Veneto · Italië
Weer en sneeuwverwachting Arabba
Voor Arabba geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 10:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.600 m, 0 mm op 2.200 m en 0 mm op 2.600 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 18:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Rome). Bron van de verwachting
PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften, pistes of sneeuwhoogte voor Arabba en toont alleen de verwachting. Raadpleeg voor de stand van vandaag de officiële pagina van het skigebied. Officiële skigebiedinformatie
Arabba is de Venetiaanse toegangspoort tot de Sella Ronda: een gehucht van Livinallongo del Col di Lana, in de provincie Belluno, terwijl Corvara en Selva in Zuid-Tirol liggen. Hier ontmoet het Fodom, het Ladinische dal Buchenstein, de ronde.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- Niet gemeld
- Pistes
- Niet gemeld
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: De Sella Ronda loopt door meerdere dalen en exploitanten, dus regionale totalen zijn geen inventaris van Arabba. Onze verwachting is één punt in het dorp Arabba, en niets hier bevestigt dat beide richtingen of afzonderlijke liften rijden.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
-2 – 3 °C · 2.200 m · 4 nov – 6 nov
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 4 nov, 10:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
De niveaus 1.600, 2.200 en 2.600 m zijn modelschattingen voor het dorp Arabba, geen metingen. Het laagste niveau ligt dicht bij de 1.645 m die Wikipedia noemt voor Livinallongo del Col di Lana en beschrijft de passen van de ronde niet.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 4 nov 2026, 10:00 · Europe/Rome · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 4 nov 2026, 18:00 | -0,8 | 0 | 98 | 0,8 |
| 4 nov 2026, 19:00 | -0,9 | 0 | 98 | 0,8 |
| 4 nov 2026, 20:00 | -1,1 | 0 | 97 | 0,1 |
| 4 nov 2026, 21:00 | -1 | 0 | 93 | 0,2 |
| 4 nov 2026, 22:00 | -1,2 | 0 | 94 | 0,2 |
| 4 nov 2026, 23:00 | -1,3 | 0 | 94 | 0,2 |
| 5 nov 2026, 00:00 | -1,8 | 0 | 97 | 0,3 |
| 5 nov 2026, 01:00 | -1,6 | 0 | 92 | 0,7 |
| 5 nov 2026, 02:00 | -1,7 | 0 | 91 | 0,9 |
| 5 nov 2026, 03:00 | -1,9 | 0 | 90 | 1 |
| 5 nov 2026, 04:00 | -1,9 | 0 | 86 | 1 |
| 5 nov 2026, 05:00 | -1,8 | 0 | 82 | 0,8 |
| 5 nov 2026, 06:00 | -1,6 | 0 | 77 | 0,7 |
| 5 nov 2026, 07:00 | -1,5 | 0 | 75 | 1,2 |
| 5 nov 2026, 08:00 | -0,6 | 0 | 72 | 1,5 |
| 5 nov 2026, 09:00 | 0,2 | 0 | 77 | 0,5 |
| 5 nov 2026, 10:00 | 0,7 | 0 | 82 | 0,2 |
| 5 nov 2026, 11:00 | 0,9 | 0 | 86 | 0,4 |
| 5 nov 2026, 12:00 | 1,2 | 0 | 89 | 0,4 |
| 5 nov 2026, 13:00 | 1,3 | 0 | 91 | 0,8 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 1,2 | 0 | 90 | 1 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 1 | 0 | 93 | 0,9 |
| 5 nov 2026, 16:00 | 1 | 0 | 89 | 0,6 |
| 5 nov 2026, 17:00 | 0,6 | 0 | 92 | 0,4 |
| 5 nov 2026, 18:00 | 0,6 | 0 | 87 | 0,5 |
| 5 nov 2026, 19:00 | 0,4 | 0 | 77 | 0,7 |
| 5 nov 2026, 20:00 | 0,7 | 0 | 65 | 0,8 |
| 5 nov 2026, 21:00 | 0,4 | 0 | 68 | 0,2 |
| 5 nov 2026, 22:00 | 0,4 | 0 | 71 | 0,5 |
| 5 nov 2026, 23:00 | 0,4 | 0 | 68 | 0,6 |
| 6 nov 2026, 00:00 | 0,5 | 0 | 65 | 0,9 |
| 6 nov 2026, 01:00 | 0,1 | 0 | 51 | 1,5 |
| 6 nov 2026, 02:00 | 0,3 | 0 | 47 | 2 |
| 6 nov 2026, 03:00 | 0,4 | 0 | 48 | 1,4 |
| 6 nov 2026, 04:00 | 0,3 | 0 | 45 | 1,8 |
| 6 nov 2026, 05:00 | 0,6 | 0 | 43 | 1,6 |
| 6 nov 2026, 06:00 | 0,6 | 0 | 43 | 1,8 |
| 6 nov 2026, 07:00 | 0,7 | 0 | 42 | 1,7 |
| 6 nov 2026, 08:00 | 0,9 | 0 | 43 | 1,5 |
| 6 nov 2026, 09:00 | 1,5 | 0 | 56 | 0,6 |
| 6 nov 2026, 10:00 | 1,9 | 0 | 63 | 0,6 |
| 6 nov 2026, 11:00 | 2,4 | 0 | 61 | 0,7 |
| 6 nov 2026, 12:00 | 2,7 | 0 | 64 | 1 |
| 6 nov 2026, 13:00 | 2,8 | 0 | 80 | 1,1 |
| 6 nov 2026, 14:00 | 2,5 | 0 | 85 | 1,3 |
| 6 nov 2026, 15:00 | 2 | 0 | 78 | 1,1 |
| 6 nov 2026, 16:00 | 1,4 | 0 | 79 | 1 |
| 6 nov 2026, 17:00 | 0,8 | 0 | 82 | 0,7 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 21/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 10 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: -0,1 °C · 63 h
4 nov 2026, 07:00 → 4 nov 2026, 10:00
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Rome
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
-3,4°C
Wind: 0,8 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 10:00-0,8°C
Wind: 0,8 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 10:002,5°C
Wind: 0,1 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 10:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
4 nov, 18:00 → 5 nov, 18:00
1.600 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.200 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.600 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
8 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
-0,8°Weerkansen voor sneeuwproductie
21 / 48 hLangste koude periode: 10 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 4 nov 2026 | -1,3° / -0,8° | 0 mm (6 h) |
| 5 nov 2026 | -1,9° / 1,3° | 0 mm (24 h) |
| 6 nov 2026 | 0,1° / 2,8° | 0 mm (18 h) |
Update van de aanbieder: 4 nov, 10:00 · Opgehaald: 4 nov, 14:17 · Europe/Rome
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
0,1°C kouder in de overeenkomstige verwachtingsuren.
Overeenkomstige verwachtingsperiode4 nov 2026, 18:00 — 7 nov 2026, 09:0063 h · 2.200 m · Europe/Rome
Uren tussen updates van de aanbieder3 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- -0,1 °CEerdere verwachting: 0 °C
Nieuwste verwachting: -0,1 °C - Totale neerslagVerwachting
- -0,8 mmEerdere verwachting: 2,5 mm
Nieuwste verwachting: 1,7 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- -0,8 mmEerdere verwachting: 2,5 mm
Nieuwste verwachting: 1,7 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- -4 hEerdere verwachting: 36 h
Nieuwste verwachting: 32 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | 0 °C | -0,1 °C | -0,1 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 2,5 mm | 1,7 mm | -0,8 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 2,5 mm | 1,7 mm | -0,8 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 36 h | 32 h | -4 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 4 nov 2026, 07:00
Opgehaald: 4 nov 2026, 09:18
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 4 nov 2026, 10:00
Opgehaald: 4 nov 2026, 14:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Sellaronda · Gecontroleerd: lokale voorbeelden en circuitrichtingen
Arabba · Arabba Fly · Selectie: liftBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Slechts één geselecteerde lift, geen lokaal totaal. Waarnemingstijd per item en toegang zijn niet geverifieerd.
Liftstatus
- Arabba Fly · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Door de bron vermelde liftstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Arabba · Selectie: piste BurzBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Liftstatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Slechts één geselecteerde zwarte piste uit een secundaire bron, geen volledige inventaris. Waarnemingstijd en toegang zijn niet geverifieerd. Controleer met de officiële kaart.
Pistestatus
- Burz · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Rij voor zwarte piste uit secundaire bron; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Sellaronda · Circuit clockwiseBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 04.11.2026, 17:05
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Circuitstatus volgens de bron, geen lokaal totaal van liften. De update heeft geen tijdzone en verifieert niet elk traject.
Liftstatus
- Sellaronda clock'wise · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Rij van het circuit in de bron; de update heeft geen geverifieerde tijdzone of betekenis van de waarneming.
Sellaronda · Circuit counterclockwiseBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 13.05.2026, 17:26
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Circuitstatus volgens de bron, geen lokaal totaal van liften. De update heeft geen tijdzone en verifieert niet elk traject.
Liftstatus
- Sellaronda counter clock'wise · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Rij van het circuit in de bron; de update heeft geen geverifieerde tijdzone of betekenis van de waarneming.
ARPAV · Station Arabba
Arabba · sneeuwhoogte bij het stationGearchiveerd bericht
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 06:00
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Arabba (1.642 m) · Gemeten sneeuwhoogteVoorlopige sneeuwhoogte van het ARPAV-station (LIVNEVE) in centimeters. De aanbieder gebruikt het hele jaar standaardtijd. | 1 |
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Sellaronda · Gecontroleerd: lokale voorbeelden en circuitrichtingen
Arabba · Arabba Fly · Selectie: lift4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Arabba · Selectie: piste Burz4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Sellaronda · Circuit clockwise4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 04.11.2026, 17:05
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Sellaronda · Circuit counterclockwise4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 13.05.2026, 17:26
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Sellaronda · Gecontroleerd: lokale voorbeelden en circuitrichtingen
Arabba · Arabba Fly · Selectie: lift3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Arabba · Selectie: piste Burz3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Sellaronda · Circuit clockwise3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 03.11.2026, 23:50
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Sellaronda · Circuit counterclockwise3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 13.05.2026, 17:26
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗ARPAV · Station Arabba
Arabba · sneeuwhoogte bij het station4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 06:00
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Arabba (1.642 m) · Gemeten sneeuwhoogteVoorlopige sneeuwhoogte van het ARPAV-station (LIVNEVE) in centimeters. De aanbieder gebruikt het hele jaar standaardtijd. | 1 |
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Arabba verwacht?
Voor Arabba geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 10:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.600 m, 0 mm op 2.200 m en 0 mm op 2.600 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 18:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Rome). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Arabba?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Arabba. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Arabba?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften of pistes in Arabba. Open liften en pistes worden niet uit de verwachting afgeleid. Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
Het Sellamassief is verdeeld over Zuid-Tirol, Trentino en Belluno, en de ronde voert over Campolongo, Pordoi, Sella en Gardena. Volgens Wikipedia kun je met de klok mee of tegen de klok in skiën, duurt het tot zes uur en moet je voor 10 uur vertrekken om voor sluitingstijd klaar te zijn.
Voor je skidag
Ligt Arabba in Zuid-Tirol?
Nee. Arabba is een gehucht van Livinallongo del Col di Lana in de provincie Belluno, in Veneto. Corvara-Colfosco en Selva di Val Gardena, de andere twee toegangen tot de ronde op deze site, liggen in Zuid-Tirol.[5]
Hoe lang duurt de Sella Ronda vanaf Arabba?
Volgens Wikipedia tot zes uur, afhankelijk van weer en kunnen, met vertrek bij voorkeur voor 10 uur. Je kunt in beide richtingen skiën en elke richting hangt af van de eigen liften die open zijn.[6]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Sellaronda · SkigebiedDolomiti Superski
- Arabba · Locatie en hoogteOpenStreetMap / Mapcarta
- Sellaronda · PistekaartDolomiti Superski
- Sellaronda · Lift- en pistestatusDolomiti Superski
- Arabba · Locatie en hoogteWikipedia
- Sellaronda · SkigebiedWikipedia
- Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo