Berner Oberland · Zwitserland
Weer en sneeuwverwachting Mürren-Schilthorn
Voor Mürren-Schilthorn geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 8 nov, 16:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.650 m, 0 mm op 2.300 m en 1,6 mm op 2.900 m in de 24 uur vanaf 8 nov, 23:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Zurich). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor Mürren-Schilthorn: Sneeuwhoogte: 0 cm (bij Schilthorn (2.970 m); bericht van het skigebied; Jungfraubahnen / Jungfrau Ski Region live data; Opgehaald 8 nov, 22:27 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
Mürren-Schilthorn ligt in het Berner Oberland en is een van drie afzonderlijke skigebieden onder de naam Jungfrau Ski Region. De referentiepunten van de exploitant lopen van Mürren op 1.638 m tot Schilthorn op 2.970 m.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- 3 van 13 openMürren-Schilthorn ski area · Pistes · operator lifts en alpine
- Pistes
- Aantal open onbekend · 27 vermeldMürren-Schilthorn ski area · Pistes · operator lifts en alpine
- Sneeuwhoogte
- 0 cmbij Schilthorn (2.970 m) · bericht van het skigebied
- Seizoen
- Seizoen 31 okt – 2 meiSeizoensdata van de exploitant · Gecontroleerd 8 nov 2026
Gebiedsdekking: Deze pagina gaat alleen over het skigebied Mürren-Schilthorn. De Jungfrau Ski Region publiceert aparte gebieden voor Grindelwald-Wengen en Grindelwald-First; die worden hier niet behandeld en hun liften en pistes worden nooit opgeteld. Deze verwachting gebruikt één punt bij het station Schilthornbahn in Mürren.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
-1 – 5 °C · 2.300 m · 8 nov – 10 nov
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 8 nov, 16:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
Voor Mürren-Schilthorn zijn de waarden op 1.650, 2.300 en 2.900 m op hoogte aangepaste modelverwachtingen op het verwachtingspunt station Schilthornbahn Mürren, geen waarnemingen of aparte weerstations.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 8 nov 2026, 16:00 · Europe/Zurich · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 8 nov 2026, 23:00 | -0,9 | 0 | 73 | 2,5 |
| 9 nov 2026, 00:00 | -0,6 | 0 | 71 | 2,8 |
| 9 nov 2026, 01:00 | -0,5 | 0 | 70 | 2,8 |
| 9 nov 2026, 02:00 | -0,3 | 0 | 70 | 2,8 |
| 9 nov 2026, 03:00 | -0,2 | 0 | 73 | 2,6 |
| 9 nov 2026, 04:00 | 0,1 | 0 | 73 | 2,3 |
| 9 nov 2026, 05:00 | 0,3 | 0 | 75 | 1,8 |
| 9 nov 2026, 06:00 | 0,5 | 0 | 76 | 2,1 |
| 9 nov 2026, 07:00 | 0,8 | 0 | 77 | 1,9 |
| 9 nov 2026, 08:00 | 1,1 | 0 | 77 | 2,7 |
| 9 nov 2026, 09:00 | 1,4 | 0 | 78 | 2,1 |
| 9 nov 2026, 10:00 | 1,9 | 0,1 | 81 | 2 |
| 9 nov 2026, 11:00 | 2,2 | 0 | 79 | 1,2 |
| 9 nov 2026, 12:00 | 2,6 | 0 | 77 | 1,4 |
| 9 nov 2026, 13:00 | 3,2 | 0 | 75 | 1,8 |
| 9 nov 2026, 14:00 | 3,2 | 0 | 79 | 1,7 |
| 9 nov 2026, 15:00 | 3,4 | 0 | 77 | 1,6 |
| 9 nov 2026, 16:00 | 3,5 | 0 | 73 | 1,6 |
| 9 nov 2026, 17:00 | 3,5 | 0 | 69 | 2,4 |
| 9 nov 2026, 18:00 | 3,4 | 0 | 69 | 2,7 |
| 9 nov 2026, 19:00 | 3,2 | 0,1 | 76 | 3 |
| 9 nov 2026, 20:00 | 3 | 0,5 | 83 | 2,7 |
| 9 nov 2026, 21:00 | 3,1 | 0,6 | 84 | 2,6 |
| 9 nov 2026, 22:00 | 3,4 | 0,3 | 81 | 2,3 |
| 9 nov 2026, 23:00 | 3,7 | 0,3 | 80 | 2 |
| 10 nov 2026, 00:00 | 3,7 | 0,3 | 79 | 2,1 |
| 10 nov 2026, 01:00 | 4 | 0,1 | 77 | 2,3 |
| 10 nov 2026, 02:00 | 4,2 | 0,1 | 75 | 2 |
| 10 nov 2026, 03:00 | 3,4 | 0,8 | 84 | 2,3 |
| 10 nov 2026, 04:00 | 3,2 | 1,5 | 86 | 2,7 |
| 10 nov 2026, 05:00 | 3,6 | 1 | 81 | 3 |
| 10 nov 2026, 06:00 | 3,6 | 0,3 | 82 | 2,6 |
| 10 nov 2026, 07:00 | 3,8 | 0,6 | 86 | 3,5 |
| 10 nov 2026, 08:00 | 4,1 | 0,6 | 82 | 3 |
| 10 nov 2026, 09:00 | 4 | 0,4 | 86 | 2,5 |
| 10 nov 2026, 10:00 | 3,7 | 0 | 88 | 0,9 |
| 10 nov 2026, 11:00 | 3,4 | 0,4 | 91 | 1,4 |
| 10 nov 2026, 12:00 | 3,8 | 0,2 | 88 | 2,1 |
| 10 nov 2026, 13:00 | 3,9 | 0 | 90 | 2,8 |
| 10 nov 2026, 14:00 | 3,9 | 0 | 84 | 2,6 |
| 10 nov 2026, 15:00 | 4 | 0 | 79 | 2,3 |
| 10 nov 2026, 16:00 | 3,8 | 0 | 75 | 2 |
| 10 nov 2026, 17:00 | 4,1 | 0 | 67 | 2,2 |
| 10 nov 2026, 18:00 | 4,5 | 0 | 62 | 2,8 |
| 10 nov 2026, 19:00 | 4,4 | 0 | 61 | 2 |
| 10 nov 2026, 20:00 | 4,5 | 0 | 62 | 2,4 |
| 10 nov 2026, 21:00 | 4,7 | 0 | 65 | 2,2 |
| 10 nov 2026, 22:00 | 4,6 | 0 | 65 | 2,1 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 6/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 6 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: -0 °C · 62 h
8 nov 2026, 10:00 → 8 nov 2026, 16:00
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Zurich
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
-4,8°C
Wind: 2,5 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 16:00-0,9°C
Wind: 2,5 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 16:003,3°C
Wind: 1,1 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 16:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
8 nov, 23:00 → 9 nov, 23:00
1.650 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.300 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.900 m
1,6 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 9/9 beoordeelde uren
6 h · Geschikt weer · 9/9 beoordeelde uren
9 h · Geschikt weer · 9/9 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
-0,9°Weerkansen voor sneeuwproductie
6 / 48 hLangste koude periode: 6 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 8 nov 2026 | -0,9° / -0,9° | 0 mm (1 h) |
| 9 nov 2026 | -0,6° / 3,7° | 1,8 mm (24 h) |
| 10 nov 2026 | 3,2° / 4,7° | 6,3 mm (23 h) |
Update van de aanbieder: 8 nov, 16:00 · Opgehaald: 8 nov, 18:17 · Europe/Zurich
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
De gemiddelde temperatuur is onveranderd bij de getoonde precisie.
Overeenkomstige verwachtingsperiode8 nov 2026, 23:00 — 11 nov 2026, 13:0062 h · 2.300 m · Europe/Zurich
Uren tussen updates van de aanbieder6 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- +0 °CEerdere verwachting: 3,3 °C
Nieuwste verwachting: 3,3 °C - Totale neerslagVerwachting
- -3,7 mmEerdere verwachting: 11,9 mm
Nieuwste verwachting: 8,2 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- +0 mmEerdere verwachting: 0,1 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- +1 hEerdere verwachting: 5 h
Nieuwste verwachting: 6 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | 3,3 °C | 3,3 °C | +0 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 11,9 mm | 8,2 mm | -3,7 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 0,1 mm | 0 mm | +0 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 5 h | 6 h | +1 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 8 nov 2026, 10:00
Opgehaald: 8 nov 2026, 13:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 8 nov 2026, 16:00
Opgehaald: 8 nov 2026, 18:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Mürren-Schilthorn · Pistes · operator lifts and
Mürren-Schilthorn ski area · Pistes · operator lifts en alpineGearchiveerd bericht
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 8 nov 2026, 16:55
Open volgens bronlijst: 3 / 13
Pistestatus · — / 27
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Operator list for Mürren-Schilthorn only; the other Jungfrau Ski Region areas are separate and not ski-connected. 0 lifts and 2 pistes have no published status and stay unknown. 40 other records (railways, itineraries, fun runs, toboggan and hiking tracks) are not counted.
Liftstatus
- Lauterbrunnen – Mürren · Gemeld als open · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Kandahar · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Maulerhubel · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Muttleren · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Winteregg · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Allmendhubel · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Riggli · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Gimmeln · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Lauterbrunnen – Grütschalp · Gemeld als open · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Mürren – Allmendhubel · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Schiltgrat · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Mürren – Birg · Gemeld als open · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- Allmiboden · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
Pistestatus
- 10 Schilthorn Abfahrt · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 16 Kanonenrohr - Mürren · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 12 Bond · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 9 Buckelpiste · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 15b FIS · Onbekend · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 14 Muttleren · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 21 Kandahar · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 9 Direttissima · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 17 FIS · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 11 Engetal · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 6 Bob-Run · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 20 Hindenburg · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 2 Dreistern · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 4 Maulerhubel · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 7 Allmi · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 23 Gimmeln · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 26 Wintertal · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 8 Riggli · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 3 Lauterbrunnen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 5 Palace-Run · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 3 Lauterbrunnen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 1 Winteregg - Oberberg · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 13 Stellifluh · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 15 Bietenhorn · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 24 Gimmeln · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 22 Suppen / Rad · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
- 25 Finel · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-reported status; observation time and public access remain unverified.
Mürren-Schilthorn · exploitant valley en peak snow
Mürren-Schilthorn · exploitant valley en peak snow reportBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 8 nov 2026, 16:55
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Schilthorn (2.970 m) · Gemelde sneeuwhoogteSnow depth in centimetres as published in the operator’s ski report for this location; the measuring method is not stated. | 0 |
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Mürren-Schilthorn · Pistes · operator lifts and
Mürren-Schilthorn ski area · Pistes · operator lifts en alpine8 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 8 nov 2026, 16:55
Open volgens bronlijst: 3 / 13
Pistestatus · — / 27
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Mürren-Schilthorn · exploitant valley en peak snow
Mürren-Schilthorn · exploitant valley en peak snow report8 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 8 nov 2026, 16:55
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Schilthorn (2.970 m) · Gemelde sneeuwhoogteSnow depth in centimetres as published in the operator’s ski report for this location; the measuring method is not stated. | 0 |
Nieuws uit het skigebied
Al het nieuws over dit skigebiedPisteWindow-gegevensOpeningsdatum
Mürren-Schilthorn: openingsdatum van het seizoen 31 oktober 2026
- Mürren-Schilthorn
Gecontroleerd op 8 nov 2026
Bron: Mürren-Schilthorn
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Mürren-Schilthorn verwacht?
Voor Mürren-Schilthorn geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 8 nov, 16:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.650 m, 0 mm op 2.300 m en 1,6 mm op 2.900 m in de 24 uur vanaf 8 nov, 23:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Zurich). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Mürren-Schilthorn ?
Sneeuwhoogte: 0 cm (bij Schilthorn (2.970 m); bericht van het skigebied; Jungfraubahnen / Jungfrau Ski Region live data; Opgehaald 8 nov, 22:27 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Mürren-Schilthorn ?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften of pistes in Mürren-Schilthorn. Open liften en pistes worden niet uit de verwachting afgeleid. Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
Tot de liften die de exploitant voor dit gebied vermeldt behoren Mürren – Birg, Kandahar, Riggli, Allmendhubel. Schematische afbeelding, geen kaart en geen actuele omstandigheden.
Voor je skidag
Wanneer opent Mürren-Schilthorn voor het skiën?
Openen hangt af van de sneeuw en wordt door de exploitant aangekondigd. De pistegegevens van de exploitant vermelden elke lift en piste met status; deze pagina toont die status met het tijdstip waarop de exploitant hem laatst bijwerkte.[4][1]
Behandelt deze pagina de hele Jungfrau Ski Region?
Nee. De regio publiceert aparte kaarten en rapporten voor Mürren-Schilthorn en Grindelwald-Wengen en Grindelwald-First. Deze pagina behandelt alleen Mürren-Schilthorn.[3][1]
Waar komen de liftstatus en sneeuwcijfers op deze pagina vandaan?
De lift- en pistestatus en de sneeuwcijfers voor dal en top komen uit de gepubliceerde pistegegevens van de exploitant voor dit gebied. Voor dit gebied wordt geen onafhankelijk sneeuwstation gebruikt.[4]
Zijn de verwachtingen op 1.650, 2.300 en 2.900 m waarnemingen?
Nee. Het zijn modelwaarden, aangepast aan 1.650, 2.300 en 2.900 m en berekend op één representatief punt (station Schilthornbahn Mürren).[2]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Jungfraubahnen · SkigebiedJungfraubahnen
- OpenStreetMap contributors · Locatie en hoogteOpenStreetMap bijdragers
- Jungfraubahnen · PistekaartJungfraubahnen
- Jungfraubahnen · Lift- en pistestatusJungfraubahnen
- Wikipedia · Feiten en gebiedsinformatieWikipedia
- Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo