Val d'Aran, Catalonië · Spanje
Weer en sneeuwverwachting Baqueira-Beret
Voor Baqueira-Beret geeft de verwachting van Open-Meteo · Météo-France AROME/ARPEGE, uitgegeven 8 nov, 07:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.500 m, 0 mm op 2.050 m en 0 mm op 2.610 m in de 24 uur vanaf 8 nov, 15:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Madrid). Bron van de verwachting
PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften, pistes of sneeuwhoogte voor Baqueira-Beret en toont alleen de verwachting. Raadpleeg voor de stand van vandaag de officiële pagina van het skigebied. Officiële skigebiedinformatie
Baqueira-Beret is een skigebied in de Val d'Aran in de Catalaanse Pyreneeën. Volgens Wikipedia loopt het skigebied van 1.500 m tot 2.610 m.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- Niet gemeld
- Pistes
- Niet gemeld
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Deze pagina gaat over het skigebied Baqueira-Beret (bron: Wikipedia); de verwachting gebruikt één punt bij het dalstation van de lift TC Baqueira I.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
Geen recente lokale berichten
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
Baqueira-Beret
2 – 10 °C · 2.050 m · 8 nov – 10 nov
Open-Meteo · Météo-France AROME/ARPEGE · Uitgegeven 8 nov, 07:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
Voor Baqueira-Beret zijn de waarden op 1.500, 2.050 en 2.610 m op hoogte aangepaste modelverwachtingen op het verwachtingspunt (dalstation van de lift TC Baqueira I), geen waarnemingen of aparte weerstations.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 8 nov 2026, 07:00 · Europe/Madrid · Open-Meteo · Météo-France AROME/ARPEGE
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 8 nov 2026, 15:00 | 9,9 | 0 | 46 | 3,2 |
| 8 nov 2026, 16:00 | 9,4 | 0 | 46 | 2,6 |
| 8 nov 2026, 17:00 | 8,1 | 0 | 50 | 2,7 |
| 8 nov 2026, 18:00 | 6 | 0 | 55 | 2,5 |
| 8 nov 2026, 19:00 | 4,7 | 0 | 59 | 2,1 |
| 8 nov 2026, 20:00 | 4,2 | 0 | 56 | 1,7 |
| 8 nov 2026, 21:00 | 4,3 | 0 | 53 | 1,4 |
| 8 nov 2026, 22:00 | 4,2 | 0 | 51 | 1,6 |
| 8 nov 2026, 23:00 | 3,8 | 0 | 55 | 1,8 |
| 9 nov 2026, 00:00 | 3,6 | 0 | 61 | 1,8 |
| 9 nov 2026, 01:00 | 3,8 | 0 | 65 | 1,7 |
| 9 nov 2026, 02:00 | 3,8 | 0 | 62 | 1,2 |
| 9 nov 2026, 03:00 | 3,6 | 0 | 63 | 1,2 |
| 9 nov 2026, 04:00 | 3,6 | 0 | 67 | 2,6 |
| 9 nov 2026, 05:00 | 4,3 | 0 | 66 | 3 |
| 9 nov 2026, 06:00 | 5,1 | 0 | 63 | 3 |
| 9 nov 2026, 07:00 | 5,1 | 0 | 66 | 3,1 |
| 9 nov 2026, 08:00 | 5,4 | 0 | 65 | 2,4 |
| 9 nov 2026, 09:00 | 6,3 | 0 | 64 | 1,7 |
| 9 nov 2026, 10:00 | 7,4 | 0 | 64 | 1,2 |
| 9 nov 2026, 11:00 | 8,8 | 0 | 57 | 2,1 |
| 9 nov 2026, 12:00 | 9,3 | 0 | 56 | 3,9 |
| 9 nov 2026, 13:00 | 9,3 | 0 | 62 | 4,3 |
| 9 nov 2026, 14:00 | 8,8 | 0 | 69 | 3,6 |
| 9 nov 2026, 15:00 | 8,4 | 0 | 70 | 2,7 |
| 9 nov 2026, 16:00 | 8,1 | 0 | 73 | 3,3 |
| 9 nov 2026, 17:00 | 7 | 0 | 83 | 3,6 |
| 9 nov 2026, 18:00 | 5,4 | 0 | 87 | 3,5 |
| 9 nov 2026, 19:00 | 3,9 | 0 | 87 | 0,5 |
| 9 nov 2026, 20:00 | 4 | 0 | 83 | 2,7 |
| 9 nov 2026, 21:00 | 3,7 | 0 | 85 | 2,6 |
| 9 nov 2026, 22:00 | 4,1 | 0 | 85 | 2,1 |
| 9 nov 2026, 23:00 | 3,9 | 0 | 88 | 1,4 |
| 10 nov 2026, 00:00 | 4,2 | 0 | 91 | 1,6 |
| 10 nov 2026, 01:00 | 3,2 | 0 | 91 | 2 |
| 10 nov 2026, 02:00 | 3,5 | 0 | 91 | 0,4 |
| 10 nov 2026, 03:00 | 3,1 | 0 | 88 | 1,8 |
| 10 nov 2026, 04:00 | 3 | 0 | 87 | 2,6 |
| 10 nov 2026, 05:00 | 2,3 | 0 | 87 | 2,2 |
| 10 nov 2026, 06:00 | 2 | 0 | 88 | 1,4 |
| 10 nov 2026, 07:00 | 2,5 | 0 | 86 | 0,7 |
| 10 nov 2026, 08:00 | 2 | 0 | 89 | 1,1 |
| 10 nov 2026, 09:00 | 3 | 0 | 90 | 1 |
| 10 nov 2026, 10:00 | 5,1 | 0 | 87 | 0,9 |
| 10 nov 2026, 11:00 | 7,2 | 0 | 83 | 0,4 |
| 10 nov 2026, 12:00 | 8 | 0,1 | 77 | 0,9 |
| 10 nov 2026, 13:00 | 9,3 | 0 | 68 | 1,1 |
| 10 nov 2026, 14:00 | 9,8 | 0 | 63 | 1,6 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 0/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 0 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Nog geen vergelijkbare verwachtingsgeschiedenis.
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Madrid
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
6,2°C
Wind: 3,2 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · Météo-France AROME/ARPEGE · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 07:009,9°C
Wind: 3,2 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · Météo-France AROME/ARPEGE · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 07:0014,2°C
Wind: 1,4 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · Météo-France AROME/ARPEGE · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 07:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
8 nov, 15:00 → 9 nov, 15:00
1.500 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.050 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.610 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
10 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
9,9°Weerkansen voor sneeuwproductie
0 / 48 hLangste koude periode: 0 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 8 nov 2026 | 3,8° / 9,9° | 0 mm (9 h) |
| 9 nov 2026 | 3,6° / 9,3° | 0 mm (24 h) |
| 10 nov 2026 | 2° / 9,8° | 0,1 mm (15 h) |
Update van de aanbieder: 8 nov, 07:00 · Opgehaald: 8 nov, 12:17 · Europe/Madrid
Open-Meteo · Météo-France AROME/ARPEGE ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Geen eerdere verwachting voor deze vergelijking.
Vergelijkingsdetails
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
Uitgegeven: 8 nov 2026, 07:00 · Opgehaald: 8 nov 2026, 12:17
Open opgeslagen verwachting ↗
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieGeen opgeslagen bericht voor deze bestemming.
Nieuws uit het skigebied
Al het nieuws over dit skigebiedEr is nog geen nieuwsbron voor dit skigebied.
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Baqueira-Beret verwacht?
Voor Baqueira-Beret geeft de verwachting van Open-Meteo · Météo-France AROME/ARPEGE, uitgegeven 8 nov, 07:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.500 m, 0 mm op 2.050 m en 0 mm op 2.610 m in de 24 uur vanaf 8 nov, 15:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Madrid). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Baqueira-Beret ?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Baqueira-Beret. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Baqueira-Beret ?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften of pistes in Baqueira-Beret. Open liften en pistes worden niet uit de verwachting afgeleid. Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
Volgens Wikipedia ligt het skigebied in de dalen van Aran en Àneu, in Catalonië. Schematische afbeelding, geen kaart en geen actuele omstandigheden.
Voor je skidag
Wanneer kun je skiën in Baqueira-Beret?
Wikipedia beschrijft het gebruikelijke skiseizoen als november tot eind april. PisteWindow heeft de openingsdata voor 2026/27 niet bij de exploitant uitgelezen; de officiële statuspagina laat zien wat op een bepaalde dag open is.[1]
Waar komen de liftstatus en sneeuwhoogte op deze pagina vandaan?
PisteWindow heeft voor Baqueira-Beret nog geen geverifieerde bron voor liften, pistes of sneeuw: de website van de exploitant stond bij het nakijken van deze pagina geen geautomatiseerde toegang toe. De pagina toont de omstandigheden daarom als niet beschikbaar en verwijst naar de statuspagina van de exploitant.[1]
Zijn de verwachtingen voor 1.500, 2.050 en 2.610 m in Baqueira-Beret waarnemingen?
Nee. Het zijn op hoogte aangepaste modelverwachtingen voor één verwachtingspunt, het dalstation van de lift TC Baqueira I. Het zijn geen metingen en ze komen niet van aparte weerstations op die hoogtes.[2]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Wikipedia · Feiten en gebiedsinformatieWikipedia
- OpenStreetMap · Locatie en hoogteOpenStreetMap bijdragers
- Open-Meteo · Météo-France AROME/ARPEGEOpen-Meteo