Aragonese Pyreneeën · Spanje

Weer en sneeuwverwachting Candanchú

Voor Candanchú geeft de verwachting van Open-Meteo · Météo-France AROME/ARPEGE, uitgegeven 8 nov, 13:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.500 m, 0 mm op 1.950 m en 0 mm op 2.400 m in de 24 uur vanaf 8 nov, 18:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Madrid). Bron van de verwachting

Gemelde omstandigheden voor Candanchú: Liften: Als gesloten gemeld (Candanchú ski area · exploitant snow report; Candanchú (joint Astún-Candanchú report); Opgehaald 8 nov, 17:28 · brontijd onbevestigd). Pistes: Als gesloten gemeld (Candanchú ski area · exploitant snow report; Candanchú (joint Astún-Candanchú report); Opgehaald 8 nov, 17:28 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie

Candanchú is een skioord in het dal van Canfranc in de Aragonese Pyreneeën, een paar kilometer van de Franse grens; volgens de exploitant wordt er sinds 1928 geskied. Het hoogste skipunt is de Tuca Blanca op 2.400 m.

Plan je reis

Vandaag in het kort

Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.

Gesloten volgens bericht
Liften
Als gesloten gemeldCandanchú ski area · exploitant snow report
Pistes
Als gesloten gemeldCandanchú ski area · exploitant snow report
Sneeuwhoogte
Niet gemeld
Seizoen
Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Alle berichten en bronnen

Gebiedsdekking: Deze pagina behandelt alleen Candanchú. Astún heeft een eigen pagina: de twee gebieden zijn verbonden door een pendelbus, niet door liften, en de exploitanten publiceren één gezamenlijk sneeuwbericht. De voorspelling gebruikt één punt bij het dalstation van de stoeltjeslift Alto Aragón in Candanchú.

Jouw winterbeeld

Actueel overzicht

Schematisch berglandschap · Candanchú

De sneeuw onder je ski’s.

Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.

Het weer vooruit
Verwachting beschikbaar

4 – 8 °C · 1.950 m · 8 nov – 10 nov

Open-Meteo · Météo-France AROME/ARPEGE · Uitgegeven 8 nov, 13:00

Bekijk de bergverwachting
Bronnen en methode

Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.

De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.

Voor Candanchú zijn de waarden op 1.500, 1.950 en 2.400 m op hoogte gecorrigeerde modelvoorspellingen op het voorspellingspunt, dalstation van de stoeltjeslift Alto Aragón in Candanchú, geen waarnemingen en geen aparte weerstations.

De berg, uur voor uur

Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.

Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48

Uitgegeven: 8 nov 2026, 13:00 · Europe/Madrid · Open-Meteo · Météo-France AROME/ARPEGE

Temperatuurverwachting per uur5,7 °C
Temperatuurverwachting per uur-2°0°11°8 nov, 1810 nov, 17
Uurlijkse verwachtingswaarden
Candanchú · 1.950 m · Europe/Madrid
Lokale tijdTemperatuur °CNeerslag mmLuchtvochtigheid %Wind m/s
8 nov 2026, 18:005,70764,3
8 nov 2026, 19:005,80674,1
8 nov 2026, 20:005,90624,4
8 nov 2026, 21:005,80624,8
8 nov 2026, 22:005,30634,3
8 nov 2026, 23:005,50624,8
9 nov 2026, 00:005,20634,8
9 nov 2026, 01:005,20664,8
9 nov 2026, 02:004,70735
9 nov 2026, 03:004,90775,3
9 nov 2026, 04:0050804,9
9 nov 2026, 05:005,70784,9
9 nov 2026, 06:005,90795,4
9 nov 2026, 07:005,80785,6
9 nov 2026, 08:005,40795,4
9 nov 2026, 09:005,70795,5
9 nov 2026, 10:006,70765,5
9 nov 2026, 11:0080716
9 nov 2026, 12:008,30,4796,3
9 nov 2026, 13:007,11,3907,5
9 nov 2026, 14:0064,4996,7
9 nov 2026, 15:005,71,1996,5
9 nov 2026, 16:005,73,41003,3
9 nov 2026, 17:005,70,11004,7
9 nov 2026, 18:006,10995,8
9 nov 2026, 19:006,30995,6
9 nov 2026, 20:006,50995,5
9 nov 2026, 21:006,50996,1
9 nov 2026, 22:006,40,1994,7
9 nov 2026, 23:006,10,3975,3
10 nov 2026, 00:0060,1994,6
10 nov 2026, 01:005,60984,5
10 nov 2026, 02:00501005
10 nov 2026, 03:0050964,4
10 nov 2026, 04:004,50994
10 nov 2026, 05:0040924,1
10 nov 2026, 06:003,80974,5
10 nov 2026, 07:00401004,8
10 nov 2026, 08:004,40964,5
10 nov 2026, 09:004,70994,2
10 nov 2026, 10:005,60,2944,7
10 nov 2026, 11:005,90974,5
10 nov 2026, 12:005,90994
10 nov 2026, 13:005,50993,2
10 nov 2026, 14:006,60893,3
10 nov 2026, 15:006,50,2902,4
10 nov 2026, 16:006,80,1842,2
10 nov 2026, 17:006,80832,3
Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
0 mm waterequivalent
Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
0/48 h
Langste aaneengesloten periode
0 h

Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.

Weer voor sneeuwproductie

Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.

Stull (2011)

Zo veranderde de verwachting

Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: -0,1 °C · 66 h

8 nov 2026, 07:00 → 8 nov 2026, 13:00

Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario

Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.

Seizoensvooruitzicht

Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.

Bron: Open-Meteo · Météo-France AROME/ARPEGE · CC BY 4.0

Berggegevens per uur
Verwachting / Hoogte

Eén berg. Verschillende omstandigheden.

Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.

Europe/Madrid

1.500 m8,5°C1.950 m5,7°C2.400 m2,8°C
Geen 0 °C-doorgang tussen beschikbare hoogtes
Berekening

Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.

Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.

Gemodelleerd

Verwachte sneeuwval

Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.

8 nov, 18:00 → 9 nov, 18:00

1.500 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

1.950 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

2.400 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

Gemodelleerd

Weer voor sneeuwproductie vannacht

Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.

1.500 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 6,1°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 5,4°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 4,7°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 4,6°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 4,2°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 4,3°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 3,8°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 3,7°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 4,2°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 4,8°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 5°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 5,4°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 5,8°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 5,8°C
1.950 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 3,5°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 2,8°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 2,5°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 2,4°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 2°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 2,1°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 1,9°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 2,2°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 2,3°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 2,8°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 3,1°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 3,6°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 3,9°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 3,7°C
2.400 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 0,7°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 0°C
20—Boven de beoordelingsgrens · -0,1°C
21—Boven de beoordelingsgrens · -0,2°C
22—Boven de beoordelingsgrens · -0,7°C
23—Boven de beoordelingsgrens · -0,5°C
00—Boven de beoordelingsgrens · -0,8°C
01—Boven de beoordelingsgrens · -0,6°C
02—Boven de beoordelingsgrens · -0,5°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 0°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 0,3°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 0,9°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 1,1°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 0,9°C

✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar

Berekening voor sneeuwproductie

Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.

Op de berg

Vooruitblik op korte termijn

Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.

Verwachting

Luchttemperatuur

5,7°
Gemodelleerd

Weerkansen voor sneeuwproductie

0 / 48 h

Langste koude periode: 0 h

Temperatuurverwachting per uur5,7 °C
Temperatuurverwachting per uur-2°0°11°8 nov, 1810 nov, 17
1.950 m · Europe/Madrid
ReisdatumsLuchttemperatuur °CNeerslag mm
8 nov 20265,3° / 5,9°0 mm (6 h)
9 nov 20264,7° / 8,3°11,1 mm (24 h)
10 nov 20263,8° / 6,8°0,6 mm (18 h)

Update van de aanbieder: 8 nov, 13:00 · Opgehaald: 8 nov, 17:17 · Europe/Madrid

Open-Meteo · Météo-France AROME/ARPEGE ↗
Oriëntatie op de berg
1.500 m1.950 m2.400 m

Schematisch hoogteprofiel

Zo berekenen we dit

Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.

Stull (2011) ↗
Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario

Scenario voor sneeuwbalans

Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.

Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.

Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.

Verwachtingsarchief
Bergjournaal

Wat veranderde in de verwachting?

Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.

0,1°C kouder in de overeenkomstige verwachtingsuren.

Overeenkomstige verwachtingsperiode8 nov 2026, 18:00 — 11 nov 2026, 12:0066 h · 1.950 m · Europe/Madrid

Uren tussen updates van de aanbieder6 h

Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
-0,1 °CEerdere verwachting: 5,7 °C
Nieuwste verwachting: 5,7 °C
Totale neerslagVerwachting
-11,3 mmEerdere verwachting: 30,6 mm
Nieuwste verwachting: 19,3 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
+0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd
+0 hEerdere verwachting: 0 h
Nieuwste verwachting: 0 h
DetailsEerdere verwachtingNieuwste verwachtingVerandering
Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting5,7 °C5,7 °C-0,1 °C
Totale neerslagVerwachting30,6 mm19,3 mm-11,3 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd0 mm0 mm+0 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd0 h0 h+0 h

Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.

Zo werkt de vergelijking+

De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.

Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.

Verwachtingsstatus

1.500 mRecente verwachting8 nov 2026, 13:00
1.950 mRecente verwachting8 nov 2026, 13:00
2.400 mRecente verwachting8 nov 2026, 13:00

Sneeuw en liften

Officiële skigebiedinformatie

Berichten uit de skigebieden

Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.

Astún-Candanchú joint snow report · Candanchú

Candanchú ski area · exploitant snow reportBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
martes, 15 septiembre 11:25

Open volgens bronlijst: Als gesloten gemeld

Pistestatus · Als gesloten gemeld

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
Dagelijks rapportarchief

Dagelijks rapportarchief

Astún-Candanchú joint snow report · Candanchú

Candanchú ski area · exploitant snow report8 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
martes, 15 septiembre 11:25

Open volgens bronlijst: Als gesloten gemeld

Pistestatus · Als gesloten gemeld

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Nieuws uit het skigebied

Al het nieuws over dit skigebied

Nog geen nieuws voor Candanchú. Berichten verschijnen alleen uit bronnen met een vastgelegde basis voor hergebruik, en voor dit skigebied is die er niet. Laatste liftbericht: 8 november 2026, 17:28 UTC+1.

Vragen over sneeuw en liften

Hoeveel sneeuw wordt er in Candanchú verwacht?

Voor Candanchú geeft de verwachting van Open-Meteo · Météo-France AROME/ARPEGE, uitgegeven 8 nov, 13:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.500 m, 0 mm op 1.950 m en 0 mm op 2.400 m in de 24 uur vanaf 8 nov, 18:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Madrid). Bron van de verwachting ↗

Hoeveel sneeuw ligt er in Candanchú ?

PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Candanchú. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗

Welke liften zijn open in Candanchú ?

Liften: Als gesloten gemeld (Candanchú ski area · exploitant snow report; Candanchú (joint Astún-Candanchú report); Opgehaald 8 nov, 17:28 · brontijd onbevestigd). Pistes: Als gesloten gemeld (Candanchú ski area · exploitant snow report; Candanchú (joint Astún-Candanchú report); Opgehaald 8 nov, 17:28 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗

Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?

Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.

De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.

Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.

Aragonese Pyreneeën · Spanje

Leer de berg kennen

De exploitant verdeelt het gebied in vier skizones: Pista Grande, Tobazo, Tuca Blanca en Rinconada, en noemt 25 liften. De Tuca Blanca, op het noordwesten gericht, ligt aan de voet van de Pico Aspe. Het gezamenlijke gegevensblad van Astún en Candanchú noemt 110 pistes (14 groen, 31 blauw, 35 rood, 30 zwart). Schematische afbeelding, geen kaart en geen actuele omstandigheden.

Hoogste skipunt
2.400 m[1]
Pistes (samen met Astún)
101 km · 110 pistes[2]
Liften
25[1]

Voor je skidag

Wanneer begint het seizoen in Candanchú?

De site van de exploitant, geopend op 8 november 2026, toont een banner “Tot het volgende seizoen” en noemt geen openingsdatum. Het gezamenlijke sneeuwbericht van Astún-Candanchú toont wat er op een bepaalde dag open is zodra het seizoen is begonnen.[6]

Waar komen de status van liften en pistes op deze pagina vandaan?

Uit het gezamenlijke sneeuwbericht Astún-Candanchú dat beide exploitanten publiceren, met een blok per station. Bij het openen op 8 november 2026 stond dit station er als gesloten in en was het bericht van half september. De pagina toont liften en pistes daarom als gesloten en behoudt de eigen datum van het bericht.[5]

Waar komt de sneeuwhoogte vandaan?

Uit hetzelfde gezamenlijke bericht van de exploitanten, dat voor elk open station de minimale en maximale hoogte, verse sneeuw in 24 uur en het lawinerisico vermeldt. Waarden van een gesloten station (hoogte nul, voorjaarssneeuw) worden niet gebruikt. Voor de sneeuwhoogte wordt geen weerstation in het skigebied gebruikt.[5]

Zijn de voorspellingen voor 1.500, 1.950 en 2.400 m in Candanchú waarnemingen?

Nee. Het zijn modelwaarden, aangepast aan 1.500, 1.950 en 2.400 m en berekend op één representatief punt, dalstation van de stoeltjeslift Alto Aragón in Candanchú.[3]

Bestemmingsbronnen

PisteWindow · Gecontroleerd

  1. Candanchú · SkigebiedCandanchú
  2. Astún and Candanchú · Feiten en gebiedsinformatieAstún en Candanchú
  3. OpenStreetMap · Locatie en hoogteOpenStreetMap bijdragers
  4. Astún and Candanchú · PistekaartAstún en Candanchú
  5. Astún and Candanchú · Weer-, lift- en pisteberichtAstún en Candanchú
  6. Candanchú · Praktische informatieCandanchú
  7. Open-Meteo · Météo-France AROME/ARPEGEOpen-Meteo