Storuman · Västerbotten · Zweden
Weer en sneeuwverwachting Hemavan
Voor Hemavan geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 04:30, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 470 m, 0 mm op 800 m en 0 mm op 1.135 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 09:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Stockholm). Bron van de verwachting
PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften, pistes of sneeuwhoogte voor Hemavan en toont alleen de verwachting. Raadpleeg voor de stand van vandaag de officiële pagina van het skigebied. Officiële skigebiedinformatie
Volg het weer vanaf het dorp en de gondel tot het hogere berggebied van Hemavan.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- Niet gemeld
- Pistes
- Niet gemeld
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Deze pagina gaat over het alpiene gebied van Hemavan. Tärnaby heeft een aparte exploitant en valt erbuiten, net als langlauf, toerskiën en off-piste.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
Geen recente lokale berichten
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
0 – 5 °C · 800 m · 4 nov – 6 nov
MET Norway · Uitgegeven 4 nov, 04:30
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
De verwachtingen op 470, 800 en 1.135 m gebruiken één benaderd punt bij de gondel: 65,8282° N, 15,0689° O. De middenhoogte is een gekozen niveau. Dit zijn modelverwachtingen, geen drie meetstations.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 4 nov 2026, 04:30 · Europe/Stockholm · MET Norway
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 4 nov 2026, 09:00 | 3,9 | 1,1 | 95 | 7,1 |
| 4 nov 2026, 10:00 | 4,1 | 0,4 | 93,7 | 6,4 |
| 4 nov 2026, 11:00 | 4,5 | 0,2 | 94,2 | 6,7 |
| 4 nov 2026, 12:00 | 5 | 0,2 | 94,8 | 6,8 |
| 4 nov 2026, 13:00 | 4,9 | 0,2 | 91,9 | 6,8 |
| 4 nov 2026, 14:00 | 4,4 | 0,2 | 86,8 | 6,6 |
| 4 nov 2026, 15:00 | 3,6 | 0,2 | 94,2 | 5,2 |
| 4 nov 2026, 16:00 | 3,1 | 0 | 82,9 | 6,1 |
| 4 nov 2026, 17:00 | 2,8 | 0 | 79,2 | 6,6 |
| 4 nov 2026, 18:00 | 2,3 | 0 | 76,7 | 5,5 |
| 4 nov 2026, 19:00 | 2 | 0 | 76,7 | 4,4 |
| 4 nov 2026, 20:00 | 2,1 | 0 | 76,4 | 4,8 |
| 4 nov 2026, 21:00 | 2,3 | 0 | 78 | 5,2 |
| 4 nov 2026, 22:00 | 2,4 | 0 | 78,2 | 5,4 |
| 4 nov 2026, 23:00 | 2,5 | 0 | 78,5 | 5,7 |
| 5 nov 2026, 00:00 | 2,6 | 0 | 79,5 | 5,4 |
| 5 nov 2026, 01:00 | 2,6 | 0 | 78,6 | 5 |
| 5 nov 2026, 02:00 | 2,5 | 0 | 78 | 4,9 |
| 5 nov 2026, 03:00 | 2,4 | 0 | 78,2 | 4,7 |
| 5 nov 2026, 04:00 | 2,3 | 0 | 79 | 4,7 |
| 5 nov 2026, 05:00 | 2,3 | 0 | 77,8 | 4,5 |
| 5 nov 2026, 06:00 | 2,4 | 0 | 79,3 | 3,9 |
| 5 nov 2026, 07:00 | 2,5 | 0 | 80,5 | 3,6 |
| 5 nov 2026, 08:00 | 2,4 | 0 | 81,1 | 4 |
| 5 nov 2026, 09:00 | 2,5 | 0 | 78,5 | 4,4 |
| 5 nov 2026, 10:00 | 2,6 | 0 | 84,5 | 4 |
| 5 nov 2026, 11:00 | 2,8 | 0 | 81,3 | 5,3 |
| 5 nov 2026, 12:00 | 2,9 | 0 | 79,2 | 5,9 |
| 5 nov 2026, 13:00 | 2,8 | 0 | 88,2 | 4,5 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 2,6 | 0 | 77,2 | 6,8 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 2,3 | 0 | 77,9 | 5,5 |
| 5 nov 2026, 16:00 | 2 | 0 | 78,2 | 4 |
| 5 nov 2026, 17:00 | 1,9 | 0 | 77,5 | 4,1 |
| 5 nov 2026, 18:00 | 1,8 | 0 | 76,7 | 5,7 |
| 5 nov 2026, 19:00 | 1,6 | 0 | 76,9 | 6 |
| 5 nov 2026, 20:00 | 1,4 | 0 | 78,8 | 6,5 |
| 5 nov 2026, 21:00 | 1,2 | 0 | 80,5 | 7,2 |
| 5 nov 2026, 22:00 | 1,2 | 0 | 80,4 | 5,6 |
| 5 nov 2026, 23:00 | 0,7 | 0 | 84,4 | 2,9 |
| 6 nov 2026, 00:00 | 0,1 | 0 | 91,7 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 01:00 | 0,3 | 0 | 91,9 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 02:00 | 0,6 | 0 | 90,6 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 03:00 | 0,7 | 0 | 91,3 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 04:00 | 0,6 | 0 | 96,1 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 05:00 | 0,7 | 0 | 96,6 | 1,3 |
| 6 nov 2026, 06:00 | 0,7 | 0 | 95,7 | 1,4 |
| 6 nov 2026, 07:00 | 0,8 | 0 | 95,7 | 1,6 |
| 6 nov 2026, 08:00 | 0,9 | 0 | 95 | 1,2 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 0/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 0 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: +0,1 °C · 46 h
3 nov 2026, 23:30 → 4 nov 2026, 04:30
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Bron: MET Norway · CC BY 4.0
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Stockholm
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
1,9°C
Wind: 7,1 m/s · Neerslag: 1,1 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 04:303,9°C
Wind: 7,1 m/s · Neerslag: 1,1 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 04:305,6°C
Wind: 7,1 m/s · Neerslag: 1,1 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 04:30Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
4 nov, 09:00 → 5 nov, 09:00
470 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
800 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.135 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting van MET Norway, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
3,9°Weerkansen voor sneeuwproductie
0 / 48 hLangste koude periode: 0 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 4 nov 2026 | 2° / 5° | 2,5 mm (15 h) |
| 5 nov 2026 | 0,7° / 2,9° | 0 mm (24 h) |
| 6 nov 2026 | 0,1° / 0,9° | 0 mm (9 h) |
Update van de aanbieder: 4 nov, 04:30 · Opgehaald: 4 nov, 05:17 · Europe/Stockholm
MET Norway ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
0,1°C warmer in de overeenkomstige verwachtingsuren.
Overeenkomstige verwachtingsperiode4 nov 2026, 09:00 — 6 nov 2026, 07:0046 h · 800 m · Europe/Stockholm
Uren tussen updates van de aanbieder5 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- +0,1 °CEerdere verwachting: 2,2 °C
Nieuwste verwachting: 2,3 °C - Totale neerslagVerwachting
- -0,3 mmEerdere verwachting: 2,8 mm
Nieuwste verwachting: 2,5 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- +0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- +0 hEerdere verwachting: 0 h
Nieuwste verwachting: 0 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | 2,2 °C | 2,3 °C | +0,1 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 2,8 mm | 2,5 mm | -0,3 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 0 mm | 0 mm | +0 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 0 h | 0 h | +0 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 3 nov 2026, 23:30
Opgehaald: 4 nov 2026, 00:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 4 nov 2026, 04:30
Opgehaald: 4 nov 2026, 05:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieGeen opgeslagen bericht voor deze bestemming.
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Hemavan verwacht?
Voor Hemavan geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 04:30, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 470 m, 0 mm op 800 m en 0 mm op 1.135 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 09:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Stockholm). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Hemavan?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Hemavan. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Hemavan?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften of pistes in Hemavan. Open liften en pistes worden niet uit de verwachting afgeleid. Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
De kaart van de exploitant toont het dorp, de gondel en het hogere gebied bij Kungsliften. Controleer kaart en bericht voor toegang en omstandigheden.
Voor je skidag
Valt Tärnaby hieronder?
Nee. Hemavan en Tärnaby worden afzonderlijk geëxploiteerd, ondanks een gedeelde skipas. Bekijk het bericht van elk gebied.[4][1]
Zijn liften en pistes nu open?
Bekijk het bericht van de exploitant. De algemene bijwerktijd zegt niet wanneer elke status is waargenomen; PisteWindow publiceert hieruit geen geverifieerd liveaantal.[1]
Meet de verwachte neerslag de sneeuwdiepte?
Nee. Het is het waterequivalent voor het genoemde tijdvak, geen meting van sneeuwdiepte of liftbedrijf.[6]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd