Graubünden · Zwitserland
Weer en sneeuwverwachting Arosa
Voor Arosa geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 02:17, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.750 m, 0 mm op 2.200 m en 0 mm op 2.600 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 09:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Zurich). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor Arosa: Liften: 0 van 13 open (Arosa · Volgens de bron vermeld: winterberichtgroep; Arosa Lenzerheide; Opgehaald 4 nov, 08:24 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
Arosa is het dorp aan het eind van de zijlijn vanuit Chur, met het station op 1.775 m, in een kom onder de Weisshorn. Het is de Arosa-helft van Arosa Lenzerheide, qua aantal liften de kleinste.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- 0 van 13 openArosa · Volgens de bron vermeld: winterberichtgroep
- Pistes
- Niet gemeld
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Het winterbericht van de exploitant verdeelt 43 liften over Arosa (14) en Lenzerheide (29), maar geeft slechts één totaal van 225 km piste voor beide. De cijfers voor Arosa zijn dus liftnamen en aantallen; de kilometers horen bij het hele gebied.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
-5 – 7 °C · 2.200 m · 4 nov – 6 nov
MET Norway · Uitgegeven 4 nov, 02:17
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
De niveaus 1.750, 2.200 en 2.600 m zijn modelschattingen voor station Arosa, geen metingen. Het laagste niveau ligt dicht bij het station op 1.775 m, en de Aroser Rothorn, het hoogste punt van de gemeente op 2.980 m, ligt boven het hoogste niveau.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 4 nov 2026, 02:17 · Europe/Zurich · MET Norway
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 4 nov 2026, 09:00 | -1 | 0 | 74,7 | 1,8 |
| 4 nov 2026, 10:00 | 1,2 | 0 | 63,1 | 1,1 |
| 4 nov 2026, 11:00 | 2,4 | 0 | 57,4 | 1,5 |
| 4 nov 2026, 12:00 | 3,4 | 0 | 51,3 | 2 |
| 4 nov 2026, 13:00 | 3,6 | 0 | 49,7 | 2,1 |
| 4 nov 2026, 14:00 | 3,8 | 0 | 48,6 | 2,2 |
| 4 nov 2026, 15:00 | 3,4 | 0 | 50,2 | 2,3 |
| 4 nov 2026, 16:00 | 2,3 | 0 | 54,5 | 1,5 |
| 4 nov 2026, 17:00 | -0,2 | 0 | 67,9 | 1,1 |
| 4 nov 2026, 18:00 | -1,4 | 0 | 72,5 | 1 |
| 4 nov 2026, 19:00 | -2,4 | 0 | 77,2 | 1,2 |
| 4 nov 2026, 20:00 | -3,3 | 0 | 81 | 1,3 |
| 4 nov 2026, 21:00 | -4,1 | 0 | 83,5 | 1,4 |
| 4 nov 2026, 22:00 | -4,5 | 0 | 84,4 | 1,5 |
| 4 nov 2026, 23:00 | -4,1 | 0 | 83,6 | 1,5 |
| 5 nov 2026, 00:00 | -4,1 | 0 | 83,6 | 1,6 |
| 5 nov 2026, 01:00 | -4,2 | 0 | 83,8 | 1,5 |
| 5 nov 2026, 02:00 | -4,2 | 0 | 83,9 | 1,6 |
| 5 nov 2026, 03:00 | -4,2 | 0 | 84,2 | 1,8 |
| 5 nov 2026, 04:00 | -4 | 0 | 83,8 | 2 |
| 5 nov 2026, 05:00 | -4 | 0 | 84 | 2,1 |
| 5 nov 2026, 06:00 | -3,8 | 0 | 83,4 | 2,1 |
| 5 nov 2026, 07:00 | -3,9 | 0 | 83 | 2,2 |
| 5 nov 2026, 08:00 | -2,8 | 0 | 79,6 | 2,5 |
| 5 nov 2026, 09:00 | -0,2 | 0 | 68 | 2,2 |
| 5 nov 2026, 10:00 | 2,3 | 0 | 59,4 | 1,5 |
| 5 nov 2026, 11:00 | 4,1 | 0 | 53 | 1,3 |
| 5 nov 2026, 12:00 | 5,5 | 0 | 48,5 | 1,3 |
| 5 nov 2026, 13:00 | 6,4 | 0 | 45,7 | 1,5 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 6,7 | 0 | 44,4 | 1,6 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 6,4 | 0 | 45,2 | 1,6 |
| 5 nov 2026, 16:00 | 5 | 0 | 54,8 | 0,9 |
| 5 nov 2026, 17:00 | 1,6 | 0 | 65 | 0,8 |
| 5 nov 2026, 18:00 | 0,2 | 0 | 68,8 | 1 |
| 5 nov 2026, 19:00 | -1,1 | 0 | 72,6 | 1,1 |
| 5 nov 2026, 20:00 | -2,4 | 0 | 77,1 | 1,3 |
| 5 nov 2026, 21:00 | -3,3 | 0 | 80,1 | 1,6 |
| 5 nov 2026, 22:00 | -3,6 | 0 | 81,5 | 1,8 |
| 5 nov 2026, 23:00 | -3,4 | 0 | 80,4 | 1,9 |
| 6 nov 2026, 00:00 | -3,6 | 0 | 80,4 | 1,7 |
| 6 nov 2026, 01:00 | -3,6 | 0 | 79,8 | 1,7 |
| 6 nov 2026, 02:00 | -3,7 | 0 | 81,1 | 1,8 |
| 6 nov 2026, 03:00 | -3,9 | 0 | 81,9 | 1,7 |
| 6 nov 2026, 04:00 | -4,3 | 0 | 82,7 | 1,6 |
| 6 nov 2026, 05:00 | -4,3 | 0 | 82,8 | 1,6 |
| 6 nov 2026, 06:00 | -4,5 | 0 | 83,2 | 1,5 |
| 6 nov 2026, 07:00 | -4,3 | 0 | 82,6 | 1,4 |
| 6 nov 2026, 08:00 | -2,7 | 0 | 77,8 | 1,5 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 33/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 17 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: -0,1 °C · 52 h
3 nov 2026, 20:17 → 4 nov 2026, 02:17
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Bron: MET Norway · CC BY 4.0
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Zurich
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
-3,4°C
Wind: 1,8 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 02:17-1°C
Wind: 1,8 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 02:171,2°C
Wind: 1,8 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 02:17Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
4 nov, 09:00 → 5 nov, 09:00
1.750 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.200 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.600 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
13 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting van MET Norway, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
-1°Weerkansen voor sneeuwproductie
33 / 48 hLangste koude periode: 17 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 4 nov 2026 | -4,5° / 3,8° | 0 mm (15 h) |
| 5 nov 2026 | -4,2° / 6,7° | 0 mm (24 h) |
| 6 nov 2026 | -4,5° / -2,7° | 0 mm (9 h) |
Update van de aanbieder: 4 nov, 02:17 · Opgehaald: 4 nov, 04:17 · Europe/Zurich
MET Norway ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
0,1°C kouder in de overeenkomstige verwachtingsuren.
Overeenkomstige verwachtingsperiode4 nov 2026, 09:00 — 6 nov 2026, 13:0052 h · 2.200 m · Europe/Zurich
Uren tussen updates van de aanbieder6 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- -0,1 °CEerdere verwachting: -0,6 °C
Nieuwste verwachting: -0,6 °C - Totale neerslagVerwachting
- +0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- +0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- +0 hEerdere verwachting: 33 h
Nieuwste verwachting: 33 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | -0,6 °C | -0,6 °C | -0,1 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 0 mm | 0 mm | +0 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 0 mm | 0 mm | +0 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 33 h | 33 h | +0 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 3 nov 2026, 20:17
Opgehaald: 3 nov 2026, 23:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 4 nov 2026, 02:17
Opgehaald: 4 nov 2026, 04:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Arosa Lenzerheide · winterberichtgroepen
Arosa · Volgens de bron vermeld: winterberichtgroepBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 0 / 13
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Door de exploitant vermelde groep, geen geverifieerde volledige inventaris. Waarnemingstijd van de bron en actuele toegang zijn niet geverifieerd. Verbindingen zijn gescheiden.
Liftstatus
- Weisshorn 1. Sektion · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Weisshorn 2. Sektion · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Hörnli-Express · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Hörnli · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Plattenhorn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Carmenna · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Kulm · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Tschuggen Ost · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Brüggerhorn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Tomeli · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Tschuggen West · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Ried · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Prätschli · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Pistestatus
- Zufahrt GOB Hörnli Express · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 1 Hintere Piste oberer Teil · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 1a Hintere Piste unterer Teil · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 1h Heimfahrtspiste Robinson · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 2 Mittlere Piste · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 2a Munggaegg · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 2b Herrenbächli - Hundschopf - Alpenblick · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 2c Alpenblick - Hörnli-Express Tal · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 3 Direttisima · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 4 Skiclub · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 5 Hörnli Traverse · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 5a Strada Oberer Teil · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 5b Zufahrt SB Hörnli Talstation · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 5c Strada Unterer Teil · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 5d SBP Tal - Carmenna Tal · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 5e Klempen - Alpentobel · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 6 SBP Berg-Oberer Carmennahang-Unterer Carmennahang-Zufahrt SBP Tal · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 6a Emsla · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 7 Obersässpiste · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 8 Weisshorn-Carmennaberg · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 8a Carmennaberg-Carmennahütte · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 9 Carmenna Berg-Carmenna Mitte · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 9a Carmenna Mitte-Briggerhang Traverse-Ried Berg · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 9b Carmenna Mitte-Emsla · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 9c PGS · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 9d Donauwellen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 9e Kollerhupf Verlängerung · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 10 Weisshorngipfel-Sattelhütte-LAW Mitte · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 10a Traxloch-Kreuzung Hintere Hütte · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 10b Kreuzung Hintere Hütte- Ried Tal · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 11 Leichte Maran Oberer Teil · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 11a Leichte Maran Unterer Teil · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 11h Heimfahrtspiste Valsana · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 12 Diamond Slope · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 13 Ried Berg-Gondelbahn Kulm Tal · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 13a Carmenna Tal - Hörnli-Express Tal · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 13b Kulmwiese · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 14 Gondelbahn Kulm Berg-Tschuggenhütte-Ried Tal · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 14a Gondelbahn Kulm Berg - Ried Berg · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 14h Heimfahrtspiste Tschuggen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 15 Tomelisteilhang · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 15a LAW Mittelstation - Tomeli Tal - Vetter · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 16 Prätschli Pisten · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Arosa–Lenzerheide · onvolledige verbindingscontext per richtingBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Verbindingen per richting
De genoemde onderdelen geven slechts gedeeltelijke informatie en bevestigen geen doorgaande route of actuele publieke toegang.
Arosa → Lenzerheide
- Hörnli-Express · Als gesloten gemeld
- Urdenbahn · Als gesloten gemeld
- 20 Urdenfürggli · Als gesloten gemeld
- 20a Motta · Als gesloten gemeld
- 20b Bischofsboden · Als gesloten gemeld
- 28a Älpliweg / Schluocht · Als gesloten gemeld
Lenzerheide → Arosa
- Urdenfürggli · Als gesloten gemeld
- Urdenbahn · Als gesloten gemeld
- 5 Hörnli Traverse · Als gesloten gemeld
- 5b Zufahrt SB Hörnli Talstation · Als gesloten gemeld
- 2c Alpenblick - Hörnli-Express Tal · Als gesloten gemeld
SLF · Arosa study plot
Station ArosaGearchiveerd bericht
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 1 nov 2026, 07:00
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Arosa (1.845 m) · Gemeten sneeuwhoogteHandmatig gemeten totale sneeuwhoogte op de grond (HS) in centimeters. | 0 |
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Arosa Lenzerheide · winterberichtgroepen
Arosa · Volgens de bron vermeld: winterberichtgroep4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 0 / 13
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Arosa–Lenzerheide · onvolledige verbindingscontext per richting4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Arosa Lenzerheide · winterberichtgroepen
Arosa · Volgens de bron vermeld: winterberichtgroep3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 0 / 13
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Arosa–Lenzerheide · onvolledige verbindingscontext per richting3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗SLF · Arosa study plot
Station Arosa4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 1 nov 2026, 07:00
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Arosa (1.845 m) · Gemeten sneeuwhoogteHandmatig gemeten totale sneeuwhoogte op de grond (HS) in centimeters. | 0 |
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Arosa verwacht?
Voor Arosa geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 02:17, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.750 m, 0 mm op 2.200 m en 0 mm op 2.600 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 09:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Zurich). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Arosa?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Arosa. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Arosa?
Liften: 0 van 13 open (Arosa · Volgens de bron vermeld: winterberichtgroep; Arosa Lenzerheide; Opgehaald 4 nov, 08:24 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
De lijst van Arosa loopt van Weisshorn (twee secties) en Hörnli-Express via Urdenbahn, Plattenhorn, Carmenna, Kulm, Tschuggen Ost en West, Brüggerhorn, Tomeli, Ried tot Prätschli. De kabelbaan van de Weisshorn opende in 1956; eind 2013 verbond een kabelbaan Arosa met Lenzerheide.
Voor je skidag
Welke liften noemt het bericht voor Arosa?
Veertien: Weisshorn 1 en 2, Hörnli-Express, Urdenbahn, Hörnli, Plattenhorn, Carmenna, Kulm, Tschuggen Ost, Brüggerhorn, Tomeli, Tschuggen West, Ried en Prätschli. Meerdere hebben openingstijden die van de sneeuw afhangen.[4]
Hoe is Arosa met Lenzerheide verbonden?
Volgens Wikipedia verbond een kabelbaan beide eind 2013. In het bericht is de Urdenbahn een lift van Arosa naar het Urdenfürggli, terwijl een aparte lift Urdenfürggli onder Lenzerheide staat. Controleer beide voor de status van de verbinding.[4][5]
Hoe kom ik zonder auto in Arosa?
Een zijlijn loopt van Chur naar Arosa en eindigt bij het station op 1.775 m. Het dorp met de twee meren, Obersee en Untersee, ligt midden in de kom; in de winter stijgt het inwonertal boven de ongeveer 3.162 inwoners.[5]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Arosa Lenzerheide · SkigebiedArosa Lenzerheide
- Arosa · Locatie en hoogteGraubünden Toerisme
- Arosa Lenzerheide · PistekaartArosa Lenzerheide
- Arosa Lenzerheide · Lift- en pistestatusArosa Lenzerheide
- Arosa · Locatie en hoogteWikipedia