til tab

St. Johann · Alpendorf · Oppført av kilden: fanegruppe i kilden4. nov. 2026

Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.

Hentet
Kildetid
Ikke oppgitt

Åpne ifølge kildens heisliste: 0 / 11

Ingen verifisert gjeldende snødybde i rapporten

Offisiell kilde ↗

Snow Space Salzburg · Drift, avgrenset til tab

St. Johann · Alpendorf · Oppført av kilden: fanegruppe i kilden3. nov. 2026

Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.

Hentet
Kildetid
Ikke oppgitt

Åpne ifølge kildens heisliste: 0 / 11

Ingen verifisert gjeldende snødybde i rapporten

Offisiell kilde ↗

GeoSphere · Stasjon St. Johann im Pongau town

St. Johann im Pongau · stasjon i byen4. nov. 2026

Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.

Hentet
Kildetid
1. apr. 2026
Verdier rapportert av kilden
Målestedcm
St. Johann im Pongau (634 m) · Målt snødybdeDaglig total snødybde på bakken, målt manuelt (sh_manu), i centimeter. Tidsstempelet angir dagen.4
Offisiell kilde ↗

Spørsmål om snø og heiser

Hvor mye snø kommer det i St. Johann–Alpendorf?

For St. Johann–Alpendorf viser varselet fra MET Norway, utstedt 4. nov., 06:20 – 4. nov., 06:21, modellert snøfall på 0 mm på 800 m, 0 mm på 1 300 m og 0 mm på 1 800 m de neste 24 timene fra 4. nov., 11:00. Mengdene er millimeter vann i snøen, ikke snødybde. Alle tider er lokal tid (Europe/Vienna). Varselkilde ↗

Hvor mye snø ligger det i St. Johann–Alpendorf?

PisteWindow har ingen aktuell melding om snødybden i St. Johann–Alpendorf. Varselverdier er modellert snøfall, ikke snødybde. Skistedets offisielle informasjon ↗

Hvilke heiser er åpne i St. Johann–Alpendorf?

Heiser: 0 av 11 åpne (St. Johann · Alpendorf · Oppført av kilden: fanegruppe i kilden; Snow Space Salzburg; Hentet 4. nov., 10:39 · kildetid ubekreftet). Skistedets offisielle informasjon ↗

Hva er forskjellen på nysnø og snødybde?

Nysnø er snøen som faller i en periode. Snødybde er hele snødekket på bakken og påvirkes også av tidligere snø, smelting og setning. PisteWindows varsel viser modellert snøfall som vann i millimeter, ikke dybde.

Interaktivt atlas er ikke tilgjengelig her.

Det finnes ingen lokal fjelljournal for destinasjonen.

Salzburg · Østerrike

Bli kjent med fjellet

Landskapet ved St. Johann–Alpendorf er skjematisk, ikke et kart eller en visning av aktuelle forhold.

Beliggenhet
St. Johann–Alpendorf[1]
Skiområde
Snow Space Salzburg[1]
Varselpunkt
Alpendorf Gondelbahn[2]

Før skidagen

Er St. Johann–Alpendorf hele skiområdet Snow Space Salzburg?

Nei. Snow Space Salzburg omfatter flere steder, og St. Johann–Alpendorf er bare ett av dem; områdets tall er ikke en lokal oversikt.[1]

Er forbindelsene rundt St. Johann–Alpendorf åpne?

Sjekk den offisielle heis- og løyperapporten før du drar fra St. Johann–Alpendorf. Et kart bekrefter ikke åpning.[4]

Er varslene for 800, 1 300 og 1 800 m ved St. Johann–Alpendorf observasjoner?

Nei. Det er modellverdier justert til 800, 1 300 og 1 800 m ved ett representativt punkt (Alpendorf Gondelbahn).[2]

Destinasjonens kilder

PisteWindow · Gjennomgått

  1. Snow Space Salzburg · SkiområdeSnow Space Salzburg
  2. St. Johann–Alpendorf · Plassering og høydeOpenStreetMap bidragsytere / Mapcarta
  3. Snow Space Salzburg · LøypekartSnow Space Salzburg
  4. Snow Space Salzburg · Heis- og løypestatusSnow Space Salzburg
  5. Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo