Graubünden · Zwitserland
Weer en sneeuwverwachting Parsenn
Voor Parsenn geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 8 nov, 19:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.600 m, 0,5 mm op 2.300 m en 0,5 mm op 2.700 m in de 24 uur vanaf 8 nov, 23:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Zurich). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor Parsenn: Liften: 0 van 18 open (Parsenn · exploitant lift en slope groups (Parsenn Davos, Parsenn Klosters); Davos Klosters Bergbahnen; Opgehaald 8 nov, 22:28 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 29 open (Parsenn · exploitant lift en slope groups (Parsenn Davos, Parsenn Klosters); Davos Klosters Bergbahnen; Opgehaald 8 nov, 22:28 · brontijd onbevestigd). Sneeuwhoogte: 4,2 cm (bij Weissfluhjoch (2.536 m) · 2.536 m; meetstation; WSL Institute for Snow and Avalanche Research SLF; Opgehaald 8 nov, 22:28 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
De Parsenn is de grootste van de vijf bergen van Davos Klosters, boven Davos en Klosters. Het hoogste punt is de Weissfluhgipfel op 2.844 m.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- 0 van 18 openParsenn · exploitant lift en slope groups (Parsenn Davos, Parsenn Klosters)
- Pistes
- 0 van 29 openParsenn · exploitant lift en slope groups (Parsenn Davos, Parsenn Klosters)
- Sneeuwhoogte
- 4,2 cmbij Weissfluhjoch (2.536 m) · 2.536 m · meetstation
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Deze pagina behandelt alleen Parsenn, inclusief de kanten Davos en Klosters, een van de vijf bergen van Davos Klosters Bergbahnen. De andere bergen staan los en worden niet behandeld of opgeteld; deze verwachting gebruikt één punt bij het dalstation van de Parsennbahn in Davos Dorf.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
-3 – 2 °C · 2.300 m · 8 nov – 10 nov
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 8 nov, 19:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
Voor Parsenn zijn de waarden op 1.600, 2.300 en 2.700 m op hoogte aangepaste modelverwachtingen op het verwachtingspunt dalstation van de Parsennbahn in Davos Dorf, geen waarnemingen of aparte weerstations.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 8 nov 2026, 19:00 · Europe/Zurich · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 8 nov 2026, 23:00 | -2,7 | 0 | 68 | 2,4 |
| 9 nov 2026, 00:00 | -2,7 | 0 | 65 | 2,5 |
| 9 nov 2026, 01:00 | -2,7 | 0 | 65 | 2,5 |
| 9 nov 2026, 02:00 | -2,6 | 0 | 64 | 2,7 |
| 9 nov 2026, 03:00 | -2,5 | 0 | 65 | 2,7 |
| 9 nov 2026, 04:00 | -2,3 | 0 | 66 | 2,6 |
| 9 nov 2026, 05:00 | -2,1 | 0 | 66 | 2,5 |
| 9 nov 2026, 06:00 | -2 | 0 | 66 | 2,8 |
| 9 nov 2026, 07:00 | -1,6 | 0 | 65 | 3 |
| 9 nov 2026, 08:00 | -1,2 | 0 | 64 | 2,9 |
| 9 nov 2026, 09:00 | -0,1 | 0 | 60 | 2,8 |
| 9 nov 2026, 10:00 | 0,3 | 0 | 58 | 3,3 |
| 9 nov 2026, 11:00 | 0,8 | 0 | 56 | 3,1 |
| 9 nov 2026, 12:00 | 0,9 | 0 | 55 | 2,9 |
| 9 nov 2026, 13:00 | 0,7 | 0 | 61 | 4,4 |
| 9 nov 2026, 14:00 | 0 | 0 | 77 | 5,3 |
| 9 nov 2026, 15:00 | -0,3 | 0,1 | 82 | 5 |
| 9 nov 2026, 16:00 | -0,2 | 0,1 | 78 | 5 |
| 9 nov 2026, 17:00 | -0,4 | 0,1 | 82 | 4,7 |
| 9 nov 2026, 18:00 | -0,3 | 0,1 | 86 | 5 |
| 9 nov 2026, 19:00 | 0 | 0,1 | 85 | 5 |
| 9 nov 2026, 20:00 | 0,5 | 0 | 79 | 4,8 |
| 9 nov 2026, 21:00 | 0,7 | 0 | 74 | 4,9 |
| 9 nov 2026, 22:00 | 1 | 0 | 72 | 4,6 |
| 9 nov 2026, 23:00 | 1,1 | 0 | 73 | 4,4 |
| 10 nov 2026, 00:00 | 1,2 | 0 | 74 | 4,1 |
| 10 nov 2026, 01:00 | 1,2 | 0 | 76 | 4,9 |
| 10 nov 2026, 02:00 | 1,2 | 0 | 78 | 4,3 |
| 10 nov 2026, 03:00 | 1,2 | 0 | 81 | 3,1 |
| 10 nov 2026, 04:00 | 1,1 | 0 | 85 | 2,5 |
| 10 nov 2026, 05:00 | 0,9 | 0,3 | 92 | 1,7 |
| 10 nov 2026, 06:00 | 0,9 | 0,5 | 93 | 1,7 |
| 10 nov 2026, 07:00 | 0,6 | 1 | 96 | 1,2 |
| 10 nov 2026, 08:00 | 1 | 0,7 | 95 | 2,4 |
| 10 nov 2026, 09:00 | 1,6 | 0 | 90 | 1,8 |
| 10 nov 2026, 10:00 | 2,3 | 0 | 87 | 1,5 |
| 10 nov 2026, 11:00 | 1,7 | 0,2 | 91 | 1,3 |
| 10 nov 2026, 12:00 | 2 | 0,8 | 91 | 0,5 |
| 10 nov 2026, 13:00 | 2,3 | 0,3 | 91 | 0,8 |
| 10 nov 2026, 14:00 | 2,3 | 0,1 | 96 | 0,9 |
| 10 nov 2026, 15:00 | 2,4 | 0,2 | 93 | 0,8 |
| 10 nov 2026, 16:00 | 2,2 | 0 | 97 | 0,7 |
| 10 nov 2026, 17:00 | 2 | 0 | 89 | 1 |
| 10 nov 2026, 18:00 | 2 | 0 | 89 | 1,1 |
| 10 nov 2026, 19:00 | 2 | 0 | 86 | 0,8 |
| 10 nov 2026, 20:00 | 1,8 | 0 | 88 | 0,9 |
| 10 nov 2026, 21:00 | 1,7 | 0 | 88 | 1 |
| 10 nov 2026, 22:00 | 1,7 | 0 | 87 | 1 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0,5 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 16/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 15 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: -0,2 °C · 66 h
8 nov 2026, 13:00 → 8 nov 2026, 19:00
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Zurich
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
-5,3°C
Wind: 2,4 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 19:00-2,7°C
Wind: 2,4 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 19:00-2,3°C
Wind: 0,6 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 19:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
8 nov, 23:00 → 9 nov, 23:00
1.600 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.300 m
0,5 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.700 m
0,5 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
9 h · Geschikt weer · 9/9 beoordeelde uren
9 h · Geschikt weer · 9/9 beoordeelde uren
9 h · Geschikt weer · 9/9 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
-2,7°Weerkansen voor sneeuwproductie
16 / 48 hLangste koude periode: 15 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 8 nov 2026 | -2,7° / -2,7° | 0 mm (1 h) |
| 9 nov 2026 | -2,7° / 1,1° | 0,5 mm (24 h) |
| 10 nov 2026 | 0,6° / 2,4° | 4,1 mm (23 h) |
Update van de aanbieder: 8 nov, 19:00 · Opgehaald: 8 nov, 22:17 · Europe/Zurich
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
0,2°C kouder in de overeenkomstige verwachtingsuren.
Overeenkomstige verwachtingsperiode8 nov 2026, 23:00 — 11 nov 2026, 17:0066 h · 2.300 m · Europe/Zurich
Uren tussen updates van de aanbieder6 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- -0,2 °CEerdere verwachting: 1,1 °C
Nieuwste verwachting: 0,9 °C - Totale neerslagVerwachting
- -0,3 mmEerdere verwachting: 4,9 mm
Nieuwste verwachting: 4,6 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- -0,7 mmEerdere verwachting: 2,1 mm
Nieuwste verwachting: 1,5 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- +2 hEerdere verwachting: 14 h
Nieuwste verwachting: 16 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | 1,1 °C | 0,9 °C | -0,2 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 4,9 mm | 4,6 mm | -0,3 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 2,1 mm | 1,5 mm | -0,7 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 14 h | 16 h | +2 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 8 nov 2026, 13:00
Opgehaald: 8 nov 2026, 17:18
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 8 nov 2026, 19:00
Opgehaald: 8 nov 2026, 22:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Parsenn · Pistes · operator lifts and
Parsenn · exploitant lift en slope groups (Parsenn Davos, Parsenn Klosters)Berichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 0 / 18
Pistestatus · 0 / 29
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Operator-listed groups, not a verified complete inventory. The page states no observation time; retrieval time is not an observation time.
Liftstatus
- Davos – Höhenweg I 1st section funicular railroad · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Höhenweg – Weissfluhjoch I 2nd section gondola · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Weissfluhjoch – Weissfluhgipfel | gondola · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Parsennhütte – Weissfluhjoch | gondola · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Schifer – Obersäss I 1st section Schifer gondola · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Obersäss – Weissfluhjoch I 2nd section Schifer gondola · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Rapid (Dorftäli) | 6-seater chairlift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Furka-Zipper | chair lift (6 people) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Totalp | 4-seater chairlift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Meierhoftälli | 4-seater chairlift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Hauptertäli | ski lift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Kreuzweg | ski lift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Klosters – Gotschnaboden I 1st section gondola · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Gotschnaboden – Gotschnagrat I 2nd section gondola · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Gruobenalp | 4-seater chairlift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Schwarzseealp | 2-seater chairlift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Parsennmäder | ski lift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Seetäli | ski lift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Pistestatus
- 1 Gipfel Nord - Kreuzweg · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 2 Gipfel Ost - Wasserscheide · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 3 Hauptertäli · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 4 Standard - Höhenweg · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 6 Skischul Run · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 7 Höhenweg - Davos | Valley descent · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 11 Meierhofertäli · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 13 Meierhof - Wolfgang | Valley descent · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 15 Totalp Weissfluhjoch-Parsennhütte · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 16 Gruobenalp - Wolfgang | Valley descent · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 17 Weissfluhjoch - Kreuzweg · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 18 Furka - Kreuzweg · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 19 Furka - Right · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 20 Furka - Left · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 21 Kreuzweg - Klosters | Valley descent · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 22 Obersäss - Schifer · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 22a Connecting slope 22/21 Klosters · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 23 Casanna Alp - Schifer · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 24 Kreuzweg - Gauder - Schifer · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 30 Seetäli · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 40 Gruobenalp · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 41 Gruobenalp - Right · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 42 Parsennhütte - Gruobenalp · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 43 Mäder right · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 44 Mäder Direct · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 45b Hirtenhütte - Schwarzseealp · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 45a Schwarzseealp · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 47 Hochroute - Casanna Alp · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 49 Schwarzseealp - Klosters | Valley descent · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
SLF · Weissfluhjoch IMIS station snow depth
Parsenn · SLF IMIS WeissfluhjochGedateerd aanbiedersbericht
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 8 nov 2026, 22:00
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Weissfluhjoch (2.536 m) · Gemeten sneeuwhoogteAutomatic total snow depth (HS) in centimetres, half-hourly, at an SLF IMIS station. The observation is local to the station. | 4,2 |
SLF · Kreuzweg IMIS station snow depth
Parsenn · SLF IMIS KreuzwegGedateerd aanbiedersbericht
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 8 nov 2026, 22:00
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Kreuzweg (2.290 m) · Gemeten sneeuwhoogteAutomatic total snow depth (HS) in centimetres, half-hourly, at an SLF IMIS station. The observation is local to the station. | 1 |
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Parsenn · Pistes · operator lifts and
Parsenn · exploitant lift en slope groups (Parsenn Davos, Parsenn Klosters)8 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 0 / 18
Pistestatus · 0 / 29
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗SLF · Weissfluhjoch IMIS station snow depth
Parsenn · SLF IMIS Weissfluhjoch8 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 8 nov 2026, 22:00
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Weissfluhjoch (2.536 m) · Gemeten sneeuwhoogteAutomatic total snow depth (HS) in centimetres, half-hourly, at an SLF IMIS station. The observation is local to the station. | 4,2 |
SLF · Kreuzweg IMIS station snow depth
Parsenn · SLF IMIS Kreuzweg8 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 8 nov 2026, 22:00
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Kreuzweg (2.290 m) · Gemeten sneeuwhoogteAutomatic total snow depth (HS) in centimetres, half-hourly, at an SLF IMIS station. The observation is local to the station. | 1 |
Nieuws uit het skigebied
Al het nieuws over dit skigebiedNog geen nieuws voor Parsenn. Berichten verschijnen alleen uit bronnen met een vastgelegde basis voor hergebruik, en voor dit skigebied is die er niet. Laatste liftbericht: 8 november 2026, 22:28 UTC+1.
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Parsenn verwacht?
Voor Parsenn geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 8 nov, 19:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.600 m, 0,5 mm op 2.300 m en 0,5 mm op 2.700 m in de 24 uur vanaf 8 nov, 23:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Zurich). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Parsenn ?
Sneeuwhoogte: 4,2 cm (bij Weissfluhjoch (2.536 m) · 2.536 m; meetstation; WSL Institute for Snow and Avalanche Research SLF; Opgehaald 8 nov, 22:28 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Parsenn ?
Liften: 0 van 18 open (Parsenn · exploitant lift en slope groups (Parsenn Davos, Parsenn Klosters); Davos Klosters Bergbahnen; Opgehaald 8 nov, 22:28 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 29 open (Parsenn · exploitant lift en slope groups (Parsenn Davos, Parsenn Klosters); Davos Klosters Bergbahnen; Opgehaald 8 nov, 22:28 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
De Parsennbahn klimt van Davos naar het knooppunt Weissfluhjoch en de Gotschna-kabelbaan bedient de kant van Klosters. Lange dalafdalingen leiden terug naar beide dorpen. Schematische afbeelding, geen kaart en geen actuele omstandigheden.
Voor je skidag
Is Parsenn verbonden met de andere bergen van Davos Klosters?
De exploitant beheert vijf bergen, elk met eigen liften en een eigen pistelijst. Deze pagina toont alleen Parsenn; aantallen en sneeuwwaarden van de andere bergen worden nooit opgeteld.[5][4]
Waar geldt de verwachting voor Parsenn?
Voor één punt bij het dalstation van de Parsennbahn in Davos Dorf. De drie hoogtes zijn op hoogte aangepaste modelverwachtingen, geen metingen op de berg.[2]
Wat toont de lift- en pistestatus voor Parsenn?
De liften en pistes die de exploitant voor Parsenn vermeldt, als aantallen en niet in kilometers. Kinderparken, skiroutes en tochten zijn uitgesloten. De pagina van de exploitant geeft geen waarnemingstijd, en buiten het seizoen staat alles op gesloten.[4]
Welke sneeuwmetingen worden voor Parsenn getoond?
De sneeuwhoogte van twee automatische SLF-stations in het gebied: Weissfluhjoch (2.536 m) en Kreuzweg (2.290 m). Elke waarde hoort bij haar station en heeft een eigen meettijd; ze beschrijft niet de hele berg.[6]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Davos Klosters Bergbahnen · SkigebiedDavos Klosters Bergbahnen
- OpenStreetMap · Locatie en hoogteOpenStreetMap bijdragers
- Davos Klosters Bergbahnen · PistekaartDavos Klosters Bergbahnen
- Davos Klosters Bergbahnen · Lift- en pistestatusDavos Klosters Bergbahnen
- Davos Klosters Bergbahnen · Locatie en hoogteDavos Klosters Bergbahnen
- WSL Institute for Snow and Avalanche Research SLF · SneeuwberichtWSL Institute for Snow en Avalanche Research SLF
- Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo