Savoie · Frankrijk
Weer en sneeuwverwachting Notre-Dame-de-Bellecombe
Voor Notre-Dame-de-Bellecombe geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 8 nov, 16:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.150 m, 0 mm op 1.550 m en 0 mm op 2.050 m in de 24 uur vanaf 8 nov, 23:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor Notre-Dame-de-Bellecombe: Liften: Aantal open onbekend · 18 vermeld (Notre-Dame-de-Bellecombe · source-listed map lifts en downhill pistes (ND de Bellecombe); Espace Diamant · Lumiplay; Opgehaald 8 nov, 22:26 · brontijd onbevestigd). Pistes: Aantal open onbekend · 33 vermeld (Notre-Dame-de-Bellecombe · source-listed map lifts en downhill pistes (ND de Bellecombe); Espace Diamant · Lumiplay; Opgehaald 8 nov, 22:26 · brontijd onbevestigd). Sneeuwhoogte: 0 cm (bij Notre-Dame-de-Bellecombe village (1.150 m); bericht van het skigebied; Espace Diamant · Lumiplan; Opgehaald 8 nov, 22:26 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
Notre-Dame-de-Bellecombe hoort bij Espace Diamant, een skigebied in de Franse Alpen. Volgens Wikipedia liggen de pistes van Espace Diamant op 910 m tot 2.069 m.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- Aantal open onbekend · 18 vermeldNotre-Dame-de-Bellecombe · source-listed map lifts en downhill pistes (ND de Bellecombe)
- Pistes
- Aantal open onbekend · 33 vermeldNotre-Dame-de-Bellecombe · source-listed map lifts en downhill pistes (ND de Bellecombe)
- Sneeuwhoogte
- 0 cmbij Notre-Dame-de-Bellecombe village (1.150 m) · bericht van het skigebied
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Deze pagina behandelt alleen Notre-Dame-de-Bellecombe en gebruikt de sector ND de Bellecombe van de kaart van de exploitant. Espace Diamant omvat ook Les Saisies, Crest-Voland, Cohennoz, Praz-sur-Arly, Flumet; dat zijn aparte dorpen die hier niet worden behandeld. De verwachting gebruikt één punt bij Sleeplift Terret (station).
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
4 – 10 °C · 1.550 m · 8 nov – 10 nov
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 8 nov, 16:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
Voor Notre-Dame-de-Bellecombe zijn de waarden op 1.150, 1.550 en 2.050 m hoogtegecorrigeerde modelverwachtingen op het verwachtingspunt Sleeplift Terret (station), geen waarnemingen of aparte weerstations.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 8 nov 2026, 16:00 · Europe/Paris · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 8 nov 2026, 23:00 | 3,7 | 0 | 82 | 2,3 |
| 9 nov 2026, 00:00 | 3,9 | 0 | 82 | 2,3 |
| 9 nov 2026, 01:00 | 4 | 0 | 81 | 2 |
| 9 nov 2026, 02:00 | 4,3 | 0 | 81 | 1,8 |
| 9 nov 2026, 03:00 | 4,4 | 0 | 81 | 1,7 |
| 9 nov 2026, 04:00 | 4,3 | 0 | 82 | 1,9 |
| 9 nov 2026, 05:00 | 4,3 | 0 | 80 | 2,3 |
| 9 nov 2026, 06:00 | 4,3 | 0 | 80 | 2,5 |
| 9 nov 2026, 07:00 | 4,4 | 0 | 78 | 2,6 |
| 9 nov 2026, 08:00 | 4,9 | 0 | 76 | 2,5 |
| 9 nov 2026, 09:00 | 6,1 | 0 | 76 | 1,6 |
| 9 nov 2026, 10:00 | 7,6 | 0 | 74 | 0,8 |
| 9 nov 2026, 11:00 | 8,3 | 0 | 70 | 1,2 |
| 9 nov 2026, 12:00 | 8,7 | 0 | 69 | 1,7 |
| 9 nov 2026, 13:00 | 9,2 | 0 | 69 | 2,1 |
| 9 nov 2026, 14:00 | 9,2 | 0 | 69 | 2 |
| 9 nov 2026, 15:00 | 8,7 | 0 | 70 | 1,4 |
| 9 nov 2026, 16:00 | 8,2 | 0 | 79 | 0,8 |
| 9 nov 2026, 17:00 | 7,1 | 0,1 | 85 | 1,4 |
| 9 nov 2026, 18:00 | 6,3 | 0,2 | 88 | 2,2 |
| 9 nov 2026, 19:00 | 6,3 | 0,2 | 87 | 2,2 |
| 9 nov 2026, 20:00 | 6,5 | 0,3 | 87 | 2,1 |
| 9 nov 2026, 21:00 | 6,6 | 0,2 | 88 | 2,1 |
| 9 nov 2026, 22:00 | 6,6 | 0,1 | 87 | 2,4 |
| 9 nov 2026, 23:00 | 7 | 0 | 86 | 2,4 |
| 10 nov 2026, 00:00 | 7,2 | 0,2 | 85 | 2,5 |
| 10 nov 2026, 01:00 | 7,1 | 1,9 | 87 | 2,3 |
| 10 nov 2026, 02:00 | 7,4 | 2,9 | 88 | 2 |
| 10 nov 2026, 03:00 | 7,2 | 4,3 | 90 | 2,3 |
| 10 nov 2026, 04:00 | 7,3 | 2,7 | 92 | 2,4 |
| 10 nov 2026, 05:00 | 7,5 | 2,4 | 93 | 2,2 |
| 10 nov 2026, 06:00 | 7,8 | 1,5 | 92 | 2,4 |
| 10 nov 2026, 07:00 | 7,9 | 0,9 | 92 | 2 |
| 10 nov 2026, 08:00 | 7,8 | 0,9 | 94 | 1,9 |
| 10 nov 2026, 09:00 | 7,8 | 1,6 | 95 | 1,7 |
| 10 nov 2026, 10:00 | 8,4 | 1,1 | 94 | 1 |
| 10 nov 2026, 11:00 | 8,3 | 2,6 | 97 | 1,3 |
| 10 nov 2026, 12:00 | 8,5 | 4 | 94 | 1,1 |
| 10 nov 2026, 13:00 | 9,2 | 0 | 93 | 1,3 |
| 10 nov 2026, 14:00 | 9,6 | 0 | 91 | 1,4 |
| 10 nov 2026, 15:00 | 9,8 | 0 | 90 | 1,3 |
| 10 nov 2026, 16:00 | 9,6 | 0 | 90 | 1,2 |
| 10 nov 2026, 17:00 | 8,5 | 0 | 92 | 1,7 |
| 10 nov 2026, 18:00 | 7,9 | 0 | 92 | 2,3 |
| 10 nov 2026, 19:00 | 7,6 | 0 | 91 | 2,5 |
| 10 nov 2026, 20:00 | 7,4 | 0 | 87 | 2,7 |
| 10 nov 2026, 21:00 | 7,2 | 0 | 83 | 2,8 |
| 10 nov 2026, 22:00 | 7,1 | 0 | 81 | 2,7 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 0/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 0 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: +0 °C · 62 h
8 nov 2026, 10:00 → 8 nov 2026, 16:00
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Paris
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
0,5°C
Wind: 2,3 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 16:003,7°C
Wind: 2,3 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 16:005,9°C
Wind: 1,5 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 16:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
8 nov, 23:00 → 9 nov, 23:00
1.150 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.550 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.050 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 9/9 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 9/9 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 9/9 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
3,7°Weerkansen voor sneeuwproductie
0 / 48 hLangste koude periode: 0 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 8 nov 2026 | 3,7° / 3,7° | 0 mm (1 h) |
| 9 nov 2026 | 3,9° / 9,2° | 1,1 mm (24 h) |
| 10 nov 2026 | 7,1° / 9,8° | 27 mm (23 h) |
Update van de aanbieder: 8 nov, 16:00 · Opgehaald: 8 nov, 18:17 · Europe/Paris
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
De gemiddelde temperatuur is onveranderd bij de getoonde precisie.
Overeenkomstige verwachtingsperiode8 nov 2026, 23:00 — 11 nov 2026, 13:0062 h · 1.550 m · Europe/Paris
Uren tussen updates van de aanbieder6 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- +0 °CEerdere verwachting: 7,2 °C
Nieuwste verwachting: 7,2 °C - Totale neerslagVerwachting
- +9,8 mmEerdere verwachting: 20,6 mm
Nieuwste verwachting: 30,4 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- +0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- +0 hEerdere verwachting: 0 h
Nieuwste verwachting: 0 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | 7,2 °C | 7,2 °C | +0 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 20,6 mm | 30,4 mm | +9,8 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 0 mm | 0 mm | +0 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 0 h | 0 h | +0 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 8 nov 2026, 10:00
Opgehaald: 8 nov 2026, 13:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 8 nov 2026, 16:00
Opgehaald: 8 nov 2026, 18:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Espace Diamant · Pistes · Lumiplay map lifts en downhill
Notre-Dame-de-Bellecombe · liften op bronkaart en downhill pistes (ND de Bellecombe)Berichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 18Buiten bedrijfsperiode: 18
Pistestatus · — / 33
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Alleen door de bron vermelde sectoritems. De bronstatus heeft geen waarnemingstijd en openbare toegang is niet geverifieerd.
Liftstatus
- TSD Mont Rond · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TS des Gueux · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TS du Lac · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TS Plan des Fours · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TS Planay · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TK Biolles 1 · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TK Biolles 2 · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TK Boulangère · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TK Combe 1 · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TK Combe 2 · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TK Plan 1 · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TK Plan 2 · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TK Quarts · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TK Reguet · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TK Terret · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TK Teux · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TK Vores · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Telecorde Cretes · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
Pistestatus
- Biolles 1 · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Biolles 2 · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Combe 1 · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Combe 2 · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Opoualand Mont-Rond · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Terret · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Arête · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Bleue des Gueux · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Bleue du Lac · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Bleue du Plan · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Bleue du Vores · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Jonction Mont Rond · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Jonction Praz · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- La Thuile · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Les Crozats · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Les Lapins · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Quarts · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Reguet · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Retour Station · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Teux · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Cascade Bas · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Cascade Haut · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Corbel · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Grande Roche · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- L'Alpage · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- La Boulangère · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Rouge du Plan · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Rouge du Vores · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Rouge Mont Rond · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Rouvier · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Verdette · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Ebranchet · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- Noire des Gueux · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
Espace Diamant · Lumiplan reported snow depth (Crest-Voland, Notre-Dame-de-Bellecombe)
Notre-Dame-de-Bellecombe · Notre-Dame-de-Bellecombe village 1.150 m reported snow depthBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 8 nov 2026, 22:26
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Notre-Dame-de-Bellecombe village (1.150 m) · Gemelde sneeuwhoogteOperator bulletin depth; measurement method unverified. | 0 |
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Espace Diamant · Pistes · Lumiplay map lifts en downhill
Notre-Dame-de-Bellecombe · liften op bronkaart en downhill pistes (ND de Bellecombe)8 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 18Buiten bedrijfsperiode: 18
Pistestatus · — / 33
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Espace Diamant · Lumiplan reported snow depth (Crest-Voland, Notre-Dame-de-Bellecombe)
Notre-Dame-de-Bellecombe · Notre-Dame-de-Bellecombe village 1.150 m reported snow depth8 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 8 nov 2026, 22:26
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Notre-Dame-de-Bellecombe village (1.150 m) · Gemelde sneeuwhoogteOperator bulletin depth; measurement method unverified. | 0 |
Nieuws uit het skigebied
Al het nieuws over dit skigebiedNog geen nieuws voor Notre-Dame-de-Bellecombe. Berichten verschijnen alleen uit bronnen met een vastgelegde basis voor hergebruik, en voor dit skigebied is die er niet. Laatste liftbericht: 8 november 2026, 22:26 UTC+1.
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Notre-Dame-de-Bellecombe verwacht?
Voor Notre-Dame-de-Bellecombe geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 8 nov, 16:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.150 m, 0 mm op 1.550 m en 0 mm op 2.050 m in de 24 uur vanaf 8 nov, 23:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Notre-Dame-de-Bellecombe ?
Sneeuwhoogte: 0 cm (bij Notre-Dame-de-Bellecombe village (1.150 m); bericht van het skigebied; Espace Diamant · Lumiplan; Opgehaald 8 nov, 22:26 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Notre-Dame-de-Bellecombe ?
Liften: Aantal open onbekend · 18 vermeld (Notre-Dame-de-Bellecombe · source-listed map lifts en downhill pistes (ND de Bellecombe); Espace Diamant · Lumiplay; Opgehaald 8 nov, 22:26 · brontijd onbevestigd). Pistes: Aantal open onbekend · 33 vermeld (Notre-Dame-de-Bellecombe · source-listed map lifts en downhill pistes (ND de Bellecombe); Espace Diamant · Lumiplay; Opgehaald 8 nov, 22:26 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
De liften en pistes van Notre-Dame-de-Bellecombe worden getoond zoals de exploitant ze op zijn interactieve kaart vermeldt. De verwachtingshoogtes zijn 1.150, 1.550 en 2.050 m. Schematische illustratie, geen kaart en geen actuele omstandigheden.
Voor je skidag
Welke dorpen dekt de pagina van Notre-Dame-de-Bellecombe?
Alleen Notre-Dame-de-Bellecombe. Espace Diamant omvat ook Les Saisies, Crest-Voland, Cohennoz, Praz-sur-Arly, Flumet; dat zijn aparte dorpen en de liften, pistes en sneeuw die hier staan horen bij Notre-Dame-de-Bellecombe.[1][4]
Waar komen de liftstatus en de sneeuwdiepte vandaan?
De lift- en pistestatus komt van de interactieve kaart van de exploitant, die liften en afdalingen per sector vermeldt. De sneeuwdiepte is de diepte die het sneeuwbericht van de exploitant meldt voor Notre-Dame-de-Bellecombe 1.150 m; de meetmethode wordt niet genoemd.[4][5]
Zijn de verwachtingen voor 1.150, 1.550 en 2.050 m in Notre-Dame-de-Bellecombe waarnemingen?
Nee. Het zijn modelwaarden, aangepast aan drie hoogtes, voor één representatief punt (Sleeplift Terret (station)).[2]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Val d’Arly Mont-Blanc tourist office · SkigebiedVal d’Arly Mont-Blanc toeristenbureau
- OpenStreetMap contributors · Locatie en hoogteOpenStreetMap bijdragers
- Espace Diamant · PistekaartEspace Diamant
- Espace Diamant / Lumiplay · Lift- en pistestatusEspace Diamant / Lumiplay
- Espace Diamant / Lumiplan · SneeuwberichtEspace Diamant / Lumiplan
- Wikipedia · Feiten en gebiedsinformatieWikipedia
- Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo