Maurienne · Savoie · Frankrijk
Weer en sneeuwverwachting Le Corbier
Voor Le Corbier geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 02:17, een modelmatige sneeuwval van 0,2 mm op 1.550 m, 0,6 mm op 2.000 m en 0,6 mm op 2.400 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 09:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor Le Corbier: Liften: Aantal open onbekend · 12 vermeld (LE CORBIER · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart (Le Corbier); Les Sybelles · Lumiplay; Opgehaald 4 nov, 08:24 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
Le Corbier, op 1.550 m, is een geplande station dat op 30 december 1967 opende, met de gebouwen aan de voet van de liften, tegenover de Aiguilles d’Arves aan de overkant van het dal.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- Aantal open onbekend · 12 vermeldLE CORBIER · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart (Le Corbier)
- ESPACE DES ETOILES - LE CORBIER Zone débutant · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart (Le Corbier) Aantal open onbekend · 3 vermeld
- Pistes
- Niet gemeld
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Het verwachtingspunt is het station op 1.549 m, in de gemeente Villarembert. De cijfers van Les Sybelles omvatten vijf plaatsen; de verwachting van Le Corbier beschrijft dus niet La Toussuire of de dorpen van de Arves.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
Le Corbier
-2 – 5 °C · 2.000 m · 4 nov – 6 nov
MET Norway · Uitgegeven 4 nov, 02:17
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
De waarden op 1.550, 2.000 en 2.400 m zijn modelschattingen voor het punt op 1.549 m, geen metingen bij de stoeltjesliften van Le Corbier.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 4 nov 2026, 02:17 · Europe/Paris · MET Norway
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 4 nov 2026, 09:00 | 0,6 | 0 | 76,2 | 3,6 |
| 4 nov 2026, 10:00 | 1,4 | 0 | 71,1 | 3,7 |
| 4 nov 2026, 11:00 | 2,4 | 0 | 64,6 | 4,5 |
| 4 nov 2026, 12:00 | 2,6 | 0 | 62,1 | 4,9 |
| 4 nov 2026, 13:00 | 3,1 | 0 | 59,4 | 5,2 |
| 4 nov 2026, 14:00 | 2,8 | 0 | 59,2 | 5,1 |
| 4 nov 2026, 15:00 | 2,3 | 0 | 61,4 | 4,7 |
| 4 nov 2026, 16:00 | 1,8 | 0 | 63,3 | 4,1 |
| 4 nov 2026, 17:00 | 0,6 | 0 | 70,7 | 3,8 |
| 4 nov 2026, 18:00 | -0,3 | 0 | 74,8 | 3,5 |
| 4 nov 2026, 19:00 | 0,2 | 0 | 72,8 | 3,4 |
| 4 nov 2026, 20:00 | -0,5 | 0 | 78,1 | 3,2 |
| 4 nov 2026, 21:00 | -1,5 | 0 | 83 | 3,2 |
| 4 nov 2026, 22:00 | -1,7 | 0 | 83,1 | 3,1 |
| 4 nov 2026, 23:00 | -1,2 | 0 | 82,6 | 3,3 |
| 5 nov 2026, 00:00 | -0,2 | 0,3 | 80,8 | 3,4 |
| 5 nov 2026, 01:00 | -0,5 | 0,2 | 83,8 | 3,1 |
| 5 nov 2026, 02:00 | -0,5 | 0,1 | 82,9 | 2,9 |
| 5 nov 2026, 03:00 | 0,1 | 0 | 79,7 | 3,1 |
| 5 nov 2026, 04:00 | -0,8 | 0 | 82,4 | 2,8 |
| 5 nov 2026, 05:00 | -1,1 | 0 | 82,2 | 2,8 |
| 5 nov 2026, 06:00 | -1,5 | 0 | 82,8 | 2,8 |
| 5 nov 2026, 07:00 | -1,3 | 0 | 82,8 | 2,8 |
| 5 nov 2026, 08:00 | -0,7 | 0 | 81,7 | 2,8 |
| 5 nov 2026, 09:00 | 1 | 0 | 75,5 | 3,4 |
| 5 nov 2026, 10:00 | 2,5 | 0 | 69,7 | 3,4 |
| 5 nov 2026, 11:00 | 3,5 | 0 | 67,3 | 3,5 |
| 5 nov 2026, 12:00 | 4,3 | 0 | 65,2 | 3,4 |
| 5 nov 2026, 13:00 | 4,9 | 0 | 62,8 | 3,2 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 4,6 | 0 | 63,6 | 3,1 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 4 | 0 | 66,7 | 3 |
| 5 nov 2026, 16:00 | 3 | 0,1 | 73,8 | 2,6 |
| 5 nov 2026, 17:00 | 2 | 0,2 | 81,7 | 2,1 |
| 5 nov 2026, 18:00 | 1,3 | 1,1 | 87,1 | 2,1 |
| 5 nov 2026, 19:00 | 0,8 | 0,8 | 91,9 | 2,2 |
| 5 nov 2026, 20:00 | 0,6 | 1,5 | 92,5 | 2,3 |
| 5 nov 2026, 21:00 | 0,5 | 0,6 | 90,5 | 2,5 |
| 5 nov 2026, 22:00 | 0,6 | 1,4 | 89,9 | 2,7 |
| 5 nov 2026, 23:00 | 0,4 | 1,6 | 93,6 | 2,4 |
| 6 nov 2026, 00:00 | 0,4 | 0,9 | 93,8 | 2,4 |
| 6 nov 2026, 01:00 | 0,4 | 0,7 | 92,5 | 2,4 |
| 6 nov 2026, 02:00 | 0,5 | 0,7 | 91,4 | 2,2 |
| 6 nov 2026, 03:00 | 0,5 | 0,8 | 91,6 | 1,9 |
| 6 nov 2026, 04:00 | 0,4 | 1,1 | 91,8 | 1,8 |
| 6 nov 2026, 05:00 | 0,2 | 1 | 92 | 1,7 |
| 6 nov 2026, 06:00 | 0 | 0,3 | 92,8 | 1,6 |
| 6 nov 2026, 07:00 | 0,3 | 0 | 88,4 | 1,6 |
| 6 nov 2026, 08:00 | -0,4 | 0 | 86,1 | 1,4 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0,6 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 10/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 5 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: +0,2 °C · 52 h
4 nov 2026, 00:17 → 4 nov 2026, 02:17
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Bron: MET Norway · CC BY 4.0
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Paris
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
-2,4°C
Wind: 3,6 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 02:170,6°C
Wind: 3,6 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 02:172,7°C
Wind: 3,6 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 02:17Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
4 nov, 09:00 → 5 nov, 09:00
1.550 m
0,2 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.000 m
0,6 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.400 m
0,6 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
9 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting van MET Norway, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
0,6°Weerkansen voor sneeuwproductie
10 / 48 hLangste koude periode: 5 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 4 nov 2026 | -1,7° / 3,1° | 0 mm (15 h) |
| 5 nov 2026 | -1,5° / 4,9° | 7,9 mm (24 h) |
| 6 nov 2026 | -0,4° / 0,5° | 5,5 mm (9 h) |
Update van de aanbieder: 4 nov, 02:17 · Opgehaald: 4 nov, 06:17 · Europe/Paris
MET Norway ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
0,2°C warmer in de overeenkomstige verwachtingsuren.
Overeenkomstige verwachtingsperiode4 nov 2026, 09:00 — 6 nov 2026, 13:0052 h · 2.000 m · Europe/Paris
Uren tussen updates van de aanbieder2 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- +0,2 °CEerdere verwachting: 0,8 °C
Nieuwste verwachting: 1 °C - Totale neerslagVerwachting
- +0,1 mmEerdere verwachting: 13,4 mm
Nieuwste verwachting: 13,5 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- -0,8 mmEerdere verwachting: 9,4 mm
Nieuwste verwachting: 8,6 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- -2 hEerdere verwachting: 12 h
Nieuwste verwachting: 10 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | 0,8 °C | 1 °C | +0,2 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 13,4 mm | 13,5 mm | +0,1 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 9,4 mm | 8,6 mm | -0,8 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 12 h | 10 h | -2 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 4 nov 2026, 00:17
Opgehaald: 4 nov 2026, 01:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 4 nov 2026, 02:17
Opgehaald: 4 nov 2026, 06:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Les Sybelles · Bedrijf, beperkt tot local
ESPACE DES ETOILES - LE CORBIER Zone débutant · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart (Le Corbier)Berichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 3Buiten bedrijfsperiode: 3
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Alleen door de bron vermelde items van lokale sectoren. De bronstatus heeft geen waarnemingstijd en openbare toegang is niet geverifieerd.
Liftstatus
- 6.3-TK DU BERGER · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- 6.1-TAPIS DE LA GRANDE OURSE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- 6.2-TAPIS DE LA PETITE OURSE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
Pistestatus
- ESPACE DEBUTANT CORBIER · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
LE CORBIER · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart (Le Corbier)Berichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 12Buiten bedrijfsperiode: 12
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Alleen door de bron vermelde items van lokale sectoren. De bronstatus heeft geen waarnemingstijd en openbare toegang is niet geverifieerd.
Liftstatus
- 1-TSD VOIE LACTEE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- 8-TSD SYBELLES EXPRESS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- 12-TSD MONT CORBIER · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- 26-TSD GASTON EXPRESS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- 7-TSF OURSON · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- 11-TSF DES ENVERS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- 10-TK BABY BAIKO · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- 14-TK VADROUILLE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- 25-TK LES NIEBLAIS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- 25-TK NIEBLAIS I · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- 25-TK NIEBLAIS II · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- 25-TK NIEBLAIS III · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
Pistestatus
- BAIKO · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- JARDINS D'ENFANTS ESF · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LES JARDINS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- PLAN DE LA GUERRE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- PTIT LOUP · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- GRANDE VADROUILLE BAS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- GRANDE VADROUILLE HAUT · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LA PETITE VADROUILLE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LA PIROUETTE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LA TORTUE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LE SAUT · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LES 3 LOUVETEAUX · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LES FAMILLES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LES MARGUERITES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LES RACOURTS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- OUILLON 2 · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- PETIT PRE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- APOLLON · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LA CHAMOIS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LA COMBE BAS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LA COMBE HAUT · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LA CULBUTE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LA FRITE BAS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LA FRITE HAUT · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LES ENVERS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- STADE DE SLALOM · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- VA DOUCEMENT · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- J-N AUGERT BAS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- J-N AUGERT HAUT · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LE CHARDON HAUT · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LES JONQUILLES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
Météo-France · Station Le Corbier NIVO
Station Le CorbierGearchiveerd bericht
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 9 apr 2026, 10:53
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Le Corbier (1.585 m) · Gemeten sneeuwhoogteTotale grondlaag van sneeuw, ijs en ander materiaal. | 52 |
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Les Sybelles · Bedrijf, beperkt tot local
ESPACE DES ETOILES - LE CORBIER Zone débutant · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart (Le Corbier)4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 3Buiten bedrijfsperiode: 3
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗LE CORBIER · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart (Le Corbier)4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 12Buiten bedrijfsperiode: 12
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Les Sybelles · Bedrijf, beperkt tot local
ESPACE DES ETOILES - LE CORBIER Zone débutant · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart (Le Corbier)3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 3Buiten bedrijfsperiode: 3
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗LE CORBIER · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart (Le Corbier)3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 12Buiten bedrijfsperiode: 12
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Météo-France · Station Le Corbier NIVO
Station Le Corbier4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 9 apr 2026, 10:53
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Le Corbier (1.585 m) · Gemeten sneeuwhoogteTotale grondlaag van sneeuw, ijs en ander materiaal. | 52 |
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Le Corbier verwacht?
Voor Le Corbier geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 02:17, een modelmatige sneeuwval van 0,2 mm op 1.550 m, 0,6 mm op 2.000 m en 0,6 mm op 2.400 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 09:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Le Corbier?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Le Corbier. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Le Corbier?
Liften: Aantal open onbekend · 12 vermeld (LE CORBIER · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart (Le Corbier); Les Sybelles · Lumiplay; Opgehaald 4 nov, 08:24 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
Het station opende met 17 km uitgeruste pistes en de berg Corbier erachter reikt tot 2.265 m. De tekening is schematisch, geen pistekaart.
Voor je skidag
Hoe ski ik van Le Corbier naar La Toussuire?
Twee stoeltjesliften verbinden de plaatsen sinds 1985 als het gebied Grand Large. Of beide op een dag draaien, staat in het liftbericht van Les Sybelles, niet in deze verwachting.[4][3]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Le Corbier · Feiten en gebiedsinformatieMaurienne Tourisme
- Le Corbier · Locatie en hoogteMaurienne Tourisme
- Les Sybelles · Lift- en pistestatusLes Sybelles
- Le Corbier · Feiten en gebiedsinformatieWikipédia
- Les Sybelles · Feiten en gebiedsinformatieWikipédia