Haute-Savoie · Frankrijk
Weer en sneeuwverwachting Le Grand-Bornand
Voor Le Grand-Bornand geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 8 nov, 19:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.000 m, 0 mm op 1.600 m en 0 mm op 2.100 m in de 24 uur vanaf 8 nov, 23:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor Le Grand-Bornand: Liften: 0 van 25 open (Le Grand-Bornand alpine sectors · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart; Lumiplay / Le Grand-Bornand; Opgehaald 8 nov, 22:26 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 50 open (Le Grand-Bornand alpine sectors · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart; Lumiplay / Le Grand-Bornand; Opgehaald 8 nov, 22:26 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
Le Grand-Bornand is een dorp in het Aravis-massief in Haute-Savoie. De exploitant noemt 90 km piste en 24 liften, en volgens Wikipedia is het gehucht Chinaillon het belangrijkste skicentrum.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- 0 van 25 openLe Grand-Bornand alpine sectors · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart
- Pistes
- 0 van 50 openLe Grand-Bornand alpine sectors · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Deze pagina gaat over het alpineskigebied van Le Grand-Bornand zoals de interactieve kaart van de exploitant het toont: de sectoren Chinaillon, Joyère, Maroly en Rosay/Lachat. Langlaufloipes en sneeuwschoenroutes worden niet geteld. De verwachting gebruikt één punt bij het dalstation van de Rosay-gondel; de omstandigheden in Chinaillon en op de hogere hellingen kunnen afwijken.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
4 – 9 °C · 1.600 m · 8 nov – 10 nov
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 8 nov, 19:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
Voor Le Grand-Bornand zijn de waarden op 1.000, 1.600 en 2.100 m op hoogte aangepaste modelverwachtingen op het verwachtingspunt dalstation Rosay-gondel, geen waarnemingen of aparte weerstations.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 8 nov 2026, 19:00 · Europe/Paris · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 8 nov 2026, 23:00 | 3,9 | 0 | 83 | 1,4 |
| 9 nov 2026, 00:00 | 4 | 0 | 83 | 1,6 |
| 9 nov 2026, 01:00 | 4,1 | 0 | 81 | 1,6 |
| 9 nov 2026, 02:00 | 4,3 | 0 | 80 | 2,1 |
| 9 nov 2026, 03:00 | 4,8 | 0 | 79 | 1,9 |
| 9 nov 2026, 04:00 | 4,8 | 0 | 80 | 1,9 |
| 9 nov 2026, 05:00 | 5,1 | 0 | 78 | 1,7 |
| 9 nov 2026, 06:00 | 5,1 | 0 | 77 | 1,7 |
| 9 nov 2026, 07:00 | 5,1 | 0 | 76 | 1,6 |
| 9 nov 2026, 08:00 | 5,3 | 0 | 75 | 1,8 |
| 9 nov 2026, 09:00 | 6,5 | 0 | 70 | 1,5 |
| 9 nov 2026, 10:00 | 7,6 | 0 | 64 | 1,4 |
| 9 nov 2026, 11:00 | 8,3 | 0 | 64 | 1,4 |
| 9 nov 2026, 12:00 | 9 | 0 | 65 | 1,8 |
| 9 nov 2026, 13:00 | 9,2 | 0 | 67 | 1,9 |
| 9 nov 2026, 14:00 | 9,4 | 0 | 69 | 2,3 |
| 9 nov 2026, 15:00 | 9,3 | 0 | 71 | 2,5 |
| 9 nov 2026, 16:00 | 8,6 | 0 | 75 | 2,3 |
| 9 nov 2026, 17:00 | 8,1 | 0 | 75 | 2,1 |
| 9 nov 2026, 18:00 | 7,5 | 0,1 | 81 | 2,2 |
| 9 nov 2026, 19:00 | 7 | 0,2 | 85 | 2,1 |
| 9 nov 2026, 20:00 | 7 | 0,3 | 85 | 1,7 |
| 9 nov 2026, 21:00 | 7 | 0,2 | 86 | 1,6 |
| 9 nov 2026, 22:00 | 6,9 | 0,1 | 87 | 1,6 |
| 9 nov 2026, 23:00 | 6,8 | 0,4 | 87 | 1,8 |
| 10 nov 2026, 00:00 | 6,7 | 1,2 | 90 | 1,8 |
| 10 nov 2026, 01:00 | 6,6 | 1,4 | 91 | 1,4 |
| 10 nov 2026, 02:00 | 6,7 | 2,3 | 91 | 1,7 |
| 10 nov 2026, 03:00 | 6,9 | 3,2 | 93 | 2,4 |
| 10 nov 2026, 04:00 | 7,5 | 0,6 | 89 | 2,7 |
| 10 nov 2026, 05:00 | 7,7 | 0,1 | 89 | 2,4 |
| 10 nov 2026, 06:00 | 7,9 | 0,1 | 89 | 2,1 |
| 10 nov 2026, 07:00 | 7,8 | 0,5 | 91 | 2,2 |
| 10 nov 2026, 08:00 | 7,5 | 0,3 | 95 | 1,5 |
| 10 nov 2026, 09:00 | 7,7 | 0 | 96 | 1,7 |
| 10 nov 2026, 10:00 | 8 | 0,9 | 95 | 1,7 |
| 10 nov 2026, 11:00 | 8,2 | 0,5 | 94 | 2 |
| 10 nov 2026, 12:00 | 8,2 | 0,1 | 96 | 2 |
| 10 nov 2026, 13:00 | 8,9 | 0 | 94 | 2,4 |
| 10 nov 2026, 14:00 | 9,2 | 0 | 92 | 2,4 |
| 10 nov 2026, 15:00 | 9,4 | 0 | 90 | 2,2 |
| 10 nov 2026, 16:00 | 8,9 | 0 | 94 | 1,7 |
| 10 nov 2026, 17:00 | 8,4 | 0 | 96 | 1,8 |
| 10 nov 2026, 18:00 | 8,1 | 0 | 96 | 1,8 |
| 10 nov 2026, 19:00 | 7,7 | 0 | 95 | 1,6 |
| 10 nov 2026, 20:00 | 7,6 | 0 | 92 | 1,7 |
| 10 nov 2026, 21:00 | 7,6 | 0 | 92 | 1,8 |
| 10 nov 2026, 22:00 | 7,5 | 0 | 91 | 1,8 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 0/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 0 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: +0,2 °C · 66 h
8 nov 2026, 13:00 → 8 nov 2026, 19:00
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Paris
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
0,6°C
Wind: 1,4 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 19:003,9°C
Wind: 1,4 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 19:005,6°C
Wind: 1,5 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 19:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
8 nov, 23:00 → 9 nov, 23:00
1.000 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.600 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.100 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 9/9 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 9/9 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 9/9 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
3,9°Weerkansen voor sneeuwproductie
0 / 48 hLangste koude periode: 0 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 8 nov 2026 | 3,9° / 3,9° | 0 mm (1 h) |
| 9 nov 2026 | 4° / 9,4° | 1,3 mm (24 h) |
| 10 nov 2026 | 6,6° / 9,4° | 11,2 mm (23 h) |
Update van de aanbieder: 8 nov, 19:00 · Opgehaald: 8 nov, 22:18 · Europe/Paris
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
0,2°C warmer in de overeenkomstige verwachtingsuren.
Overeenkomstige verwachtingsperiode8 nov 2026, 23:00 — 11 nov 2026, 17:0066 h · 1.600 m · Europe/Paris
Uren tussen updates van de aanbieder6 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- +0,2 °CEerdere verwachting: 7,2 °C
Nieuwste verwachting: 7,4 °C - Totale neerslagVerwachting
- -2,3 mmEerdere verwachting: 15,7 mm
Nieuwste verwachting: 13,4 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- +0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- +0 hEerdere verwachting: 0 h
Nieuwste verwachting: 0 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | 7,2 °C | 7,4 °C | +0,2 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 15,7 mm | 13,4 mm | -2,3 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 0 mm | 0 mm | +0 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 0 h | 0 h | +0 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 8 nov 2026, 13:00
Opgehaald: 8 nov 2026, 17:18
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 8 nov 2026, 19:00
Opgehaald: 8 nov 2026, 22:18
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Le Grand-Bornand · Pistes · Lumiplay map lifts and
Le Grand-Bornand alpine sectors · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaartBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 0 / 25Buiten bedrijfsperiode: 25
Pistestatus · 0 / 50
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Source-listed map sectors only; source status has no observation time and public access is unverified.
Liftstatus
- FLORIA · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- MULATERIE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- JOYERE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- ROSAY · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TAVERNE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- ARCES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LACHAT · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- CHATILLON · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- RAICHES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- MAROLY · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- DUCHE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TOLAR · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- ANNES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TERRES ROUGES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- PRARIAN 1 · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- PRARIAN 2 · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- STADE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- CHARMIEUX · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- CHATELET · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- FIL NEIGE LE CASTOR · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- OUTALAYS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- COMBES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- COTE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- ALPAGE EXPRESS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- ALMET · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
Pistestatus
- LA PISTE DU LAC · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LA SERPENTINE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LES EGLANTINES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LES FOUGERES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- L ABONDANCE Haut · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LA GLISSE EN COEUR · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LES ANCELLES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LES VIOLETTES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LE BOIS JOLI · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- STADE TESSA WORLEY · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LES GENTIANES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LES CHANTERELLES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LES ENVERS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- L'AIGLON · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LE GYPAETE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LES LANCHES BAS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LES LANCHES HAUT · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- PISTE 2000 · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LA FREERIDE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LA NOIRE DE LACHAT · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LES MYRTILLES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LES PRIMEVERES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- L ALMET · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LA DUCHE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LE COL DES ANNES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LE PERCE-NEIGE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LES AIRELLES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LES RHODOS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LES TARINES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LE FENIL · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LE TETRAS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LES CHARDONS BLANCS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- COULOIR DE LA SONNERIE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- ESPACE DEBUTANTS DES OUTALAYS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LA NOIRE DES PYLONES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LA SAPINIERE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LES MOUSSERONS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- ESPACE DEBUTANTS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- L AZALEE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LA COTE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LES MYOSOTIS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LES PAQUERETTES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- COL DE CHATILLON · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LA COMBE DE LA TOLAR · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LA PISTE DES DAMES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- ESPACE DEBUTANTS LE CASTOR · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- L ABONDANCE Bas · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LA PITCHOUNE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- STADE DE PRARIAN · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LES LANGUIERES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Le Grand-Bornand · Pistes · Lumiplay map lifts and
Le Grand-Bornand alpine sectors · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart8 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 0 / 25Buiten bedrijfsperiode: 25
Pistestatus · 0 / 50
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Nieuws uit het skigebied
Al het nieuws over dit skigebiedNog geen nieuws voor Le Grand-Bornand. Berichten verschijnen alleen uit bronnen met een vastgelegde basis voor hergebruik, en voor dit skigebied is die er niet. Laatste liftbericht: 8 november 2026, 22:26 UTC+1.
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Le Grand-Bornand verwacht?
Voor Le Grand-Bornand geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 8 nov, 19:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.000 m, 0 mm op 1.600 m en 0 mm op 2.100 m in de 24 uur vanaf 8 nov, 23:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Le Grand-Bornand ?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Le Grand-Bornand. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Le Grand-Bornand ?
Liften: 0 van 25 open (Le Grand-Bornand alpine sectors · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart; Lumiplay / Le Grand-Bornand; Opgehaald 8 nov, 22:26 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 50 open (Le Grand-Bornand alpine sectors · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart; Lumiplay / Le Grand-Bornand; Opgehaald 8 nov, 22:26 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
De kaart groepeert het alpine terrein in de sectoren Chinaillon, Joyère, Maroly en Rosay/Lachat. Gondels ontsluiten Joyère en Rosay, en het hoogste weerpunt van de exploitant, de Mont Lachat, ligt op 2.100 m. Schematische afbeelding, geen kaart en geen actuele omstandigheden.
Voor je skidag
Wanneer opent het skigebied van Le Grand-Bornand?
De pagina over alpineskiën van de exploitant, bekeken op 8 november 2026, kondigt een vroege opening aan op 5 en 6 december 2026 en doorlopende openstelling van 12 december 2026 tot 11 april 2027. De data hangen af van de sneeuwcondities. De lift- en pistestatus laat zien wat op een bepaalde dag open is.[1][4]
Tellen langlaufloipes en andere winteractiviteiten mee?
Nee. De aantallen omvatten alleen de liften en afdalingspistes van de vier alpine sectoren. Langlaufloipes, sneeuwschoenroutes, skitoerroutes, rodelbanen en het snowpark staan bij de exploitant apart en tellen niet als pistes.[4]
Waar komen de liftstatus en sneeuwhoogte op deze pagina vandaan?
De lift- en pistestatus komt uit de interactieve kaart van de exploitant en telt alleen de vier alpine sectoren Chinaillon, Joyère, Maroly en Rosay/Lachat. De kaart geeft geen updatetijd, daarom staan de aantallen als bronvermelding aangeduid. De sneeuwhoogte komt van het Météo-France-station GRAND-BORNAND op 1.447 m, onderdeel van een seizoensarchief: de pagina toont de laatste meting met datum of markeert sneeuw als niet beschikbaar.[4][5]
Zijn de verwachtingen voor 1.000, 1.600 en 2.100 m in Le Grand-Bornand waarnemingen?
Nee. Het zijn modelwaarden, aangepast aan 1.000, 1.600 en 2.100 m, berekend op één representatief punt (dalstation Rosay-gondel).[2]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Le Grand-Bornand Tourisme · SkigebiedLe Grand-Bornand Tourisme
- OpenStreetMap · Locatie en hoogteOpenStreetMap bijdragers
- Le Grand-Bornand Tourisme · PistekaartLe Grand-Bornand Tourisme
- Le Grand-Bornand Tourisme / Lumiplay · Lift- en pistestatusLe Grand-Bornand Tourisme / Lumiplay
- Météo-France · SneeuwberichtMétéo-France
- Le Grand-Bornand Tourisme · Praktische informatieLe Grand-Bornand Tourisme
- Wikipedia · Feiten en gebiedsinformatieWikipedia
- Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo