Alpes-de-Haute-Provence · Frankrijk
Weer en sneeuwverwachting Pra Loup
Voor Pra Loup geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 8 nov, 16:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.600 m, 0 mm op 2.050 m en 0,1 mm op 2.500 m in de 24 uur vanaf 8 nov, 22:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor Pra Loup: Liften: Aantal open onbekend · 20 vermeld (Pra Loup · source-listed map lifts en downhill pistes (map resort: Pra Loup); Espace Lumière · Lumiplay; Opgehaald 8 nov, 21:10 · brontijd onbevestigd). Pistes: Aantal open onbekend · 57 vermeld (Pra Loup · source-listed map lifts en downhill pistes (map resort: Pra Loup); Espace Lumière · Lumiplay; Opgehaald 8 nov, 21:10 · brontijd onbevestigd). Sneeuwhoogte: 265 cm (bij Pra Loup · altitude (2.500 m); bericht van het skigebied; Pra Loup · Lumiplan; Opgehaald 8 nov, 21:10 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
Pra Loup is een skidorp in het departement Alpes-de-Haute-Provence, zo’n 7 km van Barcelonnette in het Ubayedal. Het dorp ligt op 1.600 m, het hoogste punt op 2.503 m en het gebied is als Espace Lumière verbonden met La Foux d’Allos.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- Aantal open onbekend · 20 vermeldPra Loup · source-listed map lifts en downhill pistes (map resort: Pra Loup)
- Pistes
- Aantal open onbekend · 57 vermeldPra Loup · source-listed map lifts en downhill pistes (map resort: Pra Loup)
- Sneeuwhoogte
- 265 cmbij Pra Loup · altitude (2.500 m) · bericht van het skigebied
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Deze pagina gaat over Pra Loup. Samen met Val d’Allos – La Foux vormt het Espace Lumière, volgens de exploitanten in totaal 180 km piste. Val d’Allos – La Foux heeft een eigen pagina met eigen liften en een eigen sneeuwbericht. Le Seignus, het andere skidorp van Val d’Allos, heeft een eigen pistekaart en valt buiten deze pagina.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
2 – 8 °C · 2.050 m · 8 nov – 10 nov
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 8 nov, 16:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
Voor Pra Loup zijn de waarden op 1.600, 2.050 en 2.500 m op hoogte aangepaste modelverwachtingen op het verwachtingspunt dalstation Costebelle, geen waarnemingen of aparte weerstations.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 8 nov 2026, 16:00 · Europe/Paris · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 8 nov 2026, 22:00 | 1,9 | 0 | 96 | 1,4 |
| 8 nov 2026, 23:00 | 2 | 0 | 91 | 1,2 |
| 9 nov 2026, 00:00 | 2 | 0 | 94 | 1,1 |
| 9 nov 2026, 01:00 | 2,2 | 0 | 92 | 1,3 |
| 9 nov 2026, 02:00 | 2,2 | 0 | 91 | 1,4 |
| 9 nov 2026, 03:00 | 2,3 | 0 | 91 | 1,3 |
| 9 nov 2026, 04:00 | 2 | 0 | 91 | 1,2 |
| 9 nov 2026, 05:00 | 2,3 | 0 | 92 | 1,5 |
| 9 nov 2026, 06:00 | 2,5 | 0 | 93 | 1,5 |
| 9 nov 2026, 07:00 | 2,7 | 0 | 92 | 1,2 |
| 9 nov 2026, 08:00 | 2,9 | 0 | 93 | 1,1 |
| 9 nov 2026, 09:00 | 3,3 | 0 | 97 | 2,1 |
| 9 nov 2026, 10:00 | 3,7 | 0,1 | 98 | 3,2 |
| 9 nov 2026, 11:00 | 3,9 | 0,3 | 98 | 3,3 |
| 9 nov 2026, 12:00 | 3,9 | 0,1 | 98 | 3,4 |
| 9 nov 2026, 13:00 | 3,8 | 0,1 | 100 | 3,3 |
| 9 nov 2026, 14:00 | 4,1 | 0,1 | 100 | 3,2 |
| 9 nov 2026, 15:00 | 4,2 | 0 | 100 | 3 |
| 9 nov 2026, 16:00 | 4,2 | 0,2 | 99 | 2,3 |
| 9 nov 2026, 17:00 | 4 | 0,3 | 99 | 3,3 |
| 9 nov 2026, 18:00 | 4,1 | 0,2 | 98 | 4 |
| 9 nov 2026, 19:00 | 4,1 | 0 | 97 | 3,3 |
| 9 nov 2026, 20:00 | 4 | 0 | 97 | 4,2 |
| 9 nov 2026, 21:00 | 3,9 | 0,1 | 99 | 4,7 |
| 9 nov 2026, 22:00 | 3,9 | 0,2 | 99 | 6,2 |
| 9 nov 2026, 23:00 | 3,9 | 0,6 | 94 | 5,9 |
| 10 nov 2026, 00:00 | 4 | 0,4 | 95 | 4,1 |
| 10 nov 2026, 01:00 | 4,1 | 0,2 | 94 | 2,5 |
| 10 nov 2026, 02:00 | 4,2 | 0,5 | 94 | 1,6 |
| 10 nov 2026, 03:00 | 4,8 | 0,2 | 97 | 2,6 |
| 10 nov 2026, 04:00 | 5,3 | 0,2 | 95 | 2,1 |
| 10 nov 2026, 05:00 | 5,3 | 0,4 | 94 | 2,3 |
| 10 nov 2026, 06:00 | 5,3 | 0,3 | 96 | 1,8 |
| 10 nov 2026, 07:00 | 5,5 | 1,9 | 96 | 1,3 |
| 10 nov 2026, 08:00 | 5,8 | 0,2 | 93 | 0,6 |
| 10 nov 2026, 09:00 | 6,5 | 0,2 | 92 | 0,9 |
| 10 nov 2026, 10:00 | 6,7 | 0,5 | 94 | 1,1 |
| 10 nov 2026, 11:00 | 7,7 | 0,2 | 93 | 1 |
| 10 nov 2026, 12:00 | 7,9 | 0,6 | 88 | 0 |
| 10 nov 2026, 13:00 | 7,7 | 1 | 90 | 0,6 |
| 10 nov 2026, 14:00 | 7,8 | 0 | 94 | 1,4 |
| 10 nov 2026, 15:00 | 7,7 | 0 | 91 | 0,8 |
| 10 nov 2026, 16:00 | 6,8 | 0 | 94 | 0,6 |
| 10 nov 2026, 17:00 | 5,6 | 0 | 97 | 0,2 |
| 10 nov 2026, 18:00 | 4,9 | 0 | 85 | 1,5 |
| 10 nov 2026, 19:00 | 4,8 | 0 | 87 | 1,4 |
| 10 nov 2026, 20:00 | 4,7 | 0 | 83 | 1,2 |
| 10 nov 2026, 21:00 | 4,4 | 0 | 85 | 1,6 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 0/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 0 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: +0 °C · 63 h
8 nov 2026, 10:00 → 8 nov 2026, 16:00
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Paris
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
-1°C
Wind: 1,4 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 16:001,9°C
Wind: 1,4 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 16:003,2°C
Wind: 0,5 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 16:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
8 nov, 22:00 → 9 nov, 22:00
1.600 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.050 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.500 m
0,1 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 10/10 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 10/10 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 10/10 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
1,9°Weerkansen voor sneeuwproductie
0 / 48 hLangste koude periode: 0 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 8 nov 2026 | 1,9° / 2° | 0 mm (2 h) |
| 9 nov 2026 | 2° / 4,2° | 2,3 mm (24 h) |
| 10 nov 2026 | 4° / 7,9° | 6,7 mm (22 h) |
Update van de aanbieder: 8 nov, 16:00 · Opgehaald: 8 nov, 18:17 · Europe/Paris
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
De gemiddelde temperatuur is onveranderd bij de getoonde precisie.
Overeenkomstige verwachtingsperiode8 nov 2026, 22:00 — 11 nov 2026, 13:0063 h · 2.050 m · Europe/Paris
Uren tussen updates van de aanbieder6 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- +0 °CEerdere verwachting: 4,4 °C
Nieuwste verwachting: 4,4 °C - Totale neerslagVerwachting
- +5,3 mmEerdere verwachting: 9 mm
Nieuwste verwachting: 14,3 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- +0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- +0 hEerdere verwachting: 0 h
Nieuwste verwachting: 0 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | 4,4 °C | 4,4 °C | +0 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 9 mm | 14,3 mm | +5,3 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 0 mm | 0 mm | +0 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 0 h | 0 h | +0 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 8 nov 2026, 10:00
Opgehaald: 8 nov 2026, 13:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 8 nov 2026, 16:00
Opgehaald: 8 nov 2026, 18:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Espace Lumière · Lumiplay map lifts en pistes (Pra Loup, La Foux)
Pra Loup · liften op bronkaart en downhill pistes (map resort: Pra Loup)Berichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 20Buiten bedrijfsperiode: 20
Pistestatus · — / 57
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Source-listed local resort items only; source status has no observation time and public access is unverified.
Liftstatus
- TC COSTEBELLE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TS AGNELIERS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TS QUARTIERS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TK GIMETTE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TK LAC 1 · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TK LAC 2 · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TAPIS DU SORBIERS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TC MOLANES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TELEMIX CLAPPE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TSD6 BERGERIES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TSD6 PEGUIEOU · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TK BABY COSTEBELLE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TK BELIERE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TK COURTIL 1 · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TK COURTIL 2 · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TK SESTRIERE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TK STADE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TAPIS DES CLAPIERS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TAPIS DU SERRE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- TELECORDE DU SERRE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
Pistestatus
- ESPACE DEBUTANTS SORBIERS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- BERGERS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- CABANE DU BERGER bas · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- CABANE DU BERGER haut · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- CHEMIN DU BULL · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- CHEMIN INFERIEUR · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- CHEMIN SUPERIEUR · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- MARMOTTES BAS. · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- MARMOTTES HAUT · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- MARMOTTES MILIEU · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- BOSSE A JUGY · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- CHEMIN AGNELIERS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- COLINOT · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- DOME-COMBE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- GIMETTE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- GRANDE ROUGE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LA DIRECTE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LAC · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LANGAIL · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- QUARTIERS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- SERRE DE L'HOMME bas · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- SERRE DE L'HOMME haut · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- PARAVALANCHE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- SEOLANE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- SURF · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- BELIERE A Gauche · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- BELIERE B Droite · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- ESPACE DEBUTANT BABY COSTEBELLE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- ESPACE DEBUTANTS CLOS DU SERRE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- ESPACE DEBUTANTS DES PETITS LOUPS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LE Y ESPACE DEBUTANT · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- SESTRIERE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- BERGERIE BAS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- BERGERIES HAUT · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- BLEUE SESTRIERE-SKILINE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- CHEMIN SESTRIERE P TITS LOUPS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- CLAPPE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- CLOTS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- GARCINE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LE CAPTAGE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LIAISON COSTEBELLE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LIAISON PEGUIEOU · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- PEGUIEOU · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- BOIS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- BRETELLE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- COMBE D'AIR FRANCE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- COSTEBELLE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- FAU · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- FRAISES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- HONORE BONNET BAS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- HONORE BONNET HAUT · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- HONORE BONNET MILIEU · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LA DALLE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LOUPS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LOUPS Bas · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- STADE C.PASCAL · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LA NOIRE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
Espace Lumière · Lumiplan snow bulletins (Pra Loup, La Foux)
Pra Loup · reported snow depth at 1600 en 2.500 mBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Pra Loup · station (1.600 m) · Gemelde sneeuwhoogteSneeuwhoogte volgens het bulletin van de exploitant. Meetmethode en waarnemingstijd zijn niet geverifieerd. | 130 |
| Pra Loup · altitude (2.500 m) · Gemelde sneeuwhoogteSneeuwhoogte volgens het bulletin van de exploitant. Meetmethode en waarnemingstijd zijn niet geverifieerd. | 265 |
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Espace Lumière · Lumiplay map lifts en pistes (Pra Loup, La Foux)
Pra Loup · liften op bronkaart en downhill pistes (map resort: Pra Loup)8 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 20Buiten bedrijfsperiode: 20
Pistestatus · — / 57
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Espace Lumière · Lumiplan snow bulletins (Pra Loup, La Foux)
Pra Loup · reported snow depth at 1600 en 2.500 m8 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Pra Loup · station (1.600 m) · Gemelde sneeuwhoogteSneeuwhoogte volgens het bulletin van de exploitant. Meetmethode en waarnemingstijd zijn niet geverifieerd. | 130 |
| Pra Loup · altitude (2.500 m) · Gemelde sneeuwhoogteSneeuwhoogte volgens het bulletin van de exploitant. Meetmethode en waarnemingstijd zijn niet geverifieerd. | 265 |
Nieuws uit het skigebied
Al het nieuws over dit skigebiedNog geen nieuws voor Pra Loup. Berichten verschijnen alleen uit bronnen met een vastgelegde basis voor hergebruik, en voor dit skigebied is die er niet. Laatste liftbericht: 8 november 2026, 21:10 UTC+1.
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Pra Loup verwacht?
Voor Pra Loup geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 8 nov, 16:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.600 m, 0 mm op 2.050 m en 0,1 mm op 2.500 m in de 24 uur vanaf 8 nov, 22:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Pra Loup ?
Sneeuwhoogte: 265 cm (bij Pra Loup · altitude (2.500 m); bericht van het skigebied; Pra Loup · Lumiplan; Opgehaald 8 nov, 21:10 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Pra Loup ?
Liften: Aantal open onbekend · 20 vermeld (Pra Loup · source-listed map lifts en downhill pistes (map resort: Pra Loup); Espace Lumière · Lumiplay; Opgehaald 8 nov, 21:10 · brontijd onbevestigd). Pistes: Aantal open onbekend · 57 vermeld (Pra Loup · source-listed map lifts en downhill pistes (map resort: Pra Loup); Espace Lumière · Lumiplay; Opgehaald 8 nov, 21:10 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
De gondel Costebelle loopt van 1.628 naar 2.130 m, de stoeltjeslift Peguieou van 1.819 naar 2.416 m en de sleepliften bij Lac reiken tot 2.500 m. Schematische afbeelding, geen kaart en geen actuele omstandigheden.
Voor je skidag
Wanneer begint het skiseizoen in Pra Loup?
De website van het toeristenbureau, geraadpleegd op 8 november 2026, kondigt een doorlopende opening van het skigebied aan van 12 december 2026 tot 4 april 2027. Wat er op een bepaalde dag open is, zie je in de lift- en pistestatus.[1][4]
Gaat deze pagina over het hele skigebied Espace Lumière?
Nee. Deze pagina gaat alleen over Pra Loup. Samen met Val d’Allos – La Foux vormt het Espace Lumière, volgens de exploitanten in totaal 180 km piste. Val d’Allos – La Foux heeft een eigen pagina met eigen liften en een eigen sneeuwbericht. Le Seignus, het andere skidorp van Val d’Allos, heeft een eigen pistekaart en valt buiten deze pagina.[8]
Waar komen de liftstatus en sneeuwhoogte op deze pagina vandaan?
De lift- en pistestatus komt van de kaart Espace Lumière die via Lumiplay wordt gepubliceerd en Pra Loup apart vermeldt. De sneeuwhoogte komt uit het Lumiplan-sneeuwbulletin op 1.600 en 2.500 m; er staat geen meetdatum bij. Daarbij komt het Météo-France-station Pra Loup op 2.100 m, getoond met de meetdatum, die uit een eerder seizoen kan komen.[4][5][6][7]
Zijn de verwachtingen voor 1.600, 2.050 en 2.500 m voor Pra Loup waarnemingen?
Nee. Het zijn modelwaarden, aangepast aan 1.600, 2.050 en 2.500 m en berekend op één representatief punt (dalstation Costebelle).[2]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Office de Tourisme de Pra Loup · SkigebiedOffice de Tourisme de Pra Loup
- OpenStreetMap · Locatie en hoogteOpenStreetMap bijdragers
- Office de Tourisme de Pra Loup · PistekaartOffice de Tourisme de Pra Loup
- Office de Tourisme de Pra Loup · Weer-, lift- en pisteberichtOffice de Tourisme de Pra Loup / Lumiplan
- Lumiplan Lumiplay · Weer-, lift- en pisteberichtLumiplan Lumiplay
- Lumiplan · SneeuwberichtLumiplan
- Météo-France · SneeuwberichtMétéo-France
- Office de Tourisme du Val d’Allos · GebiedsafbakeningOffice de Tourisme du Val d’Allos
- Wikipedia · Feiten en gebiedsinformatieWikipedia
- Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo