Graubünden · Zwitserland
Weer en sneeuwverwachting Lenzerheide
Voor Lenzerheide geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 02:17, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.500 m, 0 mm op 2.100 m en 0 mm op 2.800 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Zurich). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor Lenzerheide: Liften: 0 van 29 open (Lenzerheide · Volgens de bron vermeld: winterberichtgroep; Arosa Lenzerheide; Opgehaald 4 nov, 10:08 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
Lenzerheide is qua aantal liften de grotere helft van Arosa Lenzerheide, aan de voet van de Parpaner Rothorn in de gemeente Vaz/Obervaz. Het bericht van de exploitant rekent 29 van de 43 liften tot het dorp.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- 0 van 29 openLenzerheide · Volgens de bron vermeld: winterberichtgroep
- Pistes
- Niet gemeld
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Voor Arosa en Lenzerheide samen wordt maar één pistetotaal gepubliceerd, 225 km, plus acht funparks en zeven kindergebieden. Niets is per dorp opgesplitst, dus de lijst van Lenzerheide is een verzameling liftnamen en geen lokale lengte.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
Lenzerheide
-4 – 7 °C · 2.100 m · 4 nov – 6 nov
MET Norway · Uitgegeven 4 nov, 02:17
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
De niveaus 1.500, 2.100 en 2.800 m zijn modelschattingen voor Lenzerheide Post, geen metingen. Ze beschrijven één punt in het dorp, niet Scalottas, Stätzerhorn of Rothorn, die het bericht als aparte liften behandelt.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 4 nov 2026, 02:17 · Europe/Zurich · MET Norway
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 4 nov 2026, 11:00 | 3,3 | 0 | 56,3 | 1,7 |
| 4 nov 2026, 12:00 | 3,5 | 0 | 54,6 | 2,2 |
| 4 nov 2026, 13:00 | 3,7 | 0 | 54,9 | 2,1 |
| 4 nov 2026, 14:00 | 3,9 | 0 | 53,7 | 2,3 |
| 4 nov 2026, 15:00 | 3,4 | 0 | 56,4 | 2,2 |
| 4 nov 2026, 16:00 | 2,3 | 0 | 61,5 | 1,5 |
| 4 nov 2026, 17:00 | 0,2 | 0 | 74,2 | 0,9 |
| 4 nov 2026, 18:00 | -0,7 | 0 | 78,9 | 0,9 |
| 4 nov 2026, 19:00 | -1,5 | 0 | 82,6 | 1 |
| 4 nov 2026, 20:00 | -2,1 | 0 | 84,1 | 1,1 |
| 4 nov 2026, 21:00 | -2,3 | 0 | 84,3 | 1,3 |
| 4 nov 2026, 22:00 | -2,6 | 0 | 83,5 | 1,4 |
| 4 nov 2026, 23:00 | -2,1 | 0 | 83,4 | 1,5 |
| 5 nov 2026, 00:00 | -2,4 | 0 | 83,5 | 1,5 |
| 5 nov 2026, 01:00 | -2,9 | 0 | 84,6 | 1,5 |
| 5 nov 2026, 02:00 | -3 | 0 | 85,4 | 1,6 |
| 5 nov 2026, 03:00 | -3,2 | 0 | 86,1 | 1,7 |
| 5 nov 2026, 04:00 | -3,4 | 0 | 86,6 | 1,8 |
| 5 nov 2026, 05:00 | -3,7 | 0 | 86,9 | 1,9 |
| 5 nov 2026, 06:00 | -3,5 | 0 | 87,1 | 1,9 |
| 5 nov 2026, 07:00 | -3,9 | 0 | 87,6 | 1,9 |
| 5 nov 2026, 08:00 | -2,6 | 0 | 86,9 | 2,2 |
| 5 nov 2026, 09:00 | 0,1 | 0 | 74,6 | 2,1 |
| 5 nov 2026, 10:00 | 2,7 | 0 | 62,1 | 2 |
| 5 nov 2026, 11:00 | 4,8 | 0 | 53 | 2 |
| 5 nov 2026, 12:00 | 6,1 | 0 | 48,5 | 2,1 |
| 5 nov 2026, 13:00 | 6,7 | 0 | 47,6 | 2,2 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 6,7 | 0 | 48,3 | 2,1 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 6,1 | 0 | 50,8 | 2 |
| 5 nov 2026, 16:00 | 4,8 | 0 | 60 | 1,3 |
| 5 nov 2026, 17:00 | 1,6 | 0 | 70,6 | 1,2 |
| 5 nov 2026, 18:00 | 0,2 | 0 | 76 | 1,4 |
| 5 nov 2026, 19:00 | -1 | 0 | 80,2 | 1,6 |
| 5 nov 2026, 20:00 | -2 | 0 | 83,4 | 1,8 |
| 5 nov 2026, 21:00 | -2,4 | 0 | 84,8 | 2,2 |
| 5 nov 2026, 22:00 | -2,6 | 0 | 84,9 | 2,2 |
| 5 nov 2026, 23:00 | -2,6 | 0 | 81,6 | 2 |
| 6 nov 2026, 00:00 | -3,1 | 0 | 80,3 | 2,1 |
| 6 nov 2026, 01:00 | -3,5 | 0 | 80,9 | 2 |
| 6 nov 2026, 02:00 | -3,7 | 0 | 81,9 | 1,8 |
| 6 nov 2026, 03:00 | -3,6 | 0 | 81,1 | 1,7 |
| 6 nov 2026, 04:00 | -3,6 | 0 | 80 | 1,6 |
| 6 nov 2026, 05:00 | -3,2 | 0 | 79,3 | 1,6 |
| 6 nov 2026, 06:00 | -3,2 | 0 | 79,1 | 1,5 |
| 6 nov 2026, 07:00 | -2,5 | 0 | 77,9 | 1,4 |
| 6 nov 2026, 08:00 | -1,1 | 0 | 74,3 | 1,5 |
| 6 nov 2026, 09:00 | 2,3 | 0 | 64 | 1,8 |
| 6 nov 2026, 10:00 | 3,8 | 0 | 58,1 | 1,5 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 29/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 15 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: +0,1 °C · 50 h
4 nov 2026, 00:17 → 4 nov 2026, 02:17
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Bron: MET Norway · CC BY 4.0
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Zurich
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
-0,9°C
Wind: 1,7 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 02:173,3°C
Wind: 1,7 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 02:176,9°C
Wind: 1,7 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 02:17Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
4 nov, 11:00 → 5 nov, 11:00
1.500 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.100 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.800 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
3,3°Weerkansen voor sneeuwproductie
29 / 48 hLangste koude periode: 15 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 4 nov 2026 | -2,6° / 3,9° | 0 mm (13 h) |
| 5 nov 2026 | -3,9° / 6,7° | 0 mm (24 h) |
| 6 nov 2026 | -3,7° / 3,8° | 0 mm (11 h) |
Update van de aanbieder: 4 nov, 02:17 · Opgehaald: 4 nov, 06:17 · Europe/Zurich
MET Norway ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
0,1°C warmer in de overeenkomstige verwachtingsuren.
Overeenkomstige verwachtingsperiode4 nov 2026, 11:00 — 6 nov 2026, 13:0050 h · 2.100 m · Europe/Zurich
Uren tussen updates van de aanbieder2 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- +0,1 °CEerdere verwachting: -0,1 °C
Nieuwste verwachting: 0 °C - Totale neerslagVerwachting
- +0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- +0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- -1 hEerdere verwachting: 30 h
Nieuwste verwachting: 29 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | -0,1 °C | 0 °C | +0,1 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 0 mm | 0 mm | +0 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 0 mm | 0 mm | +0 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 30 h | 29 h | -1 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 4 nov 2026, 00:17
Opgehaald: 4 nov 2026, 01:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 4 nov 2026, 02:17
Opgehaald: 4 nov 2026, 06:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Arosa Lenzerheide · winterberichtgroepen
Lenzerheide · Volgens de bron vermeld: winterberichtgroepBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 0 / 29
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Door de exploitant vermelde groep, geen geverifieerde volledige inventaris. Waarnemingstijd van de bron en actuele toegang zijn niet geverifieerd. Verbindingen zijn gescheiden.
Liftstatus
- Crestas · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Tgantieni · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Scalottas · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Fadail 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Fadail 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Pedra Grossa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Gertrud · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Lavoz · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Valbella · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Cumascheals · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Proschieri · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Stätzerhorn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Stätzertäli · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Obertor · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Panoramabahn Heidbüel · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Pradafenz · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Pradaschier · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Windegga · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Rothorn 1. Sektion · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Rothorn 2. Sektion · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Scharmoin · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Crappa Grossa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Weisshorn Speed · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Heimberg · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Motta · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Urdenfürggli · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Fastatsch · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Dieschen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Lantsch Lenz · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Pistestatus
- 46 Crestas · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 47 Crestas · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 48 Verbindung: Crestas ↦ Val Sporz · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 44 Val Sporz · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 45a Friedmann · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 45 Madlainas · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 40a Sie & Er · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 46 Skischul-Piste · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 49 Fadail · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 40b Fadail · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 40 Schäfermulde · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 42 Plam da Bots · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 42a FIS · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 55a FIS Traverse · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 42b Ravugn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 43 Alte FIS · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 53 Pedra Grossa Abfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 50a Jammeri · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 50 Nova · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 51 Danis · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 51a Danis ↦ Lavoz · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 52 Nova ↦ Lavoz · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 54 Sissi · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 62 Foppa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 61 Livia Piste · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 55 Sisseala · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 63 Mulde · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 64 Netzpiste · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 60a Originale Lavoz Abschnitt 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 60b Originale Lavoz Abschnitt 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 66 Cumascheals Alter Rennhang · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 65 Cresta · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 65a Lavoz ↦ Stätz · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 67 Cumascheals blau · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 68a Chumascheals rot · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 68 Valetta · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 52a Milchstrasse/Hochstand · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 68b Val Schameala · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 75 Verbindung: Valbella ↦ Stätz · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 76 Sartons ↦ Valbella · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 70c Proschieri Abschnitt 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 77 Obertor · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 60 Stätzerhorn ↦ Lavoz · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 72 Black Viper · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 71 Zündhölzli · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 70 Die Rote · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 70a Täli · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 73 Safari · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 74 Wasserböden · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 70b Proschieri · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 78 Damiez · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 74a Stallpiste · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 73a Riedboden · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 78a Farbela ↦ Churwalden · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 79 Proschieri ↦ Churwalden · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 21 Totälpli · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 21a Lunar Lane · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 21b Caracciola-Weg · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 20 Urdenfürggli · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 22 Hansruedisträumli · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 22a Plams · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 20a Motta · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 20b Bischofsboden · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 23a Untere Leons · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 23b Heimberg ↦ Speed · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 25 Heimberg · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 25b Älpliweg · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 25a Stierenstall · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 26 Standard Scharmoin · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 27 Slalomhang Crappa Grossa · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 28 Scharmoin · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 28a Älpliweg / Schluocht · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 29 Valbella · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 21c Crapera · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 30 Curtschin · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 31 Bossi-Hang · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 24 Weltcup-Strecke Silvano Beltrametti · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Fastatsch · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- Dieschen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 43a 43a · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 43c Obere See Abfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 49a Fadail · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 80 Grünbühl · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 81 Schrägrot · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 81a Rot zur Alp · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 82 Schwarz · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 82a Kill Bill · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 83 Talabfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
- 84 Pradafenz · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Arosa–Lenzerheide · onvolledige verbindingscontext per richtingBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Verbindingen per richting
De genoemde onderdelen geven slechts gedeeltelijke informatie en bevestigen geen doorgaande route of actuele publieke toegang.
Arosa → Lenzerheide
- Hörnli-Express · Als gesloten gemeld
- Urdenbahn · Als gesloten gemeld
- 20 Urdenfürggli · Als gesloten gemeld
- 20a Motta · Als gesloten gemeld
- 20b Bischofsboden · Als gesloten gemeld
- 28a Älpliweg / Schluocht · Als gesloten gemeld
Lenzerheide → Arosa
- Urdenfürggli · Als gesloten gemeld
- Urdenbahn · Als gesloten gemeld
- 5 Hörnli Traverse · Als gesloten gemeld
- 5b Zufahrt SB Hörnli Talstation · Als gesloten gemeld
- 2c Alpenblick - Hörnli-Express Tal · Als gesloten gemeld
SLF · Station Plang Bi
Station Plang BiGearchiveerd bericht
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 1 nov 2026
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Plang Bi (2.495 m) · Gemeten sneeuwhoogteDagelijkse totale sneeuwdekhoogte (HS), mediaan van de gemeten hoogtes. De export geeft de dagrij aan met middernacht UTC. | 1 |
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Arosa Lenzerheide · winterberichtgroepen
Lenzerheide · Volgens de bron vermeld: winterberichtgroep4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 0 / 29
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Arosa–Lenzerheide · onvolledige verbindingscontext per richting4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Arosa Lenzerheide · winterberichtgroepen
Lenzerheide · Volgens de bron vermeld: winterberichtgroep3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 0 / 29
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Arosa–Lenzerheide · onvolledige verbindingscontext per richting3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗SLF · Station Plang Bi
Station Plang Bi4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 1 nov 2026
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Plang Bi (2.495 m) · Gemeten sneeuwhoogteDagelijkse totale sneeuwdekhoogte (HS), mediaan van de gemeten hoogtes. De export geeft de dagrij aan met middernacht UTC. | 1 |
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Lenzerheide verwacht?
Voor Lenzerheide geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 02:17, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.500 m, 0 mm op 2.100 m en 0 mm op 2.800 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Zurich). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Lenzerheide?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Lenzerheide. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Lenzerheide?
Liften: 0 van 29 open (Lenzerheide · Volgens de bron vermeld: winterberichtgroep; Arosa Lenzerheide; Opgehaald 4 nov, 10:08 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
De lijst van Lenzerheide omvat onder meer Rothorn (twee secties), Scalottas, Stätzerhorn, Panoramabahn Heidbüel, Weisshorn Speed, Motta, Urdenfürggli, Crestas, Tgantieni, Fadail, Pedra Grossa en Valbella. Volgens Wikipedia zijn de pistes goedgekeurd voor alle alpine FIS-wereldbekerwedstrijden voor dames en heren.
Voor je skidag
Welke liften gaan van Lenzerheide naar de Rothorn?
Het bericht noemt Rothorn 1 en Rothorn 2 als de twee secties, de eerste met laatste afdaling om 17:00. Scalottas, Stätzerhorn en Weisshorn Speed zijn aparte vermeldingen met eigen tijden.[4]
Hoort de 225 km bij Lenzerheide?
Nee. Het is het enige pistetotaal van de exploitant voor Arosa en Lenzerheide samen. Het bericht noemt de pistes van Lenzerheide met nummers vanaf 46, maar geeft geen lengte voor alleen die pistes.[4]
Heeft Lenzerheide wereldbekerwedstrijden georganiseerd?
Volgens Wikipedia zijn de pistes goedgekeurd voor alle alpine FIS-wereldbekerwedstrijden voor dames en heren; het dorp was gastheer van het WK biatlon 2025, etappes van de Tour de Ski en het UCI WK mountainbike 2018.[5]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Arosa Lenzerheide · SkigebiedArosa Lenzerheide
- Lenzerheide · Locatie en hoogteGraubünden Toerisme
- Arosa Lenzerheide · PistekaartArosa Lenzerheide
- Arosa Lenzerheide · Lift- en pistestatusArosa Lenzerheide
- Lenzerheide · Feiten en gebiedsinformatieWikipedia
- Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo