Graubünden · Zwitserland
Weer en sneeuwverwachting Jakobshorn
Voor Jakobshorn geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 8 nov, 10:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.550 m, 0 mm op 2.100 m en 0 mm op 2.600 m in de 24 uur vanaf 8 nov, 14:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Zurich). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor Jakobshorn: Liften: 0 van 12 open (Jakobshorn · exploitant lift en slope groups (Jakobshorn); Davos Klosters Bergbahnen; Opgehaald 8 nov, 13:39 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 12 open (Jakobshorn · exploitant lift en slope groups (Jakobshorn); Davos Klosters Bergbahnen; Opgehaald 8 nov, 13:39 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
De Jakobshorn verheft zich boven Davos Platz en staat bekend om evenementen, après-ski en het freestylepark JatzPark. De exploitant geeft de berg een hoogte van 2.590 m.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- 0 van 12 openJakobshorn · exploitant lift en slope groups (Jakobshorn)
- Pistes
- 0 van 12 openJakobshorn · exploitant lift en slope groups (Jakobshorn)
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Deze pagina behandelt alleen Jakobshorn, een van de vijf bergen van Davos Klosters Bergbahnen. De andere bergen staan los en worden niet behandeld of opgeteld; deze verwachting gebruikt één punt bij het dalstation van de Jakobshornbahn in Davos Platz.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
-3 – 4 °C · 2.100 m · 8 nov – 10 nov
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 8 nov, 10:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
Voor Jakobshorn zijn de waarden op 1.550, 2.100 en 2.600 m op hoogte aangepaste modelverwachtingen op het verwachtingspunt dalstation van de Jakobshornbahn in Davos Platz, geen waarnemingen of aparte weerstations.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 8 nov 2026, 10:00 · Europe/Zurich · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 8 nov 2026, 14:00 | 1 | 0 | 57 | 1,9 |
| 8 nov 2026, 15:00 | 0,9 | 0 | 58 | 1,4 |
| 8 nov 2026, 16:00 | -0,1 | 0 | 79 | 0,1 |
| 8 nov 2026, 17:00 | -0,6 | 0 | 78 | 0,5 |
| 8 nov 2026, 18:00 | -1,1 | 0 | 77 | 0,5 |
| 8 nov 2026, 19:00 | -1,6 | 0 | 81 | 0,6 |
| 8 nov 2026, 20:00 | -2 | 0 | 83 | 0,6 |
| 8 nov 2026, 21:00 | -2,3 | 0 | 82 | 0,9 |
| 8 nov 2026, 22:00 | -2,5 | 0 | 79 | 1,3 |
| 8 nov 2026, 23:00 | -2,4 | 0 | 72 | 1,6 |
| 9 nov 2026, 00:00 | -2,3 | 0 | 68 | 1,8 |
| 9 nov 2026, 01:00 | -2,2 | 0 | 65 | 2 |
| 9 nov 2026, 02:00 | -2,1 | 0 | 64 | 1,9 |
| 9 nov 2026, 03:00 | -2 | 0 | 64 | 1,9 |
| 9 nov 2026, 04:00 | -1,9 | 0 | 64 | 1,9 |
| 9 nov 2026, 05:00 | -1,8 | 0 | 63 | 1,9 |
| 9 nov 2026, 06:00 | -1,7 | 0 | 62 | 2,1 |
| 9 nov 2026, 07:00 | -1,3 | 0 | 60 | 2,2 |
| 9 nov 2026, 08:00 | -0,7 | 0 | 59 | 2,2 |
| 9 nov 2026, 09:00 | 0,2 | 0 | 58 | 2 |
| 9 nov 2026, 10:00 | 1,1 | 0 | 54 | 2,1 |
| 9 nov 2026, 11:00 | 1,5 | 0 | 55 | 2 |
| 9 nov 2026, 12:00 | 2,1 | 0 | 51 | 2,2 |
| 9 nov 2026, 13:00 | 2 | 0 | 51 | 2,7 |
| 9 nov 2026, 14:00 | 1,4 | 0 | 63 | 2,6 |
| 9 nov 2026, 15:00 | 0,9 | 0,1 | 80 | 2,6 |
| 9 nov 2026, 16:00 | 0,7 | 0 | 84 | 2,7 |
| 9 nov 2026, 17:00 | 0,7 | 0 | 82 | 2,5 |
| 9 nov 2026, 18:00 | 0,9 | 0 | 80 | 2,6 |
| 9 nov 2026, 19:00 | 1,1 | 0 | 80 | 2,2 |
| 9 nov 2026, 20:00 | 1,3 | 0 | 79 | 1,9 |
| 9 nov 2026, 21:00 | 1,5 | 0 | 78 | 2,1 |
| 9 nov 2026, 22:00 | 1,5 | 0 | 80 | 1,9 |
| 9 nov 2026, 23:00 | 1,4 | 0 | 82 | 1,8 |
| 10 nov 2026, 00:00 | 1,6 | 0 | 83 | 1,9 |
| 10 nov 2026, 01:00 | 1,9 | 0 | 82 | 2,2 |
| 10 nov 2026, 02:00 | 2 | 0 | 84 | 2,2 |
| 10 nov 2026, 03:00 | 1,7 | 0,2 | 89 | 2,1 |
| 10 nov 2026, 04:00 | 1,7 | 0,2 | 90 | 1,8 |
| 10 nov 2026, 05:00 | 1,8 | 0,3 | 91 | 1,4 |
| 10 nov 2026, 06:00 | 1,7 | 0,6 | 92 | 1,5 |
| 10 nov 2026, 07:00 | 1,7 | 1 | 94 | 1,3 |
| 10 nov 2026, 08:00 | 1,7 | 0,8 | 94 | 1,1 |
| 10 nov 2026, 09:00 | 2,1 | 0,1 | 95 | 1,1 |
| 10 nov 2026, 10:00 | 3,5 | 0 | 93 | 0,9 |
| 10 nov 2026, 11:00 | 4,1 | 0 | 94 | 0,7 |
| 10 nov 2026, 12:00 | 4,4 | 0,3 | 91 | 0,6 |
| 10 nov 2026, 13:00 | 4,4 | 0,1 | 93 | 0,2 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 20/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 18 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Nog geen vergelijkbare verwachtingsgeschiedenis.
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Zurich
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
-2,2°C
Wind: 1,9 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 10:001°C
Wind: 1,9 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 10:005,9°C
Wind: 1,6 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 10:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
8 nov, 14:00 → 9 nov, 14:00
1.550 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.100 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.600 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
13 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
1°Weerkansen voor sneeuwproductie
20 / 48 hLangste koude periode: 18 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 8 nov 2026 | -2,5° / 1° | 0 mm (10 h) |
| 9 nov 2026 | -2,3° / 2,1° | 0,1 mm (24 h) |
| 10 nov 2026 | 1,6° / 4,4° | 3,6 mm (14 h) |
Update van de aanbieder: 8 nov, 10:00 · Opgehaald: 8 nov, 12:17 · Europe/Zurich
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Geen eerdere verwachting voor deze vergelijking.
Vergelijkingsdetails
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
Uitgegeven: 8 nov 2026, 10:00 · Opgehaald: 8 nov 2026, 12:17
Open opgeslagen verwachting ↗
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Jakobshorn · Pistes · operator lifts and
Jakobshorn · exploitant lift en slope groups (Jakobshorn)Berichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 0 / 12
Pistestatus · 0 / 12
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Operator-listed groups, not a verified complete inventory. The page states no observation time; retrieval time is not an observation time.
Liftstatus
- Davos - Ischalp I 1st section gondola · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Jschalp - Jakobshorn I 2nd section gondola · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Güggel – Jakobshorn | cable car · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Clavadeler Bubble | 6-seater chairlift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Usser Isch-Express | 4-seater chairlift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Jatz Quattro | 4-seater chairlift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Bräma Jet | 4-seater chairlift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Bolgen | valley ski lift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Carjöl – Carjöler Rank | 2-seater chairlift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Carjöler Rank – Fuxägufer | 2-seater chairlift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Gessloch – Bolgen | valley ski lift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Jatz Junior | ski lift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Pistestatus
- 1 Bräma (black/red) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 2 Bräma (red) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 3 Waldabfahrt | Descent · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 4 Traverse · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 5 Jakobshorn Nord · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 6 Usser Isch · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 7 Usser Isch · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 8 Jakobshorn Standard · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 9 Clavadeler slope · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 10 Gämpen - Davos | valley descent · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 11 Jatz slope · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 42 Davos Vertical | Descent · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
SLF · Davos valley study plot 5DF0 snow depth
SLF Davos valley plot · Station on the valley floor, about 3 km from the Jakobshorn valleyGearchiveerd bericht
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 8 nov 2026, 07:00
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Davos Flüelastrasse study plot (1.560 m) · Gemeten sneeuwhoogteManual total ground snow depth (HS) in centimetres at an SLF study plot. The observation is local to the plot. | 0 |
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Jakobshorn · Pistes · operator lifts and
Jakobshorn · exploitant lift en slope groups (Jakobshorn)8 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 0 / 12
Pistestatus · 0 / 12
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗SLF · Davos valley study plot 5DF0 snow depth
SLF Davos valley plot · Station on the valley floor, about 3 km from the Jakobshorn valley8 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 8 nov 2026, 07:00
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Davos Flüelastrasse study plot (1.560 m) · Gemeten sneeuwhoogteManual total ground snow depth (HS) in centimetres at an SLF study plot. The observation is local to the plot. | 0 |
Nieuws uit het skigebied
Al het nieuws over dit skigebiedNog geen nieuws voor Jakobshorn. Berichten verschijnen alleen uit bronnen met een vastgelegde basis voor hergebruik, en voor dit skigebied is die er niet. Laatste liftbericht: 8 november 2026, 13:39 UTC+1.
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Jakobshorn verwacht?
Voor Jakobshorn geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 8 nov, 10:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.550 m, 0 mm op 2.100 m en 0 mm op 2.600 m in de 24 uur vanaf 8 nov, 14:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Zurich). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Jakobshorn ?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Jakobshorn. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Jakobshorn ?
Liften: 0 van 12 open (Jakobshorn · exploitant lift en slope groups (Jakobshorn); Davos Klosters Bergbahnen; Opgehaald 8 nov, 13:39 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 12 open (Jakobshorn · exploitant lift en slope groups (Jakobshorn); Davos Klosters Bergbahnen; Opgehaald 8 nov, 13:39 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
Twee gondelsecties klimmen van Davos via Ischalp naar het topgebied en een kabelbaan rijdt van Güggel naar de top. De Bolgen-lift, door de exploitant de eerste sleeplift van Davos genoemd, bedient de lagere hellingen. Schematische afbeelding, geen kaart en geen actuele omstandigheden.
Voor je skidag
Is Jakobshorn verbonden met de andere bergen van Davos Klosters?
De exploitant beheert vijf bergen, elk met eigen liften en een eigen pistelijst. Deze pagina toont alleen Jakobshorn; aantallen en sneeuwwaarden van de andere bergen worden nooit opgeteld.[5][4]
Waar geldt de verwachting voor Jakobshorn?
Voor één punt bij het dalstation van de Jakobshornbahn in Davos Platz. De drie hoogtes zijn op hoogte aangepaste modelverwachtingen, geen metingen op de berg.[2]
Wat toont de lift- en pistestatus voor Jakobshorn?
De liften en pistes die de exploitant voor Jakobshorn vermeldt, als aantallen en niet in kilometers. Kinderparken, skiroutes en tochten zijn uitgesloten. De pagina van de exploitant geeft geen waarnemingstijd, en buiten het seizoen staat alles op gesloten.[4]
Wordt de sneeuwhoogte op Jakobshorn gemeten?
Deze pagina gebruikt geen SLF-station uit het gebied van Jakobshorn, dus de sneeuwhoogte staat als niet beschikbaar in plaats van een waarde van de Parsenn of uit het dal te lenen.[4]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Davos Klosters Bergbahnen · SkigebiedDavos Klosters Bergbahnen
- OpenStreetMap · Locatie en hoogteOpenStreetMap bijdragers
- Davos Klosters Bergbahnen · PistekaartDavos Klosters Bergbahnen
- Davos Klosters Bergbahnen · Lift- en pistestatusDavos Klosters Bergbahnen
- Davos Klosters Bergbahnen · Locatie en hoogteDavos Klosters Bergbahnen
- Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo