Savoie · Frankrijk

Weer en sneeuwverwachting Crest-Voland Cohennoz

Voor Crest-Voland Cohennoz geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 8 nov, 13:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.230 m, 0 mm op 1.450 m en 0 mm op 1.650 m in de 24 uur vanaf 8 nov, 21:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting

Gemelde omstandigheden voor Crest-Voland Cohennoz: Liften: Aantal open onbekend · 14 vermeld (Crest-Voland Cohennoz · source-listed map lifts en downhill pistes (Crest Voland Cohennoz); Espace Diamant · Lumiplay; Opgehaald 8 nov, 20:26 · brontijd onbevestigd). Pistes: Aantal open onbekend · 31 vermeld (Crest-Voland Cohennoz · source-listed map lifts en downhill pistes (Crest Voland Cohennoz); Espace Diamant · Lumiplay; Opgehaald 8 nov, 20:26 · brontijd onbevestigd). Sneeuwhoogte: 125 cm (bij Mont Lachat summit (1.650 m); bericht van het skigebied; Espace Diamant · Lumiplan; Opgehaald 8 nov, 20:26 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie

Crest-Voland Cohennoz hoort bij Espace Diamant, een skigebied in de Franse Alpen. Volgens Wikipedia liggen de pistes van Espace Diamant op 910 m tot 2.069 m.

Plan je reis

Vandaag in het kort

Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.

Geen actueel bericht
Liften
Aantal open onbekend · 14 vermeldCrest-Voland Cohennoz · source-listed map lifts en downhill pistes (Crest Voland Cohennoz)
Pistes
Aantal open onbekend · 31 vermeldCrest-Voland Cohennoz · source-listed map lifts en downhill pistes (Crest Voland Cohennoz)
Sneeuwhoogte
125 cmbij Mont Lachat summit (1.650 m) · bericht van het skigebied
Seizoen
Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Alle berichten en bronnen

Gebiedsdekking: Deze pagina behandelt alleen Crest-Voland Cohennoz en gebruikt de sector Crest Voland Cohennoz van de kaart van de exploitant. Espace Diamant omvat ook Les Saisies, Notre-Dame-de-Bellecombe, Praz-sur-Arly, Flumet; dat zijn aparte dorpen die hier niet worden behandeld. De verwachting gebruikt één punt bij Stoeltjeslift Bâches (station).

Jouw winterbeeld

Actueel overzicht

Schematisch berglandschap · Crest-Voland Cohennoz

De sneeuw onder je ski’s.

Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.

Het weer vooruit
Verwachting beschikbaar

4 – 11 °C · 1.450 m · 8 nov – 10 nov

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 8 nov, 13:00

Bekijk de bergverwachting
Bronnen en methode

Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.

De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.

Voor Crest-Voland Cohennoz zijn de waarden op 1.230, 1.450 en 1.650 m hoogtegecorrigeerde modelverwachtingen op het verwachtingspunt Stoeltjeslift Bâches (station), geen waarnemingen of aparte weerstations.

De berg, uur voor uur

Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.

Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48

Uitgegeven: 8 nov 2026, 13:00 · Europe/Paris · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2

Temperatuurverwachting per uur4,4 °C
Temperatuurverwachting per uur-2°0°13°8 nov, 2110 nov, 20
Uurlijkse verwachtingswaarden
Crest-Voland Cohennoz · 1.450 m · Europe/Paris
Lokale tijdTemperatuur °CNeerslag mmLuchtvochtigheid %Wind m/s
8 nov 2026, 21:004,40872,6
8 nov 2026, 22:004,70862,4
8 nov 2026, 23:004,70852,5
9 nov 2026, 00:004,80852,5
9 nov 2026, 01:005,10842,5
9 nov 2026, 02:005,30832,4
9 nov 2026, 03:005,40832,5
9 nov 2026, 04:005,20832,6
9 nov 2026, 05:005,20822,7
9 nov 2026, 06:005,30812,6
9 nov 2026, 07:005,60792,8
9 nov 2026, 08:005,90762,8
9 nov 2026, 09:007,10752,2
9 nov 2026, 10:008,60691,5
9 nov 2026, 11:009,90651,6
9 nov 2026, 12:0010,50651,9
9 nov 2026, 13:0010,50672,1
9 nov 2026, 14:00100702,5
9 nov 2026, 15:009,50711,8
9 nov 2026, 16:0090781,4
9 nov 2026, 17:007,60,1862
9 nov 2026, 18:0070,2892,5
9 nov 2026, 19:007,10,2882,7
9 nov 2026, 20:007,40,4892,5
9 nov 2026, 21:007,50,2882,4
9 nov 2026, 22:007,60872,2
9 nov 2026, 23:007,80861,8
10 nov 2026, 00:007,80,1871,9
10 nov 2026, 01:007,71,5891,6
10 nov 2026, 02:007,72,5891,1
10 nov 2026, 03:007,53,4921,3
10 nov 2026, 04:007,62,2931
10 nov 2026, 05:0081,6931
10 nov 2026, 06:008,51,3911
10 nov 2026, 07:008,40,7921,1
10 nov 2026, 08:008,40,8930,8
10 nov 2026, 09:008,51,8941
10 nov 2026, 10:009,30,8930,1
10 nov 2026, 11:008,43,4991,1
10 nov 2026, 12:009,12,8961,1
10 nov 2026, 13:009,80930,9
10 nov 2026, 14:0010,40910,5
10 nov 2026, 15:0010,40920,9
10 nov 2026, 16:0010,10920,7
10 nov 2026, 17:009,10941,4
10 nov 2026, 18:008,30922,3
10 nov 2026, 19:0080922,4
10 nov 2026, 20:007,70892,6
Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
0 mm waterequivalent
Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
0/48 h
Langste aaneengesloten periode
0 h

Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.

Weer voor sneeuwproductie

Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.

Stull (2011)

Zo veranderde de verwachting

Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: +0,1 °C · 63 h

8 nov 2026, 10:00 → 8 nov 2026, 13:00

Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario

Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.

Seizoensvooruitzicht

Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.

Bron: Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · CC BY 4.0

Berggegevens per uur
Verwachting / Hoogte

Eén berg. Verschillende omstandigheden.

Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.

Europe/Paris

1.230 m6°C1.450 m4,4°C1.650 m3,3°C
Geen 0 °C-doorgang tussen beschikbare hoogtes
Berekening

Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.

Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.

Gemodelleerd

Verwachte sneeuwval

Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.

8 nov, 21:00 → 9 nov, 21:00

1.230 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

1.450 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

1.650 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

Gemodelleerd

Weer voor sneeuwproductie vannacht

Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.

1.230 m

0 h · Geschikt weer · 11/11 beoordeelde uren

21—Boven de beoordelingsgrens · 4,2°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 4,4°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 4,2°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 4,4°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 4,4°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 4,7°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 5°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 4,7°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 4,5°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 4,5°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 4,5°C
1.450 m

0 h · Geschikt weer · 11/11 beoordeelde uren

21—Boven de beoordelingsgrens · 3,1°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 3,4°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 3,3°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 3,4°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 3,6°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 3,7°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 3,8°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 3,6°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 3,5°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 3,5°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 3,6°C
1.650 m

0 h · Geschikt weer · 11/11 beoordeelde uren

21—Boven de beoordelingsgrens · 2,1°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 2,2°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 2,3°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 2,3°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 2,5°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 2,6°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 2,7°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 2,6°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 2,5°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 2,5°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 2,4°C

✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar

Berekening voor sneeuwproductie

Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.

Op de berg

Vooruitblik op korte termijn

Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.

Verwachting

Luchttemperatuur

4,4°
Gemodelleerd

Weerkansen voor sneeuwproductie

0 / 48 h

Langste koude periode: 0 h

Temperatuurverwachting per uur4,4 °C
Temperatuurverwachting per uur-2°0°13°8 nov, 2110 nov, 20
1.450 m · Europe/Paris
ReisdatumsLuchttemperatuur °CNeerslag mm
8 nov 20264,4° / 4,7°0 mm (3 h)
9 nov 20264,8° / 10,5°1 mm (24 h)
10 nov 20267,5° / 10,4°22,9 mm (21 h)

Update van de aanbieder: 8 nov, 13:00 · Opgehaald: 8 nov, 17:17 · Europe/Paris

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗
Oriëntatie op de berg
1.230 m1.450 m1.650 m

Schematisch hoogteprofiel

Zo berekenen we dit

Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.

Stull (2011) ↗
Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario

Scenario voor sneeuwbalans

Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.

Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.

Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.

Verwachtingsarchief
Bergjournaal

Wat veranderde in de verwachting?

Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.

0,1°C warmer in de overeenkomstige verwachtingsuren.

Overeenkomstige verwachtingsperiode8 nov 2026, 21:00 — 11 nov 2026, 12:0063 h · 1.450 m · Europe/Paris

Uren tussen updates van de aanbieder3 h

Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
+0,1 °CEerdere verwachting: 7,6 °C
Nieuwste verwachting: 7,7 °C
Totale neerslagVerwachting
+7,9 mmEerdere verwachting: 16,4 mm
Nieuwste verwachting: 24,3 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
+0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd
+0 hEerdere verwachting: 0 h
Nieuwste verwachting: 0 h
DetailsEerdere verwachtingNieuwste verwachtingVerandering
Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting7,6 °C7,7 °C+0,1 °C
Totale neerslagVerwachting16,4 mm24,3 mm+7,9 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd0 mm0 mm+0 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd0 h0 h+0 h

Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.

Zo werkt de vergelijking+

De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.

Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.

Verwachtingsstatus

1.230 mRecente verwachting8 nov 2026, 13:00
1.450 mRecente verwachting8 nov 2026, 13:00
1.650 mRecente verwachting8 nov 2026, 13:00

Sneeuw en liften

Officiële skigebiedinformatie

Berichten uit de skigebieden

Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.

Espace Diamant · Pistes · Lumiplay map lifts en downhill

Crest-Voland Cohennoz · liften op bronkaart en downhill pistes (Crest Voland Cohennoz)Berichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: — / 14Buiten bedrijfsperiode: 13

Pistestatus · — / 31

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Broninformatie: Alleen door de bron vermelde sectoritems. De bronstatus heeft geen waarnemingstijd en openbare toegang is niet geverifieerd.

Liftstatus
  • TC de la Logère · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TSD Covetan · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TSD du Cernix · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TS des Baches · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TS du Lachat · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TS du Nant Rouge · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TK Crestera · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TK des Reys · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TK du Grand Bois · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TK du Stade · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TK Moliettes · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TK Petits Champions · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TK Prarian · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • TK Tour du Pin · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
Pistestatus
  • Crestera · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • Grand Bois · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • Grange · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • Les Brigadiers · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • Les Rhodos. · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • Petit bois · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • Petits Champions · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • Piste Enfants · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • Prarian · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • Retour Station · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • La Chapelle · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • La Criée · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • La Gentiane · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • La Varoche · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • Le Nant Rouge · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • Les Alpages · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • Les Baches · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • Les Déserts · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • Maison Neuve · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • Passage · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • Snowpark · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • Ballevard · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • Boardercross François Place · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • Entre Deux Nants · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • Les Auges · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • Les Chalets Brules · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • Les Chardons · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • Les Sangliers · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • Paravy · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • Petit Pont · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • Stade · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
Officiële bron ↗

Espace Diamant · Lumiplan reported snow depth (Crest-Voland, Notre-Dame-de-Bellecombe)

Crest-Voland Cohennoz · Crest-Voland village 1.230 m, Mont Lachat summit 1.650 m reported snow depthBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
8 nov 2026, 20:24
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Crest-Voland village (1.230 m) · Gemelde sneeuwhoogteOperator bulletin depth; measurement method unverified.85
Mont Lachat summit (1.650 m) · Gemelde sneeuwhoogteOperator bulletin depth; measurement method unverified.125
Officiële bron ↗
Dagelijks rapportarchief

Dagelijks rapportarchief

Espace Diamant · Pistes · Lumiplay map lifts en downhill

Crest-Voland Cohennoz · liften op bronkaart en downhill pistes (Crest Voland Cohennoz)8 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: — / 14Buiten bedrijfsperiode: 13

Pistestatus · — / 31

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Espace Diamant · Lumiplan reported snow depth (Crest-Voland, Notre-Dame-de-Bellecombe)

Crest-Voland Cohennoz · Crest-Voland village 1.230 m, Mont Lachat summit 1.650 m reported snow depth8 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
8 nov 2026, 20:24
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Crest-Voland village (1.230 m) · Gemelde sneeuwhoogteOperator bulletin depth; measurement method unverified.85
Mont Lachat summit (1.650 m) · Gemelde sneeuwhoogteOperator bulletin depth; measurement method unverified.125
Officiële bron ↗

Nieuws uit het skigebied

Al het nieuws over dit skigebied

Nog geen nieuws voor Crest-Voland Cohennoz. Berichten verschijnen alleen uit bronnen met een vastgelegde basis voor hergebruik, en voor dit skigebied is die er niet. Laatste liftbericht: 8 november 2026, 20:26 UTC+1.

Vragen over sneeuw en liften

Hoeveel sneeuw wordt er in Crest-Voland Cohennoz verwacht?

Voor Crest-Voland Cohennoz geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 8 nov, 13:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.230 m, 0 mm op 1.450 m en 0 mm op 1.650 m in de 24 uur vanaf 8 nov, 21:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting ↗

Hoeveel sneeuw ligt er in Crest-Voland Cohennoz ?

Sneeuwhoogte: 125 cm (bij Mont Lachat summit (1.650 m); bericht van het skigebied; Espace Diamant · Lumiplan; Opgehaald 8 nov, 20:26 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗

Welke liften zijn open in Crest-Voland Cohennoz ?

Liften: Aantal open onbekend · 14 vermeld (Crest-Voland Cohennoz · source-listed map lifts en downhill pistes (Crest Voland Cohennoz); Espace Diamant · Lumiplay; Opgehaald 8 nov, 20:26 · brontijd onbevestigd). Pistes: Aantal open onbekend · 31 vermeld (Crest-Voland Cohennoz · source-listed map lifts en downhill pistes (Crest Voland Cohennoz); Espace Diamant · Lumiplay; Opgehaald 8 nov, 20:26 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗

Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?

Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.

De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.

Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.

Savoie · Frankrijk

Leer de berg kennen

De liften en pistes van Crest-Voland Cohennoz worden getoond zoals de exploitant ze op zijn interactieve kaart vermeldt. De verwachtingshoogtes zijn 1.230, 1.450 en 1.650 m. Schematische illustratie, geen kaart en geen actuele omstandigheden.

Hoogtes
910–2.069 m[6]
Dorpen in het gebied
Les Saisies, Crest-Voland, Cohennoz, Notre-Dame-de-Bellecombe, Praz-sur-Arly, Flumet[6]
Verwachtingspunt
Stoeltjeslift Bâches (station)[2]

Voor je skidag

Welke dorpen dekt de pagina van Crest-Voland Cohennoz?

Alleen Crest-Voland Cohennoz. Espace Diamant omvat ook Les Saisies, Notre-Dame-de-Bellecombe, Praz-sur-Arly, Flumet; dat zijn aparte dorpen en de liften, pistes en sneeuw die hier staan horen bij Crest-Voland Cohennoz.[1][4]

Waar komen de liftstatus en de sneeuwdiepte vandaan?

De lift- en pistestatus komt van de interactieve kaart van de exploitant, die liften en afdalingen per sector vermeldt. De sneeuwdiepte is de diepte die het sneeuwbericht van de exploitant meldt voor Crest-Voland 1.230 m · Mont Lachat 1.650 m; de meetmethode wordt niet genoemd.[4][5]

Zijn de verwachtingen voor 1.230, 1.450 en 1.650 m in Crest-Voland Cohennoz waarnemingen?

Nee. Het zijn modelwaarden, aangepast aan drie hoogtes, voor één representatief punt (Stoeltjeslift Bâches (station)).[2]

Is het gebied al open?

De pagina toont de lift- en pistestatus zoals de exploitant die publiceert. Voor het seizoen vermeldt de kaart onderdelen als buiten de bedrijfsperiode. Dat is geen sluitingsbericht en heeft geen waarnemingstijd. De openingsdata staan op de officiële kaart.[4][3]

Bestemmingsbronnen

PisteWindow · Gecontroleerd

  1. Val d’Arly Mont-Blanc tourist office · SkigebiedVal d’Arly Mont-Blanc toeristenbureau
  2. OpenStreetMap contributors · Locatie en hoogteOpenStreetMap bijdragers
  3. Espace Diamant · PistekaartEspace Diamant
  4. Espace Diamant / Lumiplay · Lift- en pistestatusEspace Diamant / Lumiplay
  5. Espace Diamant / Lumiplan · SneeuwberichtEspace Diamant / Lumiplan
  6. Wikipedia · Feiten en gebiedsinformatieWikipedia
  7. Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo