Jämtland · Zweden
Weer en sneeuwverwachting Åre By
Voor Åre By geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 03:29 – 4 nov, 03:30, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 400 m, 0 mm op 800 m en 0 mm op 1.200 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 09:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Stockholm). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor Åre By: Liften: 0 van 16 open (Åre · Åre by; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 08:22 · brontijd onbevestigd). Sneeuwhoogte: 0 cm (bij Rödkulleliften valley · Åre By / Högzon shared terrain sensor; bericht van het skigebied; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 08:22 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
Åre By is de dorpsbasis voor het steilste skiën van Åre: steile pistes, off-pistegebied en directe toegang tot de Åreskutan, met après-ski, restaurants en winkels op loopafstand. De verwachting wordt berekend op het plein Åre torg.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- 0 van 16 openÅre · Åre by
- Pistes
- Niet gemeld
- Sneeuwhoogte
- 0 cmbij Rödkulleliften valley · Åre By / Högzon shared terrain sensor · bericht van het skigebied
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Åre By en Björnen horen bij de Åreskutan-kant van het gebied. Duved–Tegefjäll is een apart westelijk skigebied, bereikbaar per weg of skibus; een gedeelde pas betekent geen skiverbinding. Deze pagina behandelt alleen de dorpssector.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
0 – 6 °C · 800 m · 4 nov – 6 nov
MET Norway · Uitgegeven 4 nov, 03:30
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
De banden van 400, 800 en 1.200 m liggen binnen de 380 tot 1.319 m die een tabel voor het Åre-gebied noemt en bestrijken dorpsniveau, midden op de berg en hogere delen. Het zijn modelwaarden voor het plein, geen stationsmetingen.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Gedeeltelijke verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 46/48
Uitgegeven: 4 nov 2026, 03:30 · Europe/Stockholm · MET Norway
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 4 nov 2026, 09:00 | 6 | 0 | 89 | 8,6 |
| 4 nov 2026, 10:00 | 6,1 | 0 | 88,6 | 9,8 |
| 4 nov 2026, 11:00 | 5,9 | 0 | 89,8 | 9,4 |
| 4 nov 2026, 12:00 | 5,7 | 0 | 89,3 | 8,8 |
| 4 nov 2026, 13:00 | 5,7 | 0 | 91,6 | 8,3 |
| 4 nov 2026, 14:00 | 5,7 | 0 | 90,8 | 8 |
| 4 nov 2026, 15:00 | 5,5 | 0 | 96 | 8,2 |
| 4 nov 2026, 16:00 | 5,3 | 0 | 95,3 | 9,1 |
| 4 nov 2026, 17:00 | 5,2 | 0,1 | 93,1 | 9,7 |
| 4 nov 2026, 18:00 | 5 | 0,1 | 95,2 | 9,6 |
| 4 nov 2026, 19:00 | 5 | 0 | 94,2 | 9,9 |
| 4 nov 2026, 20:00 | 5,1 | 0,2 | 96,1 | 9,9 |
| 4 nov 2026, 21:00 | 5,6 | 0,4 | 97 | 10 |
| 4 nov 2026, 22:00 | 5,8 | 0 | 95,1 | 9,2 |
| 4 nov 2026, 23:00 | 5,6 | 0 | 86,4 | 10,8 |
| 5 nov 2026, 00:00 | 4,4 | 0 | 82,9 | 9,8 |
| 5 nov 2026, 01:00 | 3,9 | 0 | 84,6 | 8,1 |
| 5 nov 2026, 02:00 | 3,5 | 0 | 83,6 | 8 |
| 5 nov 2026, 03:00 | 3,2 | 0 | 83,3 | 8 |
| 5 nov 2026, 04:00 | 3,1 | 0 | 82,7 | 8,1 |
| 5 nov 2026, 05:00 | 3,1 | 0 | 82,3 | 8,1 |
| 5 nov 2026, 06:00 | 3,1 | 0 | 82 | 8 |
| 5 nov 2026, 07:00 | 3,1 | 0 | 81,6 | 8,1 |
| 5 nov 2026, 08:00 | 3,1 | 0 | 81,9 | 8,1 |
| 5 nov 2026, 09:00 | 3,2 | 0 | 81,8 | 8,1 |
| 5 nov 2026, 10:00 | 3,4 | 0 | 81,1 | 7,9 |
| 5 nov 2026, 11:00 | 3,5 | 0 | 81 | 7,3 |
| 5 nov 2026, 12:00 | 3,6 | 0 | 81,7 | 6,7 |
| 5 nov 2026, 13:00 | 3,7 | 0 | 81,4 | 6,9 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 3,7 | 0 | 81,4 | 7,3 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 3,5 | 0 | 82,1 | 7,9 |
| 5 nov 2026, 16:00 | 3,4 | 0 | 83,4 | 7,7 |
| 5 nov 2026, 17:00 | 3,4 | 0 | 83,7 | 7,3 |
| 5 nov 2026, 18:00 | 3,4 | 0 | 83,8 | 7,2 |
| 5 nov 2026, 19:00 | 3,3 | 0 | 85 | 6,7 |
| 5 nov 2026, 20:00 | 3,2 | 0 | 86,2 | 6,1 |
| 5 nov 2026, 21:00 | 3 | 0 | 86,3 | 5,8 |
| 5 nov 2026, 22:00 | 2,8 | 0 | 89,8 | 4,3 |
| 5 nov 2026, 23:00 | 2,6 | 0 | 90,4 | 3,5 |
| 6 nov 2026, 00:00 | 2,2 | 0 | 93,8 | 2,1 |
| 6 nov 2026, 01:00 | 1,7 | 0 | 92,2 | 3,3 |
| 6 nov 2026, 02:00 | 1,3 | 0 | 95 | 3,7 |
| 6 nov 2026, 03:00 | 1,2 | 0 | 94,9 | 3,2 |
| 6 nov 2026, 04:00 | 0,8 | 0 | 95,8 | 2,2 |
| 6 nov 2026, 05:00 | 0,5 | 0 | 95,8 | 2,1 |
| 6 nov 2026, 06:00 | 0,4 | 0 | 95,8 | 2,1 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 0/46 h
- Langste aaneengesloten periode
- 0 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: +0,2 °C · 46 h
3 nov 2026, 22:30 → 4 nov 2026, 03:30
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Bron: MET Norway · CC BY 4.0
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Stockholm
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
3,6°C
Wind: 8,6 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 03:306°C
Wind: 8,6 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 03:308,4°C
Wind: 8,6 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 03:29Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
4 nov, 09:00 → 5 nov, 09:00
400 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
800 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.200 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting van MET Norway, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
6°Weerkansen voor sneeuwproductie
0 / 46 hLangste koude periode: 0 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 4 nov 2026 | 5° / 6,1° | 0,8 mm (15 h) |
| 5 nov 2026 | 2,6° / 4,4° | 0 mm (24 h) |
| 6 nov 2026 | 0,4° / 2,2° | 0 mm (7 h) |
Update van de aanbieder: 4 nov, 03:30 · Opgehaald: 4 nov, 04:17 · Europe/Stockholm
MET Norway ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
0,2°C warmer in de overeenkomstige verwachtingsuren.
Overeenkomstige verwachtingsperiode4 nov 2026, 09:00 — 6 nov 2026, 07:0046 h · 800 m · Europe/Stockholm
Uren tussen updates van de aanbieder5 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- +0,2 °CEerdere verwachting: 3,5 °C
Nieuwste verwachting: 3,7 °C - Totale neerslagVerwachting
- -0,2 mmEerdere verwachting: 1 mm
Nieuwste verwachting: 0,8 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- +0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- +0 hEerdere verwachting: 0 h
Nieuwste verwachting: 0 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | 3,5 °C | 3,7 °C | +0,2 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 1 mm | 0,8 mm | -0,2 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 0 mm | 0 mm | +0 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 0 h | 0 h | +0 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 3 nov 2026, 22:30
Opgehaald: 3 nov 2026, 23:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 4 nov 2026, 03:30
Opgehaald: 4 nov 2026, 04:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
SkiStar · Åre
Åre · are-byBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Liften open voor het seizoen: 0 / 16
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Rödkulleliften valley · Åre By / Högzon shared terrain sensor · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt i orörd terräng vid Rödkulleliftens dalstation | 0 |
| are-by · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (Gästrappet) | 0 |
| are-by · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h | 0 |
| are-by · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h | 0 |
Broninformatie: Door de bron vermelde sectorinventaris. Open voor het seizoen is geen actuele openbare exploitatie. De pistesamenvatting en de benoemde rijen komen niet overeen, dus de vermelde pisteinventaris is onvolledig.
Liftstatus
- VM8:an · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Stjärnliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- VM6:an · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Hummelliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Fjällgårdsexpressen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Ullådalsliften 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Ullådalsliften 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Rödkulleliften 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Rödkulleliften 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Bräckeliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Tottliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Rödhakeliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Ripanliften 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Ripanliften 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Bergbanan · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Rullband - Rödkullen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
Pistestatus
- Ullåmon · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Ripan · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Valles äventyrsbana · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Rödhaken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Ullåhöa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Ullådraget · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Långsvängen Lågzon · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Ripleden · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Röde orm · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Liten Röd · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Rödkulleleden · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Worldcupleden · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Åreleden lågzon · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Bräckeleden · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- VM leden · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Tottbryggan · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Fjällblicken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Rödingen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Rödbäcken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Rödbranten · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Lundsrappet · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Gästrappet · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- VMStörtloppet · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Worldcupbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Månbranten · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Stjärnbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Snobbrännan · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Tvättbrädan · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Pelikansvängen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Tottbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Bibbos brant · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Störtloppet Lågzon · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Slalombacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Hummelbranten · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- 48,46,34 Valles Ski Adventure · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Garden (belyst parkområde) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Snow Park Grön linje · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- SkiStar Snow Park Svart linje · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- SkiStar Snow Park Röd linje · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- SkiStar Snow Park Blå linje · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- SkiStar Snow Park Blå linje Pepsi · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
SkiStar · Åre
Åre · are-by4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Liften open voor het seizoen: 0 / 16
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Rödkulleliften valley · Åre By / Högzon shared terrain sensor · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt i orörd terräng vid Rödkulleliftens dalstation | 0 |
| are-by · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (Gästrappet) | 0 |
| are-by · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h | 0 |
| are-by · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h | 0 |
SkiStar · Åre
Åre · are-by3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Liften open voor het seizoen: 0 / 16
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Rödkulleliften valley · Åre By / Högzon shared terrain sensor · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt i orörd terräng vid Rödkulleliftens dalstation | 0 |
| are-by · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (Gästrappet) | 0 |
| are-by · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h | 0 |
| are-by · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h | 0 |
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Åre By verwacht?
Voor Åre By geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 03:29 – 4 nov, 03:30, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 400 m, 0 mm op 800 m en 0 mm op 1.200 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 09:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Stockholm). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Åre By?
Sneeuwhoogte: 0 cm (bij Rödkulleliften valley · Åre By / Högzon shared terrain sensor; bericht van het skigebied; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 08:22 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Åre By?
Liften: 0 van 16 open (Åre · Åre by; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 08:22 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
SkiStar beschrijft steile pistes en off-pistegebied recht op de Åreskutan, met het hele dorp aan de voet. De afbeelding is een schema van dorp en berg, geen pistekaart.
Voor je skidag
Voor wie is Åre By het best?
SkiStar presenteert het dorp als beste keuze voor gevorderde skiërs die levendige sfeer, steile pistes, off-pistegebied en alles op loopafstand willen.[5]
Horen de 37 liften en 939 m hoogteverschil alleen bij Åre By?
Nee. Een tabel van een derde geeft ze voor het hele Åre-gebied zonder Duved–Tegefjäll. Åre By is daarbinnen de dorpsbasis, en er wordt geen aantal liften per dorp gepubliceerd.[6]
Waar komt de verwachting voor Åre By vandaan?
Van Åre torg, het dorpsplein, een punt in OpenStreetMap. Een model stelt het bij naar 400, 800 en 1.200 m, dus het is geen sneeuwdiktemeting.[2]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- SkiStar Åre · SkigebiedSkiStar
- Åre By · Locatie en hoogteOpenStreetMap
- SkiStar Åre · Berichtgegevens en meetlocatiesSkiStar
- SkiStar Åre · Lift- en pistestatusSkiStar
- SkiStar Åre · SkigebiedgidsSkiStar
- Skiresort.info · Jämtland · Feiten en gebiedsinformatieSkiresort.info