Beieren · Duitsland

Weer en sneeuwverwachting Fellhorn–Kanzelwand

Voor Fellhorn–Kanzelwand geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 8 nov, 10:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 920 m, 0 mm op 1.450 m en 0,1 mm op 1.960 m in de 24 uur vanaf 8 nov, 15:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Berlin). Bron van de verwachting

Gemelde omstandigheden voor Fellhorn–Kanzelwand: Liften: 3 van 13 open (Fellhorn/Kanzelwand ski area · exploitant status page; Oberstdorf Kleinwalsertal Bergbahnen; Opgehaald 8 nov, 14:39 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 28 open (Fellhorn/Kanzelwand ski area · exploitant status page; Oberstdorf Kleinwalsertal Bergbahnen; Opgehaald 8 nov, 14:39 · brontijd onbevestigd). Sneeuwhoogte: 0 cm (bij Fellhorn (1.610 m) · 1.610 m; meetstation; Lawinenwarndienst Bayern; Opgehaald 8 nov, 14:39 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie

Fellhorn/Kanzelwand is een skigebied bij Oberstdorf / Riezlern (Allgäuer Alpen). De liften lopen van ongeveer 918 m in het dal tot 1.957 m.

Plan je reis

Vandaag in het kort

Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.

Open volgens bericht
Liften
3 van 13 openFellhorn/Kanzelwand ski area · exploitant status page
Pistes
0 van 28 openFellhorn/Kanzelwand ski area · exploitant status page
Sneeuwhoogte
0 cmbij Fellhorn (1.610 m) · 1.610 m · meetstation
Seizoen
Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Alle berichten en bronnen

Gebiedsdekking: Deze pagina behandelt het skigebied Fellhorn/Kanzelwand, geëxploiteerd door Oberstdorf Kleinwalsertal Bergbahnen. Nebelhorn, Söllereck, Ifen, Walmendingerhorn en Heuberg zijn aparte skigebieden en worden hier niet behandeld. Deze verwachting gebruikt één punt bij het dalstation Fellhornbahn II. Het skigebied ligt op de grens van Duitsland en Oostenrijk. Het verwachtingspunt ligt in Duitsland; de liftenlijst van de exploitant omvat beide kanten.

Jouw winterbeeld

Actueel overzicht

Schematisch berglandschap · Fellhorn–Kanzelwand

De sneeuw onder je ski’s.

Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.

Het weer vooruit
Verwachting beschikbaar

2 – 9 °C · 1.450 m · 8 nov – 10 nov

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 8 nov, 10:00

Bekijk de bergverwachting
Bronnen en methode

Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.

De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.

Voor Fellhorn/Kanzelwand zijn de waarden op 920, 1.450 en 1.960 m op hoogte aangepaste modelverwachtingen op het verwachtingspunt dalstation Fellhornbahn II, geen waarnemingen of aparte weerstations.

De berg, uur voor uur

Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.

Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48

Uitgegeven: 8 nov 2026, 10:00 · Europe/Berlin · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2

Temperatuurverwachting per uur4,9 °C
Temperatuurverwachting per uur-2°0°11°8 nov, 1510 nov, 14
Uurlijkse verwachtingswaarden
Fellhorn–Kanzelwand · 1.450 m · Europe/Berlin
Lokale tijdTemperatuur °CNeerslag mmLuchtvochtigheid %Wind m/s
8 nov 2026, 15:004,90701,2
8 nov 2026, 16:004,30751,3
8 nov 2026, 17:002,80801,4
8 nov 2026, 18:002,20831,9
8 nov 2026, 19:0020782
8 nov 2026, 20:0020712,2
8 nov 2026, 21:002,30622,5
8 nov 2026, 22:002,60562,1
8 nov 2026, 23:002,60542,3
9 nov 2026, 00:002,80542,2
9 nov 2026, 01:002,90572,1
9 nov 2026, 02:003,10582,3
9 nov 2026, 03:003,40582,1
9 nov 2026, 04:003,50582,2
9 nov 2026, 05:003,50592,2
9 nov 2026, 06:003,90582,6
9 nov 2026, 07:004,20582,3
9 nov 2026, 08:004,70572,3
9 nov 2026, 09:005,60542,2
9 nov 2026, 10:006,60522,3
9 nov 2026, 11:007,30522,3
9 nov 2026, 12:006,30,2663,9
9 nov 2026, 13:005,70,4753,2
9 nov 2026, 14:005,80,3743,5
9 nov 2026, 15:005,50,4773,9
9 nov 2026, 16:005,40,7793,8
9 nov 2026, 17:005,30,9813
9 nov 2026, 18:005,40,7822
9 nov 2026, 19:005,50,4801,8
9 nov 2026, 20:006,10,3752,9
9 nov 2026, 21:006,40,3752,8
9 nov 2026, 22:006,50,4773,1
9 nov 2026, 23:006,50,5782,7
10 nov 2026, 00:006,70,6783
10 nov 2026, 01:0070,6773,2
10 nov 2026, 02:007,20,6773,2
10 nov 2026, 03:007,30,6763,4
10 nov 2026, 04:007,50,7763,4
10 nov 2026, 05:007,40,7763,1
10 nov 2026, 06:007,30,7773,1
10 nov 2026, 07:006,90,6802,4
10 nov 2026, 08:006,60,4831,4
10 nov 2026, 09:007,10,4811,3
10 nov 2026, 10:007,60,2841
10 nov 2026, 11:008,40,2801,2
10 nov 2026, 12:008,70,5801,3
10 nov 2026, 13:008,80,6821,1
10 nov 2026, 14:008,60,6821,7
Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
0 mm waterequivalent
Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
0/48 h
Langste aaneengesloten periode
0 h

Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.

Weer voor sneeuwproductie

Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.

Stull (2011)

Zo veranderde de verwachting

Nog geen vergelijkbare verwachtingsgeschiedenis.

Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario

Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.

Seizoensvooruitzicht

Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.

Bron: Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · CC BY 4.0

Berggegevens per uur
Verwachting / Hoogte

Eén berg. Verschillende omstandigheden.

Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.

Europe/Berlin

920 m6,9°C1.450 m4,9°C1.960 m1,8°C
Geen 0 °C-doorgang tussen beschikbare hoogtes
Berekening

Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.

Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.

Gemodelleerd

Verwachte sneeuwval

Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.

8 nov, 15:00 → 9 nov, 15:00

920 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

1.450 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

1.960 m

0,1 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

Gemodelleerd

Weer voor sneeuwproductie vannacht

Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.

920 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 0,7°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 0,2°C
20—Boven de beoordelingsgrens · -1°C
21—Boven de beoordelingsgrens · -1°C
22—Boven de beoordelingsgrens · -0,6°C
23—Boven de beoordelingsgrens · -0,7°C
00—Boven de beoordelingsgrens · -0,4°C
01—Boven de beoordelingsgrens · -0,2°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 0,2°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 0,4°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 0,6°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 0,8°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 1,2°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 1,5°C
1.450 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 0,7°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 0,1°C
20—Boven de beoordelingsgrens · -0,4°C
21—Boven de beoordelingsgrens · -0,8°C
22—Boven de beoordelingsgrens · -0,9°C
23—Boven de beoordelingsgrens · -1°C
00—Boven de beoordelingsgrens · -0,8°C
01—Boven de beoordelingsgrens · -0,6°C
02—Boven de beoordelingsgrens · -0,3°C
03—Boven de beoordelingsgrens · -0°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 0°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 0,1°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 0,4°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 0,7°C
1.960 m

14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18✓Geschikt weer · -2,1°C
19✓Geschikt weer · -2,6°C
20✓Geschikt weer · -3,1°C
21✓Geschikt weer · -3,5°C
22✓Geschikt weer · -3,6°C
23✓Geschikt weer · -3,7°C
00✓Geschikt weer · -3,5°C
01✓Geschikt weer · -3,3°C
02✓Geschikt weer · -3,2°C
03✓Geschikt weer · -2,9°C
04✓Geschikt weer · -2,8°C
05✓Geschikt weer · -2,7°C
06✓Geschikt weer · -2,3°C
07✓Geschikt weer · -2,1°C

✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar

Berekening voor sneeuwproductie

Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.

Op de berg

Vooruitblik op korte termijn

Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.

Verwachting

Luchttemperatuur

4,9°
Gemodelleerd

Weerkansen voor sneeuwproductie

0 / 48 h

Langste koude periode: 0 h

Temperatuurverwachting per uur4,9 °C
Temperatuurverwachting per uur-2°0°11°8 nov, 1510 nov, 14
1.450 m · Europe/Berlin
ReisdatumsLuchttemperatuur °CNeerslag mm
8 nov 20262° / 4,9°0 mm (9 h)
9 nov 20262,8° / 7,3°5,5 mm (24 h)
10 nov 20266,6° / 8,8°8 mm (15 h)

Update van de aanbieder: 8 nov, 10:00 · Opgehaald: 8 nov, 12:17 · Europe/Berlin

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗
Oriëntatie op de berg
920 m1.450 m1.960 m

Schematisch hoogteprofiel

Zo berekenen we dit

Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.

Stull (2011) ↗
Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario

Scenario voor sneeuwbalans

Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.

Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.

Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.

Verwachtingsarchief

Wat veranderde in de verwachting?

Geen eerdere verwachting voor deze vergelijking.

Vergelijkingsdetails

Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.

Uitgegeven: 8 nov 2026, 10:00 · Opgehaald: 8 nov 2026, 12:17
Open opgeslagen verwachting ↗

De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.

Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.

Sneeuw en liften

Officiële skigebiedinformatie

Berichten uit de skigebieden

Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.

Fellhorn/Kanzelwand · exploitant status lifts, pistes en stations

Fellhorn/Kanzelwand ski area · exploitant status pageBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: 3 / 13

Pistestatus · 0 / 28

Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Kanzelwandbahn Bergstation (exploitant station, elevation not stated) · Gemelde sneeuwhoogteOperator station table; the page gives no measurement time and does not say whether the value is measured or estimated.0
Kanzelwandbahn Bergstation (exploitant station, elevation not stated) · Gemelde sneeuwhoogteOperator station table; the page gives no measurement time and does not say whether the value is measured or estimated.0
Fellhornbahn Gipfelstation (exploitant station, elevation not stated) · Gemelde sneeuwhoogteOperator station table; the page gives no measurement time and does not say whether the value is measured or estimated.0
Fellhornbahn Gipfelstation (exploitant station, elevation not stated) · Gemelde sneeuwhoogteOperator station table; the page gives no measurement time and does not say whether the value is measured or estimated.0
Fellhornbahn Mittelstation (exploitant station, elevation not stated) · Gemelde sneeuwhoogteOperator station table; the page gives no measurement time and does not say whether the value is measured or estimated.0
Fellhornbahn Mittelstation (exploitant station, elevation not stated) · Gemelde sneeuwhoogteOperator station table; the page gives no measurement time and does not say whether the value is measured or estimated.0
Fellhornbahn Talstation (exploitant station, elevation not stated) · Gemelde sneeuwhoogteOperator station table; the page gives no measurement time and does not say whether the value is measured or estimated.0
Fellhornbahn Talstation (exploitant station, elevation not stated) · Gemelde sneeuwhoogteOperator station table; the page gives no measurement time and does not say whether the value is measured or estimated.0
Kanzelwandbahn Talstation (exploitant station, elevation not stated) · Gemelde sneeuwhoogteOperator station table; the page gives no measurement time and does not say whether the value is measured or estimated.0
Kanzelwandbahn Talstation (exploitant station, elevation not stated) · Gemelde sneeuwhoogteOperator station table; the page gives no measurement time and does not say whether the value is measured or estimated.0

Broninformatie: Operator status page for Fellhorn/Kanzelwand. 0 ski routes are not counted as pistes. Outside winter operation the lift list can contain only the ropeways that run in summer.

Liftstatus
  • Fellhornbahn II · Gemeld als open · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time and the live status starts at 08:30.
  • Fellhorn-Gipfelbahn · Gemeld als open · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time and the live status starts at 08:30.
  • Kanzelwandbahn · Gemeld als open · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time and the live status starts at 08:30.
  • Fellhornbahn I · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time and the live status starts at 08:30.
  • See-Eck Bahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time and the live status starts at 08:30.
  • Scheidtobel · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time and the live status starts at 08:30.
  • Bierenwangbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time and the live status starts at 08:30.
  • Möserbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time and the live status starts at 08:30.
  • Zweiländerbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time and the live status starts at 08:30.
  • Zwerenalpbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time and the live status starts at 08:30.
  • Kesslerlift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time and the live status starts at 08:30.
  • Schwandlift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time and the live status starts at 08:30.
  • Ideallift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time and the live status starts at 08:30.
Pistestatus
  • Faistenoy-Abfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time and the live status starts at 08:30.
  • Schlappold-Abfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time and the live status starts at 08:30.
  • Fellhorn-Steilhang · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time and the live status starts at 08:30.
  • Familienabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time and the live status starts at 08:30.
  • Familienabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time and the live status starts at 08:30.
  • Stieralp-Piste · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time and the live status starts at 08:30.
  • Branntwein-Piste · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time and the live status starts at 08:30.
  • Lifttrasse · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time and the live status starts at 08:30.
  • Heubichl-Piste · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time and the live status starts at 08:30.
  • Bierenwangpiste · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time and the live status starts at 08:30.
  • Möser-Piste · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time and the live status starts at 08:30.
  • Damenabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time and the live status starts at 08:30.
  • Katzenkopf-Piste · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time and the live status starts at 08:30.
  • Obere Geren-Piste · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time and the live status starts at 08:30.
  • Walsergund-Piste · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time and the live status starts at 08:30.
  • 2-Länder-Piste · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time and the live status starts at 08:30.
  • Standard-Piste · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time and the live status starts at 08:30.
  • Zwerenalp-Piste · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time and the live status starts at 08:30.
  • Kanzelwand Talabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time and the live status starts at 08:30.
  • Kessler-Hang · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time and the live status starts at 08:30.
  • Schwandlift-Piste · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time and the live status starts at 08:30.
  • Ideallift-Abfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time and the live status starts at 08:30.
  • Buckelpiste Haushang · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time and the live status starts at 08:30.
  • Route Stieralp · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time and the live status starts at 08:30.
  • Möserroute · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time and the live status starts at 08:30.
  • Route Katzenkopf · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time and the live status starts at 08:30.
  • Buckelpiste Zweiländerbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time and the live status starts at 08:30.
  • Skiweg Schwand-Kessler · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page carries no observation time and the live status starts at 08:30.
Officiële bron ↗

Fellhorn/Kanzelwand · Lawinenwarndienst Bayern Fellhorn snow

Sector Fellhorn · Station Fellhorn · 1.610 mBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
8 nov 2026, 14:20
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Fellhorn (1.610 m) · Gemeten sneeuwhoogteHS: total snow depth in centimetres from an automatic sensor, ten-minute rows. Raw data, not checked by the service. Small readings over bare ground can be sensor noise.0
Officiële bron ↗
Dagelijks rapportarchief

Dagelijks rapportarchief

Fellhorn/Kanzelwand · exploitant status lifts, pistes en stations

Fellhorn/Kanzelwand ski area · exploitant status page8 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: 3 / 13

Pistestatus · 0 / 28

Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Kanzelwandbahn Bergstation (exploitant station, elevation not stated) · Gemelde sneeuwhoogteOperator station table; the page gives no measurement time and does not say whether the value is measured or estimated.0
Kanzelwandbahn Bergstation (exploitant station, elevation not stated) · Gemelde sneeuwhoogteOperator station table; the page gives no measurement time and does not say whether the value is measured or estimated.0
Fellhornbahn Gipfelstation (exploitant station, elevation not stated) · Gemelde sneeuwhoogteOperator station table; the page gives no measurement time and does not say whether the value is measured or estimated.0
Fellhornbahn Gipfelstation (exploitant station, elevation not stated) · Gemelde sneeuwhoogteOperator station table; the page gives no measurement time and does not say whether the value is measured or estimated.0
Fellhornbahn Mittelstation (exploitant station, elevation not stated) · Gemelde sneeuwhoogteOperator station table; the page gives no measurement time and does not say whether the value is measured or estimated.0
Fellhornbahn Mittelstation (exploitant station, elevation not stated) · Gemelde sneeuwhoogteOperator station table; the page gives no measurement time and does not say whether the value is measured or estimated.0
Fellhornbahn Talstation (exploitant station, elevation not stated) · Gemelde sneeuwhoogteOperator station table; the page gives no measurement time and does not say whether the value is measured or estimated.0
Fellhornbahn Talstation (exploitant station, elevation not stated) · Gemelde sneeuwhoogteOperator station table; the page gives no measurement time and does not say whether the value is measured or estimated.0
Kanzelwandbahn Talstation (exploitant station, elevation not stated) · Gemelde sneeuwhoogteOperator station table; the page gives no measurement time and does not say whether the value is measured or estimated.0
Kanzelwandbahn Talstation (exploitant station, elevation not stated) · Gemelde sneeuwhoogteOperator station table; the page gives no measurement time and does not say whether the value is measured or estimated.0
Officiële bron ↗

Fellhorn/Kanzelwand · Lawinenwarndienst Bayern Fellhorn snow

Sector Fellhorn · Station Fellhorn · 1.610 m8 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
8 nov 2026, 14:20
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Fellhorn (1.610 m) · Gemeten sneeuwhoogteHS: total snow depth in centimetres from an automatic sensor, ten-minute rows. Raw data, not checked by the service. Small readings over bare ground can be sensor noise.0
Officiële bron ↗

Nieuws uit het skigebied

Al het nieuws over dit skigebied

Nog geen nieuws voor Fellhorn–Kanzelwand. Berichten verschijnen alleen uit bronnen met een vastgelegde basis voor hergebruik, en voor dit skigebied is die er niet. Laatste liftbericht: 8 november 2026, 14:39 UTC+1.

Vragen over sneeuw en liften

Hoeveel sneeuw wordt er in Fellhorn–Kanzelwand verwacht?

Voor Fellhorn–Kanzelwand geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 8 nov, 10:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 920 m, 0 mm op 1.450 m en 0,1 mm op 1.960 m in de 24 uur vanaf 8 nov, 15:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Berlin). Bron van de verwachting ↗

Hoeveel sneeuw ligt er in Fellhorn–Kanzelwand ?

Sneeuwhoogte: 0 cm (bij Fellhorn (1.610 m) · 1.610 m; meetstation; Lawinenwarndienst Bayern; Opgehaald 8 nov, 14:39 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗

Welke liften zijn open in Fellhorn–Kanzelwand ?

Liften: 3 van 13 open (Fellhorn/Kanzelwand ski area · exploitant status page; Oberstdorf Kleinwalsertal Bergbahnen; Opgehaald 8 nov, 14:39 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 28 open (Fellhorn/Kanzelwand ski area · exploitant status page; Oberstdorf Kleinwalsertal Bergbahnen; Opgehaald 8 nov, 14:39 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗

Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?

Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.

De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.

Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.

Beieren · Duitsland

Leer de berg kennen

Tot de liften op de lijst van de exploitant behoren Fellhornbahn, Fellhorn-Gipfelbahn, Kanzelwandbahn en Zweiländerbahn. Schematische afbeelding, geen kaart en geen actuele omstandigheden.

Hoogte van de liften
918–1.957 m[2][3]
Top
2.037 m[4]
Verwachtingspunt
Dalstation Fellhornbahn II[2]

Voor je skidag

Wanneer kun je skiën in skigebied Fellhorn/Kanzelwand?

De openingsdagen worden door de exploitant bepaald en hangen van de sneeuw af. De statuspagina’s van de exploitant (geraadpleegd op 8 november 2026) zijn de referentie; deze pagina toont hun aantallen liften en pistes waar PisteWindow ze kan lezen.[6]

Waar komen de liftstatus en sneeuwhoogte op deze pagina vandaan?

De lift- en pistestatus komt van de statuspagina van de exploitant. De sneeuwhoogte komt van het station Fellhorn van de Beierse lawinedienst op 1.610 m in het skigebied, de stationstabellen van de exploitant en het DWD-dalstation Oberstdorf op 806 m (dalreferentie).[6][7][8]

Zijn de verwachtingen voor 920, 1.450 en 1.960 m in Fellhorn/Kanzelwand waarnemingen?

Nee. Het zijn modelwaarden aangepast aan 920, 1.450 en 1.960 m, berekend op één representatief punt (dalstation Fellhornbahn II).[2]

In welk land ligt Fellhorn/Kanzelwand?

Het verwachtingspunt (dalstation Fellhornbahn II) ligt in Duitsland. Het skigebied reikt over de grens naar Oostenrijk, en de liftenlijst van de exploitant omvat beide kanten.[2][6]

Bestemmingsbronnen

PisteWindow · Gecontroleerd

  1. Oberstdorf Kleinwalsertal Bergbahnen · SkigebiedOberstdorf Kleinwalsertal Bergbahnen
  2. OpenStreetMap contributors · Locatie en hoogteOpenStreetMap bijdragers
  3. OpenStreetMap contributors · Locatie en hoogteOpenStreetMap bijdragers
  4. OpenStreetMap contributors · Locatie en hoogteOpenStreetMap bijdragers
  5. Oberstdorf Kleinwalsertal Bergbahnen · PistekaartOberstdorf Kleinwalsertal Bergbahnen
  6. Oberstdorf Kleinwalsertal Bergbahnen · Lift- en pistestatusOberstdorf Kleinwalsertal Bergbahnen
  7. Lawinenwarndienst Bayern · SneeuwberichtLawinenwarndienst Bayern
  8. Deutscher Wetterdienst · SneeuwberichtDeutscher Wetterdienst
  9. Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo