Maurienne · Savoie · Frankrijk
Weer en sneeuwverwachting Les Bottières
Voor Les Bottières geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 22:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.300 m, 1,6 mm op 1.800 m en 4,2 mm op 2.200 m in de 24 uur vanaf 5 nov, 08:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor Les Bottières: Liften: Aantal open onbekend · 3 vermeld (LES BOTTIERES · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart (La Toussuire); Les Sybelles · Lumiplay; Opgehaald 5 nov, 06:55 · brontijd onbevestigd). Sneeuwhoogte: 0 cm (bij Les Bottières (1.160 m); bericht van het skigebied; Les Sybelles · Lumiplan; Opgehaald 5 nov, 06:54 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
Les Bottières is een klein bergdorp en toegangspunt tot Les Sybelles.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- Aantal open onbekend · 3 vermeldLES BOTTIERES · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart (La Toussuire)
- Pistes
- Niet gemeld
- Sneeuwhoogte
- 0 cmbij Les Bottières (1.160 m) · bericht van het skigebied
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Les Bottières ligt in het skigebied Les Sybelles; de totalen van het gebied gelden niet voor Les Bottières alleen. Controleer open verbindingen in het officiële bericht.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
Les Bottières
0 – 7 °C · 1.800 m · 5 nov – 7 nov
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 4 nov, 22:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
Dit zijn voor hoogte aangepaste modelwaarden op één representatief punt, geen afzonderlijke metingen (1.300, 1.800 en 2.200 m). De bron noemt 1.275 m in de gegevens en 1.350 m in de tekst voor deze pistebasis; het verschil is nog niet opgehelderd.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 4 nov 2026, 22:00 · Europe/Paris · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 5 nov 2026, 08:00 | 1,9 | 0 | 71 | 3,2 |
| 5 nov 2026, 09:00 | 3,6 | 0 | 65 | 3,8 |
| 5 nov 2026, 10:00 | 4,8 | 0 | 63 | 4,4 |
| 5 nov 2026, 11:00 | 5,7 | 0 | 60 | 4,9 |
| 5 nov 2026, 12:00 | 6,3 | 0 | 59 | 4,4 |
| 5 nov 2026, 13:00 | 6,7 | 0 | 59 | 4,5 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 6,3 | 0 | 60 | 5,3 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 5,9 | 0 | 61 | 4 |
| 5 nov 2026, 16:00 | 5,2 | 0 | 66 | 3,2 |
| 5 nov 2026, 17:00 | 4,3 | 0 | 69 | 3,5 |
| 5 nov 2026, 18:00 | 3,7 | 0 | 72 | 2,9 |
| 5 nov 2026, 19:00 | 3,5 | 0 | 72 | 2,7 |
| 5 nov 2026, 20:00 | 3,5 | 0 | 72 | 2,4 |
| 5 nov 2026, 21:00 | 3,7 | 0 | 72 | 2,6 |
| 5 nov 2026, 22:00 | 3,3 | 0 | 75 | 2,7 |
| 5 nov 2026, 23:00 | 3,1 | 0 | 78 | 2,8 |
| 6 nov 2026, 00:00 | 2,9 | 0 | 79 | 2,4 |
| 6 nov 2026, 01:00 | 2,9 | 0 | 79 | 2,6 |
| 6 nov 2026, 02:00 | 2,9 | 0 | 78 | 2,1 |
| 6 nov 2026, 03:00 | 2,7 | 0 | 80 | 2,2 |
| 6 nov 2026, 04:00 | 2,7 | 0 | 81 | 2,4 |
| 6 nov 2026, 05:00 | 2,4 | 0,3 | 86 | 1 |
| 6 nov 2026, 06:00 | 1 | 1,4 | 97 | 0,9 |
| 6 nov 2026, 07:00 | 0,2 | 2,5 | 98 | 0,8 |
| 6 nov 2026, 08:00 | 0,4 | 1,8 | 98 | 1,1 |
| 6 nov 2026, 09:00 | 0,7 | 0,8 | 98 | 1,2 |
| 6 nov 2026, 10:00 | 0,8 | 1 | 99 | 1,1 |
| 6 nov 2026, 11:00 | 1,5 | 0,3 | 98 | 1 |
| 6 nov 2026, 12:00 | 1,9 | 0,2 | 98 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 13:00 | 2,2 | 0,3 | 97 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 14:00 | 2 | 0,8 | 97 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 15:00 | 2,1 | 0,7 | 96 | 0,7 |
| 6 nov 2026, 16:00 | 2,2 | 0,5 | 96 | 0,9 |
| 6 nov 2026, 17:00 | 1,9 | 0,1 | 98 | 0,8 |
| 6 nov 2026, 18:00 | 1,7 | 0 | 96 | 0,7 |
| 6 nov 2026, 19:00 | 1,6 | 0 | 98 | 0,9 |
| 6 nov 2026, 20:00 | 1,5 | 0,1 | 99 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 21:00 | 1,3 | 0,1 | 100 | 0,9 |
| 6 nov 2026, 22:00 | 1,3 | 0,1 | 100 | 0,8 |
| 6 nov 2026, 23:00 | 1,2 | 0,4 | 98 | 0,7 |
| 7 nov 2026, 00:00 | 1,3 | 0,3 | 96 | 0,3 |
| 7 nov 2026, 01:00 | 1,1 | 0,1 | 98 | 0,4 |
| 7 nov 2026, 02:00 | 1,1 | 0 | 98 | 0,8 |
| 7 nov 2026, 03:00 | 0,9 | 0 | 100 | 0,9 |
| 7 nov 2026, 04:00 | 0,8 | 0 | 100 | 0,9 |
| 7 nov 2026, 05:00 | 0,9 | 0 | 99 | 0,6 |
| 7 nov 2026, 06:00 | 0,8 | 0 | 99 | 0,4 |
| 7 nov 2026, 07:00 | 0,7 | 0,1 | 100 | 0,3 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 1,6 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 0/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 0 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: +0,2 °C · 61 h
4 nov 2026, 19:00 → 4 nov 2026, 22:00
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Paris
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
-0,7°C
Wind: 3,2 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 22:001,9°C
Wind: 3,2 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 22:005,4°C
Wind: 5,1 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 22:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
5 nov, 08:00 → 6 nov, 08:00
1.300 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.800 m
1,6 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.200 m
4,2 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
1 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
1,9°Weerkansen voor sneeuwproductie
0 / 48 hLangste koude periode: 0 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 5 nov 2026 | 1,9° / 6,7° | 0 mm (16 h) |
| 6 nov 2026 | 0,2° / 2,9° | 11,4 mm (24 h) |
| 7 nov 2026 | 0,7° / 1,3° | 0,5 mm (8 h) |
Update van de aanbieder: 4 nov, 22:00 · Opgehaald: 5 nov, 02:17 · Europe/Paris
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
0,2°C warmer in de overeenkomstige verwachtingsuren.
Overeenkomstige verwachtingsperiode5 nov 2026, 08:00 — 7 nov 2026, 21:0061 h · 1.800 m · Europe/Paris
Uren tussen updates van de aanbieder3 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- +0,2 °CEerdere verwachting: 2,4 °C
Nieuwste verwachting: 2,6 °C - Totale neerslagVerwachting
- -0,9 mmEerdere verwachting: 12,9 mm
Nieuwste verwachting: 12 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- -0,3 mmEerdere verwachting: 3,2 mm
Nieuwste verwachting: 2,9 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- +0 hEerdere verwachting: 0 h
Nieuwste verwachting: 0 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | 2,4 °C | 2,6 °C | +0,2 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 12,9 mm | 12 mm | -0,9 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 3,2 mm | 2,9 mm | -0,3 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 0 h | 0 h | +0 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 4 nov 2026, 19:00
Opgehaald: 4 nov 2026, 21:18
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 4 nov 2026, 22:00
Opgehaald: 5 nov 2026, 02:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Les Sybelles · Bedrijf, beperkt tot local
LES BOTTIERES · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart (La Toussuire)Berichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 3Buiten bedrijfsperiode: 3
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Alleen door de bron vermelde items van lokale sectoren. De bronstatus heeft geen waarnemingstijd en openbare toegang is niet geverifieerd.
Liftstatus
- 16-TK LAUZE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- 17-TK MARMOTTES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- 18-TK LES CABRIS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
Pistestatus
- CABRIS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LES MARMOTTES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LA CHAVONNERIE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LAUZE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- SAPINS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
Les Sybelles · Gemelde sneeuw · Les Bottières
Les Bottières · Gemelde sneeuwhoogte op 1.160 mBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Les Bottières (1.160 m) · Gemelde sneeuwhoogteSneeuwhoogte volgens het bulletin van de exploitant. Meetmethode en waarnemingstijd zijn niet geverifieerd. | 0 |
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Les Sybelles · Bedrijf, beperkt tot local
LES BOTTIERES · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart (La Toussuire)5 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 3Buiten bedrijfsperiode: 3
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Les Sybelles · Bedrijf, beperkt tot local
LES BOTTIERES · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart (La Toussuire)4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 3Buiten bedrijfsperiode: 3
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Les Sybelles · Bedrijf, beperkt tot local
LES BOTTIERES · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart (La Toussuire)3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 3Buiten bedrijfsperiode: 3
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Les Sybelles · Gemelde sneeuw · Les Bottières
Les Bottières · Gemelde sneeuwhoogte op 1.160 m5 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Les Bottières (1.160 m) · Gemelde sneeuwhoogteSneeuwhoogte volgens het bulletin van de exploitant. Meetmethode en waarnemingstijd zijn niet geverifieerd. | 0 |
Les Sybelles · Gemelde sneeuw · Les Bottières
Les Bottières · Gemelde sneeuwhoogte op 1.160 m4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Les Bottières (1.160 m) · Gemelde sneeuwhoogteSneeuwhoogte volgens het bulletin van de exploitant. Meetmethode en waarnemingstijd zijn niet geverifieerd. | 0 |
Les Sybelles · Gemelde sneeuw · Les Bottières
Les Bottières · Gemelde sneeuwhoogte op 1.160 m3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Les Bottières (1.160 m) · Gemelde sneeuwhoogteSneeuwhoogte volgens het bulletin van de exploitant. Meetmethode en waarnemingstijd zijn niet geverifieerd. | 0 |
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Les Bottières verwacht?
Voor Les Bottières geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 4 nov, 22:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.300 m, 1,6 mm op 1.800 m en 4,2 mm op 2.200 m in de 24 uur vanaf 5 nov, 08:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Les Bottières?
Sneeuwhoogte: 0 cm (bij Les Bottières (1.160 m); bericht van het skigebied; Les Sybelles · Lumiplan; Opgehaald 5 nov, 06:54 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Les Bottières?
Liften: Aantal open onbekend · 3 vermeld (LES BOTTIERES · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart (La Toussuire); Les Sybelles · Lumiplay; Opgehaald 5 nov, 06:55 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
Het landschap bij Les Bottières is schematisch, geen kaart of weergave van actuele omstandigheden.
Voor je skidag
Is Les Bottières het hele skigebied Les Sybelles?
Nee. Les Sybelles omvat meerdere plaatsen en Les Bottières is er maar één van; de gebiedscijfers zijn geen lokale inventaris.[4]
Zijn de verbindingen rond Les Bottières open?
Controleer voor vertrek vanuit Les Bottières het officiële lift- en pistebericht. Een kaart bevestigt geen opening.[3]
Zijn de verwachtingen voor 1.300, 1.800 en 2.200 m bij Les Bottières metingen?
Nee. Het zijn modelwaarden aangepast aan 1.300, 1.800 en 2.200 m op één representatief punt (Front de neige · 1.275 m).[2]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Les Bottières · Feiten en gebiedsinformatieMaurienne Tourisme
- Les Bottières · Locatie en hoogteMaurienne Tourisme
- Les Sybelles · Lift- en pistestatusLes Sybelles
- Les Sybelles · SkigebiedMaurienne Tourisme
- Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo