Jämtland · Zweden

Weer en sneeuwverwachting Björnrike

Voor Björnrike geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 03:30, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 600 m, 0 mm op 800 m en 0 mm op 1.000 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 09:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Stockholm). Bron van de verwachting

Gemelde omstandigheden voor Björnrike: Liften: 0 van 15 open (Vemdalen · Björnrike; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 08:23 · brontijd onbevestigd). Sneeuwhoogte: 0 cm (bij Björnrike; bericht van het skigebied; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 08:23 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie

Björnrike is de gezinsvriendelijke kant van Vemdalen: een zuidhelling, een groot kindergebied, een snowpark en accommodatie direct naast de pistes. De verwachting wordt berekend bij het SkiStar-sportcentrum van Björnrike.

Plan je reis

Vandaag in het kort

Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.

Gesloten volgens bericht
Liften
0 van 15 openVemdalen · Björnrike
Pistes
Niet gemeld
Sneeuwhoogte
0 cmbij Björnrike · bericht van het skigebied
Seizoen
Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Alle berichten en bronnen

Gebiedsdekking: Björnrike is een apart gebied naast Vemdalsskalet en Klövsjö–Storhogna, met hen verbonden door één SkiPass en per weg of skibus, niet op ski. Deze pagina houdt zich bij de eigen helling en voorzieningen van Björnrike.

Jouw winterbeeld

Actueel overzicht

Schematisch berglandschap · Björnrike

De sneeuw onder je ski’s.

Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.

Het weer vooruit
De verwachtingsdekking is onvolledig

-2 – 6 °C · 800 m · 4 nov – 6 nov

MET Norway · Uitgegeven 4 nov, 03:30

Bekijk de bergverwachting
Bronnen en methode

Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.

De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.

Een tabel noemt Björnrike op 506 tot 946 m. De banden van 600, 800 en 1.000 m beginnen dus 94 m boven de vermelde basis en eindigen 54 m boven de top. Alle drie zijn gemodelleerd voor het sportcentrum, niet gemeten op de berg.

De berg, uur voor uur

Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.

Gedeeltelijke verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 46/48

Uitgegeven: 4 nov 2026, 03:30 · Europe/Stockholm · MET Norway

Temperatuurverwachting per uur5,2 °C
Temperatuurverwachting per uur-5°0°8°4 nov, 096 nov, 06
Uurlijkse verwachtingswaarden
Björnrike · 800 m · Europe/Stockholm
Lokale tijdTemperatuur °CNeerslag mmLuchtvochtigheid %Wind m/s
4 nov 2026, 09:005,2088,53,9
4 nov 2026, 10:005,4086,44,3
4 nov 2026, 11:005,6082,45,5
4 nov 2026, 12:005,9080,46,5
4 nov 2026, 13:0060797
4 nov 2026, 14:005,9078,56,9
4 nov 2026, 15:005,5078,46,8
4 nov 2026, 16:004,8081,45,5
4 nov 2026, 17:004,10864,4
4 nov 2026, 18:003,7089,64,1
4 nov 2026, 19:003,70923,8
4 nov 2026, 20:003,8090,34,1
4 nov 2026, 21:003,9089,54,3
4 nov 2026, 22:004088,54,7
4 nov 2026, 23:004,3087,55,1
5 nov 2026, 00:004,6085,45,4
5 nov 2026, 01:004,8085,75,7
5 nov 2026, 02:004,9075,17,1
5 nov 2026, 03:003,6073,46,2
5 nov 2026, 04:002,5077,25,4
5 nov 2026, 05:001,7082,84,4
5 nov 2026, 06:001086,13,8
5 nov 2026, 07:000,7086,63,5
5 nov 2026, 08:000,4087,23,2
5 nov 2026, 09:000,5085,73,1
5 nov 2026, 10:001,3082,33,1
5 nov 2026, 11:002,3078,33,4
5 nov 2026, 12:003,1072,64,6
5 nov 2026, 13:003,5071,64,9
5 nov 2026, 14:003,3072,84,9
5 nov 2026, 15:002,8075,34,9
5 nov 2026, 16:001,8080,74,3
5 nov 2026, 17:001,2083,64,6
5 nov 2026, 18:000,9085,75
5 nov 2026, 19:000,8087,74,7
5 nov 2026, 20:000,7090,13,8
5 nov 2026, 21:000,6091,73,4
5 nov 2026, 22:000,4092,13,4
5 nov 2026, 23:000,10933
6 nov 2026, 00:00-0,1092,82,8
6 nov 2026, 01:00-0,3092,82,6
6 nov 2026, 02:00-0,7092,22,5
6 nov 2026, 03:00-1,2093,22,1
6 nov 2026, 04:00-1,6094,61,6
6 nov 2026, 05:00-2093,81,3
6 nov 2026, 06:00-2,2092,31,1
Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
0 mm waterequivalent
Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
3/46 h
Langste aaneengesloten periode
3 h

Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.

Weer voor sneeuwproductie

Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.

Stull (2011)

Zo veranderde de verwachting

Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: -0,2 °C · 46 h

3 nov 2026, 22:30 → 4 nov 2026, 03:30

Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario

Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.

Seizoensvooruitzicht

Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.

Bron: MET Norway · CC BY 4.0

Berggegevens per uur
Verwachting / Hoogte

Eén berg. Verschillende omstandigheden.

Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.

Europe/Stockholm

600 m6°C800 m5,2°C1.000 m4°C
Geen 0 °C-doorgang tussen beschikbare hoogtes
Berekening

Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.

Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.

Gemodelleerd

Verwachte sneeuwval

Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.

4 nov, 09:00 → 5 nov, 09:00

600 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

800 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

1.000 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

Gemodelleerd

Weer voor sneeuwproductie vannacht

Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.

600 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 3,5°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 3,7°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 3,6°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 3,7°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 3,7°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 3,9°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 4°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 4,2°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 3,4°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 2°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 1,3°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 0,9°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 0,5°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 0,3°C
800 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 2,7°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 2,9°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 2,8°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 2,9°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 2,9°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 3,1°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 3,2°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 3,4°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 2,6°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 1,3°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 0,5°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 0,2°C
06—Boven de beoordelingsgrens · -0,3°C
07—Boven de beoordelingsgrens · -0,5°C
1.000 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 1,5°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 1,7°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 1,7°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 1,7°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 1,7°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 1,9°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 2°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 2,3°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 1,5°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 0,1°C
04—Boven de beoordelingsgrens · -0,6°C
05—Boven de beoordelingsgrens · -1°C
06—Boven de beoordelingsgrens · -1,4°C
07—Boven de beoordelingsgrens · -1,7°C

✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar

Berekening voor sneeuwproductie

Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.

Op de berg

Vooruitblik op korte termijn

Uurlijkse verwachting van MET Norway, aangepast aan de hoogte.

Verwachting

Luchttemperatuur

5,2°
Gemodelleerd

Weerkansen voor sneeuwproductie

3 / 46 h

Langste koude periode: 3 h

Temperatuurverwachting per uur5,2 °C
Temperatuurverwachting per uur-5°0°8°4 nov, 096 nov, 06
800 m · Europe/Stockholm
ReisdatumsLuchttemperatuur °CNeerslag mm
4 nov 20263,7° / 6°0 mm (15 h)
5 nov 20260,1° / 4,9°0 mm (24 h)
6 nov 2026-2,2° / -0,1°0 mm (7 h)

Update van de aanbieder: 4 nov, 03:30 · Opgehaald: 4 nov, 04:17 · Europe/Stockholm

MET Norway ↗
Oriëntatie op de berg
600 m800 m1.000 m

Schematisch hoogteprofiel

Zo berekenen we dit

Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.

Stull (2011) ↗
Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario

Scenario voor sneeuwbalans

Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.

Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.

Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.

Verwachtingsarchief
Bergjournaal

Wat veranderde in de verwachting?

Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.

0,2°C kouder in de overeenkomstige verwachtingsuren.

Overeenkomstige verwachtingsperiode4 nov 2026, 09:00 — 6 nov 2026, 07:0046 h · 800 m · Europe/Stockholm

Uren tussen updates van de aanbieder5 h

Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
-0,2 °CEerdere verwachting: 2,6 °C
Nieuwste verwachting: 2,4 °C
Totale neerslagVerwachting
+0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
+0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd
+2 hEerdere verwachting: 1 h
Nieuwste verwachting: 3 h
DetailsEerdere verwachtingNieuwste verwachtingVerandering
Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting2,6 °C2,4 °C-0,2 °C
Totale neerslagVerwachting0 mm0 mm+0 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd0 mm0 mm+0 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd1 h3 h+2 h

Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.

Zo werkt de vergelijking+

De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.

Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.

Verwachtingsstatus

600 mRecente verwachting4 nov 2026, 03:30
800 mRecente verwachting4 nov 2026, 03:30
1.000 mRecente verwachting4 nov 2026, 03:30

Sneeuw en liften

Officiële skigebiedinformatie

Berichten uit de skigebieden

Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.

SkiStar · Vemdalen separate ski areas

Vemdalen · BjörnrikeBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Liften open voor het seizoen: 0 / 15

Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Björnrike · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt vid mast 2, Mittliften0
Björnrike · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (Björnstigen)0
Björnrike · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h0
Björnrike · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h0

Broninformatie: Door de bron vermelde sectorinventaris. Open voor het seizoen is geen actuele openbare exploitatie. De pistesamenvatting en de benoemde rijen komen niet overeen, dus de vermelde pisteinventaris is onvolledig.

Liftstatus
  • Grizzly Express · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Gråhogna · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Hotelliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Mittliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Björnliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Björnvallsliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Solliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Snigeln · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Nalleliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Bamseliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Panda · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Torgliften · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Rullband Grizzlyhusen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Rullband Björnvallen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
  • Rullband Björnrike torg · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
Pistestatus
  • Snigelområdet Björnvallen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Solsvängen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Långsvängen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Bamseland · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Nallesvängen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Hotellsvängen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Mittbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Björnstigen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Nedre störtloppet · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Lillbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Dalbacken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Övre störtloppet · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Kodiak · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Storslalom · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Snobben · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Riket · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Valles skogsbana · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • SkiStar Snowpark Gråhogna · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • Skicross · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
  • SkiStar Snowpark Nallesvängen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
Officiële bron ↗
Dagelijks rapportarchief

Dagelijks rapportarchief

SkiStar · Vemdalen separate ski areas

Vemdalen · Björnrike4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Liften open voor het seizoen: 0 / 15

Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Björnrike · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt vid mast 2, Mittliften0
Björnrike · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (Björnstigen)0
Björnrike · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h0
Björnrike · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h0
Officiële bron ↗

SkiStar · Vemdalen separate ski areas

Vemdalen · Björnrike3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Liften open voor het seizoen: 0 / 15

Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Björnrike · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinMäts digitalt vid mast 2, Mittliften0
Björnrike · Sneeuwhoogte · geprepareerde pisteGenomsnittligt snödjup i pist med snökanoner (Björnstigen)0
Björnrike · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h0
Björnrike · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h0
Officiële bron ↗

Vragen over sneeuw en liften

Hoeveel sneeuw wordt er in Björnrike verwacht?

Voor Björnrike geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 03:30, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 600 m, 0 mm op 800 m en 0 mm op 1.000 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 09:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Stockholm). Bron van de verwachting ↗

Hoeveel sneeuw ligt er in Björnrike?

Sneeuwhoogte: 0 cm (bij Björnrike; bericht van het skigebied; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 08:23 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗

Welke liften zijn open in Björnrike?

Liften: 0 van 15 open (Vemdalen · Björnrike; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 08:23 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗

Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?

Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.

De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.

Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.

Jämtland · Zweden

Leer de berg kennen

De helling ligt op het zuiden, en SkiStar benadrukt het grote kindergebied en het SkiStar Snow Park. Accommodatie en restaurants liggen langs de pistes. De afbeelding is een schema, geen pistekaart.

Hoogte
506 tot 946 m, 440 m hoogteverschil, 15 liften volgens de tabel[6]
Gezinnen
Groot kindergebied en SkiStar Snow Park[5]
Karakter
Zuidhelling; accommodatie en restaurants bij de pistes[5]

Voor je skidag

Waarom Björnrike kiezen voor een gezinsvakantie?

SkiStar benadrukt een groot kindergebied, een zuidhelling voor lange zonnige dagen en accommodatie direct naast de pistes, wat het lopen met kleine kinderen beperkt.[5]

Is Björnrike groter of kleiner dan Vemdalsskalet?

Een tabel van een derde geeft Björnrike 15 liften en 440 m hoogteverschil tegenover 13 liften en 354 m in Vemdalsskalet. Het zijn overzichtscijfers, geen inventaris.[6]

Waar wordt de verwachting voor Björnrike berekend?

Bij het SkiStar-sportcentrum van Björnrike, een punt in OpenStreetMap, en door een model bijgesteld naar 600, 800 en 1.000 m.[2]

Bestemmingsbronnen

PisteWindow · Gecontroleerd

  1. SkiStar Vemdalen · SkigebiedSkiStar
  2. Björnrike · Locatie en hoogteOpenStreetMap
  3. SkiStar Vemdalen · Berichtgegevens en meetlocatiesSkiStar
  4. SkiStar Vemdalen · Lift- en pistestatusSkiStar
  5. SkiStar Vemdalen · SkigebiedgidsSkiStar
  6. Skiresort.info · Jämtland · Feiten en gebiedsinformatieSkiresort.info