Isère · Frankrijk
Weer en sneeuwverwachting Les 7 Laux
Voor Les 7 Laux geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 8 nov, 19:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.350 m, 0 mm op 1.900 m en 0 mm op 2.400 m in de 24 uur vanaf 8 nov, 23:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor Les 7 Laux: Liften: 0 van 22 open (Les 7 Laux · Prapoutel, Pipay and Le Pleynet · Liften en pistes volgens de bron; Les 7 Laux; Opgehaald 8 nov, 22:28 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 49 open (Les 7 Laux · Prapoutel, Pipay and Le Pleynet · Liften en pistes volgens de bron; Les 7 Laux; Opgehaald 8 nov, 22:28 · brontijd onbevestigd). Sneeuwhoogte: 0 cm (bij Upper domain (2.400 m); bericht van het skigebied; Les 7 Laux · Lumiplan; Opgehaald 8 nov, 22:28 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
Les 7 Laux is een skigebied in de Belledonne in het departement Isère, Frankrijk. Liften en pistes liggen tussen ongeveer 1.350 m en 2.400 m.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- 0 van 22 openLes 7 Laux · Prapoutel, Pipay and Le Pleynet · Liften en pistes volgens de bron
- Pistes
- 0 van 49 openLes 7 Laux · Prapoutel, Pipay and Le Pleynet · Liften en pistes volgens de bron
- Sneeuwhoogte
- 0 cmbij Upper domain (2.400 m) · bericht van het skigebied
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Deze pagina behandelt Les 7 Laux (Prapoutel, Pipay, Le Pleynet). De verwachting gebruikt één punt bij het dalstation Gypaète; andere skigebieden vallen erbuiten.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
4 – 8 °C · 1.900 m · 8 nov – 10 nov
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 8 nov, 19:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
Voor Les 7 Laux zijn de waarden op 1.350, 1.900 en 2.400 m op hoogte aangepaste modelverwachtingen op het verwachtingspunt dalstation Gypaète, geen waarnemingen of aparte weerstations.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 8 nov 2026, 19:00 · Europe/Paris · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 8 nov 2026, 23:00 | 3,5 | 0 | 79 | 3,3 |
| 9 nov 2026, 00:00 | 3,6 | 0 | 78 | 3,7 |
| 9 nov 2026, 01:00 | 3,9 | 0 | 76 | 4,8 |
| 9 nov 2026, 02:00 | 4,2 | 0 | 77 | 5,6 |
| 9 nov 2026, 03:00 | 4,6 | 0 | 74 | 6,3 |
| 9 nov 2026, 04:00 | 4,8 | 0 | 73 | 6,7 |
| 9 nov 2026, 05:00 | 4,8 | 0 | 74 | 7 |
| 9 nov 2026, 06:00 | 5 | 0 | 74 | 6,9 |
| 9 nov 2026, 07:00 | 5,1 | 0 | 75 | 7,2 |
| 9 nov 2026, 08:00 | 5,3 | 0 | 75 | 7,2 |
| 9 nov 2026, 09:00 | 5,6 | 0 | 75 | 8 |
| 9 nov 2026, 10:00 | 5,9 | 0 | 75 | 8,1 |
| 9 nov 2026, 11:00 | 6,6 | 0 | 76 | 7,8 |
| 9 nov 2026, 12:00 | 7,2 | 0 | 74 | 7,6 |
| 9 nov 2026, 13:00 | 7,7 | 0 | 74 | 5,8 |
| 9 nov 2026, 14:00 | 7,9 | 0 | 74 | 4,7 |
| 9 nov 2026, 15:00 | 7,5 | 0 | 76 | 4,6 |
| 9 nov 2026, 16:00 | 7 | 0,1 | 80 | 5,4 |
| 9 nov 2026, 17:00 | 6,6 | 0,1 | 79 | 5,7 |
| 9 nov 2026, 18:00 | 6,3 | 0 | 81 | 6,9 |
| 9 nov 2026, 19:00 | 6,5 | 0,1 | 81 | 7,2 |
| 9 nov 2026, 20:00 | 6,6 | 0,1 | 83 | 6,8 |
| 9 nov 2026, 21:00 | 6,6 | 0 | 85 | 6,2 |
| 9 nov 2026, 22:00 | 6,4 | 0,2 | 85 | 7 |
| 9 nov 2026, 23:00 | 6,4 | 0,6 | 85 | 8 |
| 10 nov 2026, 00:00 | 6,5 | 0,4 | 84 | 7,6 |
| 10 nov 2026, 01:00 | 6,4 | 0,3 | 87 | 6,2 |
| 10 nov 2026, 02:00 | 6,7 | 0,1 | 88 | 5 |
| 10 nov 2026, 03:00 | 6,8 | 0 | 90 | 4,9 |
| 10 nov 2026, 04:00 | 6,8 | 0 | 91 | 4,6 |
| 10 nov 2026, 05:00 | 6,8 | 0 | 94 | 4,3 |
| 10 nov 2026, 06:00 | 6,7 | 0,3 | 95 | 3,9 |
| 10 nov 2026, 07:00 | 6,7 | 0,4 | 95 | 3,7 |
| 10 nov 2026, 08:00 | 6,8 | 0 | 94 | 3,7 |
| 10 nov 2026, 09:00 | 6,9 | 0 | 94 | 2,9 |
| 10 nov 2026, 10:00 | 7,1 | 0 | 95 | 3,3 |
| 10 nov 2026, 11:00 | 7 | 0,2 | 100 | 2,7 |
| 10 nov 2026, 12:00 | 7,5 | 0 | 96 | 2,9 |
| 10 nov 2026, 13:00 | 7,8 | 0 | 96 | 2,8 |
| 10 nov 2026, 14:00 | 8,1 | 0 | 97 | 2,8 |
| 10 nov 2026, 15:00 | 7,7 | 0 | 100 | 3,3 |
| 10 nov 2026, 16:00 | 7,6 | 0 | 98 | 2,9 |
| 10 nov 2026, 17:00 | 7,3 | 0 | 97 | 2,7 |
| 10 nov 2026, 18:00 | 6,8 | 0 | 93 | 2,8 |
| 10 nov 2026, 19:00 | 6,4 | 0 | 90 | 2,7 |
| 10 nov 2026, 20:00 | 6,5 | 0 | 91 | 3 |
| 10 nov 2026, 21:00 | 6,6 | 0 | 91 | 3,6 |
| 10 nov 2026, 22:00 | 6,5 | 0 | 88 | 3,7 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 0/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 0 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: +0,3 °C · 66 h
8 nov 2026, 13:00 → 8 nov 2026, 19:00
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Paris
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
0,1°C
Wind: 5,7 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 19:003,5°C
Wind: 3,3 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 19:005°C
Wind: 1,3 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 19:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
8 nov, 23:00 → 9 nov, 23:00
1.350 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.900 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.400 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 9/9 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 9/9 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 9/9 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
3,5°Weerkansen voor sneeuwproductie
0 / 48 hLangste koude periode: 0 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 8 nov 2026 | 3,5° / 3,5° | 0 mm (1 h) |
| 9 nov 2026 | 3,6° / 7,9° | 1,2 mm (24 h) |
| 10 nov 2026 | 6,4° / 8,1° | 1,7 mm (23 h) |
Update van de aanbieder: 8 nov, 19:00 · Opgehaald: 8 nov, 22:18 · Europe/Paris
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
0,3°C warmer in de overeenkomstige verwachtingsuren.
Overeenkomstige verwachtingsperiode8 nov 2026, 23:00 — 11 nov 2026, 17:0066 h · 1.900 m · Europe/Paris
Uren tussen updates van de aanbieder6 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- +0,3 °CEerdere verwachting: 6,2 °C
Nieuwste verwachting: 6,5 °C - Totale neerslagVerwachting
- -14,2 mmEerdere verwachting: 18,2 mm
Nieuwste verwachting: 4 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- +0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- +0 hEerdere verwachting: 0 h
Nieuwste verwachting: 0 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | 6,2 °C | 6,5 °C | +0,3 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 18,2 mm | 4 mm | -14,2 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 0 mm | 0 mm | +0 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 0 h | 0 h | +0 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 8 nov 2026, 13:00
Opgehaald: 8 nov 2026, 17:18
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 8 nov 2026, 19:00
Opgehaald: 8 nov 2026, 22:18
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Les 7 Laux · exploitant lift en piste status
Les 7 Laux · Prapoutel, Pipay and Le Pleynet · Liften en pistes volgens de bronBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 0 / 22
Pistestatus · 0 / 49
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Source-listed sector items only; the page publishes no observation time and public access is unverified.
Liftstatus
- Tsd bouquetins · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Tsd chamois · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Tsd gypaète · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Tsf lac · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Tk ardoisière · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Tk lac · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Tk marmottons · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Tk p'tits loups · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Tk piscine · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Tk plan · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Tsdc grand cerf · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Tsf eterlou · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Tk blanchons · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Tk marcassins · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Tsd aigle · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Tsd oursière · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Tsf pincerie · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Tk ecureuil · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Tk loups · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Tk soleil · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Tk tétras · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Tapis pleynet · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
Pistestatus
- Chanterelle prapoutel · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- P'tits loups · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Plan · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Souchette inférieure · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Cabris · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Cèpe · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Girolle inférieure · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Russule · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Souchette supérieure · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Ardoisière · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Armillaire inférieure · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Armillaire supérieure · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Bolet · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Chamois inférieure · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Chamois supérieure · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Clapierre inférieure · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Clapierre supérieure · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Girolle supérieure · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Jas du lièvre · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Lac · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Pouta inférieure · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Bédina · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Jasse · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Pouta supérieure · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Rhodos · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Blanchons · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Chanterelle pipay · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Marcassins · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Charbonnière · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- La biche · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Mataru inférieure · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Mataru supérieure · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Balcon · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Chanterelle pleynet verte · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Oursons · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Coulemelle inférieure · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Coulemelle supérieure · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Crêt granier · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Oursière · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Plan du pra inférieure · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Rosée des prés · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Chanterelle pleynet rouge · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Oursière inférieure · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Oursière supérieure · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Plan du pra supérieure · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Roche noire · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- L'évêque · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Plan du pra · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Vallons du pra · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
Les 7 Laux · Lumiplan reported snow depth
Les 7 Laux · lower domain 1.350 m en upper domain 2.400 m reported snow depthBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 8 nov 2026, 13:01
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Lower domain (1.350 m) · Gemelde sneeuwhoogteOperator bulletin depth; measurement method unverified. | 0 |
| Upper domain (2.400 m) · Gemelde sneeuwhoogteOperator bulletin depth; measurement method unverified. | 0 |
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Les 7 Laux · exploitant lift en piste status
Les 7 Laux · Prapoutel, Pipay and Le Pleynet · Liften en pistes volgens de bron8 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 0 / 22
Pistestatus · 0 / 49
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Les 7 Laux · Lumiplan reported snow depth
Les 7 Laux · lower domain 1.350 m en upper domain 2.400 m reported snow depth8 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 8 nov 2026, 13:01
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Lower domain (1.350 m) · Gemelde sneeuwhoogteOperator bulletin depth; measurement method unverified. | 0 |
| Upper domain (2.400 m) · Gemelde sneeuwhoogteOperator bulletin depth; measurement method unverified. | 0 |
Nieuws uit het skigebied
Al het nieuws over dit skigebiedNog geen nieuws voor Les 7 Laux. Berichten verschijnen alleen uit bronnen met een vastgelegde basis voor hergebruik, en voor dit skigebied is die er niet. Laatste liftbericht: 8 november 2026, 22:28 UTC+1.
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Les 7 Laux verwacht?
Voor Les 7 Laux geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 8 nov, 19:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.350 m, 0 mm op 1.900 m en 0 mm op 2.400 m in de 24 uur vanaf 8 nov, 23:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Les 7 Laux ?
Sneeuwhoogte: 0 cm (bij Upper domain (2.400 m); bericht van het skigebied; Les 7 Laux · Lumiplan; Opgehaald 8 nov, 22:28 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Les 7 Laux ?
Liften: 0 van 22 open (Les 7 Laux · Prapoutel, Pipay and Le Pleynet · Liften en pistes volgens de bron; Les 7 Laux; Opgehaald 8 nov, 22:28 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 49 open (Les 7 Laux · Prapoutel, Pipay and Le Pleynet · Liften en pistes volgens de bron; Les 7 Laux; Opgehaald 8 nov, 22:28 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
Plaatsen en sectoren in de bronnen: Prapoutel, Pipay, Le Pleynet, Snowpark. Schematische afbeelding, geen kaart en geen actuele omstandigheden.
Voor je skidag
Is Les 7 Laux nu open?
De lift- en pistepagina van de exploitant meldde op 8 november 2026 alle liften en pistes als gesloten. Een gesloten status buiten het seizoen is geen openingsdatum; de pagina toont de status van de exploitant zodra die verandert.[4]
Waar komen de omstandigheden op deze pagina vandaan?
De lift- en pistestatus komt van de pagina "Infos pistes" van de exploitant. De gemelde sneeuwhoogte komt uit het Lumiplan-bulletin van de exploitant op 1.350 m en 2.400 m. Het Météo-France-station Prapoutel (1 595 m) voegt een dagelijkse meting van de sneeuwhoogte op de grond toe.[4][5][6]
Behandelt deze pagina heel Les 7 Laux?
Ze behandelt de drie locaties Prapoutel, Pipay en Le Pleynet met één verwachtingspunt in Prapoutel. De omstandigheden in Le Pleynet, aan de andere kant van het massief, kunnen van de verwachting afwijken.[7][2]
Zijn de verwachtingen op 1.350, 1.900 en 2.400 m voor Les 7 Laux waarnemingen?
Nee. Het zijn modelwaarden die op deze hoogtes zijn aangepast en op één representatief punt zijn berekend (dalstation Gypaète).[2]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Les 7 Laux · SkigebiedLes 7 Laux
- OpenStreetMap · Locatie en hoogteOpenStreetMap bijdragers
- Les 7 Laux · PistekaartLes 7 Laux
- Les 7 Laux · Weer-, lift- en pisteberichtLes 7 Laux
- Les 7 Laux / Lumiplan · SneeuwberichtLes 7 Laux / Lumiplan
- Météo-France · SneeuwberichtMétéo-France
- Wikipedia · Feiten en gebiedsinformatieWikipedia
- Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo