Dalarna · Zweden

Weer en sneeuwverwachting Idre Fjäll

Voor Idre Fjäll geeft de verwachting van Open-Meteo · MET Nordic, uitgegeven 4 nov, 09:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 600 m, 0 mm op 750 m en 0 mm op 850 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Stockholm). Bron van de verwachting

PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften, pistes of sneeuwhoogte voor Idre Fjäll en toont alleen de verwachting. Raadpleeg voor de stand van vandaag de officiële pagina van het skigebied. Officiële skigebiedinformatie

Eén fjäll, vier kanten om te skiën. Vergelijk de hogere hellingen met de lagere berg en gebruik daarna de officiële kaart en het liftbericht om je dag in Idre Fjäll te plannen.

Plan je reis

Vandaag in het kort

Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.

Opent binnenkort
Liften
Niet gemeld
Pistes
Niet gemeld
Sneeuwhoogte
Niet gemeld
Seizoen
Opent 19 dec · over 45 dagenSeizoensdata van de exploitant · Gecontroleerd 3 nov 2026
Alle berichten en bronnen

Gebiedsdekking: Deze pagina omvat alleen Idre Fjäll. Idre Himmelfjäll, Fjätervålen en Grövelsjäll zijn afzonderlijke skigebieden. Een gedeelde Idre Pass maakt hun verwachtingen of liftberichten niet uitwisselbaar.

Jouw winterbeeld

Actueel overzicht

Geen recente lokale berichten

Schematisch berglandschap · Idre Fjäll

De sneeuw onder je ski’s.

Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.

Het weer vooruit
Verwachting beschikbaar

-2 – 5 °C · 750 m · 4 nov – 6 nov

Open-Meteo · MET Nordic · Uitgegeven 4 nov, 09:00

Bekijk de bergverwachting
Bronnen en methode

Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.

De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.

De verwachtingen op 600, 750 en 850 m zijn hoogteaangepaste modelwaarden op één representatieve locatie in Idre Fjäll. Het zijn geen drie weerstations. De berg bereikt ongeveer 890 m, boven de hoogste verwachtingswaarde.

De berg, uur voor uur

Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.

Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48

Uitgegeven: 4 nov 2026, 09:00 · Europe/Stockholm · Open-Meteo · MET Nordic

Temperatuurverwachting per uur3,8 °C
Temperatuurverwachting per uur-5°0°8°4 nov, 116 nov, 10
Uurlijkse verwachtingswaarden
Idre Fjäll · 750 m · Europe/Stockholm
Lokale tijdTemperatuur °CNeerslag mmLuchtvochtigheid %Wind m/s
4 nov 2026, 11:003,80853,9
4 nov 2026, 12:004,20854,3
4 nov 2026, 13:004,70863,9
4 nov 2026, 14:005,10873,7
4 nov 2026, 15:005,10844,8
4 nov 2026, 16:004,70864,4
4 nov 2026, 17:003,80914
4 nov 2026, 18:0030933,9
4 nov 2026, 19:002,70963,2
4 nov 2026, 20:002,40972,6
4 nov 2026, 21:002,30972,4
4 nov 2026, 22:002,60973,1
4 nov 2026, 23:002,80963,9
5 nov 2026, 00:002,90963,9
5 nov 2026, 01:002,80964
5 nov 2026, 02:002,80954,3
5 nov 2026, 03:002,90954,1
5 nov 2026, 04:003,10973,3
5 nov 2026, 05:003,70886
5 nov 2026, 06:003,70874,7
5 nov 2026, 07:003,60806,4
5 nov 2026, 08:003,50815,7
5 nov 2026, 09:003,70805,9
5 nov 2026, 10:003,50796,2
5 nov 2026, 11:003,60775,7
5 nov 2026, 12:003,70755,7
5 nov 2026, 13:003,50745,5
5 nov 2026, 14:0030745,4
5 nov 2026, 15:002,50776
5 nov 2026, 16:001,80815,7
5 nov 2026, 17:001,40854,9
5 nov 2026, 18:001,10884,6
5 nov 2026, 19:000,90895,3
5 nov 2026, 20:000,60913,3
5 nov 2026, 21:0000952
5 nov 2026, 22:00-0,30962,1
5 nov 2026, 23:00-0,40962,3
6 nov 2026, 00:00-0,40962,2
6 nov 2026, 01:00-0,80962,5
6 nov 2026, 02:00-1,20952,1
6 nov 2026, 03:00-1,70951,4
6 nov 2026, 04:00-2,10951
6 nov 2026, 05:00-2,20940,9
6 nov 2026, 06:00-2,20931
6 nov 2026, 07:00-2,20891,1
6 nov 2026, 08:00-2,20890,9
6 nov 2026, 09:00-1,60871,2
6 nov 2026, 10:0000810,9
Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
0 mm waterequivalent
Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
7/48 h
Langste aaneengesloten periode
7 h

Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.

Weer voor sneeuwproductie

Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.

Stull (2011)

Zo veranderde de verwachting

Nog geen vergelijkbare verwachtingsgeschiedenis.

Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario

Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.

Seizoensvooruitzicht

Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.

Bron: Open-Meteo · MET Nordic · CC BY 4.0

Berggegevens per uur
Verwachting / Hoogte

Eén berg. Verschillende omstandigheden.

Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.

Europe/Stockholm

600 m4,4°C750 m3,8°C850 m3,1°C
Geen 0 °C-doorgang tussen beschikbare hoogtes
Berekening

Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.

Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.

Gemodelleerd

Verwachte sneeuwval

Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.

4 nov, 11:00 → 5 nov, 11:00

600 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

750 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

850 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

Gemodelleerd

Weer voor sneeuwproductie vannacht

Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.

600 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 3,1°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 3°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 2,8°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 2,6°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 2,8°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 2,8°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 2,9°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 2,8°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 2,8°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 2,8°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 3,2°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 3,2°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 3°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 2,6°C
750 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 2,3°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 2,2°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 2°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 1,9°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 2,2°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 2,3°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 2,4°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 2,3°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 2,3°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 2,4°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 2,7°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 2,5°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 2,5°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 1,8°C
850 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 1,7°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 1,6°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 1,4°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 1,2°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 1,5°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 1,7°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 1,8°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 1,7°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 1,7°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 1,7°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 2,1°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 2°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 1,9°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 1,2°C

✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar

Berekening voor sneeuwproductie

Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.

Op de berg

Vooruitblik op korte termijn

Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.

Verwachting

Luchttemperatuur

3,8°
Gemodelleerd

Weerkansen voor sneeuwproductie

7 / 48 h

Langste koude periode: 7 h

Temperatuurverwachting per uur3,8 °C
Temperatuurverwachting per uur-5°0°8°4 nov, 116 nov, 10
750 m · Europe/Stockholm
ReisdatumsLuchttemperatuur °CNeerslag mm
4 nov 20262,3° / 5,1°0 mm (13 h)
5 nov 2026-0,4° / 3,7°0 mm (24 h)
6 nov 2026-2,2° / 0°0 mm (11 h)

Update van de aanbieder: 4 nov, 09:00 · Opgehaald: 4 nov, 10:18 · Europe/Stockholm

Open-Meteo · MET Nordic ↗
Oriëntatie op de berg
600 m750 m850 m

Schematisch hoogteprofiel

Zo berekenen we dit

Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.

Stull (2011) ↗
Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario

Scenario voor sneeuwbalans

Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.

Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.

Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.

Verwachtingsarchief

Wat veranderde in de verwachting?

De verwachtingsbron of berekening is veranderd.

Vergelijkingsdetails

Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.

Uitgegeven: 4 nov 2026, 09:00 · Opgehaald: 4 nov 2026, 10:18
Open opgeslagen verwachting ↗

De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.

Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.

Sneeuw en liften

Officiële skigebiedinformatie

Geen opgeslagen bericht voor deze bestemming.

Vragen over sneeuw en liften

Hoeveel sneeuw wordt er in Idre Fjäll verwacht?

Voor Idre Fjäll geeft de verwachting van Open-Meteo · MET Nordic, uitgegeven 4 nov, 09:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 600 m, 0 mm op 750 m en 0 mm op 850 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Stockholm). Bron van de verwachting ↗

Hoeveel sneeuw ligt er in Idre Fjäll?

PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Idre Fjäll. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗

Welke liften zijn open in Idre Fjäll?

PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften of pistes in Idre Fjäll. Open liften en pistes worden niet uit de verwachting afgeleid. Officiële skigebiedinformatie ↗

Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?

Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.

De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.

Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.

Dalarna · Zweden

Leer de berg kennen

De pistes liggen aan de noord-, oost-, zuid- en westkant van de berg. Zoek jouw kant op de kaart: een verwachting voor één representatieve locatie kan wind en sneeuw op elke hellingsrichting niet beschrijven.

Bergflanken
Noord · oost · zuid · west[1][2]
In kaart gebrachte pistes
41 in Idre Fjäll[2]
Top
Gränjesvålen · circa 890 m[3][2]
Bereik van berichten
Idre Fjäll; nabijgelegen gebieden afzonderlijk[4]

Voor je skidag

Omvat deze verwachting Idre Himmelfjäll of Fjätervålen?

Nee. Deze pagina is ingesteld voor Idre Fjäll. De bredere Idre Pass omvat andere skigebieden, maar elk heeft een eigen verwachtingslocatie en operationeel bericht nodig.[4]

Waar controleer ik welke liften ik in Idre Fjäll kan gebruiken?

Lees het liftbericht van de exploitant samen met opmerkingen en openingstijden per lift. Sommige openingen zijn gereserveerd voor trainings- of wedstrijdgroepen. PisteWindow heeft momenteel geen geverifieerd actueel liftbericht voor dit gebied.[5][6]

Hoe vergelijk ik de vier kanten van de berg?

Zoek je piste op de officiële pistekaart en vergelijk hetzelfde uur op de dichtstbijzijnde verwachtingshoogtes. Deze hoogtewaarden delen één locatie; het zijn geen afzonderlijke verwachtingen voor noord-, oost-, zuid- en westhellingen.[2]

Wat meten de officiële sneeuwhoogtes?

Het bericht onderscheidt pistehoogte, terreinhoogte en verse sneeuw. Dat zijn verschillende grootheden. Voor vergelijking met een verwachting zijn een bevestigd meettijdstip en een sneeuwvalperiode nodig; PisteWindow toont hier nog geen geverifieerde actuele metingen.[5]

Bestemmingsbronnen

PisteWindow · Gecontroleerd

  1. Idre Fjäll · SkiënIdre Fjäll
  2. Idre Fjäll · 2026 · PistekaartIdre Fjäll
  3. Idre Fjäll · 2025 · WandelkaartIdre Fjäll
  4. Idre Fjäll · Idre Pass · GebiedsafbakeningIdre Fjäll
  5. Idre Fjäll · Weer-, lift- en pisteberichtIdre Fjäll
  6. Idre Fjäll · Openingstijden en toegangIdre Fjäll
  7. Open-Meteo · MET NordicOpen-Meteo