Savoie · Frankrijk

Weer en sneeuwverwachting La Giettaz

Voor La Giettaz geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 07:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.100 m, 0 mm op 1.500 m en 0 mm op 1.900 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 13:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting

PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften, pistes of sneeuwhoogte voor La Giettaz en toont alleen de verwachting. Raadpleeg voor de stand van vandaag de officiële pagina van het skigebied. Officiële skigebiedinformatie

La Giettaz is een dorp in de Savoie met zo’n 380 inwoners aan de voet van de Col des Aravis; het skistation ligt in het gehucht Le Plan op de hoogten van het Arly-dal.

Plan je reis

Vandaag in het kort

Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.

Geen actueel bericht
Liften
Niet gemeld
Pistes
Niet gemeld
Sneeuwhoogte
Niet gemeld
Seizoen
Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Alle berichten en bronnen

Gebiedsdekking: Het verwachtingspunt is het dorp op ongeveer 1.100 m en de pistes horen bij het Aravis-massief, niet bij de Haute-Savoie-kant van Megève. Combloux en Le Jaillet zijn de andere toegangen tot hetzelfde verbonden gebied.

Jouw winterbeeld

Actueel overzicht

Schematisch berglandschap · La Giettaz

De sneeuw onder je ski’s.

Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.

Het weer vooruit
Verwachting beschikbaar

3 – 11 °C · 1.500 m · 4 nov – 6 nov

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 4 nov, 07:00

Bekijk de bergverwachting
Bronnen en methode

Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.

De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.

De waarden op 1.100, 1.500 en 1.900 m zijn modelschattingen voor het dorpspunt; volgens Wikipedia loopt de gemeente van 1.002 tot 2.611 m, dus zelfs de laagste waarde is geen dalbodemmeting.

De berg, uur voor uur

Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.

Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48

Uitgegeven: 4 nov 2026, 07:00 · Europe/Paris · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2

Temperatuurverwachting per uur7,1 °C
Temperatuurverwachting per uur-2°0°13°4 nov, 136 nov, 12
Uurlijkse verwachtingswaarden
La Giettaz · 1.500 m · Europe/Paris
Lokale tijdTemperatuur °CNeerslag mmLuchtvochtigheid %Wind m/s
4 nov 2026, 13:007,10571,6
4 nov 2026, 14:007,50581,8
4 nov 2026, 15:007,60571,1
4 nov 2026, 16:007,10551,6
4 nov 2026, 17:005,20662,3
4 nov 2026, 18:004,40662,6
4 nov 2026, 19:0040642,7
4 nov 2026, 20:003,60622,4
4 nov 2026, 21:003,70592,7
4 nov 2026, 22:003,70562,8
4 nov 2026, 23:003,80543,3
5 nov 2026, 00:003,90563,3
5 nov 2026, 01:004,20573,2
5 nov 2026, 02:004,20573,7
5 nov 2026, 03:004,10573,7
5 nov 2026, 04:004,50583,8
5 nov 2026, 05:004,30593,9
5 nov 2026, 06:004,40594
5 nov 2026, 07:004,40583,4
5 nov 2026, 08:004,90583,2
5 nov 2026, 09:006,90572,3
5 nov 2026, 10:008,70531,7
5 nov 2026, 11:009,80501,4
5 nov 2026, 12:0010,50501,4
5 nov 2026, 13:0010,90531,3
5 nov 2026, 14:00110531,4
5 nov 2026, 15:0010,80571,1
5 nov 2026, 16:0010,10640,7
5 nov 2026, 17:0070721,6
5 nov 2026, 18:004,90552,9
5 nov 2026, 19:004,80642,4
5 nov 2026, 20:004,70622,1
5 nov 2026, 21:005,10611,8
5 nov 2026, 22:005,20602
5 nov 2026, 23:005,10632
6 nov 2026, 00:004,20,8822,5
6 nov 2026, 01:004,10,4882,2
6 nov 2026, 02:004,30861,6
6 nov 2026, 03:004,11,5872
6 nov 2026, 04:003,70,2891,4
6 nov 2026, 05:002,70910,1
6 nov 2026, 06:002,60,2931,6
6 nov 2026, 07:002,80,4940,7
6 nov 2026, 08:002,51,2980,4
6 nov 2026, 09:002,82,7980,9
6 nov 2026, 10:003,60,5910,8
6 nov 2026, 11:004,10,1920,3
6 nov 2026, 12:004,50930,4
Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
0 mm waterequivalent
Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
0/48 h
Langste aaneengesloten periode
0 h

Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.

Weer voor sneeuwproductie

Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.

Stull (2011)

Zo veranderde de verwachting

Nog geen vergelijkbare verwachtingsgeschiedenis.

Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario

Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.

Seizoensvooruitzicht

Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.

Bron: Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · CC BY 4.0

Berggegevens per uur
Verwachting / Hoogte

Eén berg. Verschillende omstandigheden.

Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.

Europe/Paris

1.100 m10°C1.500 m7,1°C1.900 m4,1°C
Geen 0 °C-doorgang tussen beschikbare hoogtes
Berekening

Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.

Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.

Gemodelleerd

Verwachte sneeuwval

Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.

4 nov, 13:00 → 5 nov, 13:00

1.100 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

1.500 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

1.900 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

Gemodelleerd

Weer voor sneeuwproductie vannacht

Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.

1.100 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 1,4°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 0,7°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 0,5°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 0,2°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 0,3°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 0,3°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 0°C
01—Boven de beoordelingsgrens · -0,1°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 0,4°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 0,7°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 0,4°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 0,4°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 0,3°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 0,4°C
1.500 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 1,4°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 0,9°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 0,4°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 0,3°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 0,1°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 0°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 0,3°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 0,6°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 0,6°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 0,5°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 0,9°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 0,8°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 0,9°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 0,8°C
1.900 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · -0,9°C
19—Boven de beoordelingsgrens · -1,4°C
20—Boven de beoordelingsgrens · -1,7°C
21—Boven de beoordelingsgrens · -1,9°C
22—Boven de beoordelingsgrens · -1,9°C
23—Boven de beoordelingsgrens · -2°C
00—Boven de beoordelingsgrens · -1,8°C
01—Boven de beoordelingsgrens · -1,7°C
02—Boven de beoordelingsgrens · -1,6°C
03—Boven de beoordelingsgrens · -1,8°C
04—Boven de beoordelingsgrens · -1,4°C
05—Boven de beoordelingsgrens · -1,5°C
06—Boven de beoordelingsgrens · -1,4°C
07—Boven de beoordelingsgrens · -1,5°C

✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar

Berekening voor sneeuwproductie

Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.

Op de berg

Vooruitblik op korte termijn

Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.

Verwachting

Luchttemperatuur

7,1°
Gemodelleerd

Weerkansen voor sneeuwproductie

0 / 48 h

Langste koude periode: 0 h

Temperatuurverwachting per uur7,1 °C
Temperatuurverwachting per uur-2°0°13°4 nov, 136 nov, 12
1.500 m · Europe/Paris
ReisdatumsLuchttemperatuur °CNeerslag mm
4 nov 20263,6° / 7,6°0 mm (11 h)
5 nov 20263,9° / 11°0 mm (24 h)
6 nov 20262,5° / 4,5°8 mm (13 h)

Update van de aanbieder: 4 nov, 07:00 · Opgehaald: 4 nov, 11:17 · Europe/Paris

Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗
Oriëntatie op de berg
1.100 m1.500 m1.900 m

Schematisch hoogteprofiel

Zo berekenen we dit

Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.

Stull (2011) ↗
Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario

Scenario voor sneeuwbalans

Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.

Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.

Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.

Verwachtingsarchief

Wat veranderde in de verwachting?

De verwachtingsbron of berekening is veranderd.

Vergelijkingsdetails

Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.

Uitgegeven: 4 nov 2026, 07:00 · Opgehaald: 4 nov 2026, 11:17
Open opgeslagen verwachting ↗

De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.

Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.

Sneeuw en liften

Officiële skigebiedinformatie

Berichten uit de skigebieden

Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.

Évasion Mont-Blanc · Gecontroleerd: toegangsliften op de kaart en verbindingen

La Giettaz · Grande Rare liftBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Broninformatie: Geselecteerde, door de bron vermelde voorbeelden van liften en pistes, geen lokaal totaal. Statustijd en toegang zijn niet geverifieerd. Buiten de bedrijfsperiode is onbekend.

Liftstatus
  • TSF GRANDE RARE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
Pistestatus
  • BLANCHOTS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
Officiële bron ↗
LIAISON SKI JAILLET > GIETTAZBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Pistestatus · Bericht niet beschikbaar

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Broninformatie: Apart vermelde bronverbinding. Richting en alle afhankelijke trajecten moeten worden gecontroleerd. Statustijd en toegang zijn niet geverifieerd.

Liftstatus
  • LIAISON SKI JAILLET > GIETTAZ · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
Officiële bron ↗

Météo-France · Station La Giettaz NIVO

Station LA GIETTAZGearchiveerd bericht

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
21 mrt 2026, 10:20
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
LA GIETTAZ (1.217 m) · Gemeten sneeuwhoogteTotale grondlaag van sneeuw, ijs en ander materiaal.115
Officiële bron ↗
Dagelijks rapportarchief

Dagelijks rapportarchief

Évasion Mont-Blanc · Gecontroleerd: toegangsliften op de kaart en verbindingen

La Giettaz · Grande Rare lift4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
LIAISON SKI JAILLET > GIETTAZ4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Évasion Mont-Blanc · Gecontroleerd: toegangsliften op de kaart en verbindingen

La Giettaz · Grande Rare lift3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗
LIAISON SKI JAILLET > GIETTAZ3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Météo-France · Station La Giettaz NIVO

Station LA GIETTAZ4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
21 mrt 2026, 10:20
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
LA GIETTAZ (1.217 m) · Gemeten sneeuwhoogteTotale grondlaag van sneeuw, ijs en ander materiaal.115
Officiële bron ↗

Vragen over sneeuw en liften

Hoeveel sneeuw wordt er in La Giettaz verwacht?

Voor La Giettaz geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 07:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.100 m, 0 mm op 1.500 m en 0 mm op 1.900 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 13:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting ↗

Hoeveel sneeuw ligt er in La Giettaz?

PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in La Giettaz. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗

Welke liften zijn open in La Giettaz?

PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften of pistes in La Giettaz. Open liften en pistes worden niet uit de verwachting afgeleid. Officiële skigebiedinformatie ↗

Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?

Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.

De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.

Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.

Savoie · Frankrijk

Leer de berg kennen

Het dorp draagt het label Station Verte (sinds 2017) en de gemeente reikt tot 2.611 m. De tekening is schematisch, geen pistekaart, en het aantal eigen liften van het station staat hier niet.

Verwachtingspunt
La Giettaz (dorp)[2]
Dorpshoogte
≈ 1.150 m[5]
Hoogtebereik van de gemeente
1.002–2.611 m[5]
Inwoners (2023)
381[5]

Voor je skidag

Waar begint het skistation van La Giettaz?

Bij het gehucht Le Plan, volgens Wikipedia, dat het verbindt met het gebied Portes du Mont-Blanc. Het verwachtingspunt is het dorp, iets lager; kijk naar de liftnamen van Le Plan.[5][2]

Ligt La Giettaz net als Megève in de Haute-Savoie?

Nee. La Giettaz ligt in de Savoie, in het Aravis-massief; Megève ligt in de Haute-Savoie. Dat telt voor de route en voor welk toeristenbureau en welk bericht je raadpleegt.[5]

Kan ik op het dorpspunt vertrouwen voor het weer in de Aravis?

Alleen als eerste richtlijn. Het beschrijft één modelpunt op ongeveer 1.100 m; de Col des Aravis en de hogere pistes kunnen afwijken, dus lees de bovenste rijen en het liftbericht.[2]

Bestemmingsbronnen

PisteWindow · Gecontroleerd

  1. Portes du Mont-Blanc · SkigebiedMegève Tourisme
  2. La Giettaz · Locatie en hoogteOpenStreetMap / Mapcarta
  3. Portes du Mont-Blanc · PistekaartMegève Tourisme
  4. Portes du Mont-Blanc · Lift- en pistestatusMegève Tourisme
  5. La Giettaz · Feiten en gebiedsinformatieWikipédia
  6. Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo