Zuid-Tirol · Italië
Weer en sneeuwverwachting Gitschberg Jochtal
Voor Gitschberg Jochtal geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 8 nov, 19:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.307 m, 0,3 mm op 1.900 m en 0,4 mm op 2.510 m in de 24 uur vanaf 8 nov, 23:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Rome). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor Gitschberg Jochtal: Liften: 0 van 14 open (Gitschberg Jochtal · exploitant lift en slope lists; Gitschberg Jochtal AG; Opgehaald 8 nov, 21:29 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 31 open (Gitschberg Jochtal · exploitant lift en slope lists; Gitschberg Jochtal AG; Opgehaald 8 nov, 21:29 · brontijd onbevestigd). De laatste update is mislukt; de waarden komen uit een eerdere ophaalronde. Officiële skigebiedinformatie
Gitschberg Jochtal verbindt twee bergen boven het Pustertal en het Eisacktal en noemt zichzelf het grootste skigebied van het Eisacktal en Wipptal.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
De laatste update is mislukt. De waarden komen uit een eerdere ophaalronde.
- Liften
- 0 van 14 openGitschberg Jochtal · exploitant lift en slope lists
- Pistes
- 0 van 31 openGitschberg Jochtal · exploitant lift en slope lists
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Deze pagina behandelt het samenhangende skigebied Gitschberg en Jochtal, bereikbaar vanuit Meransen of Vals. De verwachting gebruikt één punt, het dalstation van de Nesselbahn in Meransen. De liftstatus komt van de exploitant; de pistelijst kent geen status per piste, dus de pistes tonen alleen het aantal open pistes dat de exploitant opgeeft, en voor sneeuwhoogte is geen bron gevonden.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
-3 – 4 °C · 1.900 m · 8 nov – 10 nov
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 8 nov, 19:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
Bij Gitschberg Jochtal zijn 1.307, 1.900 en 2.510 m op hoogte aangepaste modelverwachtingen voor één punt, het dalstation van de Nesselbahn in Meransen. Het zijn geen waarnemingen en geen aparte weerstations.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 8 nov 2026, 19:00 · Europe/Rome · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 8 nov 2026, 23:00 | -0,8 | 0 | 100 | 1,2 |
| 9 nov 2026, 00:00 | -1 | 0 | 100 | 1,2 |
| 9 nov 2026, 01:00 | -1,2 | 0 | 100 | 1 |
| 9 nov 2026, 02:00 | -1,4 | 0 | 100 | 1,1 |
| 9 nov 2026, 03:00 | -1,7 | 0 | 100 | 0,9 |
| 9 nov 2026, 04:00 | -2 | 0 | 100 | 1,1 |
| 9 nov 2026, 05:00 | -2,1 | 0 | 99 | 1 |
| 9 nov 2026, 06:00 | -2,3 | 0 | 98 | 0,8 |
| 9 nov 2026, 07:00 | -2,7 | 0 | 97 | 0,6 |
| 9 nov 2026, 08:00 | -2,4 | 0 | 96 | 0,7 |
| 9 nov 2026, 09:00 | -1,5 | 0 | 99 | 0,8 |
| 9 nov 2026, 10:00 | -0,8 | 0 | 99 | 0,9 |
| 9 nov 2026, 11:00 | 0,1 | 0 | 94 | 1 |
| 9 nov 2026, 12:00 | 0,5 | 0 | 95 | 1,1 |
| 9 nov 2026, 13:00 | 0,8 | 0 | 96 | 1,2 |
| 9 nov 2026, 14:00 | 0,8 | 0 | 95 | 1,2 |
| 9 nov 2026, 15:00 | 0,8 | 0 | 96 | 0,8 |
| 9 nov 2026, 16:00 | 0,3 | 0 | 93 | 0,6 |
| 9 nov 2026, 17:00 | 0,2 | 0 | 89 | 0,5 |
| 9 nov 2026, 18:00 | 0,1 | 0 | 85 | 0,4 |
| 9 nov 2026, 19:00 | 0 | 0 | 88 | 0,4 |
| 9 nov 2026, 20:00 | 0 | 0,1 | 90 | 0,4 |
| 9 nov 2026, 21:00 | 0 | 0,1 | 92 | 0,6 |
| 9 nov 2026, 22:00 | 0 | 0,1 | 94 | 0,4 |
| 9 nov 2026, 23:00 | 0,1 | 0 | 94 | 0,4 |
| 10 nov 2026, 00:00 | 0,1 | 0 | 93 | 0,5 |
| 10 nov 2026, 01:00 | 0,1 | 0 | 93 | 0,2 |
| 10 nov 2026, 02:00 | 0,1 | 0 | 93 | 0,7 |
| 10 nov 2026, 03:00 | 0,4 | 0 | 93 | 1 |
| 10 nov 2026, 04:00 | 0,6 | 0 | 93 | 1,3 |
| 10 nov 2026, 05:00 | 0,6 | 0 | 95 | 1,5 |
| 10 nov 2026, 06:00 | 0,8 | 0 | 95 | 1,3 |
| 10 nov 2026, 07:00 | 0,8 | 0 | 95 | 1,4 |
| 10 nov 2026, 08:00 | 0,9 | 0 | 94 | 1,3 |
| 10 nov 2026, 09:00 | 1,5 | 0,4 | 96 | 1,2 |
| 10 nov 2026, 10:00 | 2,1 | 0,3 | 99 | 1,1 |
| 10 nov 2026, 11:00 | 2,9 | 0 | 97 | 1,4 |
| 10 nov 2026, 12:00 | 3,7 | 0 | 96 | 1,3 |
| 10 nov 2026, 13:00 | 4,1 | 0 | 95 | 1,5 |
| 10 nov 2026, 14:00 | 3,9 | 0 | 99 | 1 |
| 10 nov 2026, 15:00 | 4 | 0 | 99 | 1,1 |
| 10 nov 2026, 16:00 | 3,8 | 0 | 100 | 0,9 |
| 10 nov 2026, 17:00 | 3,2 | 0 | 94 | 1,8 |
| 10 nov 2026, 18:00 | 3 | 0 | 95 | 1,5 |
| 10 nov 2026, 19:00 | 2,8 | 0 | 93 | 1,5 |
| 10 nov 2026, 20:00 | 2,7 | 0 | 91 | 1,6 |
| 10 nov 2026, 21:00 | 2,5 | 0 | 91 | 2,1 |
| 10 nov 2026, 22:00 | 2,6 | 0 | 91 | 2 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0,3 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 5/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 5 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: -0,2 °C · 66 h
8 nov 2026, 13:00 → 8 nov 2026, 19:00
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Rome
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
-4,8°C
Wind: 1,3 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 19:00-0,8°C
Wind: 1,2 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 19:002,7°C
Wind: 0,8 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 19:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
8 nov, 23:00 → 9 nov, 23:00
1.307 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.900 m
0,3 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.510 m
0,4 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 9/9 beoordeelde uren
4 h · Geschikt weer · 9/9 beoordeelde uren
9 h · Geschikt weer · 9/9 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
-0,8°Weerkansen voor sneeuwproductie
5 / 48 hLangste koude periode: 5 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 8 nov 2026 | -0,8° / -0,8° | 0 mm (1 h) |
| 9 nov 2026 | -2,7° / 0,8° | 0,3 mm (24 h) |
| 10 nov 2026 | 0,1° / 4,1° | 0,7 mm (23 h) |
Update van de aanbieder: 8 nov, 19:00 · Opgehaald: 8 nov, 22:18 · Europe/Rome
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
0,2°C kouder in de overeenkomstige verwachtingsuren.
Overeenkomstige verwachtingsperiode8 nov 2026, 23:00 — 11 nov 2026, 17:0066 h · 1.900 m · Europe/Rome
Uren tussen updates van de aanbieder6 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- -0,2 °CEerdere verwachting: 1,5 °C
Nieuwste verwachting: 1,3 °C - Totale neerslagVerwachting
- +0,6 mmEerdere verwachting: 0,4 mm
Nieuwste verwachting: 1 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- +0,2 mmEerdere verwachting: 0,1 mm
Nieuwste verwachting: 0,3 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- +0 hEerdere verwachting: 5 h
Nieuwste verwachting: 5 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | 1,5 °C | 1,3 °C | -0,2 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 0,4 mm | 1 mm | +0,6 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 0,1 mm | 0,3 mm | +0,2 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 5 h | 5 h | +0 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 8 nov 2026, 13:00
Opgehaald: 8 nov 2026, 17:18
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 8 nov 2026, 19:00
Opgehaald: 8 nov 2026, 22:18
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Gitschberg Jochtal · exploitant lift en slope lists
De laatste ophaalactie mislukte. Opgeslagen berichten hieronder zijn historisch.
Gitschberg Jochtal · exploitant lift en slope listsGearchiveerd bericht
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 0 / 14
Pistestatus · 0 / 31
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Operator lists without an observation time or timezone. Counts are source-listed items, not a verified live opening; an unrecognised status stays unknown.
Liftstatus
- Pobist · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Brunner · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Ski Express · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Mitterwiese · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Nesselbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Gitschberg · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Bergbahn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Jochtal · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Manovia Restaurantlift · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Hinterberg · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Steinermandl · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Tasa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Schilling · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Gaisjoch · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
Pistestatus
- Tasa (Leicht) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Schilling (Leicht) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Schwandt (Mittel) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Talabfahrt (Mittel) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Mitterling (Schwer) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Joechl (Schwer) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Hinterberg (Mittel) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Trainingspiste (Mittel) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Sonnenhang (Mittel) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Seepiste (Leicht) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Skimovie (Leicht) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Panorama (Leicht) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Steinermandl (Schwer) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Gimmy Fun Ride (Leicht) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Restaurant (Leicht) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Steinermandl II (Mittel) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Kids Cross Jochtal (Leicht) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Gitsch (Mittel) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Mitterwiese (Leicht) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Breiteben (Leicht) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Wastl Huber (Mittel) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Sergerwiese (Mittel) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Nesselwiese (Mittel) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Gaisraste (Mittel) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Kanonenrohr (Mittel) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Pobist (Leicht) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Brunner (Leicht) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Family Slope (Leicht) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Wastl Huber II (Mittel) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Connection Slope Brunner (Leicht) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Connection Slope Brunner Huber (Leicht) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Gitschberg Jochtal · exploitant lift en slope lists
Gitschberg Jochtal · exploitant lift en slope lists8 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 0 / 14
Pistestatus · 0 / 31
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Nieuws uit het skigebied
Al het nieuws over dit skigebiedNog geen nieuws voor Gitschberg Jochtal. Berichten verschijnen alleen uit bronnen met een vastgelegde basis voor hergebruik, en voor dit skigebied is die er niet. Laatste liftbericht: 8 november 2026, 21:29 UTC+1.
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Gitschberg Jochtal verwacht?
Voor Gitschberg Jochtal geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 8 nov, 19:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.307 m, 0,3 mm op 1.900 m en 0,4 mm op 2.510 m in de 24 uur vanaf 8 nov, 23:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Rome). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Gitschberg Jochtal ?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Gitschberg Jochtal. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Gitschberg Jochtal ?
Liften: 0 van 14 open (Gitschberg Jochtal · exploitant lift en slope lists; Gitschberg Jochtal AG; Opgehaald 8 nov, 21:29 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 31 open (Gitschberg Jochtal · exploitant lift en slope lists; Gitschberg Jochtal AG; Opgehaald 8 nov, 21:29 · brontijd onbevestigd). De laatste update is mislukt; de waarden komen uit een eerdere ophaalronde. Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
De Gitschberg-Nesselbahn vanuit Meransen en de Jochtalbahn vanuit Vals brengen je naar een skigebied tussen 1.307 en 2.510 m, met familiepistes, verbindingsafdalingen en kinderparken. Schematische afbeelding, geen kaart en geen actuele omstandigheden.
Voor je skidag
Welk skigebied behandelt deze pagina?
Het samenhangende skigebied Gitschberg Jochtal, met toegang vanuit Meransen (Gitschberg) en Vals (Jochtal). Andere Zuid-Tiroolse gebieden hebben eigen pagina’s.[1]
Wat toont de pagina over liften, pistes en sneeuw?
De status van elke lift wordt gelezen uit de lijst van de exploitant, die geen waarnemingstijd vermeldt maar wel seizoensdata toont. Voor pistes publiceert de exploitant alleen een aantal open pistes, geen status per piste. Voor sneeuwhoogte is geen herleidbare bron, dus die staat als niet beschikbaar.[4]
Zijn de verwachtingen op 1.307, 1.900 en 2.510 m waarnemingen?
Nee. Het zijn modelwaarden omgerekend naar die hoogtes en berekend op één punt, het dalstation van de Nesselbahn in Meransen.[2]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Gitschberg Jochtal AG · SkigebiedGitschberg Jochtal AG
- OpenStreetMap contributors · Locatie en hoogteOpenStreetMap bijdragers
- Gitschberg Jochtal AG · PistekaartGitschberg Jochtal AG
- Gitschberg Jochtal AG · Lift- en pistestatusGitschberg Jochtal AG
- Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo