Solsonès, Catalonië · Spanje
Weer en sneeuwverwachting Port del Comte
Voor Port del Comte geeft de verwachting van Open-Meteo · DWD ICON, uitgegeven 8 nov, 16:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.700 m, 0 mm op 2.050 m en 0 mm op 2.400 m in de 24 uur vanaf 9 nov, 00:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Madrid). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor Port del Comte: Liften: 0 van 13 open (Port del Comte · exploitant pistes en lifts page; Port del Comte (operator website); Opgehaald 8 nov, 23:02 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 31 open (Port del Comte · exploitant pistes en lifts page; Port del Comte (operator website); Opgehaald 8 nov, 23:02 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
Port del Comte is een skigebied in het gebergte Port del Comte in de Catalaanse Pre-Pyreneeën. Volgens Wikipedia loopt het skigebied van 1.700 m tot 2.400 m.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- 0 van 13 openPort del Comte · exploitant pistes en lifts page
- Pistes
- 0 van 31 openPort del Comte · exploitant pistes en lifts page
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Deze pagina gaat over het skigebied Port del Comte (bron: Port del Comte); de verwachting gebruikt één punt bij het dalstation van de lift Telecadira del Querol.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
4 – 10 °C · 2.050 m · 9 nov – 11 nov
Open-Meteo · DWD ICON · Uitgegeven 8 nov, 16:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
Voor Port del Comte zijn de waarden op 1.700, 2.050 en 2.400 m op hoogte aangepaste modelverwachtingen op het verwachtingspunt (dalstation van de lift Telecadira del Querol), geen waarnemingen of aparte weerstations.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 8 nov 2026, 16:00 · Europe/Madrid · Open-Meteo · DWD ICON
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 9 nov 2026, 00:00 | 3,6 | 0 | 90 | 1,3 |
| 9 nov 2026, 01:00 | 3,7 | 0 | 84 | 1,8 |
| 9 nov 2026, 02:00 | 3,7 | 0 | 84 | 1,8 |
| 9 nov 2026, 03:00 | 3,8 | 0 | 79 | 1,8 |
| 9 nov 2026, 04:00 | 4 | 0 | 74 | 1,8 |
| 9 nov 2026, 05:00 | 4,1 | 0 | 71 | 1,4 |
| 9 nov 2026, 06:00 | 4,1 | 0 | 75 | 1,9 |
| 9 nov 2026, 07:00 | 4 | 0 | 77 | 1,5 |
| 9 nov 2026, 08:00 | 3,7 | 0 | 80 | 1,6 |
| 9 nov 2026, 09:00 | 5,2 | 0 | 77 | 1 |
| 9 nov 2026, 10:00 | 6,9 | 0 | 76 | 0,6 |
| 9 nov 2026, 11:00 | 8,2 | 0 | 67 | 1,4 |
| 9 nov 2026, 12:00 | 8,2 | 0 | 70 | 1,9 |
| 9 nov 2026, 13:00 | 7,8 | 0 | 73 | 2,2 |
| 9 nov 2026, 14:00 | 6,5 | 1 | 86 | 1,9 |
| 9 nov 2026, 15:00 | 6,5 | 0,1 | 90 | 2,6 |
| 9 nov 2026, 16:00 | 6,4 | 1,2 | 92 | 0,9 |
| 9 nov 2026, 17:00 | 6,1 | 0,2 | 96 | 1,9 |
| 9 nov 2026, 18:00 | 5,9 | 0 | 97 | 1,6 |
| 9 nov 2026, 19:00 | 6 | 0 | 96 | 1,6 |
| 9 nov 2026, 20:00 | 5,9 | 0 | 94 | 1,4 |
| 9 nov 2026, 21:00 | 6 | 0 | 92 | 1,9 |
| 9 nov 2026, 22:00 | 5,9 | 0 | 91 | 2,2 |
| 9 nov 2026, 23:00 | 6 | 0 | 88 | 2,6 |
| 10 nov 2026, 00:00 | 5,9 | 0 | 88 | 2,6 |
| 10 nov 2026, 01:00 | 5,9 | 0 | 87 | 2,5 |
| 10 nov 2026, 02:00 | 5,8 | 0 | 89 | 2,4 |
| 10 nov 2026, 03:00 | 5,8 | 0 | 88 | 2,7 |
| 10 nov 2026, 04:00 | 5,6 | 0 | 87 | 2,9 |
| 10 nov 2026, 05:00 | 5,3 | 0 | 87 | 2,6 |
| 10 nov 2026, 06:00 | 4,9 | 0 | 88 | 2,7 |
| 10 nov 2026, 07:00 | 4,8 | 0 | 87 | 2,8 |
| 10 nov 2026, 08:00 | 5,2 | 0 | 89 | 3 |
| 10 nov 2026, 09:00 | 6,1 | 0 | 88 | 2,7 |
| 10 nov 2026, 10:00 | 7,1 | 0 | 84 | 2,7 |
| 10 nov 2026, 11:00 | 8,1 | 0 | 74 | 2,6 |
| 10 nov 2026, 12:00 | 8,7 | 0 | 71 | 2,6 |
| 10 nov 2026, 13:00 | 9,5 | 0 | 65 | 2,9 |
| 10 nov 2026, 14:00 | 9,4 | 0 | 65 | 3,1 |
| 10 nov 2026, 15:00 | 8,9 | 0 | 70 | 3,1 |
| 10 nov 2026, 16:00 | 8,7 | 0 | 68 | 3,5 |
| 10 nov 2026, 17:00 | 8 | 0 | 68 | 2,6 |
| 10 nov 2026, 18:00 | 6,5 | 0 | 72 | 2,4 |
| 10 nov 2026, 19:00 | 5,9 | 0 | 76 | 2,4 |
| 10 nov 2026, 20:00 | 6,1 | 0 | 80 | 1,7 |
| 10 nov 2026, 21:00 | 5,9 | 1,3 | 92 | 1,8 |
| 10 nov 2026, 22:00 | 6,1 | 2,1 | 94 | 2,7 |
| 10 nov 2026, 23:00 | 6,2 | 3,8 | 94 | 3 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 0/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 0 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: -0,1 °C · 61 h
8 nov 2026, 10:00 → 8 nov 2026, 16:00
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Bron: Open-Meteo · DWD ICON · CC BY 4.0
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Madrid
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
1,3°C
Wind: 1,3 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · DWD ICON · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 16:003,6°C
Wind: 1,3 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · DWD ICON · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 16:005,9°C
Wind: 1,3 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · DWD ICON · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 16:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
9 nov, 00:00 → 10 nov, 00:00
1.700 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.050 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.400 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 8/8 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 8/8 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 8/8 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
3,6°Weerkansen voor sneeuwproductie
0 / 48 hLangste koude periode: 0 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 9 nov 2026 | 3,6° / 8,2° | 2,5 mm (24 h) |
| 10 nov 2026 | 4,8° / 9,5° | 7,2 mm (24 h) |
Update van de aanbieder: 8 nov, 16:00 · Opgehaald: 8 nov, 18:17 · Europe/Madrid
Open-Meteo · DWD ICON ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
0,1°C kouder in de overeenkomstige verwachtingsuren.
Overeenkomstige verwachtingsperiode9 nov 2026, 00:00 — 11 nov 2026, 13:0061 h · 2.050 m · Europe/Madrid
Uren tussen updates van de aanbieder6 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- -0,1 °CEerdere verwachting: 6,4 °C
Nieuwste verwachting: 6,3 °C - Totale neerslagVerwachting
- +7,6 mmEerdere verwachting: 9 mm
Nieuwste verwachting: 16,6 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- +0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- +0 hEerdere verwachting: 0 h
Nieuwste verwachting: 0 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | 6,4 °C | 6,3 °C | -0,1 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 9 mm | 16,6 mm | +7,6 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 0 mm | 0 mm | +0 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 0 h | 0 h | +0 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 8 nov 2026, 10:00
Opgehaald: 8 nov 2026, 13:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 8 nov 2026, 16:00
Opgehaald: 8 nov 2026, 18:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Port del Comte · exploitant pistes en lifts page
Port del Comte · exploitant pistes en lifts pageBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 5 nov 2026, 14:00
Open volgens bronlijst: 0 / 13
Pistestatus · 0 / 31
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Operator page list. The update time has no stated timezone and rows have no observation time.
Liftstatus
- Cta.Llebre · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-listed state; the page update time has no stated timezone and rows carry no observation time.
- TS EL SUCRE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-listed state; the page update time has no stated timezone and rows carry no observation time.
- Cinta Esquirol · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-listed state; the page update time has no stated timezone and rows carry no observation time.
- TS LA BÒFIA · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-listed state; the page update time has no stated timezone and rows carry no observation time.
- TQ LA RATA · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-listed state; the page update time has no stated timezone and rows carry no observation time.
- TQ EL SUCRE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-listed state; the page update time has no stated timezone and rows carry no observation time.
- TQ PRAT DONADÓ · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-listed state; the page update time has no stated timezone and rows carry no observation time.
- TSD EL QUEROL · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-listed state; the page update time has no stated timezone and rows carry no observation time.
- Cta.Jardí de Neu · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-listed state; the page update time has no stated timezone and rows carry no observation time.
- Cta.Tubby · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-listed state; the page update time has no stated timezone and rows carry no observation time.
- TQ ELS GALLS · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-listed state; the page update time has no stated timezone and rows carry no observation time.
- TQ.BAMBI · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-listed state; the page update time has no stated timezone and rows carry no observation time.
- TQ PRAT BERLÀ · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-listed state; the page update time has no stated timezone and rows carry no observation time.
Pistestatus
- LA SERP · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-listed state; the page update time has no stated timezone and rows carry no observation time.
- EL TUB COMA · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-listed state; the page update time has no stated timezone and rows carry no observation time.
- LA NOVA · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-listed state; the page update time has no stated timezone and rows carry no observation time.
- LA QUEROL · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-listed state; the page update time has no stated timezone and rows carry no observation time.
- LA DIAGONAL · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-listed state; the page update time has no stated timezone and rows carry no observation time.
- JARDI DE NEU · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-listed state; the page update time has no stated timezone and rows carry no observation time.
- EL DONADO II · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-listed state; the page update time has no stated timezone and rows carry no observation time.
- LA DRECERA · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-listed state; the page update time has no stated timezone and rows carry no observation time.
- ELS DEBUTANTS · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-listed state; the page update time has no stated timezone and rows carry no observation time.
- DEBUTANT · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-listed state; the page update time has no stated timezone and rows carry no observation time.
- LA SANT GRAU · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-listed state; the page update time has no stated timezone and rows carry no observation time.
- EL DONADO I · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-listed state; the page update time has no stated timezone and rows carry no observation time.
- BOIXERA · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-listed state; the page update time has no stated timezone and rows carry no observation time.
- LA RASA COMA · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-listed state; the page update time has no stated timezone and rows carry no observation time.
- LA DRETA · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-listed state; the page update time has no stated timezone and rows carry no observation time.
- RASA SUCRE · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-listed state; the page update time has no stated timezone and rows carry no observation time.
- L’OBAGA · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-listed state; the page update time has no stated timezone and rows carry no observation time.
- LA PELADA · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-listed state; the page update time has no stated timezone and rows carry no observation time.
- LA PLETA · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-listed state; the page update time has no stated timezone and rows carry no observation time.
- ELS GALLS · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-listed state; the page update time has no stated timezone and rows carry no observation time.
- EL LLOP · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-listed state; the page update time has no stated timezone and rows carry no observation time.
- EL PI GROS · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-listed state; the page update time has no stated timezone and rows carry no observation time.
- EL FORAT · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-listed state; the page update time has no stated timezone and rows carry no observation time.
- LA BÒFIA · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-listed state; the page update time has no stated timezone and rows carry no observation time.
- COMA DELS MARRANS · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-listed state; the page update time has no stated timezone and rows carry no observation time.
- LA RASA BÒFIA · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-listed state; the page update time has no stated timezone and rows carry no observation time.
- L’ORRI · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-listed state; the page update time has no stated timezone and rows carry no observation time.
- LA GINEBROSA · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-listed state; the page update time has no stated timezone and rows carry no observation time.
- SOLEI · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-listed state; the page update time has no stated timezone and rows carry no observation time.
- LA RASA · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-listed state; the page update time has no stated timezone and rows carry no observation time.
- L’ISARD · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Operator-listed state; the page update time has no stated timezone and rows carry no observation time.
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Port del Comte · exploitant pistes en lifts page
Port del Comte · exploitant pistes en lifts page8 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 5 nov 2026, 14:00
Open volgens bronlijst: 0 / 13
Pistestatus · 0 / 31
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Nieuws uit het skigebied
Al het nieuws over dit skigebiedNog geen nieuws voor Port del Comte. Berichten verschijnen alleen uit bronnen met een vastgelegde basis voor hergebruik, en voor dit skigebied is die er niet. Laatste liftbericht: 8 november 2026, 23:02 UTC+1.
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Port del Comte verwacht?
Voor Port del Comte geeft de verwachting van Open-Meteo · DWD ICON, uitgegeven 8 nov, 16:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.700 m, 0 mm op 2.050 m en 0 mm op 2.400 m in de 24 uur vanaf 9 nov, 00:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Madrid). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Port del Comte ?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Port del Comte. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Port del Comte ?
Liften: 0 van 13 open (Port del Comte · exploitant pistes en lifts page; Port del Comte (operator website); Opgehaald 8 nov, 23:02 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 31 open (Port del Comte · exploitant pistes en lifts page; Port del Comte (operator website); Opgehaald 8 nov, 23:02 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
De exploitant vermeldt 7 groene, 10 blauwe, 11 rode en 3 zwarte pistes, plus 13 liften. De pistes zijn ingedeeld in de zones Prat Donadó, Sucre en Bòfia. Wikipedia beschrijft een tweede sector zonder wegverbinding. Schematische afbeelding, geen kaart en geen actuele omstandigheden.
Voor je skidag
Wanneer kun je skiën in Port del Comte?
Op 8 november 2026 toonde de pistepagina van de exploitant het station als gesloten, met alle 31 pistes en 13 liften als gesloten; de laatste update was op 5 november 2026. Op de pagina's die PisteWindow las stond geen openingsdatum; de officiële statuspagina laat zien wat op een bepaalde dag open is.[3]
Waar komen de liftstatus en sneeuwhoogte op deze pagina vandaan?
De lift- en pistestatus komen van de pistepagina van de exploitant, die elke piste en lift met zijn status vermeldt. De velden voor sneeuwdikte tonen 0 cm en een leeg kwaliteitsveld zolang het station gesloten is; PisteWindow beschouwt dat als een plaatsvervanger en niet als een meting. Een Meteocat-station met open data in het gebergte wordt niet gebruikt, omdat het niet duidelijk binnen het geëxploiteerde terrein ligt.[3]
Zijn de verwachtingen voor 1.700, 2.050 en 2.400 m in Port del Comte waarnemingen?
Nee. Het zijn op hoogte aangepaste modelverwachtingen voor één verwachtingspunt, het dalstation van de lift Telecadira del Querol. Het zijn geen metingen en ze komen niet van aparte weerstations op die hoogtes.[2]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Wikipedia · Feiten en gebiedsinformatieWikipedia
- OpenStreetMap · Locatie en hoogteOpenStreetMap bijdragers
- Port del Comte · Lift- en pistestatusPort del Comte
- Open-Meteo · DWD ICONOpen-Meteo