Hemsedal · Noorwegen
Weer en sneeuwverwachting Hemsedal
Voor Hemsedal geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 04:30, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 650 m, 0 mm op 1.000 m en 0 mm op 1.400 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 09:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Oslo). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor Hemsedal: Liften: 0 van 22 open (Hemsedal · Hemsedal; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 08:22 · brontijd onbevestigd). Sneeuwhoogte: 0 cm (bij Hemsedal; bericht van het skigebied; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 08:22 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
Drie berggebieden, één skivakantie. Vergelijk de hoge berg met de lagere hellingen en bekijk het bericht van de exploitant voor de liften en pistes die je wilt gebruiken.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- 0 van 22 openHemsedal · Hemsedal
- Pistes
- Niet gemeld
- Sneeuwhoogte
- 0 cmbij Hemsedal · bericht van het skigebied
- Seizoen
- Opent 11 dec · over 37 dagenSeizoensdata van de exploitant · Gecontroleerd 3 nov 2026
Gebiedsdekking: Deze pagina omvat SkiStar Hemsedal. Solheisen in Grøndalen is een afzonderlijk skicentrum; zijn lift- en sneeuwberichten zijn niet inbegrepen.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
-1 – 6 °C · 1.000 m · 4 nov – 6 nov
MET Norway · Uitgegeven 4 nov, 04:30
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
De verwachtingen op 650, 1.000 en 1.400 m zijn hoogteaangepaste waarden op één representatieve locatie in Hemsedal. Het zijn geen drie weerstations of een verwachting voor elke bergflank.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 4 nov 2026, 04:30 · Europe/Oslo · MET Norway
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 4 nov 2026, 09:00 | 4,3 | 0 | 76 | 5,5 |
| 4 nov 2026, 10:00 | 4,8 | 0 | 74,5 | 5,1 |
| 4 nov 2026, 11:00 | 5,2 | 0 | 74,3 | 4,9 |
| 4 nov 2026, 12:00 | 5,8 | 0 | 74,6 | 5,2 |
| 4 nov 2026, 13:00 | 6,2 | 0 | 75,7 | 5,5 |
| 4 nov 2026, 14:00 | 6,3 | 0 | 77,5 | 5,4 |
| 4 nov 2026, 15:00 | 5,8 | 0 | 81,4 | 5,6 |
| 4 nov 2026, 16:00 | 4,9 | 0 | 86,2 | 5,4 |
| 4 nov 2026, 17:00 | 4,2 | 0 | 88,2 | 5,2 |
| 4 nov 2026, 18:00 | 3,9 | 0 | 89 | 5,6 |
| 4 nov 2026, 19:00 | 3,6 | 0 | 90,5 | 6 |
| 4 nov 2026, 20:00 | 3,4 | 0 | 91,1 | 5,7 |
| 4 nov 2026, 21:00 | 2,9 | 0 | 90,5 | 4,6 |
| 4 nov 2026, 22:00 | 2,6 | 0 | 90,1 | 4,2 |
| 4 nov 2026, 23:00 | 2,3 | 0 | 90,2 | 4,3 |
| 5 nov 2026, 00:00 | 2,4 | 0 | 89,5 | 4,3 |
| 5 nov 2026, 01:00 | 2,3 | 0 | 87,5 | 4,3 |
| 5 nov 2026, 02:00 | 2,3 | 0 | 85,9 | 4,9 |
| 5 nov 2026, 03:00 | 2,2 | 0 | 84 | 5 |
| 5 nov 2026, 04:00 | 2,1 | 0 | 82,5 | 5 |
| 5 nov 2026, 05:00 | 1,9 | 0 | 82,7 | 5,1 |
| 5 nov 2026, 06:00 | 1,7 | 0 | 83,5 | 5,1 |
| 5 nov 2026, 07:00 | 1,5 | 0 | 83,7 | 4,8 |
| 5 nov 2026, 08:00 | 1,4 | 0 | 83,8 | 4,6 |
| 5 nov 2026, 09:00 | 1,7 | 0 | 81,8 | 4,6 |
| 5 nov 2026, 10:00 | 2,6 | 0 | 78 | 4,5 |
| 5 nov 2026, 11:00 | 3,6 | 0 | 74 | 4,5 |
| 5 nov 2026, 12:00 | 4,5 | 0 | 69,7 | 4,5 |
| 5 nov 2026, 13:00 | 5,1 | 0 | 67,4 | 4,3 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 5,4 | 0 | 67,8 | 4,1 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 4,9 | 0 | 70 | 4,1 |
| 5 nov 2026, 16:00 | 3,9 | 0 | 74,5 | 4 |
| 5 nov 2026, 17:00 | 3,3 | 0 | 76,5 | 4 |
| 5 nov 2026, 18:00 | 2,9 | 0 | 75,7 | 3,7 |
| 5 nov 2026, 19:00 | 2,4 | 0 | 77,1 | 3,3 |
| 5 nov 2026, 20:00 | 1,9 | 0 | 78,9 | 2,8 |
| 5 nov 2026, 21:00 | 1,2 | 0 | 80,2 | 1,9 |
| 5 nov 2026, 22:00 | 0,6 | 0 | 81,1 | 1,2 |
| 5 nov 2026, 23:00 | 0,1 | 0 | 79,1 | 1,5 |
| 6 nov 2026, 00:00 | -0,1 | 0 | 78,8 | 1,2 |
| 6 nov 2026, 01:00 | -0,2 | 0 | 80,5 | 1,7 |
| 6 nov 2026, 02:00 | 0 | 0 | 81,5 | 2,3 |
| 6 nov 2026, 03:00 | 0,1 | 0 | 79,7 | 2,9 |
| 6 nov 2026, 04:00 | 0,4 | 0 | 78,1 | 2,9 |
| 6 nov 2026, 05:00 | 0,3 | 0 | 77,6 | 2,3 |
| 6 nov 2026, 06:00 | -0,1 | 0 | 78 | 1,1 |
| 6 nov 2026, 07:00 | -0,7 | 0 | 76,9 | 1 |
| 6 nov 2026, 08:00 | -0,9 | 0 | 73,1 | 1,6 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 2/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 2 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: +0,1 °C · 46 h
3 nov 2026, 23:30 → 4 nov 2026, 04:30
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Bron: MET Norway · CC BY 4.0
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Oslo
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
2,2°C
Wind: 5,5 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 04:304,3°C
Wind: 5,5 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 04:306,7°C
Wind: 5,5 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 04:30Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
4 nov, 09:00 → 5 nov, 09:00
650 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.000 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.400 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting van MET Norway, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
4,3°Weerkansen voor sneeuwproductie
2 / 48 hLangste koude periode: 2 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 4 nov 2026 | 2,3° / 6,3° | 0 mm (15 h) |
| 5 nov 2026 | 0,1° / 5,4° | 0 mm (24 h) |
| 6 nov 2026 | -0,9° / 0,4° | 0 mm (9 h) |
Update van de aanbieder: 4 nov, 04:30 · Opgehaald: 4 nov, 05:17 · Europe/Oslo
MET Norway ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
0,1°C warmer in de overeenkomstige verwachtingsuren.
Overeenkomstige verwachtingsperiode4 nov 2026, 09:00 — 6 nov 2026, 07:0046 h · 1.000 m · Europe/Oslo
Uren tussen updates van de aanbieder5 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- +0,1 °CEerdere verwachting: 2,7 °C
Nieuwste verwachting: 2,8 °C - Totale neerslagVerwachting
- +0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- +0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- +0 hEerdere verwachting: 0 h
Nieuwste verwachting: 0 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | 2,7 °C | 2,8 °C | +0,1 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 0 mm | 0 mm | +0 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 0 mm | 0 mm | +0 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 0 h | 0 h | +0 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 3 nov 2026, 23:30
Opgehaald: 4 nov 2026, 00:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 4 nov 2026, 04:30
Opgehaald: 4 nov 2026, 05:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
SkiStar · Hemsedal
Hemsedal · HemsedalBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Liften open voor het seizoen: 0 / 22
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Hemsedal · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinOpreparerad terräng | 0 |
| Hemsedal · Sneeuwhoogte · geprepareerde pistePrepareras med snökanoner | 0 |
| Hemsedal · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h | 0 |
| Hemsedal · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h | 0 |
Broninformatie: Door de bron vermelde sectorinventaris. Open voor het seizoen is geen actuele openbare exploitatie.
Liftstatus
- Hollvin Express · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Lodge Express · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Roniheisen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Tindenheisen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Skarsnuten · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Hamarheisen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Totten 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Valle 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Valle 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Fjellreven · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Fjellugla · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Olaheisen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Fjellheisen 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Fjellheisen 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Ulven · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Elgen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Totteskogheisen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Jerven · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Gaupa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Lille-Olav · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Fjellnest 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
- Fjellnest 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus „open voor het seizoen”; de openbare toegang op het moment van ophalen is niet geverifieerd.
Pistestatus
- Trolløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Valleløypa 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Panoramaløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Turistløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Veslestølløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Fjellsvingen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Fjelløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Solløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Fjellvegen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Transporten · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Valleløypa 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Hagaløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Holdeløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Omveien · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Bekkeløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Tjernløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Hjemveien · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Rådyrstien · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Totteskogen Inn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Valles Snarvei · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Fyriløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Hemsedalløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Midtløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Veslebreidalen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Lialøypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Dortheløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Hallinghovdløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Superbreidalen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Alpinstien · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Sentrumsløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Sentrumsvingen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Kamelpukkelen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Roniløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Røggeløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Skarløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Tindenløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- SkiStar Snow Park Red · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Bergaløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Hamarløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Utsikten · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Hjallerløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Tottenløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Såhaugløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Kuleløypa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- SkiStar Fun Ride · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- SkiStar Snow Park Blue · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
- Ski Cross Arena · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Pistestatus „open voor het seizoen”; de actuele toegang is niet geverifieerd.
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
SkiStar · Hemsedal
Hemsedal · Hemsedal4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Liften open voor het seizoen: 0 / 22
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Hemsedal · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinOpreparerad terräng | 0 |
| Hemsedal · Sneeuwhoogte · geprepareerde pistePrepareras med snökanoner | 0 |
| Hemsedal · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h | 0 |
| Hemsedal · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h | 0 |
SkiStar · Hemsedal
Hemsedal · Hemsedal3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Liften open voor het seizoen: 0 / 22
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Hemsedal · Sneeuwhoogte · onbewerkt terreinOpreparerad terräng | 0 |
| Hemsedal · Sneeuwhoogte · geprepareerde pistePrepareras med snökanoner | 0 |
| Hemsedal · Gemelde sneeuwval · 24 hSnö senaste 24h | 0 |
| Hemsedal · Gemelde sneeuwval · 72 hSnö senaste 72h | 0 |
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Hemsedal verwacht?
Voor Hemsedal geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 04:30, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 650 m, 0 mm op 1.000 m en 0 mm op 1.400 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 09:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Oslo). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Hemsedal?
Sneeuwhoogte: 0 cm (bij Hemsedal; bericht van het skigebied; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 08:22 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Hemsedal?
Liften: 0 van 22 open (Hemsedal · Hemsedal; SkiStar; Opgehaald 4 nov, 08:22 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
Het pistenetwerk strekt zich uit over verschillende bergflanken, met een lange afdaling naar het vakantiecentrum. Zoek elke helling op de kaart van de exploitant voordat je de hoogte vergelijkt met de verwachting.
Voor je skidag
Geldt deze verwachting voor Solheisen?
Nee. Ze is ingesteld voor SkiStar Hemsedal. Solheisen is een afzonderlijk skicentrum in Grøndalen; deze pagina combineert hun berichten niet.[5]
Waar controleer ik welke liften draaien?
Bekijk het Hemsedal-bericht van SkiStar. Het overzicht van actuele openingen en de lijst met voor het seizoen geopende liften betekenen iets anders. PisteWindow houdt het opgeslagen seizoenbericht apart van geverifieerde actuele werking.[2]
Kan ik pistesneeuw vergelijken met natuurlijke sneeuw?
Lees eerst het meetlabel. SkiStar onderscheidt sneeuwhoogte in ongeprepareerd terrein en op geprepareerde pistes. De opgeslagen waarden hebben een bevestigd meettijdstip nodig voordat ze actuele sneeuwbedekking beschrijven.[2]
Hoe gebruik ik de drie verwachtingshoogtes?
Zoek je piste op de officiële kaart en vergelijk hetzelfde uur op de dichtstbijzijnde verwachtingshoogtes. Eén modellocatie kan niet elke bergflank van Hemsedal beschrijven.[3]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Hemsedal · SkigebiedenSkiStar
- Hemsedal · Weer-, lift- en pisteberichtSkiStar
- Hemsedal · PistekaartenSkiStar
- SkiStar Hemsedal · SkigebiedHemsedal toeristenbureau
- Hemsedal · Feiten en gebiedsinformatieHemsedal toeristenbureau