Maurienne · Savoie · Frankrijk

Weer en sneeuwverwachting La Toussuire

Voor La Toussuire geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 02:17, een modelmatige sneeuwval van 0,2 mm op 1.750 m, 0,2 mm op 2.100 m en 0,2 mm op 2.400 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 09:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting

Gemelde omstandigheden voor La Toussuire: Liften: Aantal open onbekend · 12 vermeld (LA TOUSSUIRE · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart (La Toussuire); Les Sybelles · Lumiplay; Opgehaald 4 nov, 08:24 · brontijd onbevestigd). Sneeuwhoogte: 0 cm (bij La Toussuire (1.750 m); bericht van het skigebied; Les Sybelles · Lumiplan; Opgehaald 4 nov, 08:24 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie

La Toussuire is een gehucht dat station werd in de gemeente Fontcouverte-la-Toussuire, bereikbaar via de D78 vanuit het Arvan-dal, op ongeveer 1.750 m, onder de Tête de Bellard en de Pierre du Turc.

Plan je reis

Vandaag in het kort

Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.

Geen actueel bericht
Liften
Aantal open onbekend · 12 vermeldLA TOUSSUIRE · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart (La Toussuire)
Pistes
Niet gemeld
Sneeuwhoogte
0 cmbij La Toussuire (1.750 m) · bericht van het skigebied
Seizoen
Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Alle berichten en bronnen

Gebiedsdekking: Het verwachtingspunt is het station op 1.750 m. Volgens Wikipedia heeft het eigen gebied van La Toussuire 33 pistes over 55 km, een fractie van de ongeveer 300 km die Les Sybelles delen.

Jouw winterbeeld

Actueel overzicht

Schematisch berglandschap · La Toussuire

De sneeuw onder je ski’s.

Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.

Het weer vooruit
Verwachting beschikbaar

-3 – 5 °C · 2.100 m · 4 nov – 6 nov

MET Norway · Uitgegeven 4 nov, 02:17

Bekijk de bergverwachting
Bronnen en methode

Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.

De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.

Volgens Wikipedia loopt het station van 1.680 tot 2.431 m. De waarden op 1.750, 2.100 en 2.400 m zijn modelschattingen voor één punt, geen metingen bij die liften.

De berg, uur voor uur

Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.

Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48

Uitgegeven: 4 nov 2026, 02:17 · Europe/Paris · MET Norway

Temperatuurverwachting per uur-0,4 °C
Temperatuurverwachting per uur-6°0°7°4 nov, 096 nov, 08
Uurlijkse verwachtingswaarden
La Toussuire · 2.100 m · Europe/Paris
Lokale tijdTemperatuur °CNeerslag mmLuchtvochtigheid %Wind m/s
4 nov 2026, 09:00-0,4072,61,8
4 nov 2026, 10:001,10632
4 nov 2026, 11:002059,33,1
4 nov 2026, 12:002,5055,13,1
4 nov 2026, 13:003,3051,43,7
4 nov 2026, 14:002,7051,93,3
4 nov 2026, 15:002,5053,23
4 nov 2026, 16:001,6056,72,7
4 nov 2026, 17:00-0,6066,22,4
4 nov 2026, 18:00-1,6071,32,2
4 nov 2026, 19:00-1,5071,72,3
4 nov 2026, 20:00-2,1074,82,1
4 nov 2026, 21:00-3077,91,9
4 nov 2026, 22:00-3,3079,61,9
4 nov 2026, 23:00-3,3080,51,9
5 nov 2026, 00:00-2,10,1791,9
5 nov 2026, 01:00-20,1811,9
5 nov 2026, 02:00-1,8081,21,9
5 nov 2026, 03:00-1,4079,61,9
5 nov 2026, 04:00-1,9080,31,9
5 nov 2026, 05:00-2,4079,81,8
5 nov 2026, 06:00-2,80802
5 nov 2026, 07:00-2,9080,72
5 nov 2026, 08:00-2,2081,12,2
5 nov 2026, 09:000,4071,42,5
5 nov 2026, 10:002,3063,32,8
5 nov 2026, 11:003,6057,42,7
5 nov 2026, 12:004,5054,82,6
5 nov 2026, 13:005053,32,7
5 nov 2026, 14:004,5054,82,5
5 nov 2026, 15:004,2056,62,4
5 nov 2026, 16:002,9064,62,1
5 nov 2026, 17:001,4073,91,8
5 nov 2026, 18:000,70,779,71,7
5 nov 2026, 19:00-0,10,688,71,6
5 nov 2026, 20:00-0,60,6921,3
5 nov 2026, 21:00-0,80,890,11,3
5 nov 2026, 22:00-0,90,989,31,3
5 nov 2026, 23:00-1,21,1921,6
6 nov 2026, 00:00-1,51,194,81,5
6 nov 2026, 01:00-1,60,795,21,6
6 nov 2026, 02:00-1,60,7951,4
6 nov 2026, 03:00-1,60,694,71,5
6 nov 2026, 04:00-1,60,693,71
6 nov 2026, 05:00-1,50,993,11
6 nov 2026, 06:00-1,80,694,91,2
6 nov 2026, 07:00-1,80,293,21,2
6 nov 2026, 08:00-2,2091,61,1
Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
0,2 mm waterequivalent
Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
26/48 h
Langste aaneengesloten periode
16 h

Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.

Weer voor sneeuwproductie

Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.

Stull (2011)

Zo veranderde de verwachting

Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: +0,1 °C · 52 h

4 nov 2026, 00:17 → 4 nov 2026, 02:17

Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario

Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.

Seizoensvooruitzicht

Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.

Bron: MET Norway · CC BY 4.0

Berggegevens per uur
Verwachting / Hoogte

Eén berg. Verschillende omstandigheden.

Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.

Europe/Paris

1.750 m2,2°C2.100 m-0,4°C2.400 m-2,2°C0°C · ≈ 2.046 m
Geschatte 0 °C-grens: ≈ 2.046 m
Berekening

Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.

Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.

Gemodelleerd

Verwachte sneeuwval

Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.

4 nov, 09:00 → 5 nov, 09:00

1.750 m

0,2 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

2.100 m

0,2 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

2.400 m

0,2 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

Gemodelleerd

Weer voor sneeuwproductie vannacht

Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.

1.750 m

3 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · -1,3°C
19—Boven de beoordelingsgrens · -1,2°C
20—Boven de beoordelingsgrens · -1,6°C
21✓Geschikt weer · -2,2°C
22✓Geschikt weer · -2,4°C
23✓Geschikt weer · -2,3°C
00—Boven de beoordelingsgrens · -1,3°C
01—Boven de beoordelingsgrens · -1°C
02—Boven de beoordelingsgrens · -0,8°C
03—Boven de beoordelingsgrens · -0,5°C
04—Boven de beoordelingsgrens · -1°C
05—Boven de beoordelingsgrens · -1,5°C
06—Boven de beoordelingsgrens · -1,9°C
07—Boven de beoordelingsgrens · -1,9°C
2.100 m

14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18✓Geschikt weer · -3,8°C
19✓Geschikt weer · -3,6°C
20✓Geschikt weer · -4°C
21✓Geschikt weer · -4,7°C
22✓Geschikt weer · -4,9°C
23✓Geschikt weer · -4,8°C
00✓Geschikt weer · -3,8°C
01✓Geschikt weer · -3,5°C
02✓Geschikt weer · -3,3°C
03✓Geschikt weer · -3°C
04✓Geschikt weer · -3,5°C
05✓Geschikt weer · -4°C
06✓Geschikt weer · -4,4°C
07✓Geschikt weer · -4,4°C
2.400 m

14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18✓Geschikt weer · -5,4°C
19✓Geschikt weer · -5,3°C
20✓Geschikt weer · -5,7°C
21✓Geschikt weer · -6,4°C
22✓Geschikt weer · -6,6°C
23✓Geschikt weer · -6,5°C
00✓Geschikt weer · -5,5°C
01✓Geschikt weer · -5,3°C
02✓Geschikt weer · -5,1°C
03✓Geschikt weer · -4,8°C
04✓Geschikt weer · -5,2°C
05✓Geschikt weer · -5,7°C
06✓Geschikt weer · -6,1°C
07✓Geschikt weer · -6,1°C

✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar

Berekening voor sneeuwproductie

Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.

Op de berg

Vooruitblik op korte termijn

Uurlijkse verwachting van MET Norway, aangepast aan de hoogte.

Verwachting

Luchttemperatuur

-0,4°
Gemodelleerd

Weerkansen voor sneeuwproductie

26 / 48 h

Langste koude periode: 16 h

Temperatuurverwachting per uur-0,4 °C
Temperatuurverwachting per uur-6°0°7°4 nov, 096 nov, 08
2.100 m · Europe/Paris
ReisdatumsLuchttemperatuur °CNeerslag mm
4 nov 2026-3,3° / 3,3°0 mm (15 h)
5 nov 2026-2,9° / 5°4,9 mm (24 h)
6 nov 2026-2,2° / -1,5°5,4 mm (9 h)

Update van de aanbieder: 4 nov, 02:17 · Opgehaald: 4 nov, 06:17 · Europe/Paris

MET Norway ↗
Oriëntatie op de berg
1.750 m2.100 m2.400 m

Schematisch hoogteprofiel

Zo berekenen we dit

Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.

Stull (2011) ↗
Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario

Scenario voor sneeuwbalans

Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.

Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.

Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.

Verwachtingsarchief
Bergjournaal

Wat veranderde in de verwachting?

Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.

0,1°C warmer in de overeenkomstige verwachtingsuren.

Overeenkomstige verwachtingsperiode4 nov 2026, 09:00 — 6 nov 2026, 13:0052 h · 2.100 m · Europe/Paris

Uren tussen updates van de aanbieder2 h

Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
+0,1 °CEerdere verwachting: -0,1 °C
Nieuwste verwachting: -0,1 °C
Totale neerslagVerwachting
+1,5 mmEerdere verwachting: 9,3 mm
Nieuwste verwachting: 10,8 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
+2 mmEerdere verwachting: 8,6 mm
Nieuwste verwachting: 10,7 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd
+5 hEerdere verwachting: 21 h
Nieuwste verwachting: 26 h
DetailsEerdere verwachtingNieuwste verwachtingVerandering
Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting-0,1 °C-0,1 °C+0,1 °C
Totale neerslagVerwachting9,3 mm10,8 mm+1,5 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd8,6 mm10,7 mm+2 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd21 h26 h+5 h

Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.

Zo werkt de vergelijking+

De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.

Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.

Verwachtingsstatus

1.750 mRecente verwachting4 nov 2026, 02:17
2.100 mRecente verwachting4 nov 2026, 02:17
2.400 mRecente verwachting4 nov 2026, 02:17

Sneeuw en liften

Officiële skigebiedinformatie

Berichten uit de skigebieden

Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.

Les Sybelles · Bedrijf, beperkt tot local

LA TOUSSUIRE · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart (La Toussuire)Berichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: — / 12Buiten bedrijfsperiode: 12

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Broninformatie: Alleen door de bron vermelde items van lokale sectoren. De bronstatus heeft geen waarnemingstijd en openbare toegang is niet geverifieerd.

Liftstatus
  • 4-TC COTE DU BOIS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • 7-TSD MEDAILLE OR · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • 8-TSD LES RAVIERES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • 9-TSD TETE BELLARD · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • 14-TS LE CHAPUT · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • 15-TS GRAND TRUC · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • 19-TS LIAISON · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • 20-TS LE SOLEIL · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • 5-TK LA MUSIQUE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • 6-TK PTE VERDETTE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • 1-LES GRAND LUTINS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • 2-LES PETITS LUTINS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
Pistestatus
  • GRANDS LUTINS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LA MUSIQUE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LA PETITE VERDETTE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • PETITS LUTINS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • COMBORCIERE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • ESCARGOT · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LAC · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LE MAROLAY · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LE PETIT COIN · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LE SOLEIL · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LES CRETES DU FOEHN · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LES RAVIERES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LES RETENUES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • MARMOTTE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • MARMOTTE BAS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • BELLARD · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • GRAND TRUC · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LA COTE DU BOIS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LA FLECHE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LA GRANDE VERDETTE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LE CHAPUT · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LE COQ · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LES GORGES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LOUIS BUISSON · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • MUR DU FOEHN · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • PISTE A PAT · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • RENARD · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • STADE DU COQ · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • STADE J-P AUGERT · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • STEPHANE LAURENCE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • VILLARINE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • COULOIR · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • LES TRIOS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
  • VALLEE PERDUE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
Officiële bron ↗

Les Sybelles · Gemelde sneeuw · La Toussuire

La Toussuire · Gemelde sneeuwhoogte op 1.750 mBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
La Toussuire (1.750 m) · Gemelde sneeuwhoogteSneeuwhoogte volgens het bulletin van de exploitant. Meetmethode en waarnemingstijd zijn niet geverifieerd.0
Officiële bron ↗
Dagelijks rapportarchief

Dagelijks rapportarchief

Les Sybelles · Bedrijf, beperkt tot local

LA TOUSSUIRE · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart (La Toussuire)4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: — / 12Buiten bedrijfsperiode: 12

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Les Sybelles · Bedrijf, beperkt tot local

LA TOUSSUIRE · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart (La Toussuire)3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Open volgens bronlijst: — / 12Buiten bedrijfsperiode: 12

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Les Sybelles · Gemelde sneeuw · La Toussuire

La Toussuire · Gemelde sneeuwhoogte op 1.750 m4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
La Toussuire (1.750 m) · Gemelde sneeuwhoogteSneeuwhoogte volgens het bulletin van de exploitant. Meetmethode en waarnemingstijd zijn niet geverifieerd.0
Officiële bron ↗

Les Sybelles · Gemelde sneeuw · La Toussuire

La Toussuire · Gemelde sneeuwhoogte op 1.750 m3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
La Toussuire (1.750 m) · Gemelde sneeuwhoogteSneeuwhoogte volgens het bulletin van de exploitant. Meetmethode en waarnemingstijd zijn niet geverifieerd.0
Officiële bron ↗

Vragen over sneeuw en liften

Hoeveel sneeuw wordt er in La Toussuire verwacht?

Voor La Toussuire geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 02:17, een modelmatige sneeuwval van 0,2 mm op 1.750 m, 0,2 mm op 2.100 m en 0,2 mm op 2.400 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 09:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting ↗

Hoeveel sneeuw ligt er in La Toussuire?

Sneeuwhoogte: 0 cm (bij La Toussuire (1.750 m); bericht van het skigebied; Les Sybelles · Lumiplan; Opgehaald 4 nov, 08:24 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗

Welke liften zijn open in La Toussuire?

Liften: Aantal open onbekend · 12 vermeld (LA TOUSSUIRE · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart (La Toussuire); Les Sybelles · Lumiplay; Opgehaald 4 nov, 08:24 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗

Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?

Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.

De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.

Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.

Maurienne · Savoie · Frankrijk

Leer de berg kennen

Van de 33 pistes is er één zwart, 17 rood, 11 blauw en 4 groen, bediend door 20 liften waaronder één gondel en negen stoeltjesliften, plus 25 km langlauf. De tekening is schematisch, geen pistekaart.

Verwachtingspunt
La Toussuire · 1.750 m[2]
Hoogtebereik van het station
1.680–2.431 m[4]
Eigen pistes
33 · 55 km[4]
Installaties
20[4]

Voor je skidag

Hoe rijd ik naar La Toussuire?

Via de D78 vanaf het dorp Fontcouverte in het Arvan-dal, volgens Wikipedia. Wegstatus in de winter en sneeuwkettingplicht staan niet op deze pagina.[4]

Is La Toussuire slechts een klein skigebied?

Het eigen gebied is bescheiden met 33 pistes over 55 km, maar het hoort bij Les Sybelles en is sinds 1985 met twee stoeltjesliften met Le Corbier verbonden. Het gedeelde netwerk is veel groter dan het dorp alleen.[4]

Geldt de verwachting van La Toussuire ook op de Tête de Bellard?

Niet direct. De top staat op 2.225 m, boven het punt op 1.750 m; de rijen 2.100 en 2.400 m zijn de betere richtlijn, nog steeds als modelwaarden.[4][2]

Bestemmingsbronnen

PisteWindow · Gecontroleerd

  1. La Toussuire · Feiten en gebiedsinformatieMaurienne Tourisme
  2. La Toussuire · Locatie en hoogteMaurienne Tourisme
  3. Les Sybelles · Lift- en pistestatusLes Sybelles
  4. La Toussuire · Feiten en gebiedsinformatieWikipédia