Graubünden · Zwitserland
Weer en sneeuwverwachting Rinerhorn
Voor Rinerhorn geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 8 nov, 13:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.500 m, 0,1 mm op 2.000 m en 0,3 mm op 2.500 m in de 24 uur vanaf 8 nov, 20:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Zurich). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor Rinerhorn: Liften: 0 van 5 open (Rinerhorn · exploitant lift en slope groups (Rinerhorn); Davos Klosters Bergbahnen; Opgehaald 8 nov, 19:33 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 11 open (Rinerhorn · exploitant lift en slope groups (Rinerhorn); Davos Klosters Bergbahnen; Opgehaald 8 nov, 19:33 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
De Rinerhorn is de gezinsberg van Davos Klosters, bereikbaar vanaf Glaris. De exploitant geeft een hoogte van 2.528 m en beschrijft vooral blauwe en rode pistes.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- 0 van 5 openRinerhorn · exploitant lift en slope groups (Rinerhorn)
- Pistes
- 0 van 11 openRinerhorn · exploitant lift en slope groups (Rinerhorn)
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Deze pagina behandelt alleen Rinerhorn, een van de vijf bergen van Davos Klosters Bergbahnen. De andere bergen staan los en worden niet behandeld of opgeteld; deze verwachting gebruikt één punt bij het dalstation van de Rinerhornbahn in Glaris.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
-1 – 6 °C · 2.000 m · 8 nov – 10 nov
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 8 nov, 13:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
Voor Rinerhorn zijn de waarden op 1.500, 2.000 en 2.500 m op hoogte aangepaste modelverwachtingen op het verwachtingspunt dalstation van de Rinerhornbahn in Glaris, geen waarnemingen of aparte weerstations.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 8 nov 2026, 13:00 · Europe/Zurich · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 8 nov 2026, 20:00 | -0,9 | 0 | 72 | 0,5 |
| 8 nov 2026, 21:00 | -1,1 | 0 | 73 | 0,9 |
| 8 nov 2026, 22:00 | -1,2 | 0 | 68 | 1,5 |
| 8 nov 2026, 23:00 | -1,3 | 0 | 66 | 1,6 |
| 9 nov 2026, 00:00 | -1,2 | 0 | 66 | 1,5 |
| 9 nov 2026, 01:00 | -1,3 | 0 | 66 | 1,7 |
| 9 nov 2026, 02:00 | -1,2 | 0 | 65 | 1,7 |
| 9 nov 2026, 03:00 | -1,2 | 0 | 63 | 1,6 |
| 9 nov 2026, 04:00 | -1,2 | 0 | 63 | 1,5 |
| 9 nov 2026, 05:00 | -1,2 | 0 | 62 | 1,6 |
| 9 nov 2026, 06:00 | -1 | 0 | 60 | 1,8 |
| 9 nov 2026, 07:00 | -0,6 | 0 | 59 | 1,9 |
| 9 nov 2026, 08:00 | 0,1 | 0 | 58 | 1,6 |
| 9 nov 2026, 09:00 | 0,8 | 0 | 56 | 1,5 |
| 9 nov 2026, 10:00 | 2,2 | 0 | 52 | 1,3 |
| 9 nov 2026, 11:00 | 2,8 | 0 | 53 | 1,4 |
| 9 nov 2026, 12:00 | 3,3 | 0 | 48 | 2,6 |
| 9 nov 2026, 13:00 | 3,3 | 0 | 51 | 3,3 |
| 9 nov 2026, 14:00 | 2,7 | 0 | 68 | 2,9 |
| 9 nov 2026, 15:00 | 2,1 | 0,1 | 78 | 3 |
| 9 nov 2026, 16:00 | 1,5 | 0,1 | 83 | 2,6 |
| 9 nov 2026, 17:00 | 1,4 | 0,1 | 85 | 2,5 |
| 9 nov 2026, 18:00 | 1,6 | 0 | 85 | 2,6 |
| 9 nov 2026, 19:00 | 1,9 | 0 | 82 | 2,4 |
| 9 nov 2026, 20:00 | 2,3 | 0 | 77 | 2,6 |
| 9 nov 2026, 21:00 | 2,5 | 0 | 73 | 2,6 |
| 9 nov 2026, 22:00 | 2,7 | 0 | 73 | 2,5 |
| 9 nov 2026, 23:00 | 2,8 | 0 | 74 | 2,6 |
| 10 nov 2026, 00:00 | 2,9 | 0 | 75 | 2,4 |
| 10 nov 2026, 01:00 | 3 | 0 | 76 | 2,4 |
| 10 nov 2026, 02:00 | 3 | 0 | 78 | 2 |
| 10 nov 2026, 03:00 | 3,1 | 0 | 78 | 2,3 |
| 10 nov 2026, 04:00 | 3 | 0,1 | 84 | 2 |
| 10 nov 2026, 05:00 | 2,8 | 0,3 | 88 | 2 |
| 10 nov 2026, 06:00 | 2,5 | 0,6 | 92 | 1,8 |
| 10 nov 2026, 07:00 | 2,2 | 0,9 | 94 | 1,5 |
| 10 nov 2026, 08:00 | 2,3 | 0,4 | 95 | 0,7 |
| 10 nov 2026, 09:00 | 3,5 | 0 | 88 | 1,3 |
| 10 nov 2026, 10:00 | 3,7 | 0,1 | 90 | 0,8 |
| 10 nov 2026, 11:00 | 4,9 | 0 | 87 | 0,9 |
| 10 nov 2026, 12:00 | 4,9 | 0 | 89 | 1,1 |
| 10 nov 2026, 13:00 | 5,4 | 0 | 88 | 0,4 |
| 10 nov 2026, 14:00 | 5,4 | 0,2 | 92 | 0,5 |
| 10 nov 2026, 15:00 | 5,9 | 0 | 88 | 0,5 |
| 10 nov 2026, 16:00 | 5,2 | 0 | 93 | 0,4 |
| 10 nov 2026, 17:00 | 4,3 | 0 | 91 | 1 |
| 10 nov 2026, 18:00 | 3,7 | 0 | 87 | 0,7 |
| 10 nov 2026, 19:00 | 3,2 | 0 | 87 | 0,6 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0,1 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 14/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 14 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: +0,1 °C · 64 h
8 nov 2026, 10:00 → 8 nov 2026, 13:00
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Zurich
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
-4,1°C
Wind: 0,5 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 13:00-0,9°C
Wind: 0,5 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 13:000,1°C
Wind: 0,3 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 13:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
8 nov, 20:00 → 9 nov, 20:00
1.500 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.000 m
0,1 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.500 m
0,3 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
11 h · Geschikt weer · 12/12 beoordeelde uren
12 h · Geschikt weer · 12/12 beoordeelde uren
12 h · Geschikt weer · 12/12 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
-0,9°Weerkansen voor sneeuwproductie
14 / 48 hLangste koude periode: 14 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 8 nov 2026 | -1,3° / -0,9° | 0 mm (4 h) |
| 9 nov 2026 | -1,3° / 3,3° | 0,3 mm (24 h) |
| 10 nov 2026 | 2,2° / 5,9° | 2,6 mm (20 h) |
Update van de aanbieder: 8 nov, 13:00 · Opgehaald: 8 nov, 17:18 · Europe/Zurich
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
0,1°C warmer in de overeenkomstige verwachtingsuren.
Overeenkomstige verwachtingsperiode8 nov 2026, 20:00 — 11 nov 2026, 12:0064 h · 2.000 m · Europe/Zurich
Uren tussen updates van de aanbieder3 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- +0,1 °CEerdere verwachting: 2,2 °C
Nieuwste verwachting: 2,4 °C - Totale neerslagVerwachting
- +0,2 mmEerdere verwachting: 2,7 mm
Nieuwste verwachting: 2,9 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- +0,1 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0,1 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- +0 hEerdere verwachting: 14 h
Nieuwste verwachting: 14 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | 2,2 °C | 2,4 °C | +0,1 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 2,7 mm | 2,9 mm | +0,2 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 0 mm | 0,1 mm | +0,1 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 14 h | 14 h | +0 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 8 nov 2026, 10:00
Opgehaald: 8 nov 2026, 12:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 8 nov 2026, 13:00
Opgehaald: 8 nov 2026, 17:18
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Rinerhorn · Pistes · operator lifts and
Rinerhorn · exploitant lift en slope groups (Rinerhorn)Berichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 0 / 5
Pistestatus · 0 / 11
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Operator-listed groups, not a verified complete inventory. The page states no observation time; retrieval time is not an observation time.
Liftstatus
- Glaris – Jatzmeder | 6-seater gondola lift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Hubel | ski lift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Juonli | double ski lift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Nülli | double ski lift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Trainer | ski lift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Pistestatus
- 2 Rieder | Valley descent · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 4 Spina | Valley descent · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 5 Juonli · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 6 Wang · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 7 Bodma · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 8 Standard · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 9 Nülli · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 10 Brand - Rinerhorn | Valley descent · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 11 Rügg - Valley station Hubel · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 13 Hubel · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 18 Race course - Standard · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Rinerhorn · Pistes · operator lifts and
Rinerhorn · exploitant lift en slope groups (Rinerhorn)8 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 0 / 5
Pistestatus · 0 / 11
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Nieuws uit het skigebied
Al het nieuws over dit skigebiedNog geen nieuws voor Rinerhorn. Berichten verschijnen alleen uit bronnen met een vastgelegde basis voor hergebruik, en voor dit skigebied is die er niet. Laatste liftbericht: 8 november 2026, 19:33 UTC+1.
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Rinerhorn verwacht?
Voor Rinerhorn geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 8 nov, 13:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.500 m, 0,1 mm op 2.000 m en 0,3 mm op 2.500 m in de 24 uur vanaf 8 nov, 20:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Zurich). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Rinerhorn ?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Rinerhorn. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Rinerhorn ?
Liften: 0 van 5 open (Rinerhorn · exploitant lift en slope groups (Rinerhorn); Davos Klosters Bergbahnen; Opgehaald 8 nov, 19:33 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 11 open (Rinerhorn · exploitant lift en slope groups (Rinerhorn); Davos Klosters Bergbahnen; Opgehaald 8 nov, 19:33 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
Een zesgondel verbindt Glaris met Jatzmeder en sleep- en dubbele liften bedienen de brede oefen- en gezinshellingen erboven. Een rodelbaan begint bij het bergstation. Schematische afbeelding, geen kaart en geen actuele omstandigheden.
Voor je skidag
Is Rinerhorn verbonden met de andere bergen van Davos Klosters?
De exploitant beheert vijf bergen, elk met eigen liften en een eigen pistelijst. Deze pagina toont alleen Rinerhorn; aantallen en sneeuwwaarden van de andere bergen worden nooit opgeteld.[5][4]
Waar geldt de verwachting voor Rinerhorn?
Voor één punt bij het dalstation van de Rinerhornbahn in Glaris. De drie hoogtes zijn op hoogte aangepaste modelverwachtingen, geen metingen op de berg.[2]
Wat toont de lift- en pistestatus voor Rinerhorn?
De liften en pistes die de exploitant voor Rinerhorn vermeldt, als aantallen en niet in kilometers. Kinderparken, skiroutes en tochten zijn uitgesloten. De pagina van de exploitant geeft geen waarnemingstijd, en buiten het seizoen staat alles op gesloten.[4]
Wordt de sneeuwhoogte op Rinerhorn gemeten?
Deze pagina gebruikt geen SLF-station uit het gebied van Rinerhorn, dus de sneeuwhoogte staat als niet beschikbaar in plaats van een waarde van de Parsenn of uit het dal te lenen.[4]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Davos Klosters Bergbahnen · SkigebiedDavos Klosters Bergbahnen
- OpenStreetMap · Locatie en hoogteOpenStreetMap bijdragers
- Davos Klosters Bergbahnen · PistekaartDavos Klosters Bergbahnen
- Davos Klosters Bergbahnen · Lift- en pistestatusDavos Klosters Bergbahnen
- Davos Klosters Bergbahnen · Locatie en hoogteDavos Klosters Bergbahnen
- Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo