Berner Oberland · Zwitserland

Weer en sneeuwverwachting Grindelwald-Wengen

Voor Grindelwald-Wengen geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 8 nov, 19:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.000 m, 0 mm op 1.700 m en 0,1 mm op 2.300 m in de 24 uur vanaf 8 nov, 23:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Zurich). Bron van de verwachting

PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften, pistes of sneeuwhoogte voor Grindelwald-Wengen en toont alleen de verwachting. Raadpleeg voor de stand van vandaag de officiële pagina van het skigebied. Laatste bericht 8 nov, 22:09 · niet actueel. Officiële skigebiedinformatie

Grindelwald-Wengen ligt in het Berner Oberland en is een van drie afzonderlijke skigebieden onder de naam Jungfrau Ski Region. De referentiepunten van de exploitant lopen van Grindelwald op 1.034 m tot Männlichen op 2.230 m.

Plan je reis

Vandaag in het kort

Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.

Geen actueel bericht
Liften
Aantal open onbekend · 18 vermeldGrindelwald-Wengen ski area · Pistes · operator lifts en alpine
Pistes
Aantal open onbekend · 60 vermeldGrindelwald-Wengen ski area · Pistes · operator lifts en alpine
Sneeuwhoogte
Niet gemeld
Seizoen
Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Alle berichten en bronnen

Gebiedsdekking: Deze pagina gaat alleen over het skigebied Grindelwald-Wengen. De Jungfrau Ski Region publiceert aparte gebieden voor Grindelwald-First en Mürren-Schilthorn; die worden hier niet behandeld en hun liften en pistes worden nooit opgeteld. Deze verwachting gebruikt één punt bij het dalstation Grindelwald Terminal.

Jouw winterbeeld

Actueel overzicht

Geen recente lokale berichten

Schematisch berglandschap · Grindelwald-Wengen

De sneeuw onder je ski’s.

Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.

Het weer vooruit
Verwachting beschikbaar

0 – 7 °C · 1.700 m · 8 nov – 10 nov

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 8 nov, 19:00

Bekijk de bergverwachting
Bronnen en methode

Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.

De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.

Voor Grindelwald-Wengen zijn de waarden op 1.000, 1.700 en 2.300 m op hoogte aangepaste modelverwachtingen op het verwachtingspunt dalstation Grindelwald Terminal, geen waarnemingen of aparte weerstations.

De berg, uur voor uur

Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.

Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48

Uitgegeven: 8 nov 2026, 19:00 · Europe/Zurich · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2

Temperatuurverwachting per uur0,4 °C
Temperatuurverwachting per uur-2°0°10°8 nov, 2310 nov, 22
Uurlijkse verwachtingswaarden
Grindelwald-Wengen · 1.700 m · Europe/Zurich
Lokale tijdTemperatuur °CNeerslag mmLuchtvochtigheid %Wind m/s
8 nov 2026, 23:000,40682,1
9 nov 2026, 00:000,60671,9
9 nov 2026, 01:000,60671,9
9 nov 2026, 02:000,60671,9
9 nov 2026, 03:000,80662
9 nov 2026, 04:0010662,1
9 nov 2026, 05:001,40662
9 nov 2026, 06:001,60661,7
9 nov 2026, 07:0020661,9
9 nov 2026, 08:002,50701,7
9 nov 2026, 09:003,50701
9 nov 2026, 10:0040671,2
9 nov 2026, 11:004,70650,3
9 nov 2026, 12:004,80620,3
9 nov 2026, 13:005,10620,7
9 nov 2026, 14:005,20670,7
9 nov 2026, 15:005,50660,6
9 nov 2026, 16:004,70660,4
9 nov 2026, 17:003,50700,4
9 nov 2026, 18:003,60660,4
9 nov 2026, 19:002,70692,2
9 nov 2026, 20:003,80681,9
9 nov 2026, 21:004,50671,5
9 nov 2026, 22:004,30,1660,4
9 nov 2026, 23:004,30681
10 nov 2026, 00:004,20,1701,2
10 nov 2026, 01:004,40,1700,9
10 nov 2026, 02:004,40,2750,5
10 nov 2026, 03:003,90,7820,6
10 nov 2026, 04:004,50,8821,2
10 nov 2026, 05:004,41,2861,3
10 nov 2026, 06:005,20,4791
10 nov 2026, 07:005,50,1771,8
10 nov 2026, 08:005,10,6831,8
10 nov 2026, 09:005,40,7861,1
10 nov 2026, 10:005,21,5912,1
10 nov 2026, 11:0061,9881,1
10 nov 2026, 12:0061,8860,6
10 nov 2026, 13:006,80,1920,4
10 nov 2026, 14:006,80,1920,7
10 nov 2026, 15:007,20870,3
10 nov 2026, 16:006,90840,5
10 nov 2026, 17:004,90832,4
10 nov 2026, 18:005,30812,5
10 nov 2026, 19:005,30782,6
10 nov 2026, 20:005,50782,6
10 nov 2026, 21:005,20792,7
10 nov 2026, 22:005,60782,5
Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
0 mm waterequivalent
Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
1/48 h
Langste aaneengesloten periode
1 h

Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.

Weer voor sneeuwproductie

Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.

Stull (2011)

Zo veranderde de verwachting

Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: -0,3 °C · 66 h

8 nov 2026, 13:00 → 8 nov 2026, 19:00

Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario

Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.

Seizoensvooruitzicht

Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.

Bron: Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · CC BY 4.0

Berggegevens per uur
Verwachting / Hoogte

Eén berg. Verschillende omstandigheden.

Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.

Europe/Zurich

1.000 m3,1°C1.700 m0,4°C2.300 m-3,5°C0°C · ≈ 1.762 m
Geschatte 0 °C-grens: ≈ 1.762 m
Berekening

Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.

Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.

Gemodelleerd

Verwachte sneeuwval

Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.

8 nov, 23:00 → 9 nov, 23:00

1.000 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

1.700 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

2.300 m

0,1 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

Gemodelleerd

Weer voor sneeuwproductie vannacht

Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.

1.000 m

0 h · Geschikt weer · 9/9 beoordeelde uren

23—Boven de beoordelingsgrens · 0,5°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 0,3°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 0,2°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 0,4°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 0,8°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 0,9°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 1°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 1,1°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 1,3°C
1.700 m

1 h · Geschikt weer · 9/9 beoordeelde uren

23✓Geschikt weer · -2,1°C
00—Boven de beoordelingsgrens · -2°C
01—Boven de beoordelingsgrens · -2°C
02—Boven de beoordelingsgrens · -2°C
03—Boven de beoordelingsgrens · -1,9°C
04—Boven de beoordelingsgrens · -1,7°C
05—Boven de beoordelingsgrens · -1,3°C
06—Boven de beoordelingsgrens · -1,1°C
07—Boven de beoordelingsgrens · -0,8°C
2.300 m

9 h · Geschikt weer · 9/9 beoordeelde uren

23✓Geschikt weer · -5,7°C
00✓Geschikt weer · -5,6°C
01✓Geschikt weer · -5,6°C
02✓Geschikt weer · -5,6°C
03✓Geschikt weer · -5,5°C
04✓Geschikt weer · -5,3°C
05✓Geschikt weer · -4,9°C
06✓Geschikt weer · -4,7°C
07✓Geschikt weer · -4,4°C

✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar

Berekening voor sneeuwproductie

Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.

Op de berg

Vooruitblik op korte termijn

Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.

Verwachting

Luchttemperatuur

0,4°
Gemodelleerd

Weerkansen voor sneeuwproductie

1 / 48 h

Langste koude periode: 1 h

Temperatuurverwachting per uur0,4 °C
Temperatuurverwachting per uur-2°0°10°8 nov, 2310 nov, 22
1.700 m · Europe/Zurich
ReisdatumsLuchttemperatuur °CNeerslag mm
8 nov 20260,4° / 0,4°0 mm (1 h)
9 nov 20260,6° / 5,5°0,1 mm (24 h)
10 nov 20263,9° / 7,2°10,3 mm (23 h)

Update van de aanbieder: 8 nov, 19:00 · Opgehaald: 8 nov, 22:18 · Europe/Zurich

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗
Oriëntatie op de berg
1.000 m1.700 m2.300 m

Schematisch hoogteprofiel

Zo berekenen we dit

Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.

Stull (2011) ↗
Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario

Scenario voor sneeuwbalans

Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.

Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.

Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.

Verwachtingsarchief
Bergjournaal

Wat veranderde in de verwachting?

Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.

0,3°C kouder in de overeenkomstige verwachtingsuren.

Overeenkomstige verwachtingsperiode8 nov 2026, 23:00 — 11 nov 2026, 17:0066 h · 1.700 m · Europe/Zurich

Uren tussen updates van de aanbieder6 h

Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
-0,3 °CEerdere verwachting: 5,1 °C
Nieuwste verwachting: 4,9 °C
Totale neerslagVerwachting
+1,7 mmEerdere verwachting: 8,9 mm
Nieuwste verwachting: 10,6 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
+0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd
-2 hEerdere verwachting: 3 h
Nieuwste verwachting: 1 h
DetailsEerdere verwachtingNieuwste verwachtingVerandering
Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting5,1 °C4,9 °C-0,3 °C
Totale neerslagVerwachting8,9 mm10,6 mm+1,7 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd0 mm0 mm+0 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd3 h1 h-2 h

Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.

Zo werkt de vergelijking+

De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.

Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.

Verwachtingsstatus

1.000 mRecente verwachting8 nov 2026, 19:00
1.700 mRecente verwachting8 nov 2026, 19:00
2.300 mRecente verwachting8 nov 2026, 19:00

Sneeuw en liften

Officiële skigebiedinformatie

Berichten uit de skigebieden

Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.

Grindelwald-Wengen · Pistes · operator lifts and

Grindelwald-Wengen ski area · Pistes · operator lifts en alpineGearchiveerd bericht

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
8 nov 2026, 19:40

Open volgens bronlijst: — / 18

Pistestatus · — / 60

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Broninformatie: Operator list for Grindelwald-Wengen only; the other Jungfrau Ski Region areas are separate and not ski-connected. 18 lifts and 54 pistes have no published status and stay unknown. 93 other records (railways, itineraries, fun runs, toboggan and hiking tracks) are not counted.

Liftstatus
  • Grindelwald Grund – Männlichen · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • Holenstein – Männlichen · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • Wengen – Männlichen · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • Arven · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • Gummi · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • Lauberhorn · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • Männlichen · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • Innerwengen · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • Läger · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • Wixi · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • Bumps · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • Honegg · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • Eigernordwand · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • Tschuggen · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • Wengiboden · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • Figeller · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • Männlichen · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • Eiger Express · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
Pistestatus
  • 22 Brandegg - Grindelwald Grund · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 22 Arven - Brandegg · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 36 Allmend - Wengen Dorf · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 36 Wengernalp - Allmend · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 36 Kleine Scheidegg - Wengernalp · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 37 Wengernalp - Wixi · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 2 Wasserwendi Slow-Slope · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 6 Läger · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 12 Rohr · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 22 Kleine Scheidegg - Arven · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 24 Schattwald · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 25 Phenix · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 23 Aspen - Grindelwald Grund · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 36b Wengernalp - Allmend · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 36a Wengernalp - Allmend · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 31 Schwarzen · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 36 Kleine Scheidegg - Wixi · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 3 Grindelwald Grund via Holenstein➔Aspen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 21 Grindelwald Grund via Tschuggen➔Aspen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 22 Grindelwald Grund via Mettlen➔Brandegg · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 36 Wengen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 45 Lauberhorn-Start - Hanneggbrücke · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 1 Gratbort · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 27 Oh - God · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 32 Black - Rock · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 31 Schwarzen · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 41 Stöckipiste · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 45 Lauberhorn Weltcupstrecke · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 47 Lauberhorn Weltcup Slalom · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 45 Hanneggbrücke - Innerwengen · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 41a Einfahrtspiste · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 1 Grathula · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 3 Holenstein - Grindelwald Grund · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 3 Männlichenlift Talst. - Holenstein · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 3 Männlichen · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 21 Kleine Scheidegg - Grindelwald Grund · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 21 Skilift Tschuggen - Aspen · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 21 Arven - Skilift Tschuggen · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 43 Standard Innerwengen · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 18 Männlichen -> Scheidegg · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 21 Scheidegg -> Männlichen · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 21 Kleine Scheidegg - Arven · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 4 Eggboden · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 5 Distelboden · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 7 Sattelegg · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 8 Gummi Süd · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 11 Bärhaag · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 13 Honegg - Seeli · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 15 Inberg · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 23 Brandegg - Aspen · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 26 Punchball · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 34 Mittelegg · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 35 Moos · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 42 Lauberhorn · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 44 Engi · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 46 Huussengg · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 11 Loogler · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 3 Männlichen Holenstein (Eggboden) · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 8b Gummi Süd · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
  • 36 Bumps · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
Officiële bron ↗

Grindelwald-Wengen · exploitant valley en peak snow

Grindelwald-Wengen · exploitant valley en peak snow reportBericht niet beschikbaar

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
8 nov 2026, 19:40

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
Dagelijks rapportarchief

Dagelijks rapportarchief

Grindelwald-Wengen · Pistes · operator lifts and

Grindelwald-Wengen ski area · Pistes · operator lifts en alpine8 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
8 nov 2026, 19:40

Open volgens bronlijst: — / 18

Pistestatus · — / 60

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Grindelwald-Wengen · exploitant valley en peak snow

Grindelwald-Wengen · exploitant valley en peak snow report8 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
8 nov 2026, 19:40

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Nieuws uit het skigebied

Al het nieuws over dit skigebied

Nog geen nieuws voor Grindelwald-Wengen. Berichten verschijnen alleen uit bronnen met een vastgelegde basis voor hergebruik, en voor dit skigebied is die er niet. Laatste liftbericht: 8 november 2026, 19:40 UTC+1.

Vragen over sneeuw en liften

Hoeveel sneeuw wordt er in Grindelwald-Wengen verwacht?

Voor Grindelwald-Wengen geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 8 nov, 19:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.000 m, 0 mm op 1.700 m en 0,1 mm op 2.300 m in de 24 uur vanaf 8 nov, 23:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Zurich). Bron van de verwachting ↗

Hoeveel sneeuw ligt er in Grindelwald-Wengen ?

PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Grindelwald-Wengen. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Laatste bericht 8 nov, 22:09 · niet actueel. Officiële skigebiedinformatie ↗

Welke liften zijn open in Grindelwald-Wengen ?

PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften of pistes in Grindelwald-Wengen. Open liften en pistes worden niet uit de verwachting afgeleid. Laatste bericht 8 nov, 22:09 · niet actueel. Officiële skigebiedinformatie ↗

Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?

Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.

De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.

Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.

Berner Oberland · Zwitserland

Leer de berg kennen

Tot de liften die de exploitant voor dit gebied vermeldt behoren Eiger Express, Männlichen, Lauberhorn, Wixi. Schematische afbeelding, geen kaart en geen actuele omstandigheden.

Referentiehoogtes van de exploitant
1.034–2.230 m[4]
Verwachtingspunt
Dalstation Grindelwald Terminal[2]
Meldingen van de exploitant
Los van Grindelwald-First en Mürren-Schilthorn[3][1]

Voor je skidag

Wanneer opent Grindelwald-Wengen voor het skiën?

Openen hangt af van de sneeuw en wordt door de exploitant aangekondigd. De pistegegevens van de exploitant vermelden elke lift en piste met status; deze pagina toont die status met het tijdstip waarop de exploitant hem laatst bijwerkte.[4][1]

Behandelt deze pagina de hele Jungfrau Ski Region?

Nee. De regio publiceert aparte kaarten en rapporten voor Grindelwald-Wengen en Grindelwald-First en Mürren-Schilthorn. Deze pagina behandelt alleen Grindelwald-Wengen.[3][1]

Waar komen de liftstatus en sneeuwcijfers op deze pagina vandaan?

De lift- en pistestatus en de sneeuwcijfers voor dal en top komen uit de gepubliceerde pistegegevens van de exploitant voor dit gebied. Een sneeuwhoogte komt ook van het handmatige MeteoSwiss-station in het dorp Grindelwald op 1.107 m; dat is een dalstation en ligt niet in het skigebied.[4][5]

Zijn de verwachtingen op 1.000, 1.700 en 2.300 m waarnemingen?

Nee. Het zijn modelwaarden, aangepast aan 1.000, 1.700 en 2.300 m en berekend op één representatief punt (dalstation Grindelwald Terminal).[2]

Bestemmingsbronnen

PisteWindow · Gecontroleerd

  1. Jungfraubahnen · SkigebiedJungfraubahnen
  2. OpenStreetMap contributors · Locatie en hoogteOpenStreetMap bijdragers
  3. Jungfraubahnen · PistekaartJungfraubahnen
  4. Jungfraubahnen · Lift- en pistestatusJungfraubahnen
  5. MeteoSwiss · Berichtgegevens en meetlocatiesMeteoSwiss
  6. Wikipedia · Feiten en gebiedsinformatieWikipedia
  7. Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo