Beieren · Duitsland
Weer en sneeuwverwachting Balderschwang
Voor Balderschwang geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 8 nov, 19:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.050 m, 0 mm op 1.300 m en 0 mm op 1.550 m in de 24 uur vanaf 9 nov, 01:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Berlin). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor Balderschwang: Liften: 1 van 11 open (Balderschwang ski area (Hochschelpen en Riedberger Horn) · exploitant lift en piste lists; Bergbahn und Skilift Balderschwang; Opgehaald 9 nov, 00:09 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 28 open (Balderschwang ski area (Hochschelpen en Riedberger Horn) · exploitant lift en piste lists; Bergbahn und Skilift Balderschwang; Opgehaald 9 nov, 00:09 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
Balderschwang is een skigebied bij Balderschwang (Allgäuer Alpen).
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- 1 van 11 openBalderschwang ski area (Hochschelpen en Riedberger Horn) · exploitant lift en piste lists
- Pistes
- 0 van 28 openBalderschwang ski area (Hochschelpen en Riedberger Horn) · exploitant lift en piste lists
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Deze pagina behandelt het skigebied Balderschwang, geëxploiteerd door Bergbahn und Skilift Balderschwang Betriebs GmbH & Co. KG. Grasgehren zijn aparte skigebieden en worden hier niet behandeld. Deze verwachting gebruikt één punt bij het dalstation Schelpenbahn.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
3 – 9 °C · 1.300 m · 9 nov – 11 nov
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 8 nov, 19:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
Voor Balderschwang zijn de waarden op 1.050, 1.300 en 1.550 m op hoogte aangepaste modelverwachtingen op het verwachtingspunt dalstation Schelpenbahn, geen waarnemingen of aparte weerstations.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 8 nov 2026, 19:00 · Europe/Berlin · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 9 nov 2026, 01:00 | 3,1 | 0 | 64 | 1 |
| 9 nov 2026, 02:00 | 3,3 | 0 | 67 | 0,9 |
| 9 nov 2026, 03:00 | 3,3 | 0 | 68 | 0,6 |
| 9 nov 2026, 04:00 | 3,2 | 0 | 70 | 0,7 |
| 9 nov 2026, 05:00 | 3,1 | 0 | 70 | 0,8 |
| 9 nov 2026, 06:00 | 3,2 | 0 | 68 | 1,2 |
| 9 nov 2026, 07:00 | 3,6 | 0 | 68 | 0,9 |
| 9 nov 2026, 08:00 | 4 | 0 | 67 | 1,4 |
| 9 nov 2026, 09:00 | 5,2 | 0 | 65 | 1,4 |
| 9 nov 2026, 10:00 | 6,5 | 0 | 64 | 0,9 |
| 9 nov 2026, 11:00 | 7,3 | 0 | 62 | 0,7 |
| 9 nov 2026, 12:00 | 7,9 | 0 | 63 | 0,7 |
| 9 nov 2026, 13:00 | 7,6 | 0,2 | 68 | 0,8 |
| 9 nov 2026, 14:00 | 7,2 | 0,4 | 73 | 1 |
| 9 nov 2026, 15:00 | 6,6 | 1 | 78 | 0,8 |
| 9 nov 2026, 16:00 | 6 | 1,1 | 83 | 0,8 |
| 9 nov 2026, 17:00 | 5,7 | 0,9 | 83 | 1,5 |
| 9 nov 2026, 18:00 | 5,6 | 0,7 | 82 | 1,5 |
| 9 nov 2026, 19:00 | 5,7 | 1,1 | 84 | 1,3 |
| 9 nov 2026, 20:00 | 5,8 | 1,5 | 85 | 1,5 |
| 9 nov 2026, 21:00 | 6 | 1,6 | 85 | 1,3 |
| 9 nov 2026, 22:00 | 6,3 | 1,5 | 84 | 1,1 |
| 9 nov 2026, 23:00 | 6,3 | 1,8 | 86 | 1,1 |
| 10 nov 2026, 00:00 | 6,5 | 1,5 | 85 | 0,8 |
| 10 nov 2026, 01:00 | 6,5 | 1,9 | 87 | 0,9 |
| 10 nov 2026, 02:00 | 6,5 | 1,6 | 87 | 0,7 |
| 10 nov 2026, 03:00 | 6,1 | 1,6 | 89 | 1,1 |
| 10 nov 2026, 04:00 | 6 | 1,1 | 86 | 1 |
| 10 nov 2026, 05:00 | 5,9 | 0,9 | 86 | 1,2 |
| 10 nov 2026, 06:00 | 6,1 | 0,6 | 84 | 0,9 |
| 10 nov 2026, 07:00 | 6,5 | 1 | 84 | 0,1 |
| 10 nov 2026, 08:00 | 6,7 | 1 | 84 | 0,6 |
| 10 nov 2026, 09:00 | 7,4 | 0,8 | 83 | 0,5 |
| 10 nov 2026, 10:00 | 7,8 | 0,9 | 86 | 0,9 |
| 10 nov 2026, 11:00 | 7,7 | 0,9 | 90 | 1,9 |
| 10 nov 2026, 12:00 | 7,5 | 1,3 | 93 | 1,1 |
| 10 nov 2026, 13:00 | 7,9 | 0,5 | 93 | 0,9 |
| 10 nov 2026, 14:00 | 8,7 | 0,1 | 88 | 0,8 |
| 10 nov 2026, 15:00 | 9,2 | 0 | 87 | 0,3 |
| 10 nov 2026, 16:00 | 9,1 | 0 | 87 | 0,5 |
| 10 nov 2026, 17:00 | 8,2 | 0 | 88 | 0,8 |
| 10 nov 2026, 18:00 | 7,9 | 0 | 84 | 0,8 |
| 10 nov 2026, 19:00 | 8 | 0 | 82 | 0,6 |
| 10 nov 2026, 20:00 | 7,6 | 0 | 80 | 0,2 |
| 10 nov 2026, 21:00 | 7,4 | 0 | 80 | 0,6 |
| 10 nov 2026, 22:00 | 7 | 0 | 80 | 1 |
| 10 nov 2026, 23:00 | 6,9 | 0 | 80 | 1,1 |
| 11 nov 2026, 00:00 | 6,8 | 0 | 78 | 1,1 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 0/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 0 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: +0,3 °C · 64 h
8 nov 2026, 13:00 → 8 nov 2026, 19:00
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Berlin
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
0,6°C
Wind: 1,7 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 19:003,1°C
Wind: 1 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 19:003,1°C
Wind: 1,3 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 19:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
9 nov, 01:00 → 10 nov, 01:00
1.050 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.300 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.550 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 7/7 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 7/7 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 7/7 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
3,1°Weerkansen voor sneeuwproductie
0 / 48 hLangste koude periode: 0 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 9 nov 2026 | 3,1° / 7,9° | 11,8 mm (23 h) |
| 10 nov 2026 | 5,9° / 9,2° | 15,7 mm (24 h) |
| 11 nov 2026 | 6,8° / 6,8° | 0 mm (1 h) |
Update van de aanbieder: 8 nov, 19:00 · Opgehaald: 8 nov, 22:17 · Europe/Berlin
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
0,3°C warmer in de overeenkomstige verwachtingsuren.
Overeenkomstige verwachtingsperiode9 nov 2026, 01:00 — 11 nov 2026, 17:0064 h · 1.300 m · Europe/Berlin
Uren tussen updates van de aanbieder6 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- +0,3 °CEerdere verwachting: 6,7 °C
Nieuwste verwachting: 6,9 °C - Totale neerslagVerwachting
- -4,1 mmEerdere verwachting: 32,2 mm
Nieuwste verwachting: 28,1 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- +0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- +0 hEerdere verwachting: 0 h
Nieuwste verwachting: 0 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | 6,7 °C | 6,9 °C | +0,3 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 32,2 mm | 28,1 mm | -4,1 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 0 mm | 0 mm | +0 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 0 h | 0 h | +0 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 8 nov 2026, 13:00
Opgehaald: 8 nov 2026, 17:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 8 nov 2026, 19:00
Opgehaald: 8 nov 2026, 22:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Balderschwang · exploitant lift en piste lists
Balderschwang ski area (Hochschelpen en Riedberger Horn) · exploitant lift en piste listsBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 1 / 11
Pistestatus · 0 / 28
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Operator lists. 7 ski routes, variant runs, toboggan runs, parks and children's areas are not counted as pistes. The pages give no update time.
Liftstatus
- A Schelpenbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time.
- B Hochschelpenbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time.
- C Schwarzenberglift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time.
- D Gelbhansekopflift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time.
- E Riedbergerhornbahn · Gemeld als open · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time.
- F Höflealplift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time.
- G Gschwendlift 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time.
- H Gschwendlift 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time.
- I Raubachlift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time.
- J Angerlift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time.
- K Schwabenhoflift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time.
Pistestatus
- 1 FIS Standard Strecke · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time.
- 1a Permanente Rennstrecke (Zeitnahme) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time.
- 2 Alte Standard - Rennstrecke · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time.
- 2a Alte Standard - Rennstrecke: Alternative · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time.
- 3 Köpfleabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time.
- 4 Lappachabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time.
- Familienabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time.
- 5a Familienabfahrt - Gelbhansekreuzabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time.
- 5b Familienabfahrt - Schwarzenberglift Verbindung · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time.
- 5c Familienabfahrt - Käshüttenabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time.
- 5d Familienabfahrt - Fuchshang · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time.
- 6 Alpabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time.
- 7 Fuchshang - Rennstrecke · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time.
- 8 Wellenabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time.
- 9 Sonnwiesabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time.
- 10 Waldabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time.
- 11 Schwarzenberg-Abfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time.
- 12 Moosabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time.
- 13 Autobahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time.
- Rauhbachabfahrt blau · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time.
- Rauhbachabfahrt rot · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time.
- H1 Höflealpabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time.
- Gschwend 1 Schule · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time.
- Gschwend 1-2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time.
- Gschwend 2 Almfriedenabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time.
- Gschwend 2-1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time.
- Angerliftabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time.
- 22 Schwabenhofabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time.
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Balderschwang · exploitant lift en piste lists
Balderschwang ski area (Hochschelpen en Riedberger Horn) · exploitant lift en piste lists9 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 1 / 11
Pistestatus · 0 / 28
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Balderschwang · exploitant lift en piste lists
Balderschwang ski area (Hochschelpen en Riedberger Horn) · exploitant lift en piste lists8 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 1 / 11
Pistestatus · 0 / 28
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Nieuws uit het skigebied
Al het nieuws over dit skigebiedNog geen nieuws voor Balderschwang. Berichten verschijnen alleen uit bronnen met een vastgelegde basis voor hergebruik, en voor dit skigebied is die er niet. Laatste liftbericht: 9 november 2026, 00:09 UTC+1.
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Balderschwang verwacht?
Voor Balderschwang geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 8 nov, 19:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.050 m, 0 mm op 1.300 m en 0 mm op 1.550 m in de 24 uur vanaf 9 nov, 01:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Berlin). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Balderschwang ?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Balderschwang. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Balderschwang ?
Liften: 1 van 11 open (Balderschwang ski area (Hochschelpen en Riedberger Horn) · exploitant lift en piste lists; Bergbahn und Skilift Balderschwang; Opgehaald 9 nov, 00:09 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 28 open (Balderschwang ski area (Hochschelpen en Riedberger Horn) · exploitant lift en piste lists; Bergbahn und Skilift Balderschwang; Opgehaald 9 nov, 00:09 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
Tot de liften op de lijst van de exploitant behoren Schelpenbahn, Hochschelpenbahn en Riedbergerhornbahn. Schematische afbeelding, geen kaart en geen actuele omstandigheden.
Voor je skidag
Wanneer kun je skiën in skigebied Balderschwang?
De openingsdagen worden door de exploitant bepaald en hangen van de sneeuw af. De statuspagina’s van de exploitant (geraadpleegd op 8 november 2026) zijn de referentie; deze pagina toont hun aantallen liften en pistes waar PisteWindow ze kan lezen.[4]
Waar komen de liftstatus en sneeuwhoogte op deze pagina vandaan?
De lift- en pistestatus komt van de lift- en pistelijsten van de exploitant. Er is nog geen sneeuwbron binnen het skigebied geverifieerd, dus de sneeuwhoogte wordt als niet beschikbaar getoond.[4]
Zijn de verwachtingen voor 1.050, 1.300 en 1.550 m in Balderschwang waarnemingen?
Nee. Het zijn modelwaarden aangepast aan 1.050, 1.300 en 1.550 m, berekend op één representatief punt (dalstation Schelpenbahn).[2]
Behandelt deze pagina ook Grasgehren?
Nee. Grasgehren zijn aparte skigebieden en worden hier niet behandeld; deze pagina behandelt alleen Balderschwang.[6]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Bergbahn und Skilift Balderschwang · SkigebiedBergbahn und Skilift Balderschwang
- OpenStreetMap contributors · Locatie en hoogteOpenStreetMap bijdragers
- Bergbahn und Skilift Balderschwang · PistekaartBergbahn und Skilift Balderschwang
- Bergbahn und Skilift Balderschwang · Lift- en pistestatusBergbahn und Skilift Balderschwang
- Wikipedia · Feiten en gebiedsinformatieWikipedia
- Bergbahnen Balderschwang Grasgehren · GebiedsafbakeningBergbahnen Balderschwang Grasgehren
- Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo