Isère · Frankrijk

Weer en sneeuwverwachting Oz 3300

Voor Oz 3300 geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 02:17, een modelmatige sneeuwval van 0,5 mm op 1.350 m, 1,9 mm op 2.000 m en 1,9 mm op 2.500 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 09:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting

PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften, pistes of sneeuwhoogte voor Oz 3300 en toont alleen de verwachting. Raadpleeg voor de stand van vandaag de officiële pagina van het skigebied. Officiële skigebiedinformatie

Oz 3300 is het skistation van Oz-en-Oisans; het verwachtingspunt ligt bij het toeristenbureau van het station, niet in het daldorp.

Plan je reis

Vandaag in het kort

Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.

Geen actueel bericht
Liften
Niet gemeld
Pistes
Niet gemeld
Sneeuwhoogte
Niet gemeld
Seizoen
Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Alle berichten en bronnen

Gebiedsdekking: Oz 3300 ligt in het skigebied Alpe d’Huez Grand Domaine; de totalen van het gebied gelden niet voor Oz 3300 alleen. Controleer open verbindingen in het officiële bericht.

Jouw winterbeeld

Actueel overzicht

Geen recente lokale berichten

Schematisch berglandschap · Oz 3300

De sneeuw onder je ski’s.

Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.

Het weer vooruit
Verwachting beschikbaar

-3 – 5 °C · 2.000 m · 4 nov – 6 nov

MET Norway · Uitgegeven 4 nov, 02:17

Bekijk de bergverwachting
Bronnen en methode

Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.

De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.

Voor Oz 3300 zijn de waarden op 1.350, 2.000 en 2.500 m voor hoogte aangepaste modelverwachtingen op het verwachtingspunt 1 place du Pic Blanc, geen waarnemingen of afzonderlijke weerstations.

De berg, uur voor uur

Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.

Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48

Uitgegeven: 4 nov 2026, 02:17 · Europe/Paris · MET Norway

Temperatuurverwachting per uur-1,1 °C
Temperatuurverwachting per uur-5°0°8°4 nov, 096 nov, 08
Uurlijkse verwachtingswaarden
Oz 3300 · 2.000 m · Europe/Paris
Lokale tijdTemperatuur °CNeerslag mmLuchtvochtigheid %Wind m/s
4 nov 2026, 09:00-1,1088,51,8
4 nov 2026, 10:001,20732
4 nov 2026, 11:002,40622,3
4 nov 2026, 12:002,6060,62,7
4 nov 2026, 13:003,20563,1
4 nov 2026, 14:003055,73,1
4 nov 2026, 15:002,5057,92,5
4 nov 2026, 16:002,2059,12
4 nov 2026, 17:001,20681,9
4 nov 2026, 18:000071,31,6
4 nov 2026, 19:000,4070,21,7
4 nov 2026, 20:00-0,7073,31,4
4 nov 2026, 21:00-1,9077,11,6
4 nov 2026, 22:00-2078,21,5
4 nov 2026, 23:00-1,80,179,51,4
5 nov 2026, 00:00-0,80,479,61,5
5 nov 2026, 01:00-1,60,184,71,8
5 nov 2026, 02:00-2,10,283,61,8
5 nov 2026, 03:00-10,281,71,8
5 nov 2026, 04:00-2,30,283,91,7
5 nov 2026, 05:00-2,20,784,11,8
5 nov 2026, 06:00-2,9081,91,9
5 nov 2026, 07:00-2,8083,21,8
5 nov 2026, 08:00-2,7083,72,1
5 nov 2026, 09:00-0,1079,52,5
5 nov 2026, 10:002,5068,12
5 nov 2026, 11:003,9061,92
5 nov 2026, 12:004,9059,21,8
5 nov 2026, 13:005,4057,51,8
5 nov 2026, 14:004,9059,71,7
5 nov 2026, 15:004,10641,7
5 nov 2026, 16:003,20,273,51,7
5 nov 2026, 17:002,10,2791,4
5 nov 2026, 18:001,4182,71,3
5 nov 2026, 19:0011,988,71,3
5 nov 2026, 20:000,11,295,71,4
5 nov 2026, 21:00-0,11,296,51,3
5 nov 2026, 22:00-0,22,296,51,2
5 nov 2026, 23:00-0,22,396,81,4
6 nov 2026, 00:00-0,12,596,71,4
6 nov 2026, 01:00-0,21,697,21,1
6 nov 2026, 02:00-0,42,596,81
6 nov 2026, 03:00-0,41,697,31,4
6 nov 2026, 04:00-0,31,396,11,1
6 nov 2026, 05:00-0,51,694,51,1
6 nov 2026, 06:00-10,493,51,2
6 nov 2026, 07:00-0,60,291,61
6 nov 2026, 08:00-0,90,389,90,9
Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
1,9 mm waterequivalent
Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
15/48 h
Langste aaneengesloten periode
13 h

Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.

Weer voor sneeuwproductie

Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.

Stull (2011)

Zo veranderde de verwachting

Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: -0,3 °C · 52 h

4 nov 2026, 00:18 → 4 nov 2026, 02:17

Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario

Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.

Seizoensvooruitzicht

Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.

Bron: MET Norway · CC BY 4.0

Berggegevens per uur
Verwachting / Hoogte

Eén berg. Verschillende omstandigheden.

Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.

Europe/Paris

1.350 m2,7°C2.000 m-1,1°C2.500 m-4,2°C0°C · ≈ 1.812 m
Geschatte 0 °C-grens: ≈ 1.812 m
Berekening

Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.

Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.

Gemodelleerd

Verwachte sneeuwval

Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.

4 nov, 09:00 → 5 nov, 09:00

1.350 m

0,5 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

2.000 m

1,9 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

2.500 m

1,9 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

Gemodelleerd

Weer voor sneeuwproductie vannacht

Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.

1.350 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 1,3°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 1,6°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 0,8°C
21—Boven de beoordelingsgrens · -0,1°C
22—Boven de beoordelingsgrens · -0,1°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 0,2°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 1,2°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 0,8°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 0,2°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 1,2°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 0,1°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 0,2°C
06—Boven de beoordelingsgrens · -0,7°C
07—Boven de beoordelingsgrens · -0,5°C
2.000 m

13 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18✓Geschikt weer · -2,3°C
19—Boven de beoordelingsgrens · -2°C
20✓Geschikt weer · -2,8°C
21✓Geschikt weer · -3,7°C
22✓Geschikt weer · -3,7°C
23✓Geschikt weer · -3,4°C
00✓Geschikt weer · -2,5°C
01✓Geschikt weer · -2,9°C
02✓Geschikt weer · -3,4°C
03✓Geschikt weer · -2,5°C
04✓Geschikt weer · -3,6°C
05✓Geschikt weer · -3,5°C
06✓Geschikt weer · -4,3°C
07✓Geschikt weer · -4,2°C
2.500 m

14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18✓Geschikt weer · -5,2°C
19✓Geschikt weer · -4,9°C
20✓Geschikt weer · -5,7°C
21✓Geschikt weer · -6,6°C
22✓Geschikt weer · -6,7°C
23✓Geschikt weer · -6,4°C
00✓Geschikt weer · -5,4°C
01✓Geschikt weer · -5,9°C
02✓Geschikt weer · -6,5°C
03✓Geschikt weer · -5,5°C
04✓Geschikt weer · -6,6°C
05✓Geschikt weer · -6,5°C
06✓Geschikt weer · -7,3°C
07✓Geschikt weer · -7,2°C

✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar

Berekening voor sneeuwproductie

Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.

Op de berg

Vooruitblik op korte termijn

Uurlijkse verwachting van MET Norway, aangepast aan de hoogte.

Verwachting

Luchttemperatuur

-1,1°
Gemodelleerd

Weerkansen voor sneeuwproductie

15 / 48 h

Langste koude periode: 13 h

Temperatuurverwachting per uur-1,1 °C
Temperatuurverwachting per uur-5°0°8°4 nov, 096 nov, 08
2.000 m · Europe/Paris
ReisdatumsLuchttemperatuur °CNeerslag mm
4 nov 2026-2° / 3,2°0,1 mm (15 h)
5 nov 2026-2,9° / 5,4°12 mm (24 h)
6 nov 2026-1° / -0,1°12 mm (9 h)

Update van de aanbieder: 4 nov, 02:17 · Opgehaald: 4 nov, 06:18 · Europe/Paris

MET Norway ↗
Oriëntatie op de berg
1.350 m2.000 m2.500 m

Schematisch hoogteprofiel

Zo berekenen we dit

Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.

Stull (2011) ↗
Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario

Scenario voor sneeuwbalans

Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.

Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.

Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.

Verwachtingsarchief
Bergjournaal

Wat veranderde in de verwachting?

Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.

0,3°C kouder in de overeenkomstige verwachtingsuren.

Overeenkomstige verwachtingsperiode4 nov 2026, 09:00 — 6 nov 2026, 13:0052 h · 2.000 m · Europe/Paris

Uren tussen updates van de aanbieder2 h

Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
-0,3 °CEerdere verwachting: 0,8 °C
Nieuwste verwachting: 0,5 °C
Totale neerslagVerwachting
+12,5 mmEerdere verwachting: 13,1 mm
Nieuwste verwachting: 25,6 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
+11,7 mmEerdere verwachting: 8,4 mm
Nieuwste verwachting: 20,1 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd
+0 hEerdere verwachting: 15 h
Nieuwste verwachting: 15 h
DetailsEerdere verwachtingNieuwste verwachtingVerandering
Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting0,8 °C0,5 °C-0,3 °C
Totale neerslagVerwachting13,1 mm25,6 mm+12,5 mm
Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd8,4 mm20,1 mm+11,7 mm
Uren met geschikt weerGemodelleerd15 h15 h+0 h

Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.

Zo werkt de vergelijking+

De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.

Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.

Verwachtingsstatus

1.350 mRecente verwachting4 nov 2026, 02:17
2.000 mRecente verwachting4 nov 2026, 02:17
2.500 mRecente verwachting4 nov 2026, 02:17

Sneeuw en liften

Officiële skigebiedinformatie

Berichten uit de skigebieden

Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.

Météo-France · Alpe d’Huez area stations

Oz 3300 · Olmet · Station OlmetGearchiveerd bericht

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
8 apr 2026
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Oz 3300 · Olmet (1.350 m) · Gemeten sneeuwhoogte38
Officiële bron ↗
Dagelijks rapportarchief

Dagelijks rapportarchief

Météo-France · Alpe d’Huez area stations

Oz 3300 · Olmet · Station Olmet4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
8 apr 2026
Door de bron gemelde waarden
Meetlocatiecm
Oz 3300 · Olmet (1.350 m) · Gemeten sneeuwhoogte38
Officiële bron ↗

Vragen over sneeuw en liften

Hoeveel sneeuw wordt er in Oz 3300 verwacht?

Voor Oz 3300 geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 02:17, een modelmatige sneeuwval van 0,5 mm op 1.350 m, 1,9 mm op 2.000 m en 1,9 mm op 2.500 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 09:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting ↗

Hoeveel sneeuw ligt er in Oz 3300?

PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Oz 3300. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗

Welke liften zijn open in Oz 3300?

PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften of pistes in Oz 3300. Open liften en pistes worden niet uit de verwachting afgeleid. Officiële skigebiedinformatie ↗

Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?

Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.

De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.

Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.

Isère · Frankrijk

Leer de berg kennen

Het landschap bij Oz 3300 is schematisch, geen kaart of weergave van actuele omstandigheden.

Ligging
Oz 3300[1]
Skigebied
Alpe d’Huez Grand Domaine[1]
Verwachtingspunt
1 place du Pic Blanc[2]

Voor je skidag

Is Oz 3300 het hele skigebied Alpe d’Huez Grand Domaine?

Nee. Alpe d’Huez Grand Domaine omvat meerdere plaatsen en Oz 3300 is er maar één van; de gebiedscijfers zijn geen lokale inventaris.[1]

Zijn de verbindingen rond Oz 3300 open?

Controleer voor vertrek vanuit Oz 3300 het officiële lift- en pistebericht. Een kaart bevestigt geen opening.[4]

Zijn de verwachtingen voor 1.350, 2.000 en 2.500 m bij Oz 3300 metingen?

Nee. Het zijn modelwaarden aangepast aan 1.350, 2.000 en 2.500 m op één representatief punt (1 place du Pic Blanc).[2]

Bestemmingsbronnen

PisteWindow · Gecontroleerd

  1. Alpe d’Huez Grand Domaine · SkigebiedAlpe d’Huez Grand Domaine
  2. Oz 3300 · Locatie en hoogteIsère Attractivité / Oisans Tourisme
  3. Alpe d’Huez Grand Domaine · PistekaartAlpe d’Huez Grand Domaine
  4. Alpe d’Huez Grand Domaine · Lift- en pistestatusAlpe d’Huez Grand Domaine