Jämtland · Zweden
Weer en sneeuwverwachting Åre Högzon
Voor Åre Högzon geeft de verwachting van Open-Meteo · MET Nordic, uitgegeven 4 nov, 08:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 800 m, 0,4 mm op 1.050 m en 2,2 mm op 1.250 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Stockholm). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor Åre Högzon: Liften: 0 van 7 open (Åre · Högzon; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 10:07 · brontijd onbevestigd). Sneeuwhoogte: 0 cm (bij Rödkulleliften valley · Åre By / Högzon shared terrain sensor; bericht van het skigebied; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 10:07 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
Högzon is het hogere skigebied van Åre. Het verwachtingspunt staat voor het H23 Gondolen-traject, niet voor een liftstation of meetpunt.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- 0 van 7 openÅre · Högzon
- Pistes
- Niet gemeld
- Sneeuwhoogte
- 0 cmbij Rödkulleliften valley · Åre By / Högzon shared terrain sensor · bericht van het skigebied
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: De pistegegevens horen bij de hogere sector. De terreinsneeuw komt van de dalsensor bij Rödkulleliften, gedeeld met Åre By; de meettijd is onbevestigd.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
Åre Högzon
-3 – 1 °C · 1.050 m · 4 nov – 6 nov
Open-Meteo · MET Nordic · Uitgegeven 4 nov, 08:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
Voor Åre Högzon zijn de waarden op 800, 1.050 en 1.250 m voor hoogte aangepaste modelverwachtingen op het verwachtingspunt H23 Gondolen, geen waarnemingen of afzonderlijke weerstations.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 4 nov 2026, 08:00 · Europe/Stockholm · Open-Meteo · MET Nordic
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 4 nov 2026, 11:00 | 1,2 | 0 | 99 | 14,3 |
| 4 nov 2026, 12:00 | 1 | 0,1 | 97 | 14,6 |
| 4 nov 2026, 13:00 | 0,9 | 0,1 | 99 | 13,2 |
| 4 nov 2026, 14:00 | 1,1 | 0 | 99 | 12,6 |
| 4 nov 2026, 15:00 | 1,1 | 0,1 | 100 | 13,4 |
| 4 nov 2026, 16:00 | 1,1 | 0,2 | 100 | 13,9 |
| 4 nov 2026, 17:00 | 0,9 | 0,3 | 99 | 14,7 |
| 4 nov 2026, 18:00 | 0,8 | 0,2 | 99 | 14,7 |
| 4 nov 2026, 19:00 | 0,6 | 0,3 | 99 | 15,1 |
| 4 nov 2026, 20:00 | 0,7 | 0,4 | 99 | 15,4 |
| 4 nov 2026, 21:00 | 0,9 | 0,3 | 100 | 15,8 |
| 4 nov 2026, 22:00 | 1,3 | 1 | 100 | 15,5 |
| 4 nov 2026, 23:00 | 1,1 | 0,5 | 97 | 17,4 |
| 5 nov 2026, 00:00 | 0,5 | 0,1 | 96 | 15,2 |
| 5 nov 2026, 01:00 | -0,6 | 0 | 93 | 16 |
| 5 nov 2026, 02:00 | -1,5 | 0 | 94 | 14,5 |
| 5 nov 2026, 03:00 | -1,7 | 0 | 95 | 13,1 |
| 5 nov 2026, 04:00 | -1,7 | 0 | 95 | 13,2 |
| 5 nov 2026, 05:00 | -1,7 | 0 | 94 | 13 |
| 5 nov 2026, 06:00 | -1,8 | 0 | 92 | 13,3 |
| 5 nov 2026, 07:00 | -1,8 | 0 | 92 | 12,9 |
| 5 nov 2026, 08:00 | -1,8 | 0 | 92 | 12,6 |
| 5 nov 2026, 09:00 | -1,8 | 0 | 92 | 12,5 |
| 5 nov 2026, 10:00 | -1,7 | 0 | 91 | 12,2 |
| 5 nov 2026, 11:00 | -1,7 | 0 | 90 | 11,8 |
| 5 nov 2026, 12:00 | -1,6 | 0 | 90 | 11,3 |
| 5 nov 2026, 13:00 | -1,6 | 0 | 90 | 11,3 |
| 5 nov 2026, 14:00 | -1,6 | 0 | 91 | 12,1 |
| 5 nov 2026, 15:00 | -1,7 | 0 | 91 | 12,8 |
| 5 nov 2026, 16:00 | -1,8 | 0 | 92 | 12,6 |
| 5 nov 2026, 17:00 | -1,8 | 0 | 93 | 12,1 |
| 5 nov 2026, 18:00 | -1,8 | 0 | 93 | 11,8 |
| 5 nov 2026, 19:00 | -1,8 | 0 | 93 | 11,4 |
| 5 nov 2026, 20:00 | -1,9 | 0 | 94 | 10,9 |
| 5 nov 2026, 21:00 | -1,9 | 0 | 94 | 10,2 |
| 5 nov 2026, 22:00 | -2 | 0 | 94 | 10,2 |
| 5 nov 2026, 23:00 | -2,1 | 0 | 97 | 8,4 |
| 6 nov 2026, 00:00 | -2,1 | 0 | 98 | 7,4 |
| 6 nov 2026, 01:00 | -2,2 | 0 | 96 | 7,4 |
| 6 nov 2026, 02:00 | -2,6 | 0 | 98 | 7,3 |
| 6 nov 2026, 03:00 | -2,5 | 0 | 100 | 7,2 |
| 6 nov 2026, 04:00 | -2,3 | 0 | 100 | 6,9 |
| 6 nov 2026, 05:00 | -2,4 | 0 | 100 | 6,2 |
| 6 nov 2026, 06:00 | -2,5 | 0 | 99 | 6,1 |
| 6 nov 2026, 07:00 | -2,7 | 0 | 99 | 5,8 |
| 6 nov 2026, 08:00 | -2,9 | 0 | 99 | 5,5 |
| 6 nov 2026, 09:00 | -2,9 | 0 | 98 | 5,3 |
| 6 nov 2026, 10:00 | -2,6 | 0 | 97 | 4,7 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0,4 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 33/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 33 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Nog geen vergelijkbare verwachtingsgeschiedenis.
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Bron: Open-Meteo · MET Nordic · CC BY 4.0
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Stockholm
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
-0,3°C
Wind: 14,9 m/s · Neerslag: 0,1 mm/h
Open-Meteo · MET Nordic · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 08:001,2°C
Wind: 14,3 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MET Nordic · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 08:003,7°C
Wind: 13,8 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MET Nordic · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 08:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
4 nov, 11:00 → 5 nov, 11:00
800 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.050 m
0,4 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.250 m
2,2 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
6 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
7 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
1,2°Weerkansen voor sneeuwproductie
33 / 48 hLangste koude periode: 33 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 4 nov 2026 | 0,6° / 1,3° | 3,5 mm (13 h) |
| 5 nov 2026 | -2,1° / 0,5° | 0,1 mm (24 h) |
| 6 nov 2026 | -2,9° / -2,1° | 0 mm (11 h) |
Update van de aanbieder: 4 nov, 08:00 · Opgehaald: 4 nov, 09:18 · Europe/Stockholm
Open-Meteo · MET Nordic ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
De verwachtingsbron of berekening is veranderd.
Vergelijkingsdetails
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
Uitgegeven: 4 nov 2026, 08:00 · Opgehaald: 4 nov 2026, 09:18
Open opgeslagen verwachting ↗
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
SkiStar · Åre
Åre · HögzonBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Liften open voor het seizoen: 0 / 7
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Rödkulleliften valley · Åre By / Högzon shared terrain sensor · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt i orörd terräng vid Rödkulleliftens dalstation | 0 |
| Högzon · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (Störtloppet HZ) | 0 |
| Högzon · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h | 0 |
| Högzon · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h | 0 |
Broninformatie: Door de bron vermelde sectorinventaris. Open voor het seizoen is geen actuele openbare exploitatie.
Liftstatus
- Kabinbanan · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Gondolen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Stendalsliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Nedre Tväråvalvsliften 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Nedre Tväråvalvsliften 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Övre Tväråvalvsliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Tusenmetersliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
Pistestatus
- Stendalsleden · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Åreleden Högzon · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Svartbergsleden · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Tväråleden · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Solravinen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Renleden · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Kabinleden · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Långsvängen högzon · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Störtloppet Högzon · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Röda Rappet · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Tusenmetersbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Fjällbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Tväråvalvsbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Stendalsbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Långbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
SkiStar · Åre
Åre · Högzon4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Liften open voor het seizoen: 0 / 7
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Rödkulleliften valley · Åre By / Högzon shared terrain sensor · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt i orörd terräng vid Rödkulleliftens dalstation | 0 |
| Högzon · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (Störtloppet HZ) | 0 |
| Högzon · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h | 0 |
| Högzon · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h | 0 |
SkiStar · Åre
Åre · Högzon3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Liften open voor het seizoen: 0 / 7
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Rödkulleliften valley · Åre By / Högzon shared terrain sensor · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt i orörd terräng vid Rödkulleliftens dalstation | 0 |
| Högzon · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (Störtloppet HZ) | 0 |
| Högzon · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h | 0 |
| Högzon · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h | 0 |
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Åre Högzon verwacht?
Voor Åre Högzon geeft de verwachting van Open-Meteo · MET Nordic, uitgegeven 4 nov, 08:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 800 m, 0,4 mm op 1.050 m en 2,2 mm op 1.250 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Stockholm). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Åre Högzon?
Sneeuwhoogte: 0 cm (bij Rödkulleliften valley · Åre By / Högzon shared terrain sensor; bericht van het skigebied; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 10:07 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Åre Högzon?
Liften: 0 van 7 open (Åre · Högzon; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 10:07 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
Het landschap bij Åre Högzon is schematisch, geen kaart of weergave van actuele omstandigheden.
Voor je skidag
Is Åre Högzon het hele skigebied SkiStar Åre?
Nee. SkiStar Åre omvat meerdere plaatsen en Åre Högzon is er maar één van; de gebiedscijfers zijn geen lokale inventaris.[1]
Zijn de verbindingen rond Åre Högzon open?
Controleer voor vertrek vanuit Åre Högzon het officiële lift- en pistebericht. Een kaart bevestigt geen opening.[4]
Zijn de verwachtingen voor 800, 1.050 en 1.250 m bij Åre Högzon metingen?
Nee. Het zijn modelwaarden aangepast aan 800, 1.050 en 1.250 m op één representatief punt (H23 Gondolen).[2]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- SkiStar Åre · SkigebiedSkiStar
- H23 Gondolen · Locatie en hoogteOpenStreetMap
- SkiStar Åre · Berichtgegevens en meetlocatiesSkiStar
- SkiStar Åre · Lift- en pistestatusSkiStar
- Open-Meteo · MET NordicOpen-Meteo