Hautes-Alpes · Frankrijk
Weer en sneeuwverwachting Le Monêtier-les-Bains
Voor Le Monêtier-les-Bains geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 02:17, een modelmatige sneeuwval van 0,5 mm op 1.500 m, 3,3 mm op 2.100 m en 3,3 mm op 2.800 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor Le Monêtier-les-Bains: Liften: Aantal open onbekend · 12 vermeld (monetier · Volgens de bron vermeld: lokale sectoren; Serre Chevalier / Websenso; Opgehaald 4 nov, 10:24 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
Le Monêtier-les-Bains is een hooggelegen plaats in het Serre Chevalier; deze verwachting gebruikt een punt in P6 · mairie.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- Aantal open onbekend · 12 vermeldmonetier · Volgens de bron vermeld: lokale sectoren
- Pistes
- Niet gemeld
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Le Monêtier-les-Bains ligt in het skigebied Serre Chevalier; de totalen van het gebied gelden niet voor Le Monêtier-les-Bains alleen. Controleer open verbindingen in het officiële bericht.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
Le Monêtier-les-Bains
-3 – 1 °C · 2.100 m · 4 nov – 6 nov
MET Norway · Uitgegeven 4 nov, 02:17
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
Voor Le Monêtier-les-Bains zijn de waarden op 1.500, 2.100 en 2.800 m voor hoogte aangepaste modelverwachtingen op het verwachtingspunt P6 · mairie, geen waarnemingen of afzonderlijke weerstations.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 4 nov 2026, 02:17 · Europe/Paris · MET Norway
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 4 nov 2026, 11:00 | -0,9 | 0,2 | 81,3 | 4,6 |
| 4 nov 2026, 12:00 | -0,4 | 0,2 | 77,9 | 4,9 |
| 4 nov 2026, 13:00 | -0,3 | 0,2 | 76,8 | 5,2 |
| 4 nov 2026, 14:00 | -0,5 | 0,3 | 77 | 5,1 |
| 4 nov 2026, 15:00 | -1,1 | 0,3 | 80 | 4,8 |
| 4 nov 2026, 16:00 | -1,6 | 0,5 | 83,3 | 4,2 |
| 4 nov 2026, 17:00 | -2,1 | 0,1 | 88 | 3,9 |
| 4 nov 2026, 18:00 | -2,4 | 0 | 91 | 3,6 |
| 4 nov 2026, 19:00 | -2,5 | 0 | 94 | 3,5 |
| 4 nov 2026, 20:00 | -2,7 | 0 | 95 | 3,5 |
| 4 nov 2026, 21:00 | -2,9 | 0 | 95,5 | 3,4 |
| 4 nov 2026, 22:00 | -2,9 | 0,2 | 95,6 | 3,4 |
| 4 nov 2026, 23:00 | -2,5 | 0,3 | 95,6 | 3,6 |
| 5 nov 2026, 00:00 | -2,3 | 0,5 | 95,8 | 3,7 |
| 5 nov 2026, 01:00 | -2,6 | 0,3 | 96,4 | 3,5 |
| 5 nov 2026, 02:00 | -2,5 | 0,2 | 96,3 | 3,4 |
| 5 nov 2026, 03:00 | -2,6 | 0 | 96,3 | 3,4 |
| 5 nov 2026, 04:00 | -2,7 | 0 | 96,3 | 3,3 |
| 5 nov 2026, 05:00 | -2,8 | 0 | 96,2 | 3,2 |
| 5 nov 2026, 06:00 | -2,8 | 0 | 96,2 | 3,1 |
| 5 nov 2026, 07:00 | -2,7 | 0 | 96,2 | 3,1 |
| 5 nov 2026, 08:00 | -2,7 | 0 | 96,6 | 3,1 |
| 5 nov 2026, 09:00 | -1,7 | 0 | 93,1 | 3,4 |
| 5 nov 2026, 10:00 | -0,9 | 0 | 90 | 3,4 |
| 5 nov 2026, 11:00 | -0,3 | 0 | 89 | 3,6 |
| 5 nov 2026, 12:00 | 0,3 | 0 | 86,1 | 3,6 |
| 5 nov 2026, 13:00 | 0,9 | 0 | 83 | 3,5 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 0,9 | 0 | 84,3 | 3,5 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 0,6 | 0,2 | 88,3 | 3,3 |
| 5 nov 2026, 16:00 | -0,1 | 0,5 | 93,3 | 2,9 |
| 5 nov 2026, 17:00 | -0,4 | 1,6 | 95,4 | 2,6 |
| 5 nov 2026, 18:00 | -1 | 1,2 | 98 | 2,4 |
| 5 nov 2026, 19:00 | -1,1 | 0,8 | 98,5 | 2,7 |
| 5 nov 2026, 20:00 | -1,1 | 0,8 | 98,5 | 2,8 |
| 5 nov 2026, 21:00 | -1,2 | 0,9 | 98,7 | 3,1 |
| 5 nov 2026, 22:00 | -1,2 | 1,2 | 98,6 | 3,2 |
| 5 nov 2026, 23:00 | -1,1 | 0,8 | 98,7 | 2,8 |
| 6 nov 2026, 00:00 | -1,2 | 0,8 | 98,4 | 2,6 |
| 6 nov 2026, 01:00 | -1,3 | 0,8 | 98,3 | 2,6 |
| 6 nov 2026, 02:00 | -1,3 | 1 | 98,3 | 2,4 |
| 6 nov 2026, 03:00 | -1,3 | 1,5 | 98,5 | 2,3 |
| 6 nov 2026, 04:00 | -1,3 | 2,2 | 98,2 | 2,1 |
| 6 nov 2026, 05:00 | -1,5 | 0,3 | 97,6 | 1,9 |
| 6 nov 2026, 06:00 | -2,1 | 0 | 97,5 | 1,6 |
| 6 nov 2026, 07:00 | -1,6 | 0 | 97,2 | 1,7 |
| 6 nov 2026, 08:00 | -1,5 | 0 | 96,2 | 1,6 |
| 6 nov 2026, 09:00 | -1 | 0 | 95,1 | 1,7 |
| 6 nov 2026, 10:00 | -0,4 | 0 | 94,6 | 2 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 3,3 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 24/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 23 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: -0,1 °C · 50 h
4 nov 2026, 00:18 → 4 nov 2026, 02:17
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Bron: MET Norway · CC BY 4.0
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Paris
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
-5,1°C
Wind: 4,6 m/s · Neerslag: 0,2 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 02:17-0,9°C
Wind: 4,6 m/s · Neerslag: 0,2 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 02:172,7°C
Wind: 4,6 m/s · Neerslag: 0,2 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 02:17Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
4 nov, 11:00 → 5 nov, 11:00
1.500 m
0,5 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.100 m
3,3 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.800 m
3,3 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
-0,9°Weerkansen voor sneeuwproductie
24 / 48 hLangste koude periode: 23 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 4 nov 2026 | -2,9° / -0,3° | 2,3 mm (13 h) |
| 5 nov 2026 | -2,8° / 0,9° | 9 mm (24 h) |
| 6 nov 2026 | -2,1° / -0,4° | 6,6 mm (11 h) |
Update van de aanbieder: 4 nov, 02:17 · Opgehaald: 4 nov, 06:17 · Europe/Paris
MET Norway ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
0,1°C kouder in de overeenkomstige verwachtingsuren.
Overeenkomstige verwachtingsperiode4 nov 2026, 11:00 — 6 nov 2026, 13:0050 h · 2.100 m · Europe/Paris
Uren tussen updates van de aanbieder2 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- -0,1 °CEerdere verwachting: -1,3 °C
Nieuwste verwachting: -1,4 °C - Totale neerslagVerwachting
- +4,7 mmEerdere verwachting: 13,2 mm
Nieuwste verwachting: 17,9 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- +4,6 mmEerdere verwachting: 13,1 mm
Nieuwste verwachting: 17,7 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- +1 hEerdere verwachting: 23 h
Nieuwste verwachting: 24 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | -1,3 °C | -1,4 °C | -0,1 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 13,2 mm | 17,9 mm | +4,7 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 13,1 mm | 17,7 mm | +4,6 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 23 h | 24 h | +1 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 4 nov 2026, 00:18
Opgehaald: 4 nov 2026, 01:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 4 nov 2026, 02:17
Opgehaald: 4 nov 2026, 06:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Serre Chevalier · Bedrijf, beperkt tot source
monetier · Volgens de bron vermeld: lokale sectorenBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 12Buiten bedrijfsperiode: 12
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Alleen door de bron vermelde sectoren. De bron levert geen geverifieerde waarnemingstijdstempel. Buiten de bedrijfsperiode is geen actuele opening of sluiting.
Liftstatus
- Télésiège BACHAS · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Télésiège AYA · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Télésiège LAUZIERES · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Téléski CHANTELOUBE · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Téléski ECOLE · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Téléski ETOILE · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Téléski PRE CHABERT · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Tapis CHARMETTES · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Télésiège EYCHAUDA · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Télésiège CIBOUIT · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Télésiège CUCUMELLE · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Télésiège YRET · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Pistestatus
- ROCHAMOUT · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- ROUTE DES ESPAGNOLS · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- AYA · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- BRETELLE CORVARIA · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- CHAUME · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- CLOT GAILLARD · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- CORVARIA · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- JARDIN · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- COMBE RATEAU · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- EYCHAUDA · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- PAS DE L ANE · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- TETRAS · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- ROUGE CIBOUIT · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- ROUGE YRET · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- COL DU VENT · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- NOIRE CIBOUIT · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- TABUC · Onbekend · Broninformatie: De waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Météo-France · Serre Chevalier stations
Station SERRE CHE-LE MONETIER_NIVOGearchiveerd bericht
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 18 apr 2026, 10:13
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| SERRE CHE-LE MONETIER_NIVO (2.185 m) · Gemeten sneeuwhoogteTotale grondlaag van sneeuw, ijs en ander materiaal. | 60 |
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Serre Chevalier · Bedrijf, beperkt tot source
monetier · Volgens de bron vermeld: lokale sectoren4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 12Buiten bedrijfsperiode: 12
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Serre Chevalier · Bedrijf, beperkt tot source
monetier · Volgens de bron vermeld: lokale sectoren3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 12Buiten bedrijfsperiode: 12
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Météo-France · Serre Chevalier stations
Station SERRE CHE-LE MONETIER_NIVO4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 18 apr 2026, 10:13
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| SERRE CHE-LE MONETIER_NIVO (2.185 m) · Gemeten sneeuwhoogteTotale grondlaag van sneeuw, ijs en ander materiaal. | 60 |
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Le Monêtier-les-Bains verwacht?
Voor Le Monêtier-les-Bains geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 02:17, een modelmatige sneeuwval van 0,5 mm op 1.500 m, 3,3 mm op 2.100 m en 3,3 mm op 2.800 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Le Monêtier-les-Bains?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Le Monêtier-les-Bains. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Le Monêtier-les-Bains?
Liften: Aantal open onbekend · 12 vermeld (monetier · Volgens de bron vermeld: lokale sectoren; Serre Chevalier / Websenso; Opgehaald 4 nov, 10:24 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
Het landschap bij Le Monêtier-les-Bains is schematisch, geen kaart of weergave van actuele omstandigheden.
Voor je skidag
Is Le Monêtier-les-Bains het hele skigebied Serre Chevalier?
Nee. Serre Chevalier omvat meerdere plaatsen en Le Monêtier-les-Bains is er maar één van; de gebiedscijfers zijn geen lokale inventaris.[1]
Zijn de verbindingen rond Le Monêtier-les-Bains open?
Controleer voor vertrek vanuit Le Monêtier-les-Bains het officiële lift- en pistebericht. Een kaart bevestigt geen opening.[4]
Zijn de verwachtingen voor 1.500, 2.100 en 2.800 m bij Le Monêtier-les-Bains metingen?
Nee. Het zijn modelwaarden aangepast aan 1.500, 2.100 en 2.800 m op één representatief punt (P6 · mairie).[2]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Serre Chevalier · SkigebiedSerre Chevalier Vallée Briançon
- Le Monêtier-les-Bains · Locatie en hoogteSerre Chevalier Vallée Briançon
- Serre Chevalier · PistekaartSerre Chevalier Vallée Briançon
- Serre Chevalier · Lift- en pistestatusSerre Chevalier Vallée Briançon
- Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo