Hallingdal · Noorwegen
Weer en sneeuwverwachting Geilo
Voor Geilo geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 04:30, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 800 m, 0 mm op 950 m en 0 mm op 1.100 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 09:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Oslo). Bron van de verwachting
PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften, pistes of sneeuwhoogte voor Geilo en toont alleen de verwachting. Raadpleeg voor de stand van vandaag de officiële pagina van het skigebied. Officiële skigebiedinformatie
Twee bergzijden met Geilo ertussen. Kies een vertrekpunt, vergelijk de omstandigheden hogerop en bij het dorp en houd rekening met de skibus wanneer je het dal oversteekt.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- Niet gemeld
- Pistes
- Niet gemeld
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Opent 28 nov · over 24 dagenSeizoensdata van de exploitant · Gecontroleerd 3 nov 2026
Gebiedsdekking: Deze pagina omvat de bestemming van SkiGeilo, inclusief Geilosiden, Slaatta, Havsdalen, Vestlia en Kikut. De tegenoverliggende dalzijden zijn verbonden per skibus. Lia, Dagali Fjellpark en Hallingskarvet Ski Center zijn afzonderlijke skigebieden.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
Geen recente lokale berichten
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
-1 – 6 °C · 950 m · 4 nov – 6 nov
MET Norway · Uitgegeven 4 nov, 04:30
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
De verwachtingen op 800, 950 en 1.100 m zijn hoogteaangepaste modelwaarden op één representatieve locatie in Geilo. Het zijn geen drie weerstations of afzonderlijke verwachtingen voor elke dalzijde. Havsdalshovda bereikt 1.178 m, boven de hoogste waarde.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 4 nov 2026, 04:30 · Europe/Oslo · MET Norway
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 4 nov 2026, 09:00 | 2,8 | 0 | 81,1 | 4,6 |
| 4 nov 2026, 10:00 | 4 | 0 | 77,7 | 4,6 |
| 4 nov 2026, 11:00 | 5 | 0 | 75 | 4,3 |
| 4 nov 2026, 12:00 | 5,8 | 0 | 73,9 | 4 |
| 4 nov 2026, 13:00 | 6,3 | 0 | 72,8 | 4,5 |
| 4 nov 2026, 14:00 | 6,3 | 0 | 74,9 | 5 |
| 4 nov 2026, 15:00 | 5,8 | 0 | 78,9 | 4,8 |
| 4 nov 2026, 16:00 | 4,9 | 0 | 84,6 | 4,4 |
| 4 nov 2026, 17:00 | 4 | 0 | 88,2 | 4,5 |
| 4 nov 2026, 18:00 | 3,6 | 0 | 89 | 4,4 |
| 4 nov 2026, 19:00 | 3 | 0 | 90,8 | 3,6 |
| 4 nov 2026, 20:00 | 2,3 | 0 | 92,4 | 3,5 |
| 4 nov 2026, 21:00 | 2 | 0 | 92,8 | 3,5 |
| 4 nov 2026, 22:00 | 1,7 | 0 | 93 | 3,3 |
| 4 nov 2026, 23:00 | 1,6 | 0 | 90,7 | 3,6 |
| 5 nov 2026, 00:00 | 1,5 | 0 | 88,3 | 3,7 |
| 5 nov 2026, 01:00 | 1,5 | 0 | 87,3 | 4,1 |
| 5 nov 2026, 02:00 | 1,3 | 0 | 86,7 | 3,9 |
| 5 nov 2026, 03:00 | 1,1 | 0 | 86,1 | 3,8 |
| 5 nov 2026, 04:00 | 0,9 | 0 | 84,9 | 3,8 |
| 5 nov 2026, 05:00 | 0,6 | 0 | 85,4 | 3,5 |
| 5 nov 2026, 06:00 | 0,3 | 0 | 84,1 | 3,6 |
| 5 nov 2026, 07:00 | 0 | 0 | 82,8 | 3,4 |
| 5 nov 2026, 08:00 | -0,3 | 0 | 83,7 | 2,9 |
| 5 nov 2026, 09:00 | -0,1 | 0 | 84,3 | 2,3 |
| 5 nov 2026, 10:00 | 1,2 | 0 | 82 | 1,7 |
| 5 nov 2026, 11:00 | 2,9 | 0 | 78,8 | 1,6 |
| 5 nov 2026, 12:00 | 4,1 | 0 | 75,8 | 1,5 |
| 5 nov 2026, 13:00 | 5,1 | 0 | 72,7 | 1,5 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 5,5 | 0 | 73,1 | 1,2 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 4,9 | 0 | 78,4 | 1,3 |
| 5 nov 2026, 16:00 | 3,5 | 0 | 82,8 | 1,6 |
| 5 nov 2026, 17:00 | 1,9 | 0 | 84,8 | 1,8 |
| 5 nov 2026, 18:00 | 1,2 | 0 | 85,3 | 1,7 |
| 5 nov 2026, 19:00 | 0,8 | 0 | 85,2 | 1,5 |
| 5 nov 2026, 20:00 | 0,4 | 0 | 85,1 | 1,6 |
| 5 nov 2026, 21:00 | 0,1 | 0 | 84,7 | 2,1 |
| 5 nov 2026, 22:00 | 0,1 | 0 | 84 | 1,9 |
| 5 nov 2026, 23:00 | -0,2 | 0 | 83,8 | 1,5 |
| 6 nov 2026, 00:00 | -0,5 | 0 | 83,7 | 1,6 |
| 6 nov 2026, 01:00 | -0,7 | 0 | 83,5 | 1,9 |
| 6 nov 2026, 02:00 | -0,8 | 0 | 83,1 | 2,4 |
| 6 nov 2026, 03:00 | -0,9 | 0 | 81 | 2,7 |
| 6 nov 2026, 04:00 | -0,6 | 0 | 78,7 | 3 |
| 6 nov 2026, 05:00 | -0,7 | 0 | 78,5 | 2,5 |
| 6 nov 2026, 06:00 | -0,9 | 0 | 79,5 | 2,5 |
| 6 nov 2026, 07:00 | -1,1 | 0 | 78,9 | 2,3 |
| 6 nov 2026, 08:00 | -0,9 | 0 | 76,8 | 2,8 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 8/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 8 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: +0,1 °C · 46 h
3 nov 2026, 23:29 → 4 nov 2026, 04:30
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Bron: MET Norway · CC BY 4.0
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Oslo
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
2,8°C
Wind: 4,6 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 04:302,8°C
Wind: 4,6 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 04:304,2°C
Wind: 4,6 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 04:30Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
4 nov, 09:00 → 5 nov, 09:00
800 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
950 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.100 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting van MET Norway, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
2,8°Weerkansen voor sneeuwproductie
8 / 48 hLangste koude periode: 8 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 4 nov 2026 | 1,6° / 6,3° | 0 mm (15 h) |
| 5 nov 2026 | -0,3° / 5,5° | 0 mm (24 h) |
| 6 nov 2026 | -1,1° / -0,5° | 0 mm (9 h) |
Update van de aanbieder: 4 nov, 04:30 · Opgehaald: 4 nov, 05:17 · Europe/Oslo
MET Norway ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
0,1°C warmer in de overeenkomstige verwachtingsuren.
Overeenkomstige verwachtingsperiode4 nov 2026, 09:00 — 6 nov 2026, 07:0046 h · 950 m · Europe/Oslo
Uren tussen updates van de aanbieder5 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- +0,1 °CEerdere verwachting: 1,9 °C
Nieuwste verwachting: 2 °C - Totale neerslagVerwachting
- +0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- +0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- +0 hEerdere verwachting: 6 h
Nieuwste verwachting: 6 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | 1,9 °C | 2 °C | +0,1 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 0 mm | 0 mm | +0 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 0 mm | 0 mm | +0 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 6 h | 6 h | +0 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 3 nov 2026, 23:29
Opgehaald: 4 nov 2026, 00:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 4 nov 2026, 04:30
Opgehaald: 4 nov 2026, 05:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieGeen opgeslagen bericht voor deze bestemming.
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Geilo verwacht?
Voor Geilo geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 04:30, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 800 m, 0 mm op 950 m en 0 mm op 1.100 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 09:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Oslo). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Geilo?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Geilo. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Geilo?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften of pistes in Geilo. Open liften en pistes worden niet uit de verwachting afgeleid. Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
Pistes dalen vanaf afgeronde hoogtes af naar dalstations rond het dorp. Geiloheisen en Vestlia liggen aan tegenoverliggende kanten van het dal; gebruik de officiële kaart om je vertrekpunt en de skibus bij een wissel van kant te vinden.
Voor je skidag
Kan ik rechtstreeks skiën tussen Geiloheisen en Vestlia?
Gebruik de skibus om het dal tussen deze dalstations over te steken. De bestemming is per bus verbonden; reken tijd voor de overstap en controleer de laatste dienstregeling van de exploitant.[3][2]
Omvat deze pagina Hallingskarvet Ski Center?
Nee. Hallingskarvet Ski Center in Sudndalen is afzonderlijk, net als Lia en Dagali Fjellpark. Hun sneeuw- en liftberichten zijn niet opgenomen op deze Geilo-pagina.[4]
Beschrijft de verwachting op 1.100 m elke top van Geilo?
Nee. De kaart plaatst Havsdalshovda op 1.178 m en Kikuttoppen op 1.076 m. Vergelijk je piste met de dichtstbijzijnde modelhoogtes; de waarden delen één locatie en volgen niet elke top of hellingsrichting.[2]
Waar controleer ik welke liften in Geilo open zijn?
Gebruik het officiële lift- en pistebericht van SkiGeilo en controleer je gekozen dalstation en lift. PisteWindow toont nog geen geverifieerd actueel liftbericht voor Geilo; een ontbrekende waarde hier betekent niet dat het skigebied gesloten is.[5]
Betekent een recente weerupdate dat het sneeuwbericht nieuw is?
Niet per se. Het bericht van SkiGeilo gebruikt Fnugg, waar automatisch weer en sneeuwberichten van het skigebied verschillende updatetijden kunnen hebben. Controleer de tijd bij de betreffende waarneming voordat je een sneeuwcijfer als actueel beschouwt.[5][6]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Geilo · SkigebiedSkiGeilo
- Geilo · PistekaartSkiGeilo / Visit Geilo
- Geiloheisen · Vestlia · Skibus tussen de dalzijdenSkiGeilo
- Geilo · GebiedsafbakeningVisit Geilo
- Geilo · Weer-, lift- en pisteberichtSkiGeilo
- SkiGeilo · Fnugg · Bericht en gegevensbronFnugg