Haute-Savoie · Frankrijk
Weer en sneeuwverwachting Les Contamines-Montjoie
Voor Les Contamines-Montjoie geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 02:17, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.200 m, 0,7 mm op 1.800 m en 0,7 mm op 2.400 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting
PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften, pistes of sneeuwhoogte voor Les Contamines-Montjoie en toont alleen de verwachting. Raadpleeg voor de stand van vandaag de officiële pagina van het skigebied. Officiële skigebiedinformatie
Les Contamines-Montjoie ligt in een lang doodlopend dal onder de Aiguille Croche, met pistes van ongeveer 1.200 m bij het dorp tot 2.500 m en een langlaufcentrum met biatlonschietbaan.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- Niet gemeld
- Pistes
- Niet gemeld
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Het verwachtingspunt is het dorp. De sectornamen (Village, Montjoie, Roselette, Tierces) horen bij het liftbericht; de kant Hauteluce–Val Joly voorbij de Col du Joly heeft een eigen punt en pagina.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
Les Contamines-Montjoie
-1 – 7 °C · 1.800 m · 4 nov – 6 nov
MET Norway · Uitgegeven 4 nov, 02:17
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
De waarden op 1.200, 1.800 en 2.400 m zijn modelschattingen voor het dorpspunt; de gemeente begint volgens de vermelding op 990 m en geen enkele waarde is een meting bij Le Signal.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 4 nov 2026, 02:17 · Europe/Paris · MET Norway
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 4 nov 2026, 11:00 | 3,6 | 0 | 59,1 | 3,4 |
| 4 nov 2026, 12:00 | 4,3 | 0 | 56,5 | 3,8 |
| 4 nov 2026, 13:00 | 3,9 | 0 | 58,7 | 3,6 |
| 4 nov 2026, 14:00 | 4,2 | 0 | 59 | 3,7 |
| 4 nov 2026, 15:00 | 3,6 | 0 | 60,4 | 3,7 |
| 4 nov 2026, 16:00 | 2,9 | 0 | 63,9 | 3,5 |
| 4 nov 2026, 17:00 | 1 | 0 | 73,7 | 3,3 |
| 4 nov 2026, 18:00 | -0,3 | 0 | 79,1 | 3,2 |
| 4 nov 2026, 19:00 | -0,5 | 0 | 81,6 | 3,4 |
| 4 nov 2026, 20:00 | -0,5 | 0 | 81,2 | 3,4 |
| 4 nov 2026, 21:00 | -0,7 | 0 | 81,5 | 3,2 |
| 4 nov 2026, 22:00 | -0,7 | 0 | 81,5 | 3,2 |
| 4 nov 2026, 23:00 | -0,9 | 0 | 82 | 3,3 |
| 5 nov 2026, 00:00 | -0,8 | 0 | 82 | 3,3 |
| 5 nov 2026, 01:00 | -0,4 | 0,7 | 80,9 | 3,7 |
| 5 nov 2026, 02:00 | 0,3 | 0 | 77,6 | 3,6 |
| 5 nov 2026, 03:00 | -0,1 | 0 | 80 | 3,3 |
| 5 nov 2026, 04:00 | -0,6 | 0 | 81,9 | 3,2 |
| 5 nov 2026, 05:00 | -0,9 | 0 | 82,9 | 3,1 |
| 5 nov 2026, 06:00 | -1 | 0 | 83 | 3 |
| 5 nov 2026, 07:00 | -0,9 | 0 | 83,2 | 3 |
| 5 nov 2026, 08:00 | 0,1 | 0 | 79,5 | 3,5 |
| 5 nov 2026, 09:00 | 3,4 | 0 | 65,3 | 3,4 |
| 5 nov 2026, 10:00 | 5 | 0 | 60,4 | 3,5 |
| 5 nov 2026, 11:00 | 5,9 | 0 | 59,4 | 3,5 |
| 5 nov 2026, 12:00 | 6,3 | 0 | 58,7 | 3,6 |
| 5 nov 2026, 13:00 | 6,7 | 0 | 57,1 | 3,3 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 6,7 | 0 | 56,1 | 3,1 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 6,2 | 0 | 58,5 | 3 |
| 5 nov 2026, 16:00 | 5,1 | 0 | 64,5 | 3 |
| 5 nov 2026, 17:00 | 3,3 | 0 | 73,4 | 2,9 |
| 5 nov 2026, 18:00 | 2,3 | 0 | 79,6 | 2,9 |
| 5 nov 2026, 19:00 | 1,8 | 0,5 | 83 | 3,1 |
| 5 nov 2026, 20:00 | 1,7 | 0,7 | 87,7 | 2,9 |
| 5 nov 2026, 21:00 | 1,6 | 0,5 | 88,6 | 3,2 |
| 5 nov 2026, 22:00 | 1,2 | 0,6 | 87,8 | 3 |
| 5 nov 2026, 23:00 | 1,2 | 1,5 | 87,3 | 2,9 |
| 6 nov 2026, 00:00 | 1,2 | 0,6 | 88,6 | 2,2 |
| 6 nov 2026, 01:00 | 0,9 | 0 | 89,9 | 2,4 |
| 6 nov 2026, 02:00 | 0,9 | 0,8 | 89,7 | 2,3 |
| 6 nov 2026, 03:00 | 1 | 0,4 | 91,6 | 2,3 |
| 6 nov 2026, 04:00 | 0,9 | 0,4 | 90,9 | 1,9 |
| 6 nov 2026, 05:00 | 1,2 | 0,8 | 91,8 | 2,1 |
| 6 nov 2026, 06:00 | 1,1 | 0,8 | 93,4 | 2,1 |
| 6 nov 2026, 07:00 | 1 | 0,6 | 93,9 | 2 |
| 6 nov 2026, 08:00 | 1,2 | 0,3 | 93 | 2,1 |
| 6 nov 2026, 09:00 | 2,1 | 0 | 87,7 | 2 |
| 6 nov 2026, 10:00 | 3,3 | 0 | 78,3 | 1,6 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0,7 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 11/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 7 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: +0,1 °C · 50 h
4 nov 2026, 00:18 → 4 nov 2026, 02:17
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Bron: MET Norway · CC BY 4.0
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Paris
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
0°C
Wind: 3,4 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 02:173,6°C
Wind: 3,4 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 02:177,2°C
Wind: 3,4 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 02:17Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
4 nov, 11:00 → 5 nov, 11:00
1.200 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.800 m
0,7 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.400 m
0,7 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
11 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
3,6°Weerkansen voor sneeuwproductie
11 / 48 hLangste koude periode: 7 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 4 nov 2026 | -0,9° / 4,3° | 0 mm (13 h) |
| 5 nov 2026 | -1° / 6,7° | 4,5 mm (24 h) |
| 6 nov 2026 | 0,9° / 3,3° | 4,7 mm (11 h) |
Update van de aanbieder: 4 nov, 02:17 · Opgehaald: 4 nov, 06:18 · Europe/Paris
MET Norway ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
0,1°C warmer in de overeenkomstige verwachtingsuren.
Overeenkomstige verwachtingsperiode4 nov 2026, 11:00 — 6 nov 2026, 13:0050 h · 1.800 m · Europe/Paris
Uren tussen updates van de aanbieder2 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- +0,1 °CEerdere verwachting: 1,8 °C
Nieuwste verwachting: 1,9 °C - Totale neerslagVerwachting
- +3,1 mmEerdere verwachting: 6,1 mm
Nieuwste verwachting: 9,2 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- +0,2 mmEerdere verwachting: 3,8 mm
Nieuwste verwachting: 3,9 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- +5 hEerdere verwachting: 6 h
Nieuwste verwachting: 11 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | 1,8 °C | 1,9 °C | +0,1 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 6,1 mm | 9,2 mm | +3,1 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 3,8 mm | 3,9 mm | +0,2 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 6 h | 11 h | +5 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 4 nov 2026, 00:18
Opgehaald: 4 nov 2026, 01:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 4 nov 2026, 02:17
Opgehaald: 4 nov 2026, 06:18
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Évasion Mont-Blanc · Gecontroleerd: toegangsliften op de kaart en verbindingen
Les Contamines · Volgens de bron vermeld: sectorenBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Door de bron vermelde gecontroleerde sectoren, exclusief niet-alpiene paden en apart vermelde verbinding. Volledigheid, statustijd en openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Liftstatus
- TELEBABY · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- TK DES LOYERS · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- TC DE LA GORGE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- TC DE MONTJOIE LAY · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- TC DU SIGNAL · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- TSD DE MONTJOIE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- TK DES FOYERES · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- TSD OLYMPIQUE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- TSD BUCHE CROISEE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- TK DE ROSELETTE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- TK DU SIGNAL · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- TK PIERRE BLANCHE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- TSD DE NANT ROUGE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- TSD DES TIERCES · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- TS AIGUILLE CROCHE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- TS DE JONCTION · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- TK DE LA GREVETTAZ · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- TK DU MONUMENT · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- TK DU VELERAY · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- TLC DES FEUX · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
Pistestatus
- DAHU · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- LES MORGIERS · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- VERDASSES · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- ECUREUILS · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- LES FOYERES · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- JONCTION · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- LA MONTJOIE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- LA VARIANTE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- VILLAGE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- CHON GORGE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- CHON LAY · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- LA JOUX · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- SIGNAL · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- BOULEVARD · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- LA COMBE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- COL · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- FREDZE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- GENTIANES · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- LA BRETELLE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- LA BUCHE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- LES CHAMOIS · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- OLYMPIQUE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- TOBOGAN · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- LES COINS BAS · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- LES COINS HAUT · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- MONUMENT · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- AIGUILLE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- BARTAVELLE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- LES BESOENS · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- LES RHODOS · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- LES TIERCES · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- NANT ROUGE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- LA CROCHE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- LA GREVETTAZ · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- LIAISON · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- REBANS BAS · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
- REBANS HAUT · Als gesloten gemeld · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
TSD du Col · verbindingscontextBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Afzonderlijke verbindingscontext. Deze lift alleen bewijst geen doorgaande route of het volledige traject in die richting.
Liftstatus
- TSD DU COL · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus zonder geverifieerde waarnemingstijd of toegang.
Météo-France · Station Les Contamines
Les Contamines-Montjoie · Station LES CONTAMINES MONTJOIEGearchiveerd bericht
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 12 apr 2026
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Les Contamines-Montjoie (1.780 m) · Gemeten sneeuwhoogte | 108 |
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Évasion Mont-Blanc · Gecontroleerd: toegangsliften op de kaart en verbindingen
Les Contamines · Volgens de bron vermeld: sectoren4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗TSD du Col · verbindingscontext4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Évasion Mont-Blanc · Gecontroleerd: toegangsliften op de kaart en verbindingen
Les Contamines · Volgens de bron vermeld: sectoren3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗TSD du Col · verbindingscontext3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Météo-France · Station Les Contamines
Les Contamines-Montjoie · Station LES CONTAMINES MONTJOIE4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 12 apr 2026
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Les Contamines-Montjoie (1.780 m) · Gemeten sneeuwhoogte | 108 |
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Les Contamines-Montjoie verwacht?
Voor Les Contamines-Montjoie geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 02:17, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.200 m, 0,7 mm op 1.800 m en 0,7 mm op 2.400 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Les Contamines-Montjoie?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Les Contamines-Montjoie. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Les Contamines-Montjoie?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften of pistes in Les Contamines-Montjoie. Open liften en pistes worden niet uit de verwachting afgeleid. Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
Wikipedia telt hier 48 pistes, met doorgangspunten bij l’Étape, Le Signal, Jonction en La Ruelle. De tekening is schematisch, geen pistekaart.
Voor je skidag
Welke sectoren heeft Les Contamines?
Wikipedia noemt Village, Montjoie, Roselette, Tierces en de sector Hauteluce–Val Joly die je via de Col du Joly bereikt. Het liftbericht toont welke er op de dag open is.[5][4]
Kan ik met een bus naar de liften in Les Contamines?
Wikipedia noemt gratis pendelbussen van december tot april en de D902 vanuit het Arve-dal, met Saint-Gervais in het noorden. Dienstregelingen en wegstatus staan hier niet.[5]
Kun je in Les Contamines langlaufen?
Ja, volgens Wikipedia heeft het nordische gebied langlaufloipes, een biatlonschietbaan en schansen. Preparatie en sneeuwdek staan niet op deze pagina.[5]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Évasion Mont-Blanc · SkigebiedMegève Tourisme
- Les Contamines-Montjoie · Locatie en hoogteOpenStreetMap / Mapcarta
- Évasion Mont-Blanc · PistekaartMegève Tourisme
- Évasion Mont-Blanc · Lift- en pistestatusMegève Tourisme
- Les Contamines-Montjoie · Feiten en gebiedsinformatieWikipédia
- Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo