Jämtland · Zweden
Weer en sneeuwverwachting Åre Björnen
Voor Åre Björnen geeft de verwachting van Open-Meteo · MET Nordic, uitgegeven 4 nov, 18:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 400 m, 0 mm op 650 m en 0 mm op 900 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 20:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Stockholm). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor Åre Björnen: Liften: 0 van 13 open (Åre · Björnen; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 19:22 · brontijd onbevestigd). Sneeuwhoogte: 0 cm (bij Björnen; bericht van het skigebied; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 19:22 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
Björnen is de zachte, gezinsgerichte hoek van Åre: brede makkelijke pistes, Valles skischool, fun rides, opwarmhutten en ski-in/ski-out, met het hele pistenetwerk van Åre vlakbij. De verwachting wordt berekend bij de SkiStar-winkel Åre Björnen.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- 0 van 13 openÅre · Björnen
- Pistes
- Niet gemeld
- Sneeuwhoogte
- 0 cmbij Björnen · bericht van het skigebied
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Björnen ligt samen met Åre By aan de Åreskutan-kant, terwijl Duved–Tegefjäll een apart westelijk gebied is dat je per weg of skibus bereikt. Deze pagina behandelt het eigen, beginnersvriendelijke terrein van Björnen, niet de steile hellingen boven het dorp.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
Åre Björnen
-1 – 5 °C · 650 m · 4 nov – 6 nov
Open-Meteo · MET Nordic · Uitgegeven 4 nov, 18:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
De banden van 400, 650 en 900 m reiken lager dan die van Åre By en blijven ver onder de 1.200 m ervan, passend bij een basisgebied onder de hoofdtoppen. Het zijn op hoogte gecorrigeerde modelwaarden voor het winkelpunt, geen metingen op de pistes.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 4 nov 2026, 18:00 · Europe/Stockholm · Open-Meteo · MET Nordic
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 4 nov 2026, 20:00 | 4,7 | 0,2 | 95 | 10,6 |
| 4 nov 2026, 21:00 | 4,9 | 0,6 | 96 | 10,1 |
| 4 nov 2026, 22:00 | 5,1 | 0,7 | 95 | 10,4 |
| 4 nov 2026, 23:00 | 4,9 | 0,6 | 86 | 11,5 |
| 5 nov 2026, 00:00 | 4,1 | 0 | 83 | 11,1 |
| 5 nov 2026, 01:00 | 3,4 | 0 | 82 | 9,6 |
| 5 nov 2026, 02:00 | 3 | 0 | 84 | 8,1 |
| 5 nov 2026, 03:00 | 2,5 | 0 | 84 | 7,5 |
| 5 nov 2026, 04:00 | 2,6 | 0 | 83 | 7,4 |
| 5 nov 2026, 05:00 | 2,6 | 0 | 82 | 7,3 |
| 5 nov 2026, 06:00 | 2,6 | 0 | 82 | 7,3 |
| 5 nov 2026, 07:00 | 2,6 | 0 | 81 | 7,6 |
| 5 nov 2026, 08:00 | 2,6 | 0 | 81 | 7,7 |
| 5 nov 2026, 09:00 | 2,6 | 0 | 79 | 8 |
| 5 nov 2026, 10:00 | 2,8 | 0 | 79 | 7,7 |
| 5 nov 2026, 11:00 | 3 | 0 | 79 | 7,2 |
| 5 nov 2026, 12:00 | 3,2 | 0 | 80 | 6,9 |
| 5 nov 2026, 13:00 | 3,2 | 0 | 81 | 7,1 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 3,1 | 0 | 80 | 7,6 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 2,8 | 0 | 80 | 8 |
| 5 nov 2026, 16:00 | 2,6 | 0 | 81 | 7,7 |
| 5 nov 2026, 17:00 | 2,6 | 0 | 81 | 7 |
| 5 nov 2026, 18:00 | 2,6 | 0 | 82 | 6,8 |
| 5 nov 2026, 19:00 | 2,4 | 0 | 81 | 7,4 |
| 5 nov 2026, 20:00 | 2,3 | 0 | 82 | 6 |
| 5 nov 2026, 21:00 | 2,1 | 0 | 83 | 5,2 |
| 5 nov 2026, 22:00 | 2 | 0 | 86 | 3,9 |
| 5 nov 2026, 23:00 | 1,8 | 0 | 87 | 4,6 |
| 6 nov 2026, 00:00 | 1,6 | 0 | 89 | 4,1 |
| 6 nov 2026, 01:00 | 1,4 | 0 | 89 | 4,5 |
| 6 nov 2026, 02:00 | 1,2 | 0 | 93 | 4,7 |
| 6 nov 2026, 03:00 | 0,9 | 0 | 94 | 3,9 |
| 6 nov 2026, 04:00 | 0,5 | 0 | 96 | 3 |
| 6 nov 2026, 05:00 | 0,1 | 0 | 96 | 2,6 |
| 6 nov 2026, 06:00 | -0,2 | 0 | 96 | 2,4 |
| 6 nov 2026, 07:00 | -0,5 | 0 | 96 | 2,4 |
| 6 nov 2026, 08:00 | -0,7 | 0 | 94 | 2,5 |
| 6 nov 2026, 09:00 | -0,5 | 0 | 93 | 2,5 |
| 6 nov 2026, 10:00 | 0,5 | 0 | 90 | 2,8 |
| 6 nov 2026, 11:00 | 1,2 | 0 | 84 | 3,1 |
| 6 nov 2026, 12:00 | 1,8 | 0 | 80 | 2,8 |
| 6 nov 2026, 13:00 | 2,1 | 0 | 79 | 2,4 |
| 6 nov 2026, 14:00 | 2 | 0 | 80 | 2,5 |
| 6 nov 2026, 15:00 | 1,5 | 0 | 84 | 3 |
| 6 nov 2026, 16:00 | 0,9 | 0 | 86 | 3,7 |
| 6 nov 2026, 17:00 | 0,7 | 0 | 87 | 3,9 |
| 6 nov 2026, 18:00 | 0,5 | 0 | 89 | 3,7 |
| 6 nov 2026, 19:00 | 0,3 | 0 | 90 | 3,3 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 0/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 0 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: -0 °C · 66 h
4 nov 2026, 13:00 → 4 nov 2026, 18:00
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Bron: Open-Meteo · MET Nordic · CC BY 4.0
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Stockholm
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
3°C
Wind: 10,6 m/s · Neerslag: 0,2 mm/h
Open-Meteo · MET Nordic · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 18:004,7°C
Wind: 10,6 m/s · Neerslag: 0,2 mm/h
Open-Meteo · MET Nordic · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 18:007,1°C
Wind: 8,9 m/s · Neerslag: 0,1 mm/h
Open-Meteo · MET Nordic · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 18:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
4 nov, 20:00 → 5 nov, 20:00
400 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
650 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
900 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 12/12 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 12/12 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 12/12 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
4,7°Weerkansen voor sneeuwproductie
0 / 48 hLangste koude periode: 0 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 4 nov 2026 | 4,7° / 5,1° | 2,1 mm (4 h) |
| 5 nov 2026 | 1,8° / 4,1° | 0 mm (24 h) |
| 6 nov 2026 | -0,7° / 2,1° | 0 mm (20 h) |
Update van de aanbieder: 4 nov, 18:00 · Opgehaald: 4 nov, 19:18 · Europe/Stockholm
Open-Meteo · MET Nordic ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
De gemiddelde temperatuur is onveranderd bij de getoonde precisie.
Overeenkomstige verwachtingsperiode4 nov 2026, 20:00 — 7 nov 2026, 14:0066 h · 650 m · Europe/Stockholm
Uren tussen updates van de aanbieder5 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- +0 °CEerdere verwachting: 2 °C
Nieuwste verwachting: 2 °C - Totale neerslagVerwachting
- +0,3 mmEerdere verwachting: 1,8 mm
Nieuwste verwachting: 2,1 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- +0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- +0 hEerdere verwachting: 0 h
Nieuwste verwachting: 0 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | 2 °C | 2 °C | +0 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 1,8 mm | 2,1 mm | +0,3 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 0 mm | 0 mm | +0 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 0 h | 0 h | +0 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 4 nov 2026, 13:00
Opgehaald: 4 nov 2026, 14:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 4 nov 2026, 18:00
Opgehaald: 4 nov 2026, 19:18
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
SkiStar · Åre
Åre · BjörnenBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Liften open voor het seizoen: 0 / 13
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Björnen · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt i orörd terräng vid Lokattens toppstation | 0 |
| Björnen · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (Viksvängen) | 0 |
| Björnen · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h | 0 |
| Björnen · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h | 0 |
Broninformatie: Door de bron vermelde sectorinventaris. Open voor het seizoen is geen actuele openbare exploitatie.
Liftstatus
- Sadelexpressen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Högåsliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Hermelinenliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Björnenliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Järvenliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Vikliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Getvalsliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Lokattliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Vargenliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Mårdenliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Nalleliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Copperhill liften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Vesslan Rullband - Björnen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
Pistestatus
- Hermelinbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Vargenbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Lokattsbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Mårdbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Nallebacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Örnleden · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Örnbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Björnenleden · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Fröåsvängen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Sadelbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Sadelleden · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Björnbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Järvbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Järvsvängen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Björnlandet · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Getvalsbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Viksvängen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Högåsbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
SkiStar · Åre
Åre · Björnen4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Liften open voor het seizoen: 0 / 13
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Björnen · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt i orörd terräng vid Lokattens toppstation | 0 |
| Björnen · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (Viksvängen) | 0 |
| Björnen · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h | 0 |
| Björnen · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h | 0 |
SkiStar · Åre
Åre · Björnen3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Liften open voor het seizoen: 0 / 13
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Björnen · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt i orörd terräng vid Lokattens toppstation | 0 |
| Björnen · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (Viksvängen) | 0 |
| Björnen · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h | 0 |
| Björnen · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h | 0 |
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Åre Björnen verwacht?
Voor Åre Björnen geeft de verwachting van Open-Meteo · MET Nordic, uitgegeven 4 nov, 18:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 400 m, 0 mm op 650 m en 0 mm op 900 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 20:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Stockholm). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Åre Björnen?
Sneeuwhoogte: 0 cm (bij Björnen; bericht van het skigebied; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 19:22 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Åre Björnen?
Liften: 0 van 13 open (Åre · Björnen; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 19:22 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
Brede, zachte hellingen en veel kinderactiviteiten bepalen de toon. SkiStar noemt het kind- en beginnersvriendelijk met makkelijke pistes. De afbeelding is een schema van het gebied, geen pistekaart.
Voor je skidag
Is Björnen een goede plek voor kleine kinderen?
SkiStar noemt het kind- en beginnersvriendelijk, met makkelijke pistes, Valles skischool, fun rides en opwarmhutten in een rustige sfeer.[5]
Waarin verschilt Björnen van Åre By?
Åre By richt zich op gevorderde skiërs met steile pistes en off-piste; Björnen heeft brede zachte pistes en kinderactiviteiten. Beide liggen aan de Åreskutan-kant.[5]
Waarop slaat de verwachting voor Björnen?
Op de SkiStar-winkel Åre Björnen, een punt in OpenStreetMap, door een model bijgesteld naar 400, 650 en 900 m. Het is geen meting op de beginnerspistes.[2]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- SkiStar Åre · SkigebiedSkiStar
- Åre Björnen · Locatie en hoogteOpenStreetMap
- SkiStar Åre · Berichtgegevens en meetlocatiesSkiStar
- SkiStar Åre · Lift- en pistestatusSkiStar
- SkiStar Åre · SkigebiedgidsSkiStar
- Open-Meteo · MET NordicOpen-Meteo