Savoie · Frankrijk
Weer en sneeuwverwachting Hauteluce Val Joly
Voor Hauteluce Val Joly geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 02:17, een modelmatige sneeuwval van 0,4 mm op 1.250 m, 0,8 mm op 1.800 m en 0,8 mm op 2.400 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 09:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor Hauteluce Val Joly: Sneeuwhoogte: 0 cm (bij La Ruelle (1.600 m); meetstation; Les Contamines / Hauteluce ski area; Opgehaald 4 nov, 08:23 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
Hauteluce is een dorp op ongeveer 1.150 m op hellingen die op het zuidoosten liggen; het skigebied Val Joly begint bij het gehucht Belleville en reikt via de Col du Joly tot Les Contamines.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- Niet gemeld
- Pistes
- Niet gemeld
- Sneeuwhoogte
- 0 cmbij La Ruelle (1.600 m) · meetstation
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Het verwachtingspunt is Belleville, de basis van Val Joly. Les Saisies, ongeveer 1.650 m op de pas, hoort bij de aparte Espace Diamant en wordt door deze waarden niet beschreven.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
Hauteluce Val Joly
-2 – 8 °C · 1.800 m · 4 nov – 6 nov
MET Norway · Uitgegeven 4 nov, 02:17
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
De waarden op 1.250, 1.800 en 2.400 m zijn modelschattingen voor het punt Belleville; de gemeente loopt van 780 tot 2.555 m en geen enkele waarde is een meting bij een lift van Val Joly.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 4 nov 2026, 02:17 · Europe/Paris · MET Norway
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 4 nov 2026, 09:00 | 2 | 0 | 75,5 | 2,8 |
| 4 nov 2026, 10:00 | 4,1 | 0 | 56,1 | 3 |
| 4 nov 2026, 11:00 | 4,6 | 0 | 53,2 | 3,1 |
| 4 nov 2026, 12:00 | 5,3 | 0 | 49,2 | 3,7 |
| 4 nov 2026, 13:00 | 5,1 | 0 | 50,1 | 3,4 |
| 4 nov 2026, 14:00 | 5,4 | 0 | 49,7 | 3,5 |
| 4 nov 2026, 15:00 | 4,8 | 0 | 51,7 | 3,3 |
| 4 nov 2026, 16:00 | 4 | 0 | 56,1 | 3,1 |
| 4 nov 2026, 17:00 | 1,7 | 0 | 65,7 | 2,5 |
| 4 nov 2026, 18:00 | 0 | 0 | 72,9 | 2,3 |
| 4 nov 2026, 19:00 | -0,9 | 0 | 79,1 | 2,5 |
| 4 nov 2026, 20:00 | -1,4 | 0 | 82,2 | 2,6 |
| 4 nov 2026, 21:00 | -2 | 0 | 84,7 | 2,6 |
| 4 nov 2026, 22:00 | -2,1 | 0 | 86,1 | 2,7 |
| 4 nov 2026, 23:00 | -2,2 | 0 | 85,5 | 2,7 |
| 5 nov 2026, 00:00 | -2,3 | 0 | 85 | 2,7 |
| 5 nov 2026, 01:00 | -1,7 | 0,8 | 83,4 | 2,9 |
| 5 nov 2026, 02:00 | -0,7 | 0 | 80,5 | 2,7 |
| 5 nov 2026, 03:00 | -1,2 | 0 | 82,8 | 2,5 |
| 5 nov 2026, 04:00 | -1,8 | 0 | 84,9 | 2,7 |
| 5 nov 2026, 05:00 | -2,2 | 0 | 86,1 | 2,7 |
| 5 nov 2026, 06:00 | -2,3 | 0 | 86,8 | 2,6 |
| 5 nov 2026, 07:00 | -2,4 | 0 | 86,6 | 2,6 |
| 5 nov 2026, 08:00 | -1,3 | 0 | 85 | 2,8 |
| 5 nov 2026, 09:00 | 2,8 | 0 | 70,8 | 3,2 |
| 5 nov 2026, 10:00 | 5,4 | 0 | 59,2 | 3,2 |
| 5 nov 2026, 11:00 | 6,6 | 0 | 54 | 3,3 |
| 5 nov 2026, 12:00 | 7,4 | 0 | 51,3 | 3,3 |
| 5 nov 2026, 13:00 | 8 | 0 | 49 | 2,9 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 8,2 | 0 | 47,7 | 2,8 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 7,7 | 0 | 48,8 | 2,8 |
| 5 nov 2026, 16:00 | 6,3 | 0 | 57,2 | 2,9 |
| 5 nov 2026, 17:00 | 4,2 | 0 | 65,4 | 2,2 |
| 5 nov 2026, 18:00 | 2,9 | 0 | 70,7 | 2,1 |
| 5 nov 2026, 19:00 | 2,1 | 0,5 | 75,1 | 2,2 |
| 5 nov 2026, 20:00 | 1,7 | 0,6 | 83 | 2 |
| 5 nov 2026, 21:00 | 1,4 | 0,5 | 85,9 | 2,1 |
| 5 nov 2026, 22:00 | 1 | 1,6 | 84,5 | 1,9 |
| 5 nov 2026, 23:00 | 0,7 | 1,1 | 83,9 | 1,7 |
| 6 nov 2026, 00:00 | 0,6 | 0,5 | 84,9 | 1,3 |
| 6 nov 2026, 01:00 | 0,5 | 0,2 | 85,7 | 1,5 |
| 6 nov 2026, 02:00 | 0,4 | 0,7 | 86,2 | 1,6 |
| 6 nov 2026, 03:00 | 0,5 | 0,3 | 87,4 | 1,4 |
| 6 nov 2026, 04:00 | 0,5 | 0,4 | 87 | 1,3 |
| 6 nov 2026, 05:00 | 0,7 | 0,9 | 87,8 | 1,4 |
| 6 nov 2026, 06:00 | 0,5 | 0,7 | 89,7 | 1,4 |
| 6 nov 2026, 07:00 | 0,4 | 0,5 | 90,5 | 1,4 |
| 6 nov 2026, 08:00 | 0,5 | 0,1 | 90,9 | 1,5 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0,8 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 15/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 15 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: +0,2 °C · 52 h
4 nov 2026, 00:17 → 4 nov 2026, 02:17
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Bron: MET Norway · CC BY 4.0
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Paris
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
-1,6°C
Wind: 2,8 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 02:172°C
Wind: 2,8 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 02:175,3°C
Wind: 2,8 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 02:17Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
4 nov, 09:00 → 5 nov, 09:00
1.250 m
0,4 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.800 m
0,8 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.400 m
0,8 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting van MET Norway, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
2°Weerkansen voor sneeuwproductie
15 / 48 hLangste koude periode: 15 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 4 nov 2026 | -2,2° / 5,4° | 0 mm (15 h) |
| 5 nov 2026 | -2,4° / 8,2° | 5,1 mm (24 h) |
| 6 nov 2026 | 0,4° / 0,7° | 4,3 mm (9 h) |
Update van de aanbieder: 4 nov, 02:17 · Opgehaald: 4 nov, 05:17 · Europe/Paris
MET Norway ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
0,2°C warmer in de overeenkomstige verwachtingsuren.
Overeenkomstige verwachtingsperiode4 nov 2026, 09:00 — 6 nov 2026, 13:0052 h · 1.800 m · Europe/Paris
Uren tussen updates van de aanbieder2 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- +0,2 °CEerdere verwachting: 1,7 °C
Nieuwste verwachting: 1,9 °C - Totale neerslagVerwachting
- +2,3 mmEerdere verwachting: 7,1 mm
Nieuwste verwachting: 9,4 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- +1,3 mmEerdere verwachting: 5,7 mm
Nieuwste verwachting: 7 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- +1 hEerdere verwachting: 14 h
Nieuwste verwachting: 15 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | 1,7 °C | 1,9 °C | +0,2 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 7,1 mm | 9,4 mm | +2,3 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 5,7 mm | 7 mm | +1,3 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 14 h | 15 h | +1 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 4 nov 2026, 00:17
Opgehaald: 4 nov 2026, 00:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 4 nov 2026, 02:17
Opgehaald: 4 nov 2026, 05:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Hauteluce Val Joly · Station La Ruelle automatic snow
Hauteluce Val Joly · Automatisch station La RuelleBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 08:19
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| La Ruelle (1.600 m) · Gemeten sneeuwhoogteAutomatisch gemeten totale sneeuwhoogte bij La Ruelle (1.600 m), zoals door de exploitant benoemd. De getoonde meettijd heeft geen geverifieerde tijdzone. Het is niet de aparte waarde voor verse sneeuw van 24 uur. | 0 |
Évasion Mont-Blanc · Gecontroleerd: toegangsliften op de kaart en verbindingen
Hauteluce Val Joly · Volgens de bron vermeld: sectorBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Door de bron vermelde gecontroleerde sectoren, exclusief niet-alpiene paden en apart vermelde verbinding. Volledigheid, statustijd en openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Liftstatus
- TC DE LA RUELLE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- TK DE LA RUELLE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- TK DU CHOTON · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- TK DU PLAN · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
Pistestatus
- LA RUELLE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- ROUTE COL RUELLE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- LA CROIX · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- LE COL · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- LES CHOUCAS · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- BELLEVILLE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- BOUQUETINS · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- CHOTON · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- LES MARMOTTES · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- LES PLANS · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- LES PRES · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
TSD du Col · verbindingscontextBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Afzonderlijke verbindingscontext. Deze lift alleen bewijst geen doorgaande route of het volledige traject in die richting.
Liftstatus
- TSD DU COL · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus zonder geverifieerde waarnemingstijd of toegang.
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Hauteluce Val Joly · Station La Ruelle automatic snow
Hauteluce Val Joly · Automatisch station La Ruelle4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 4 nov 2026, 08:19
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| La Ruelle (1.600 m) · Gemeten sneeuwhoogteAutomatisch gemeten totale sneeuwhoogte bij La Ruelle (1.600 m), zoals door de exploitant benoemd. De getoonde meettijd heeft geen geverifieerde tijdzone. Het is niet de aparte waarde voor verse sneeuw van 24 uur. | 0 |
Hauteluce Val Joly · Station La Ruelle automatic snow
Hauteluce Val Joly · Automatisch station La Ruelle3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 3 nov 2026, 23:49
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| La Ruelle (1.600 m) · Gemeten sneeuwhoogteAutomatisch gemeten totale sneeuwhoogte bij La Ruelle (1.600 m), zoals door de exploitant benoemd. De getoonde meettijd heeft geen geverifieerde tijdzone. Het is niet de aparte waarde voor verse sneeuw van 24 uur. | 0 |
Évasion Mont-Blanc · Gecontroleerd: toegangsliften op de kaart en verbindingen
Hauteluce Val Joly · Volgens de bron vermeld: sector4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗TSD du Col · verbindingscontext4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Évasion Mont-Blanc · Gecontroleerd: toegangsliften op de kaart en verbindingen
Hauteluce Val Joly · Volgens de bron vermeld: sector3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗TSD du Col · verbindingscontext3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Hauteluce Val Joly verwacht?
Voor Hauteluce Val Joly geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 02:17, een modelmatige sneeuwval van 0,4 mm op 1.250 m, 0,8 mm op 1.800 m en 0,8 mm op 2.400 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 09:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Hauteluce Val Joly?
Sneeuwhoogte: 0 cm (bij La Ruelle (1.600 m); meetstation; Les Contamines / Hauteluce ski area; Opgehaald 4 nov, 08:23 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Hauteluce Val Joly?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften of pistes in Hauteluce Val Joly. Open liften en pistes worden niet uit de verwachting afgeleid. Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
De Col du Joly markeert het einde van de gemeente en van het departement Savoie. De tekening is schematisch, geen pistekaart, en het aantal pistes van Val Joly staat hier niet.
Voor je skidag
Is Hauteluce hetzelfde als Les Saisies?
Nee. Les Saisies ligt op de pas rond 1.650 m en hoort bij de Espace Diamant; daar staan de meeste toeristische bedden van de gemeente. Deze pagina gaat over de kant Val Joly bij Belleville.[5]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Évasion Mont-Blanc · SkigebiedMegève Tourisme
- Hauteluce Val Joly · Locatie en hoogteOpenStreetMap / Mapcarta
- Évasion Mont-Blanc · PistekaartMegève Tourisme
- Évasion Mont-Blanc · Lift- en pistestatusMegève Tourisme
- Hauteluce · Feiten en gebiedsinformatieWikipédia