Tyrol · Østerrike
Westendorf: værmelding og snøvarsel
For Westendorf viser varselet fra MET Norway, utstedt 4. nov., 08:17, modellert snøfall på 0 mm på 800 m, 0 mm på 1 300 m og 0 mm på 1 800 m de neste 24 timene fra 4. nov., 11:00. Mengdene er millimeter vann i snøen, ikke snødybde. Alle tider er lokal tid (Europe/Vienna). Varselkilde
Meldte forhold for Westendorf: Heiser: 0 av 11 åpne (SkiWelt Westendorf · Oppført av kilden: heiser og merkede løyper; SkiWelt · official map; Hentet 4. nov., 10:08 · kildetid ubekreftet). Skistedets offisielle informasjon
Westendorf ligger på 783 m. Bygda ligger på en terrasse i Brixental, 13,7 km vest for Kitzbühel og 12 km sørøst for Wörgl, ved foten av Choralpe.
Siste rapporter i korte trekk
Fra de offisielle rapportene PisteWindow har hentet. Hver verdi beholder sitt eget område og sin tid.
- Heiser
- 0 av 11 åpneSkiWelt Westendorf · Oppført av kilden: heiser og merkede løyper
- Løyper
- Ikke rapportert
- Snødybde
- Ikke rapportert
- Sesong
- Sesongdatoer ennå ikke kontrollert
Områdets dekning: Bygda har direkte tilgang til SkiWelt og en forbindelse til KitzSki; Windautal tar av mot sør. Tallene for SkiWelt gjelder hele området, ikke bare Westendorf; varselet bruker ett bygdepunkt.
Ditt vinterbilde
Gjeldende oversikt
Snøen under skiene dine.
Snødekke, preparering og overflate i de preparerte løypene.
Westendorf
−3 – 12 °C · 1 300 m · 4. nov. – 6. nov.
MET Norway · Utstedt 4. nov., 08:17
Kilder og metode
Lokale rapporter beskriver observerte forhold. Værvarselet vises separat og fastslår ikke løypekvalitet eller snødekke.
Illustrasjonen binder sammen de tre visningene. Den er skjematisk, ikke et løypekart eller et bilde av dagens snødekke.
Verdiene på 800, 1 300 og 1 800 m er høydejusterte modellvarsler ved turistkontoret, ikke separate værstasjoner. Landsbyhøyden på operatørens kart er ikke en måling ved punktet.
Fjellet, time for time
Sammenlign de neste 48 timene i representative høyder.
Fullstendig varsel · Tilgjengelige varseltimer: 48/48
Utstedt: 4. nov. 2026, 08:17 · Europe/Vienna · MET Norway
Varselverdier time for time
| Lokal tid | Temperatur °C | Nedbør mm | Luftfuktighet % | Vind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 4. nov. 2026, 11:00 | 5,6 | 0 | 68,8 | 0,9 |
| 4. nov. 2026, 12:00 | 6,7 | 0 | 67,2 | 1,4 |
| 4. nov. 2026, 13:00 | 7,5 | 0 | 66 | 1,9 |
| 4. nov. 2026, 14:00 | 7,8 | 0 | 66 | 2 |
| 4. nov. 2026, 15:00 | 7,6 | 0 | 67,5 | 1,8 |
| 4. nov. 2026, 16:00 | 5,9 | 0 | 79,7 | 1,2 |
| 4. nov. 2026, 17:00 | 3,2 | 0 | 84,7 | 0,8 |
| 4. nov. 2026, 18:00 | 2,1 | 0 | 86 | 0,9 |
| 4. nov. 2026, 19:00 | 0,9 | 0 | 85,8 | 1,1 |
| 4. nov. 2026, 20:00 | −0,3 | 0 | 83,3 | 1,3 |
| 4. nov. 2026, 21:00 | −1,3 | 0 | 82,3 | 1,4 |
| 4. nov. 2026, 22:00 | −2,1 | 0 | 84,9 | 1,7 |
| 4. nov. 2026, 23:00 | −2,2 | 0 | 86,1 | 2 |
| 5. nov. 2026, 00:00 | −2,3 | 0 | 86,2 | 2 |
| 5. nov. 2026, 01:00 | −2,4 | 0 | 85 | 2,1 |
| 5. nov. 2026, 02:00 | −2,5 | 0 | 83,6 | 2,2 |
| 5. nov. 2026, 03:00 | −2,6 | 0 | 83,4 | 2,2 |
| 5. nov. 2026, 04:00 | −2,6 | 0 | 84,4 | 2,3 |
| 5. nov. 2026, 05:00 | −2,5 | 0 | 83 | 2,3 |
| 5. nov. 2026, 06:00 | −2,2 | 0 | 80,9 | 2,1 |
| 5. nov. 2026, 07:00 | −2,1 | 0 | 79,3 | 2 |
| 5. nov. 2026, 08:00 | 0,2 | 0 | 73,5 | 1,9 |
| 5. nov. 2026, 09:00 | 5 | 0 | 64,8 | 1,4 |
| 5. nov. 2026, 10:00 | 8,6 | 0 | 50,8 | 0,7 |
| 5. nov. 2026, 11:00 | 10,1 | 0 | 48,8 | 0,8 |
| 5. nov. 2026, 12:00 | 11,1 | 0 | 49,1 | 1 |
| 5. nov. 2026, 13:00 | 11,7 | 0 | 49,8 | 1,1 |
| 5. nov. 2026, 14:00 | 11,8 | 0 | 51,5 | 1,1 |
| 5. nov. 2026, 15:00 | 11,2 | 0 | 55 | 1 |
| 5. nov. 2026, 16:00 | 8,9 | 0 | 69 | 0,8 |
| 5. nov. 2026, 17:00 | 6,4 | 0 | 70,8 | 0,5 |
| 5. nov. 2026, 18:00 | 4,9 | 0 | 72,4 | 0,8 |
| 5. nov. 2026, 19:00 | 3,1 | 0 | 70,6 | 0,9 |
| 5. nov. 2026, 20:00 | 1,8 | 0 | 67,9 | 0,8 |
| 5. nov. 2026, 21:00 | 0,9 | 0 | 65,7 | 0,9 |
| 5. nov. 2026, 22:00 | 0,8 | 0 | 63,4 | 1,2 |
| 5. nov. 2026, 23:00 | 1,1 | 0 | 60,2 | 1,1 |
| 6. nov. 2026, 00:00 | 1,1 | 0 | 57,8 | 1,1 |
| 6. nov. 2026, 01:00 | 1,2 | 0 | 55,4 | 1 |
| 6. nov. 2026, 02:00 | 1,7 | 0 | 52,6 | 1,2 |
| 6. nov. 2026, 03:00 | 1,5 | 0 | 52,1 | 1,1 |
| 6. nov. 2026, 04:00 | 1,3 | 0 | 51,8 | 1,2 |
| 6. nov. 2026, 05:00 | 1,2 | 0 | 51,5 | 1,1 |
| 6. nov. 2026, 06:00 | 1,1 | 0 | 51,8 | 1,2 |
| 6. nov. 2026, 07:00 | 1,1 | 0 | 52,2 | 1,2 |
| 6. nov. 2026, 08:00 | 2,9 | 0 | 53 | 1,3 |
| 6. nov. 2026, 09:00 | 6,8 | 0 | 55,1 | 1,1 |
| 6. nov. 2026, 10:00 | 9,9 | 0 | 43,2 | 0,5 |
- Modellert snøfall · neste 24 timer
- 0 mm vannekvivalent
- Timer med våttemperatur ≤ −2 °C
- 19/48 h
- Lengste sammenhengende periode
- 11 h
Vann i modellert snøfall, ikke centimeter nysnø eller målt snødybde. Krever 24 fullstendige timer.
Vær for snøproduksjon
Kun en værvurdering. Utstyr, vannforsyning og faktisk drift av snøkanoner måles ikke. Våttemperaturens tilnærming er ikke korrigert for lufttrykk i høyden.
Stull (2011)Slik endret varselet seg
Temperaturendring i felles varseltimer: +0,6 °C · 56 h
4. nov. 2026, 02:17 → 4. nov. 2026, 08:17
Varselarkiv
Utforsk et scenario for snøvann
Oppgi en antatt startmengde snøvann. Dette er et eksperimentelt massebalansescenario, ikke observert snødybde, løypeforhold eller et sesongvarsel.
Sesongutsikter
En stedsspesifikk sesongutsikt er ikke tilgjengelig her. Korttidsvær er ikke et varsel for hele vinteren.
Kilde: MET Norway · CC BY 4.0
Fjelldata time for time
Ett fjell. Ulike forhold.
Følg varselet fra landsbyen til høyfjellet.
Europe/Vienna
Beregning
Lineær interpolasjon mellom varslede temperaturer. En inversjon kan gi flere linjer. Grensen mellom regn og snø kan være annerledes.
2,3°C
Vind: 0,9 m/s · Nedbør: 0 mm/h
MET Norway · Varsel utstedt: 4. nov., 08:175,6°C
Vind: 0,9 m/s · Nedbør: 0 mm/h
MET Norway · Varsel utstedt: 4. nov., 08:178,3°C
Vind: 0,9 m/s · Nedbør: 0 mm/h
MET Norway · Varsel utstedt: 4. nov., 08:17Skjematisk høydeprofil. Varsler for ett lokalt modellpunkt, justert for høyde.
Varslet snøfall
Vanninnholdet i varslet snøfall.
4. nov., 11:00 → 5. nov., 11:00
800 m
0 mm vannekvivalentModellert · Dekning: 24/24 h
1 300 m
0 mm vannekvivalentModellert · Dekning: 24/24 h
1 800 m
0 mm vannekvivalentModellert · Dekning: 24/24 h
Vær for snøproduksjon i natt
I natt · 18.00–08.00 lokal tid.
0 h · Egnet vær · 14/14 vurderte timer
11 h · Egnet vær · 14/14 vurderte timer
14 h · Egnet vær · 14/14 vurderte timer
✓ Egnet vær · — Over vurderingsgrensen · ? Utilgjengelig
Beregning for snøproduksjon
Gjenstående hele timer mellom 18.00 og 08.00 lokal tid. Stulls våttemperaturvurdering ved ≤ −2 °C; egnet vær bekrefter ikke produksjon. Se metodens begrensninger nedenfor.
Utsikter på kort sikt
Timevarsel, justert for høyde.
Lufttemperatur
5,6°Mulighet for snøproduksjon
19 / 48 hLengste kuldeperiode: 11 h
| Reisedatoer | Lufttemperatur °C | Nedbør mm |
|---|---|---|
| 4. nov. 2026 | −2,2° / 7,8° | 0 mm (13 h) |
| 5. nov. 2026 | −2,6° / 11,8° | 0 mm (24 h) |
| 6. nov. 2026 | 1,1° / 9,9° | 0 mm (11 h) |
Leverandørens oppdatering: 4. nov., 08:17 · Hentet: 4. nov., 08:18 · Europe/Vienna
MET Norway ↗Skjematisk høydeprofil
Slik beregner vi
Våt temperatur: Stulls tilnærming (2011) nær havnivå. Lufttrykk i Alpene og svært kalde, tørre forhold begrenser nøyaktigheten. Potensielle timer bruker en grense på −2 °C; utstyr, vann og driftsbeslutninger er ukjente. Snøbalansen bruker nedbørsfordeling etter våt temperatur og en justerbar graddagsfaktor for smelting. Ikke kalibrert forskningsmodell.
Stull (2011) ↗Utforsk et snøbalansescenario
Scenario for snøbalanse
Utforsk en snøbalanse med din egen startverdi.
Illustrativ vannbalanse, ikke snødybde eller løypepreparering. Ingen produsert snø legges til. Stråling, vindtransport og preparering er ikke med.
Konseptuelle snølag. Tykkelsen er illustrativ, ikke målt.
Varselarkiv
Hva har endret seg i varselet?
Sammenlign oppdateringer for de samme timene og samme høyde.
0,6°C varmere i de felles varseltimene.
Felles varselperiode4. nov. 2026, 11:00 — 6. nov. 2026, 19:0056 h · 1 300 m · Europe/Vienna
Timer mellom leverandørens oppdateringer6 h
- Gjennomsnittlig lufttemperaturVærvarsel
- +0,6 °CTidligere varsel: 3,2 °C
Siste varsel: 3,8 °C - Samlet nedbørVærvarsel
- +0 mmTidligere varsel: 0 mm
Siste varsel: 0 mm - Fast nedbør · mm vannModellert
- +0 mmTidligere varsel: 0 mm
Siste varsel: 0 mm - Timer med egnet værModellert
- −3 hTidligere varsel: 22 h
Siste varsel: 19 h
| Detaljer | Tidligere varsel | Siste varsel | Endring |
|---|---|---|---|
| Gjennomsnittlig lufttemperaturVærvarsel | 3,2 °C | 3,8 °C | +0,6 °C |
| Samlet nedbørVærvarsel | 0 mm | 0 mm | +0 mm |
| Fast nedbør · mm vannModellert | 0 mm | 0 mm | +0 mm |
| Timer med egnet værModellert | 22 h | 19 h | −3 h |
Modellert snøfallsvann og timer med vær egnet for snøproduksjon.
Utstedt: 4. nov. 2026, 02:17
Hentet: 4. nov. 2026, 03:18
snow-0.1.0
Åpne lagret varsel ↗Utstedt: 4. nov. 2026, 08:17
Hentet: 4. nov. 2026, 08:18
snow-0.1.0
Åpne lagret varsel ↗Slik fungerer sammenligningen+
Døgnsammenligningen velger den lagrede utstedelsen nærmest 24 timer tidligere (innen 6 timer); ukesammenligningen bruker 7 dager (innen 12 timer). Minst seks sammenhengende fremtidige timer må samsvare. Kilde og modellversjon må være like. Sammenligningen beskriver endringer i denne varselperioden.
Denne visningen bruker ett enkelt varsel. Sannsynligheter og historiske treffsikkerhetsmål er ikke tilgjengelige.
Varselstatus
Snø og heiser
Skistedets offisielle informasjonRapporter fra skiområdene
Offisielle kilderapporter for områder med minst 30 km løyper. Hver sektor beholder sitt eget dekningsområde.
SkiWelt · Drift, avgrenset til village map
SkiWelt Westendorf · Oppført av kilden: heiser og merkede løyperRapporttid ubekreftet
Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.
- Hentet
- Kildetid
- Ikke oppgitt
Åpne ifølge kildens heisliste: 0 / 11
Ingen verifisert gjeldende snødybde i rapporten
Kildeinformasjon: Kun kartelementer oppført av kilden. Ingen observasjonstidspunkt per element og ingen verifisering av skitilgang.
Heisstatus
- 110 · 6er Gondelbahn Alpenrosenbahn I · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
- 111 · 6er Gondelbahn Alpenrosenbahn II · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
- 112 · 8er Gondelbahn Choralmbahn · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
- 120 · 8er Gondelbahn KiWest · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
- 114 · Talkaser · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
- 115 · Laubkogel · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
- 117 · Fleiding · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
- 118 · Windauberg · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
- 119 · Gampenkogel · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
- 125 · Sammer · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
- 126 · Schneeberg · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
Løypestatus
- 110 · Alpenrosenabfahrt · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
- 110 · Umfahrung Alpe Seite · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
- 110a · Hollernabfahrt · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
- 110b · Ellmererabfahrt · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
- 111 · Skiabfahrt Windau · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
- 112 · Alpe Seite · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
- 113 · Steindlabfahrt · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
- 114 · Talkaserabfahrt I · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
- 119d · Fun Park - Big Playground © · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
- 114 · Trainingsstrecke Talkaser · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
- 115 · Laubkogel Abfahrt · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
- 117 · Neuhögen Abfahrt · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
- 117a · Fleidingabfahrt · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
- 117b · Höhninger Abfahrt · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
- 117b · Skiweg Fleiding Nord · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
- 118a · Windaubergabfahrt I · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
- 118 · Windaubergabfahrt II · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
- 119 · Gampenkogelabfahrt I · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
- 119a · Gampenkogelabfahrt II · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
- 120 · Ki-West Abfahrt · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
- 125 · Übungswiese Samerfeld · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
- 126 · Schneeberg · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
- 126 · Übungswiese Schneeberg · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
- 0 · Alte Mittelstation bis Kälberpoint · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
- 0 · Bichling Abfahrt · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
- 110c · Familienabfahrt · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
- 119a · Gampenkogel Abfahrt II Umfahrung · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
- 0 · Kasbühelweg · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
- 0 · Skiweg Fleiding · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
- 0 · Verbindung Neuhögen - Fleiding · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
- 0 · Skiweg Mayerhof · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
- 0 · Skiweg Chor - Talkaser · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
- 0 · Verbindung Fleidingabfahrt zur 111er Abfahrt · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
- 0 · Trapberg Abfahrt · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
- 0 · Verbindung 110 zur Skiwiese · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
- 0 · Verbindung Chor Mittel/Hollernabfahrt · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
- 0 · Verbindung Samerfeld · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
- 0 · Verbindung Übungswiese zur Alpenrosenbahn · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
- 0 · Zufahrt Funpark · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
- 0 · Mini Playground © · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
- 117a · Neuhögen Steilhang · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
- 0 · 110 d Verbindung Familienabfahrt - 110a Hollernabfahrt · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
- 120 · Ki-West Abfahrt Steilhang Haas Höhe · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
- 114 · Talkaserabfahrt II · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
- 110 · Umfahrung Dorferwald · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
- 126 · Skiweg Schneeberg Berg · Meldt stengt · Kildeinformasjon: Kildestatus; uten observasjonstidspunkt; skitilgang er ikke verifisert.
Daglig rapportarkiv
Daglig rapportarkiv
SkiWelt · Drift, avgrenset til village map
SkiWelt Westendorf · Oppført av kilden: heiser og merkede løyper4. nov. 2026
Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.
- Hentet
- Kildetid
- Ikke oppgitt
Åpne ifølge kildens heisliste: 0 / 11
Ingen verifisert gjeldende snødybde i rapporten
Offisiell kilde ↗SkiWelt · Drift, avgrenset til village map
SkiWelt Westendorf · Oppført av kilden: heiser og merkede løyper3. nov. 2026
Lagrede kildeverdier bekrefter ikke forhold eller heisdrift akkurat nå.
- Hentet
- Kildetid
- Ikke oppgitt
Åpne ifølge kildens heisliste: 0 / 11
Ingen verifisert gjeldende snødybde i rapporten
Offisiell kilde ↗Spørsmål om snø og heiser
Hvor mye snø kommer det i Westendorf?
For Westendorf viser varselet fra MET Norway, utstedt 4. nov., 08:17, modellert snøfall på 0 mm på 800 m, 0 mm på 1 300 m og 0 mm på 1 800 m de neste 24 timene fra 4. nov., 11:00. Mengdene er millimeter vann i snøen, ikke snødybde. Alle tider er lokal tid (Europe/Vienna). Varselkilde ↗
Hvor mye snø ligger det i Westendorf?
PisteWindow har ingen aktuell melding om snødybden i Westendorf. Varselverdier er modellert snøfall, ikke snødybde. Skistedets offisielle informasjon ↗
Hvilke heiser er åpne i Westendorf?
Heiser: 0 av 11 åpne (SkiWelt Westendorf · Oppført av kilden: heiser og merkede løyper; SkiWelt · official map; Hentet 4. nov., 10:08 · kildetid ubekreftet). Skistedets offisielle informasjon ↗
Hva er forskjellen på nysnø og snødybde?
Nysnø er snøen som faller i en periode. Snødybde er hele snødekket på bakken og påvirkes også av tidligere snø, smelting og setning. PisteWindows varsel viser modellert snøfall som vann i millimeter, ikke dybde.
Interaktivt atlas er ikke tilgjengelig her.
Det finnes ingen lokal fjelljournal for destinasjonen.
Bli kjent med fjellet
Gampenkogel-heisen betjener snowparken BIG PLAYGROUND, og to øvingsområder i dalen har transportbånd og nybegynnerheiser. Skjematisk illustrasjon, ikke et kart og ikke aktuelle forhold.
Før skidagen
Hvilken heis går fra Westendorf opp til løypene?
Gampenkogel-heisen betjener snowparken BIG PLAYGROUND, og to øvingsområder i dalen har transportbånd og nybegynnerheiser.[6]
Hvordan henger Westendorf sammen med SkiWelt?
Bygda har direkte tilgang til SkiWelt og en forbindelse til KitzSki; Windautal tar av mot sør.[6][5]
Er varslene for 800, 1 300 og 1 800 m ved Westendorf observasjoner?
Nei. Det er modellverdier justert til 800, 1 300 og 1 800 m ved ett representativt punkt (Westendorf).[2]
Destinasjonens kilder
PisteWindow · Gjennomgått
- Westendorf · SkiområdeSkiWelt
- Westendorf · Plassering og høydeKitzbüheler Alpen
- SkiWelt · LøypekartSkiWelt
- SkiWelt · Heis- og løypestatusSkiWelt
- Westendorf · Fakta og områdeinformasjonWikipedia
- Westendorf · SkiområdeSkiWelt
- Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo