Aostavallei · Italië
Weer en sneeuwverwachting Gressoney-La-Trinité
Voor Gressoney-La-Trinité geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 02:17, een modelmatige sneeuwval van 2 mm op 1.800 m, 2,6 mm op 2.300 m en 2,6 mm op 2.900 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 09:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Rome). Bron van de verwachting
PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften, pistes of sneeuwhoogte voor Gressoney-La-Trinité en toont alleen de verwachting. Raadpleeg voor de stand van vandaag de officiële pagina van het skigebied. De laatste update is mislukt; de waarden komen uit een eerdere ophaalronde. Officiële skigebiedinformatie
Gressoney-La-Trinité is het hoogstgelegen dorp van het Lysdal, op ongeveer 1.627 m aan de voet van de Monte Rosa, en het middelste van de drie dalen. Het verwachtingspunt is Stafal, het hoger gelegen gehucht, waar de liften richting de Passo dei Salati beginnen.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
De laatste update is mislukt. De waarden komen uit een eerdere ophaalronde.
- Liften
- Niet gemeld
- Pistes
- Niet gemeld
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: De exploitant meldt de drie dalen apart en de liften, pistes en verbindingen in het Lysdal zijn eigen vermeldingen. Freeride Indren en de satellietgebieden vallen buiten dit bericht, en de 180 km van Monterosa Ski is geen cijfer van Gressoney.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
Gressoney-La-Trinité
-4 – 0 °C · 2.300 m · 4 nov – 6 nov
MET Norway · Uitgegeven 4 nov, 02:17
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
De niveaus 1.800, 2.300 en 2.900 m zijn modelschattingen voor Stafal, geen metingen. Het laagste niveau ligt boven de 1.627 m van het dorp, het hoogste net onder de Passo dei Salati.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 4 nov 2026, 02:17 · Europe/Rome · MET Norway
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 4 nov 2026, 09:00 | -3 | 0,4 | 95 | 1,6 |
| 4 nov 2026, 10:00 | -2,9 | 0,4 | 97 | 1,8 |
| 4 nov 2026, 11:00 | -2,9 | 0 | 95,7 | 1,9 |
| 4 nov 2026, 12:00 | -2,9 | 0 | 95,8 | 2,1 |
| 4 nov 2026, 13:00 | -3 | 0,2 | 96,9 | 2 |
| 4 nov 2026, 14:00 | -3 | 0,3 | 96,5 | 2 |
| 4 nov 2026, 15:00 | -3 | 0,3 | 96,5 | 2 |
| 4 nov 2026, 16:00 | -3,2 | 0,2 | 97,7 | 2 |
| 4 nov 2026, 17:00 | -3,4 | 0,3 | 97,6 | 2 |
| 4 nov 2026, 18:00 | -3,6 | 0,2 | 97,3 | 1,9 |
| 4 nov 2026, 19:00 | -3,7 | 0,2 | 97,6 | 1,8 |
| 4 nov 2026, 20:00 | -3,9 | 0,1 | 97,1 | 1,4 |
| 4 nov 2026, 21:00 | -3,7 | 0 | 95,6 | 1,6 |
| 4 nov 2026, 22:00 | -3,5 | 0 | 94,9 | 1,4 |
| 4 nov 2026, 23:00 | -3,5 | 0 | 95,6 | 1,2 |
| 5 nov 2026, 00:00 | -3,3 | 0 | 96,7 | 1,2 |
| 5 nov 2026, 01:00 | -3,2 | 0 | 97,4 | 1,2 |
| 5 nov 2026, 02:00 | -3,2 | 0 | 97,8 | 1,3 |
| 5 nov 2026, 03:00 | -3,1 | 0 | 97,7 | 1,3 |
| 5 nov 2026, 04:00 | -3,2 | 0 | 97,5 | 1 |
| 5 nov 2026, 05:00 | -3,1 | 0 | 97,1 | 0,9 |
| 5 nov 2026, 06:00 | -3 | 0 | 96,5 | 0,8 |
| 5 nov 2026, 07:00 | -3 | 0 | 94,7 | 0,7 |
| 5 nov 2026, 08:00 | -2,7 | 0 | 92,4 | 1,1 |
| 5 nov 2026, 09:00 | -1,7 | 0 | 88,7 | 1,1 |
| 5 nov 2026, 10:00 | -0,9 | 0 | 88,1 | 1,1 |
| 5 nov 2026, 11:00 | -0,6 | 0 | 90,6 | 1,3 |
| 5 nov 2026, 12:00 | -0,4 | 0 | 92 | 1,4 |
| 5 nov 2026, 13:00 | -0,1 | 0 | 90,1 | 1,3 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 0,1 | 0 | 90,5 | 1,5 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 0,2 | 0 | 90,5 | 1,2 |
| 5 nov 2026, 16:00 | -0,2 | 0 | 92,9 | 1,4 |
| 5 nov 2026, 17:00 | -1,4 | 0 | 96,5 | 0,8 |
| 5 nov 2026, 18:00 | -3,1 | 0,4 | 97 | 1 |
| 5 nov 2026, 19:00 | -3,4 | 0 | 96 | 0,7 |
| 5 nov 2026, 20:00 | -4,4 | 0,2 | 96,1 | 0,9 |
| 5 nov 2026, 21:00 | -3,7 | 0 | 94,4 | 1,1 |
| 5 nov 2026, 22:00 | -2,8 | 0 | 93,2 | 1,1 |
| 5 nov 2026, 23:00 | -2,3 | 0,3 | 92,3 | 1,1 |
| 6 nov 2026, 00:00 | -1,8 | 0,5 | 93,4 | 1,1 |
| 6 nov 2026, 01:00 | -1,5 | 0,9 | 94,7 | 1,2 |
| 6 nov 2026, 02:00 | -1,5 | 0,4 | 96 | 1,3 |
| 6 nov 2026, 03:00 | -1 | 0,2 | 95,8 | 1,2 |
| 6 nov 2026, 04:00 | -1 | 0,2 | 96,3 | 1,3 |
| 6 nov 2026, 05:00 | -1,1 | 0,4 | 97,3 | 1,2 |
| 6 nov 2026, 06:00 | -1,3 | 0,4 | 97,5 | 1,2 |
| 6 nov 2026, 07:00 | -1,5 | 0,3 | 97,8 | 0,9 |
| 6 nov 2026, 08:00 | -1,5 | 0 | 96,8 | 1,3 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 2,6 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 33/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 25 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: +0 °C · 52 h
3 nov 2026, 20:17 → 4 nov 2026, 02:17
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Bron: MET Norway · CC BY 4.0
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Rome
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
-6,6°C
Wind: 1,6 m/s · Neerslag: 0,4 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 02:17-3°C
Wind: 1,6 m/s · Neerslag: 0,4 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 02:170°C
Wind: 1,6 m/s · Neerslag: 0,4 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 02:17Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
4 nov, 09:00 → 5 nov, 09:00
1.800 m
2 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.300 m
2,6 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.900 m
2,6 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting van MET Norway, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
-3°Weerkansen voor sneeuwproductie
33 / 48 hLangste koude periode: 25 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 4 nov 2026 | -3,9° / -2,9° | 2,6 mm (15 h) |
| 5 nov 2026 | -4,4° / 0,2° | 0,9 mm (24 h) |
| 6 nov 2026 | -1,8° / -1° | 3,3 mm (9 h) |
Update van de aanbieder: 4 nov, 02:17 · Opgehaald: 4 nov, 05:17 · Europe/Rome
MET Norway ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
De gemiddelde temperatuur is onveranderd bij de getoonde precisie.
Overeenkomstige verwachtingsperiode4 nov 2026, 09:00 — 6 nov 2026, 13:0052 h · 2.300 m · Europe/Rome
Uren tussen updates van de aanbieder6 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- +0 °CEerdere verwachting: -2,3 °C
Nieuwste verwachting: -2,3 °C - Totale neerslagVerwachting
- -0,9 mmEerdere verwachting: 7,9 mm
Nieuwste verwachting: 7 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- -0,9 mmEerdere verwachting: 7,9 mm
Nieuwste verwachting: 7 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- -2 hEerdere verwachting: 35 h
Nieuwste verwachting: 33 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | -2,3 °C | -2,3 °C | +0 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 7,9 mm | 7 mm | -0,9 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 7,9 mm | 7 mm | -0,9 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 35 h | 33 h | -2 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 3 nov 2026, 20:17
Opgehaald: 4 nov 2026, 00:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 4 nov 2026, 02:17
Opgehaald: 4 nov 2026, 05:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Monterosa Gabiet
De laatste ophaalactie mislukte. Opgeslagen berichten hieronder zijn historisch.
Geen opgeslagen bericht. Bekijk de officiële bron.
Monterosa Ski · Gecontroleerd: voorbeelden uit het dal en verbindingen
Gressoney-La-Trinité · Gecontroleerd: voorbeeldenBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Alleen geselecteerde voorbeelden, geen lokaal totaal. Waarnemingstijd en openbare toegang zijn niet geverifieerd. Een open lift bewijst geen toegang om te skiën.
Liftstatus
- PUNTA JOLANDA · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Alleen bronmarkering; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- STAFAL-GABIET · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Alleen bronmarkering; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- STAFAL-SANTANNA · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Alleen bronmarkering; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- SANTANNA-BETTAFORCA · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Alleen bronmarkering; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- GABIET-PASSO DEI SALATI · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Alleen bronmarkering; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Pistestatus
- JOLANDA 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Alleen bronmarkering; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- JOLANDA parte bassa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Alleen bronmarkering; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- JOLANDA parte alta · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Alleen bronmarkering; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- DIRETTA STAFAL · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Alleen bronmarkering; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
COLLE BETTAFORCA · Apart vermeld: verbindingBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Alleen verbindingsmarkering van de bron. Trajecten per richting, waarnemingstijd en doorgaande route zijn niet geverifieerd.
Liftstatus
- COLLE BETTAFORCA · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Alleen bronmarkering; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
PASSO DEI SALATI · Apart vermeld: verbindingBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Alleen verbindingsmarkering van de bron. Trajecten per richting, waarnemingstijd en doorgaande route zijn niet geverifieerd.
Liftstatus
- PASSO DEI SALATI · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Alleen bronmarkering; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Monterosa Ski · Gecontroleerd: voorbeelden uit het dal en verbindingen
Gressoney-La-Trinité · Gecontroleerd: voorbeelden4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗COLLE BETTAFORCA · Apart vermeld: verbinding4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗PASSO DEI SALATI · Apart vermeld: verbinding4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Monterosa Ski · Gecontroleerd: voorbeelden uit het dal en verbindingen
Gressoney-La-Trinité · Gecontroleerd: voorbeelden3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗COLLE BETTAFORCA · Apart vermeld: verbinding3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗PASSO DEI SALATI · Apart vermeld: verbinding3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Gressoney-La-Trinité verwacht?
Voor Gressoney-La-Trinité geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 02:17, een modelmatige sneeuwval van 2 mm op 1.800 m, 2,6 mm op 2.300 m en 2,6 mm op 2.900 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 09:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Rome). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Gressoney-La-Trinité?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Gressoney-La-Trinité. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Gressoney-La-Trinité?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften of pistes in Gressoney-La-Trinité. Open liften en pistes worden niet uit de verwachting afgeleid. Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
Het dorp is de hoogste bewoonde plaats van het Lysdal, een Walsernederzetting waarvan het dialect, Greschoneytitsch of kortweg Titsch, wordt gedeeld met Gressoney-Saint-Jean. De Passo dei Salati op ongeveer 2.980 m verbindt het Lysdal met de Valsesia, de Bätt-pas met de Ayaszijde. Wind kan beide sluiten.
Voor je skidag
Is Gressoney-La-Trinité hetzelfde als Stafal?
Stafal is een gehucht van de gemeente, hoger dan het dorpscentrum. Ons verwachtingspunt ligt in Stafal, dus het laagste niveau van 1.800 m ligt boven de 1.627 m die voor het dorp is gepubliceerd.[5]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Monterosa Ski · SkigebiedVisit Monterosa
- Gressoney-La-Trinité · Locatie en hoogteOpenStreetMap / Mapcarta
- Monterosa Ski · PistekaartVisit Monterosa
- Monterosa Ski · Lift- en pistestatusVisit Monterosa
- Gressoney-La-Trinité · Locatie en hoogteWikipedia
- Monterosa Ski · SkigebiedWikipedia
- Alagna Valsesia · VerbindingenWikipedia