Jämtland · Zweden
Weer en sneeuwverwachting Åre
Voor Åre geeft de verwachting van Open-Meteo · MET Nordic, uitgegeven 4 nov, 08:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 400 m, 0 mm op 800 m en 2,1 mm op 1.200 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Stockholm). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor Åre: Liften: 0 van 16 open (Åre · Åre by; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 10:07 · brontijd onbevestigd). Sneeuwhoogte: 0 cm (bij Åre by; bericht van het skigebied; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 10:07 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
Van het dorp aan Åresjön tot de open berg erboven: bekijk de verwachting voor Åre per hoogte voordat je je skidag kiest.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- 0 van 16 openÅre · Åre by
- Åre · Björnen 0 van 13 open
- Åre · Högzon 0 van 7 open
- Pistes
- Niet gemeld
- Sneeuwhoogte
- 0 cmbij Åre by · bericht van het skigebied
- Seizoen
- Opent 11 dec · over 37 dagenSeizoensdata van de exploitant · Gecontroleerd 3 nov 2026
Gebiedsdekking: Deze pagina richt zich op Åre by, Högzon en het verbonden Björnen. Duved/Tegefjäll is een afzonderlijk skigebied in het westen; een gedeelde SkiPass maakt weer- en liftberichten niet uitwisselbaar.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
-1 – 4 °C · 800 m · 4 nov – 6 nov
Open-Meteo · MET Nordic · Uitgegeven 4 nov, 08:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
De waarden op 400, 800 en 1.200 m gebruiken één representatief verwachtingspunt op 63,4125° N, 13,0335° O. Het zijn hoogteaangepaste verwachtingen, geen weerstations of verwachting voor elke piste. De hoogste waarde ligt onder de top van Åreskutan.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 4 nov 2026, 08:00 · Europe/Stockholm · Open-Meteo · MET Nordic
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 4 nov 2026, 11:00 | 3,4 | 0 | 98 | 11,6 |
| 4 nov 2026, 12:00 | 3,4 | 0,1 | 95 | 11,7 |
| 4 nov 2026, 13:00 | 3,3 | 0,1 | 98 | 10,5 |
| 4 nov 2026, 14:00 | 3,4 | 0 | 98 | 10 |
| 4 nov 2026, 15:00 | 3,3 | 0,1 | 100 | 10,8 |
| 4 nov 2026, 16:00 | 3,3 | 0,2 | 100 | 11,4 |
| 4 nov 2026, 17:00 | 3 | 0,3 | 99 | 12 |
| 4 nov 2026, 18:00 | 3 | 0,2 | 99 | 12 |
| 4 nov 2026, 19:00 | 2,8 | 0,3 | 99 | 12,3 |
| 4 nov 2026, 20:00 | 2,9 | 0,4 | 99 | 12,5 |
| 4 nov 2026, 21:00 | 3,1 | 0,3 | 100 | 13 |
| 4 nov 2026, 22:00 | 3,5 | 1 | 100 | 12,8 |
| 4 nov 2026, 23:00 | 3,5 | 0,5 | 95 | 14,6 |
| 5 nov 2026, 00:00 | 2,9 | 0,1 | 95 | 12,6 |
| 5 nov 2026, 01:00 | 2,1 | 0 | 91 | 13,3 |
| 5 nov 2026, 02:00 | 1,2 | 0 | 92 | 12 |
| 5 nov 2026, 03:00 | 0,9 | 0 | 92 | 10,8 |
| 5 nov 2026, 04:00 | 0,7 | 0 | 93 | 10,8 |
| 5 nov 2026, 05:00 | 0,7 | 0 | 92 | 10,7 |
| 5 nov 2026, 06:00 | 0,7 | 0 | 89 | 11 |
| 5 nov 2026, 07:00 | 0,6 | 0 | 89 | 10,6 |
| 5 nov 2026, 08:00 | 0,6 | 0 | 90 | 10,3 |
| 5 nov 2026, 09:00 | 0,7 | 0 | 89 | 10,3 |
| 5 nov 2026, 10:00 | 0,7 | 0 | 89 | 10 |
| 5 nov 2026, 11:00 | 0,8 | 0 | 88 | 9,7 |
| 5 nov 2026, 12:00 | 0,8 | 0 | 88 | 9,3 |
| 5 nov 2026, 13:00 | 0,9 | 0 | 88 | 9,2 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 0,8 | 0 | 89 | 9,9 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 0,7 | 0 | 89 | 10,4 |
| 5 nov 2026, 16:00 | 0,6 | 0 | 90 | 10,3 |
| 5 nov 2026, 17:00 | 0,6 | 0 | 90 | 9,9 |
| 5 nov 2026, 18:00 | 0,6 | 0 | 91 | 9,7 |
| 5 nov 2026, 19:00 | 0,6 | 0 | 91 | 9,2 |
| 5 nov 2026, 20:00 | 0,5 | 0 | 92 | 8,7 |
| 5 nov 2026, 21:00 | 0,4 | 0 | 93 | 8,2 |
| 5 nov 2026, 22:00 | 0,2 | 0 | 93 | 8 |
| 5 nov 2026, 23:00 | 0,2 | 0 | 96 | 6,3 |
| 6 nov 2026, 00:00 | 0,1 | 0 | 97 | 5,5 |
| 6 nov 2026, 01:00 | 0 | 0 | 95 | 5,4 |
| 6 nov 2026, 02:00 | -0,4 | 0 | 98 | 5,1 |
| 6 nov 2026, 03:00 | -0,5 | 0 | 100 | 5 |
| 6 nov 2026, 04:00 | -0,5 | 0 | 100 | 4,7 |
| 6 nov 2026, 05:00 | -0,5 | 0 | 99 | 4,2 |
| 6 nov 2026, 06:00 | -0,6 | 0 | 99 | 4 |
| 6 nov 2026, 07:00 | -0,8 | 0 | 98 | 3,7 |
| 6 nov 2026, 08:00 | -1,1 | 0 | 98 | 3,4 |
| 6 nov 2026, 09:00 | -1,1 | 0 | 98 | 3,3 |
| 6 nov 2026, 10:00 | -0,7 | 0 | 96 | 2,8 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 0/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 0 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Nog geen vergelijkbare verwachtingsgeschiedenis.
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Bron: Open-Meteo · MET Nordic · CC BY 4.0
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Stockholm
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
0,2°C
Wind: 14,3 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MET Nordic · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 08:003,4°C
Wind: 11,6 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MET Nordic · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 08:007,8°C
Wind: 8,6 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MET Nordic · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 08:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
4 nov, 11:00 → 5 nov, 11:00
400 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
800 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.200 m
2,1 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
7 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
3,4°Weerkansen voor sneeuwproductie
0 / 48 hLangste koude periode: 0 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 4 nov 2026 | 2,8° / 3,5° | 3,5 mm (13 h) |
| 5 nov 2026 | 0,2° / 2,9° | 0,1 mm (24 h) |
| 6 nov 2026 | -1,1° / 0,1° | 0 mm (11 h) |
Update van de aanbieder: 4 nov, 08:00 · Opgehaald: 4 nov, 09:18 · Europe/Stockholm
Open-Meteo · MET Nordic ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
De verwachtingsbron of berekening is veranderd.
Vergelijkingsdetails
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
Uitgegeven: 4 nov 2026, 08:00 · Opgehaald: 4 nov 2026, 09:18
Open opgeslagen verwachting ↗
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
SkiStar · Åre
Åre · are-byBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Liften open voor het seizoen: 0 / 16
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| are-by · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt i orörd terräng vid Rödkulleliftens dalstation | 0 |
| are-by · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (Gästrappet) | 0 |
| are-by · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h | 0 |
| are-by · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h | 0 |
Broninformatie: Door de bron vermelde sectorinventaris. Open voor het seizoen is geen actuele openbare exploitatie. De pistesamenvatting en de benoemde rijen komen niet overeen, dus de vermelde pisteinventaris is onvolledig.
Liftstatus
- VM8:an · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Stjärnliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- VM6:an · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Hummelliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Fjällgårdsexpressen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Ullådalsliften 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Ullådalsliften 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Rödkulleliften 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Rödkulleliften 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Bräckeliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Tottliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Rödhakeliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Ripanliften 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Ripanliften 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Bergbanan · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Rullband - Rödkullen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
Pistestatus
- Ullåmon · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Ripan · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Valles äventyrsbana · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Rödhaken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Ullåhöa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Ullådraget · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Långsvängen Lågzon · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Ripleden · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Röde orm · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Liten Röd · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Rödkulleleden · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Worldcupleden · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Åreleden lågzon · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Bräckeleden · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- VM leden · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Tottbryggan · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Fjällblicken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Rödingen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Rödbäcken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Rödbranten · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Lundsrappet · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Gästrappet · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- VMStörtloppet · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Worldcupbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Månbranten · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Stjärnbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Snobbrännan · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Tvättbrädan · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Pelikansvängen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Tottbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Bibbos brant · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Störtloppet Lågzon · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Slalombacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Hummelbranten · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- 48,46,34 Valles Ski Adventure · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Garden (belyst parkområde) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Snow Park Grön linje · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- SkiStar Snow Park Svart linje · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- SkiStar Snow Park Röd linje · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- SkiStar Snow Park Blå linje · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- SkiStar Snow Park Blå linje Pepsi · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
Åre · HögzonBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Liften open voor het seizoen: 0 / 7
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Högzon · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt i orörd terräng vid Rödkulleliftens dalstation | 0 |
| Högzon · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (Störtloppet HZ) | 0 |
| Högzon · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h | 0 |
| Högzon · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h | 0 |
Broninformatie: Door de bron vermelde sectorinventaris. Open voor het seizoen is geen actuele openbare exploitatie.
Liftstatus
- Kabinbanan · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Gondolen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Stendalsliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Nedre Tväråvalvsliften 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Nedre Tväråvalvsliften 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Övre Tväråvalvsliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Tusenmetersliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
Pistestatus
- Stendalsleden · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Åreleden Högzon · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Svartbergsleden · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Tväråleden · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Solravinen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Renleden · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Kabinleden · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Långsvängen högzon · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Störtloppet Högzon · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Röda Rappet · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Tusenmetersbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Fjällbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Tväråvalvsbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Stendalsbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Långbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
Åre · BjörnenBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Liften open voor het seizoen: 0 / 13
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Björnen · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt i orörd terräng vid Lokattens toppstation | 0 |
| Björnen · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (Viksvängen) | 0 |
| Björnen · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h | 0 |
| Björnen · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h | 0 |
Broninformatie: Door de bron vermelde sectorinventaris. Open voor het seizoen is geen actuele openbare exploitatie.
Liftstatus
- Sadelexpressen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Högåsliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Hermelinenliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Björnenliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Järvenliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Vikliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Getvalsliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Lokattliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Vargenliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Mårdenliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Nalleliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Copperhill liften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Vesslan Rullband - Björnen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
Pistestatus
- Hermelinbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Vargenbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Lokattsbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Mårdbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Nallebacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Örnleden · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Örnbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Björnenleden · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Fröåsvängen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Sadelbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Sadelleden · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Björnbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Järvbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Järvsvängen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Björnlandet · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Getvalsbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Viksvängen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Högåsbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
SkiStar · Åre
Åre · are-by4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Liften open voor het seizoen: 0 / 16
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| are-by · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt i orörd terräng vid Rödkulleliftens dalstation | 0 |
| are-by · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (Gästrappet) | 0 |
| are-by · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h | 0 |
| are-by · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h | 0 |
Åre · Högzon4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Liften open voor het seizoen: 0 / 7
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Högzon · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt i orörd terräng vid Rödkulleliftens dalstation | 0 |
| Högzon · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (Störtloppet HZ) | 0 |
| Högzon · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h | 0 |
| Högzon · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h | 0 |
Åre · Björnen4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Liften open voor het seizoen: 0 / 13
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Björnen · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt i orörd terräng vid Lokattens toppstation | 0 |
| Björnen · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (Viksvängen) | 0 |
| Björnen · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h | 0 |
| Björnen · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h | 0 |
SkiStar · Åre
Åre · are-by3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Liften open voor het seizoen: 0 / 16
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| are-by · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt i orörd terräng vid Rödkulleliftens dalstation | 0 |
| are-by · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (Gästrappet) | 0 |
| are-by · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h | 0 |
| are-by · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h | 0 |
Åre · Högzon3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Liften open voor het seizoen: 0 / 7
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Högzon · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt i orörd terräng vid Rödkulleliftens dalstation | 0 |
| Högzon · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (Störtloppet HZ) | 0 |
| Högzon · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h | 0 |
| Högzon · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h | 0 |
Åre · Björnen3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Liften open voor het seizoen: 0 / 13
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Björnen · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt i orörd terräng vid Lokattens toppstation | 0 |
| Björnen · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (Viksvängen) | 0 |
| Björnen · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h | 0 |
| Björnen · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h | 0 |
Opgeslagen SkiStar-berichten voor geselecteerde gebieden. Meettijden zijn onbevestigd.
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Åre verwacht?
Voor Åre geeft de verwachting van Open-Meteo · MET Nordic, uitgegeven 4 nov, 08:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 400 m, 0 mm op 800 m en 2,1 mm op 1.200 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Stockholm). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Åre?
Sneeuwhoogte: 0 cm (bij Åre by; bericht van het skigebied; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 10:07 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Åre?
Liften: 0 van 16 open (Åre · Åre by; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 10:07 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
Åre combineert skiën boven het dorp met de mildere hellingen van Björnen. De hoge berg, beboste lagere hellingen en het dorp aan het meer vormen drie verschillende omgevingen om de verwachting te lezen.
Voor je skidag
Geldt deze verwachting ook voor Duved en Tegefjäll?
Nee. De verwachting gebruikt een punt in Åre. Duved en Tegefjäll vormen een ander verbonden gebied ten westen van het dorp. Hun gedeelde skipas rechtvaardigt niet dat je de puntverwachting van Åre gebruikt of liftaantallen samenvoegt.[3]
Waarom het dorp en de hoge berg vergelijken?
De verwachting verandert met de aangevraagde hoogte. Vergelijk hetzelfde uur op 400, 800 en 1.200 m, vooral temperatuur, wind en neerslag. Deze waarden beschrijven gemodelleerd weer, geen gemeten sneeuwdek.[6]
Tonen liftberichten welke liften nu draaien?
De gekoppelde SkiStar-bron telt liften die voor het seizoen open zijn. Het waarnemingstijdstip van de opgeslagen sectorberichten is niet bevestigd. Het blijven bronmeldingen; bekijk de officiële pagina van SkiStar voor de laatst gepubliceerde bedrijfsinformatie.[4]
Welke pistekaart gebruik ik?
Kies de kaart voor jouw gebied: Åre by, Björnen of Duved/Tegefjäll. SkiStar publiceert ze afzonderlijk. Een kaart toont waar pistes en liften liggen; openingen staan in het statusbericht van de exploitant.[5]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Åre · SkigebiedenSkiStar
- Åre · Feiten en gebiedsinformatieÅre Sweden
- Åre · Skipas en gebiedenÅre Sweden
- Åre · Weer-, lift- en pisteberichtSkiStar
- Åre · PistekaartenSkiStar
- Open-Meteo · MET NordicOpen-Meteo