Haute-Savoie · Frankrijk
Weer en sneeuwverwachting Megève–Le Jaillet
Voor Megève–Le Jaillet geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 5 nov, 04:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.100 m, 0 mm op 1.500 m en 0 mm op 1.900 m in de 24 uur vanaf 5 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting
PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften, pistes of sneeuwhoogte voor Megève–Le Jaillet en toont alleen de verwachting. Raadpleeg voor de stand van vandaag de officiële pagina van het skigebied. Officiële skigebiedinformatie
Le Jaillet is een liftstation in de gemeente Megève dat een tweede weg naar de Portes du Mont-Blanc opent, los van het dorpscentrum en de kant van de Mont d’Arbois.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- Niet gemeld
- Pistes
- Niet gemeld
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Het verwachtingspunt is het liftstation Jaillet zelf, niet het dorp Megève en niet Combloux. Hier parkeer en stap je in; de dorpsverwachting op de pagina van Megève is milder en lager.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
Megève–Le Jaillet
2 – 9 °C · 1.500 m · 5 nov – 7 nov
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 5 nov, 04:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
De waarden op 1.100, 1.500 en 1.900 m zijn modelschattingen voor het punt van het liftstation (coördinaten in het register), geen metingen bij de liften van Le Jaillet of in het dorp Megève.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 5 nov 2026, 04:00 · Europe/Paris · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 5 nov 2026, 11:00 | 8,4 | 0 | 73 | 1,2 |
| 5 nov 2026, 12:00 | 8,9 | 0 | 74 | 0,8 |
| 5 nov 2026, 13:00 | 9,2 | 0 | 74 | 1,2 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 9 | 0 | 65 | 1,4 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 8,5 | 0 | 70 | 0,9 |
| 5 nov 2026, 16:00 | 7,6 | 0 | 74 | 0,3 |
| 5 nov 2026, 17:00 | 7,3 | 0 | 74 | 0,8 |
| 5 nov 2026, 18:00 | 6,1 | 0 | 66 | 2,7 |
| 5 nov 2026, 19:00 | 5,8 | 0 | 69 | 3,1 |
| 5 nov 2026, 20:00 | 5,5 | 0 | 69 | 3,3 |
| 5 nov 2026, 21:00 | 5,3 | 0 | 69 | 3,2 |
| 5 nov 2026, 22:00 | 5,1 | 0 | 70 | 3 |
| 5 nov 2026, 23:00 | 4,9 | 0 | 72 | 2,6 |
| 6 nov 2026, 00:00 | 4,7 | 0 | 73 | 2,3 |
| 6 nov 2026, 01:00 | 4,5 | 0 | 73 | 1,4 |
| 6 nov 2026, 02:00 | 4,3 | 0 | 74 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 03:00 | 3,8 | 0 | 76 | 0,2 |
| 6 nov 2026, 04:00 | 3,7 | 0 | 75 | 1,6 |
| 6 nov 2026, 05:00 | 3,7 | 0 | 75 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 06:00 | 3,3 | 0 | 75 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 07:00 | 3,2 | 0 | 74 | 0,8 |
| 6 nov 2026, 08:00 | 2,7 | 0 | 77 | 0,8 |
| 6 nov 2026, 09:00 | 4,4 | 0 | 81 | 0,3 |
| 6 nov 2026, 10:00 | 5,2 | 0 | 83 | 0,9 |
| 6 nov 2026, 11:00 | 5,6 | 0 | 83 | 1,5 |
| 6 nov 2026, 12:00 | 6,1 | 0 | 80 | 1,4 |
| 6 nov 2026, 13:00 | 6,3 | 0 | 76 | 1,6 |
| 6 nov 2026, 14:00 | 6,4 | 0 | 75 | 1,5 |
| 6 nov 2026, 15:00 | 5,8 | 0 | 84 | 1,7 |
| 6 nov 2026, 16:00 | 3,9 | 0 | 96 | 2 |
| 6 nov 2026, 17:00 | 2,9 | 0,2 | 100 | 1,9 |
| 6 nov 2026, 18:00 | 2,6 | 0,3 | 100 | 1,9 |
| 6 nov 2026, 19:00 | 2,7 | 0,1 | 100 | 1,4 |
| 6 nov 2026, 20:00 | 2,7 | 0,1 | 100 | 1,2 |
| 6 nov 2026, 21:00 | 2,6 | 0,3 | 100 | 1 |
| 6 nov 2026, 22:00 | 2,6 | 0,2 | 100 | 0,9 |
| 6 nov 2026, 23:00 | 2,6 | 0,2 | 100 | 0,3 |
| 7 nov 2026, 00:00 | 2,5 | 0,2 | 100 | 0,1 |
| 7 nov 2026, 01:00 | 2,5 | 0,1 | 100 | 0,1 |
| 7 nov 2026, 02:00 | 2,5 | 0 | 100 | 0,1 |
| 7 nov 2026, 03:00 | 2,5 | 0 | 100 | 0,1 |
| 7 nov 2026, 04:00 | 2,4 | 0 | 100 | 0,1 |
| 7 nov 2026, 05:00 | 2,4 | 0 | 100 | 0,4 |
| 7 nov 2026, 06:00 | 2,4 | 0 | 100 | 0,8 |
| 7 nov 2026, 07:00 | 2,2 | 0 | 100 | 0,5 |
| 7 nov 2026, 08:00 | 2,2 | 0 | 100 | 0,1 |
| 7 nov 2026, 09:00 | 2,6 | 0 | 100 | 0,5 |
| 7 nov 2026, 10:00 | 3,1 | 0 | 98 | 1,1 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 0/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 0 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: +0,3 °C · 63 h
4 nov 2026, 22:00 → 5 nov 2026, 04:00
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Paris
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
5,8°C
Wind: 1,2 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 5 nov, 04:008,4°C
Wind: 1,2 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 5 nov, 04:008,9°C
Wind: 0,5 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 5 nov, 04:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
5 nov, 11:00 → 6 nov, 11:00
1.100 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.500 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.900 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
8,4°Weerkansen voor sneeuwproductie
0 / 48 hLangste koude periode: 0 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 5 nov 2026 | 4,9° / 9,2° | 0 mm (13 h) |
| 6 nov 2026 | 2,6° / 6,4° | 1,4 mm (24 h) |
| 7 nov 2026 | 2,2° / 3,1° | 0,3 mm (11 h) |
Update van de aanbieder: 5 nov, 04:00 · Opgehaald: 5 nov, 07:17 · Europe/Paris
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
0,3°C warmer in de overeenkomstige verwachtingsuren.
Overeenkomstige verwachtingsperiode5 nov 2026, 11:00 — 8 nov 2026, 02:0063 h · 1.500 m · Europe/Paris
Uren tussen updates van de aanbieder6 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- +0,3 °CEerdere verwachting: 3,9 °C
Nieuwste verwachting: 4,2 °C - Totale neerslagVerwachting
- -13,3 mmEerdere verwachting: 15 mm
Nieuwste verwachting: 1,7 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- +0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- +0 hEerdere verwachting: 0 h
Nieuwste verwachting: 0 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | 3,9 °C | 4,2 °C | +0,3 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 15 mm | 1,7 mm | -13,3 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 0 mm | 0 mm | +0 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 0 h | 0 h | +0 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 4 nov 2026, 22:00
Opgehaald: 5 nov 2026, 02:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 5 nov 2026, 04:00
Opgehaald: 5 nov 2026, 07:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Évasion Mont-Blanc · Gecontroleerd: toegangsliften op de kaart en verbindingen
Megève–Le Jaillet · Jaillet liftBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Geselecteerde, door de bron vermelde voorbeelden van liften en pistes, geen lokaal totaal. Statustijd en toegang zijn niet geverifieerd. Buiten de bedrijfsperiode is onbekend.
Liftstatus
- TC JAILLET · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
Pistestatus
- 7 NAINS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
LIAISON SKI JAILLET > COMBLOUXBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Apart vermelde bronverbinding. Richting en alle afhankelijke trajecten moeten worden gecontroleerd. Statustijd en toegang zijn niet geverifieerd.
Liftstatus
- LIAISON SKI JAILLET > COMBLOUX · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
LIAISON SKI JAILLET > GIETTAZBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Apart vermelde bronverbinding. Richting en alle afhankelijke trajecten moeten worden gecontroleerd. Statustijd en toegang zijn niet geverifieerd.
Liftstatus
- LIAISON SKI JAILLET > GIETTAZ · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Évasion Mont-Blanc · Gecontroleerd: toegangsliften op de kaart en verbindingen
Megève–Le Jaillet · Jaillet lift5 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗LIAISON SKI JAILLET > COMBLOUX5 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗LIAISON SKI JAILLET > GIETTAZ5 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Évasion Mont-Blanc · Gecontroleerd: toegangsliften op de kaart en verbindingen
Megève–Le Jaillet · Jaillet lift4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗LIAISON SKI JAILLET > COMBLOUX4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗LIAISON SKI JAILLET > GIETTAZ4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Évasion Mont-Blanc · Gecontroleerd: toegangsliften op de kaart en verbindingen
Megève–Le Jaillet · Jaillet lift3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗LIAISON SKI JAILLET > COMBLOUX3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗LIAISON SKI JAILLET > GIETTAZ3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Megève–Le Jaillet verwacht?
Voor Megève–Le Jaillet geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 5 nov, 04:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.100 m, 0 mm op 1.500 m en 0 mm op 1.900 m in de 24 uur vanaf 5 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Megève–Le Jaillet?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Megève–Le Jaillet. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Megève–Le Jaillet?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften of pistes in Megève–Le Jaillet. Open liften en pistes worden niet uit de verwachting afgeleid. Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
De officiële site noemt voor de Portes du Mont-Blanc 66 pistes (11 groen, 29 blauw, 16 rood, 10 zwart), 10 liften en één snowpark. De tekening is schematisch, geen pistekaart.
Voor je skidag
Wat is het verschil tussen Le Jaillet en het dorp Megève?
Beide liggen in de gemeente Megève, maar het dorp ligt in het dal en Le Jaillet is een apart liftstation met een eigen punt. De Jaillet-pagina behandelt de kant Portes du Mont-Blanc, de dorpspagina de kant Évasion.[1]
Waar kan ik het gebied Portes du Mont-Blanc binnenstappen?
Volgens het toeristenbureau van Megève zijn de zones bereikbaar bij Jaillet en in Combloux. La Giettaz is de derde toegang, op een eigen pagina, vanaf de kant van de Savoie.[1]
Is de Jaillet-kant open als de liften in het dorp Megève draaien?
Niet per se. Het zijn aparte liftstations en dezelfde kaart bevestigt de opening van geen van beide; controleer het liftbericht voor de specifieke Jaillet-liften die je wilt nemen.[4]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Portes du Mont-Blanc · SkigebiedMegève Tourisme
- Megève–Le Jaillet · Locatie en hoogteOpenStreetMap / Mapcarta
- Portes du Mont-Blanc · PistekaartMegève Tourisme
- Portes du Mont-Blanc · Lift- en pistestatusMegève Tourisme
- Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo