Telemark · Noorwegen

Weer en sneeuwverwachting Rauland Holtardalen

Voor Rauland Holtardalen geeft de verwachting van Open-Meteo · MET Nordic, uitgegeven 4 nov, 11:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 750 m, 0 mm op 950 m en 0 mm op 1.150 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 15:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Oslo). Bron van de verwachting

PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften, pistes of sneeuwhoogte voor Rauland Holtardalen en toont alleen de verwachting. Raadpleeg voor de stand van vandaag de officiële pagina van het skigebied. Officiële skigebiedinformatie

Holtardalen is het deel van Rauland dat bekendstaat om grote, overzichtelijke afdalingen, bediend door een vierzitslift. Het ligt aan het andere eind van de pisteverbinding met Tiur. Het verwachtingspunt is een representatieve plek langs de toegangsweg van Holtardalen.

Plan je reis

Vandaag in het kort

Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.

Geen actueel bericht
Liften
Niet gemeld
Pistes
Niet gemeld
Sneeuwhoogte
Niet gemeld
Seizoen
Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Alle berichten en bronnen

Gebiedsdekking: Rauland Skisenter rekent Holtardalen samen met Tiur, met 12 liften en 26 afdalingen in totaal. Deze pagina houdt zich bij de stoeltjeslift van Holtardalen, de brede pistes en het kindergebied en claimt geen aandeel in dat gezamenlijke totaal. Vierli en Raulandsfjell horen er niet bij.

Jouw winterbeeld

Actueel overzicht

Schematisch berglandschap · Rauland Holtardalen

De sneeuw onder je ski’s.

Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.

Open het skigebiedbericht

Rauland Holtardalen

Het weer vooruit
Verwachting beschikbaar

-1 – 6 °C · 950 m · 4 nov – 6 nov

Open-Meteo · MET Nordic · Uitgegeven 4 nov, 11:00

Bekijk de bergverwachting
Bronnen en methode

Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.

De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.

De waarden voor 750, 950 en 1.150 m zijn op hoogte gecorrigeerde modeluitkomsten voor een op de kaart gezet wegpunt in Holtardalen. Ze beschrijven het verwachte weer op die hoogtes, niet wat een meetstation in het dal heeft geregistreerd.

De berg, uur voor uur

Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.

Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48

Uitgegeven: 4 nov 2026, 11:00 · Europe/Oslo · Open-Meteo · MET Nordic

Temperatuurverwachting per uur6,3 °C
Temperatuurverwachting per uur-4°0°9°4 nov, 156 nov, 14
Uurlijkse verwachtingswaarden
Rauland Holtardalen · 950 m · Europe/Oslo
Lokale tijdTemperatuur °CNeerslag mmLuchtvochtigheid %Wind m/s
4 nov 2026, 15:006,30682,9
4 nov 2026, 16:005,30723,3
4 nov 2026, 17:0040783,4
4 nov 2026, 18:003,60823,6
4 nov 2026, 19:003,50833,8
4 nov 2026, 20:003,30834
4 nov 2026, 21:003,10853,9
4 nov 2026, 22:002,80863,7
4 nov 2026, 23:002,70854,2
5 nov 2026, 00:002,60843,7
5 nov 2026, 01:002,10862,8
5 nov 2026, 02:001,70862,6
5 nov 2026, 03:001,70852,9
5 nov 2026, 04:0020823,2
5 nov 2026, 05:002,10813,2
5 nov 2026, 06:002,20783,5
5 nov 2026, 07:002,20783,3
5 nov 2026, 08:001,80773,2
5 nov 2026, 09:002,10753
5 nov 2026, 10:0030712,7
5 nov 2026, 11:0040692,4
5 nov 2026, 12:004,90682,1
5 nov 2026, 13:005,70672,2
5 nov 2026, 14:006,10671,9
5 nov 2026, 15:005,70741,2
5 nov 2026, 16:004,10801,4
5 nov 2026, 17:002,30831,6
5 nov 2026, 18:001,50872,1
5 nov 2026, 19:001,10842
5 nov 2026, 20:000,80792,1
5 nov 2026, 21:000,60802,2
5 nov 2026, 22:000,30822,1
5 nov 2026, 23:000,20832,1
6 nov 2026, 00:0000832,1
6 nov 2026, 01:00-0,20841,8
6 nov 2026, 02:00-0,50851,6
6 nov 2026, 03:00-0,60861,6
6 nov 2026, 04:00-0,80871,7
6 nov 2026, 05:00-0,80871,7
6 nov 2026, 06:00-0,80871,9
6 nov 2026, 07:00-0,90872
6 nov 2026, 08:00-1,10881,9
6 nov 2026, 09:00-0,80871,7
6 nov 2026, 10:000,80841,3
6 nov 2026, 11:002,20761,1
6 nov 2026, 12:003,10721
6 nov 2026, 13:003,70711,2
6 nov 2026, 14:003,90711,1
Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
0 mm waterequivalent
Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
2/48 h
Langste aaneengesloten periode
2 h

Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.

Weer voor sneeuwproductie

Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.

Stull (2011)

Zo veranderde de verwachting

Nog geen vergelijkbare verwachtingsgeschiedenis.

Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario

Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.

Seizoensvooruitzicht

Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.

Bron: Open-Meteo · MET Nordic · CC BY 4.0

Berggegevens per uur
Verwachting / Hoogte

Eén berg. Verschillende omstandigheden.

Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.

Europe/Oslo

750 m7,3°C950 m6,3°C1.150 m5°C
Geen 0 °C-doorgang tussen beschikbare hoogtes
Berekening

Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.

Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.

Gemodelleerd

Verwachte sneeuwval

Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.

4 nov, 15:00 → 5 nov, 15:00

750 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

950 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

1.150 m

0 mm waterequivalent

Gemodelleerd · Dekking: 24/24 h

Gemodelleerd

Weer voor sneeuwproductie vannacht

Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.

750 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 2,5°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 2,5°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 2,4°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 2,3°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 2,1°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 1,8°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 1,7°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 1,3°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 1,1°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 0,9°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 0,7°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 0,8°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 0,8°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 0,7°C
950 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 1,9°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 1,9°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 1,7°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 1,7°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 1,5°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 1,3°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 1,1°C
01—Boven de beoordelingsgrens · 0,8°C
02—Boven de beoordelingsgrens · 0,4°C
03—Boven de beoordelingsgrens · 0,3°C
04—Boven de beoordelingsgrens · 0,4°C
05—Boven de beoordelingsgrens · 0,4°C
06—Boven de beoordelingsgrens · 0,3°C
07—Boven de beoordelingsgrens · 0,3°C
1.150 m

0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren

18—Boven de beoordelingsgrens · 0,7°C
19—Boven de beoordelingsgrens · 0,7°C
20—Boven de beoordelingsgrens · 0,7°C
21—Boven de beoordelingsgrens · 0,5°C
22—Boven de beoordelingsgrens · 0,3°C
23—Boven de beoordelingsgrens · 0,2°C
00—Boven de beoordelingsgrens · 0,1°C
01—Boven de beoordelingsgrens · -0,1°C
02—Boven de beoordelingsgrens · -0,4°C
03—Boven de beoordelingsgrens · -0,6°C
04—Boven de beoordelingsgrens · -0,7°C
05—Boven de beoordelingsgrens · -0,7°C
06—Boven de beoordelingsgrens · -0,7°C
07—Boven de beoordelingsgrens · -0,8°C

✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar

Berekening voor sneeuwproductie

Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.

Op de berg

Vooruitblik op korte termijn

Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.

Verwachting

Luchttemperatuur

6,3°
Gemodelleerd

Weerkansen voor sneeuwproductie

2 / 48 h

Langste koude periode: 2 h

Temperatuurverwachting per uur6,3 °C
Temperatuurverwachting per uur-4°0°9°4 nov, 156 nov, 14
950 m · Europe/Oslo
ReisdatumsLuchttemperatuur °CNeerslag mm
4 nov 20262,7° / 6,3°0 mm (9 h)
5 nov 20260,2° / 6,1°0 mm (24 h)
6 nov 2026-1,1° / 3,9°0 mm (15 h)

Update van de aanbieder: 4 nov, 11:00 · Opgehaald: 4 nov, 12:17 · Europe/Oslo

Open-Meteo · MET Nordic ↗
Oriëntatie op de berg
750 m950 m1.150 m

Schematisch hoogteprofiel

Zo berekenen we dit

Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.

Stull (2011) ↗
Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario

Scenario voor sneeuwbalans

Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.

Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.

Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.

Verwachtingsarchief

Wat veranderde in de verwachting?

De verwachtingsbron of berekening is veranderd.

Vergelijkingsdetails

Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.

Uitgegeven: 4 nov 2026, 11:00 · Opgehaald: 4 nov 2026, 12:17
Open opgeslagen verwachting ↗

De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.

Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.

Sneeuw en liften

Officiële skigebiedinformatie

Berichten uit de skigebieden

Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.

Rauland · gecontroleerde lokale voorbeelden

Rauland · Holtardalen: gecontroleerde voorbeeldenBerichttijd onbevestigd

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Broninformatie: Alleen gecontroleerde, aan de kaart gekoppelde voorbeelden, geen volledige sectorinventaris. Feed en kaart nummeren de kindergebieden Vierli en Holtardalen verschillend. Namen en exacte bronrijen blijven behouden. Waarnemingstijd en actuele toegang zijn niet geverifieerd.

Liftstatus
  • H-Tverrliheisen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • I-Holtarheisen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • J-Hytteheisen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • K-Skibåndet · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Pistestatus
  • 10-Holtarbakken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 12- Tverrli · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 14-Skileiken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 15-Silkedalstunet · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 16-Snarvegen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 17-Kattepina · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 18-Kappleiken · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 24-Skituppen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
  • 27- Barneområdet Holtardalen · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Officiële bron ↗
Dagelijks rapportarchief

Dagelijks rapportarchief

Rauland · gecontroleerde lokale voorbeelden

Rauland · Holtardalen: gecontroleerde voorbeelden4 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Rauland · gecontroleerde lokale voorbeelden

Rauland · Holtardalen: gecontroleerde voorbeelden3 nov 2026

Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.

Opgehaald
Brontijd
Niet opgegeven

Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht

Officiële bron ↗

Vragen over sneeuw en liften

Hoeveel sneeuw wordt er in Rauland Holtardalen verwacht?

Voor Rauland Holtardalen geeft de verwachting van Open-Meteo · MET Nordic, uitgegeven 4 nov, 11:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 750 m, 0 mm op 950 m en 0 mm op 1.150 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 15:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Oslo). Bron van de verwachting ↗

Hoeveel sneeuw ligt er in Rauland Holtardalen?

PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Rauland Holtardalen. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗

Welke liften zijn open in Rauland Holtardalen?

PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften of pistes in Rauland Holtardalen. Open liften en pistes worden niet uit de verwachting afgeleid. Officiële skigebiedinformatie ↗

Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?

Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.

De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.

Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.

Telemark · Noorwegen

Leer de berg kennen

Brede, open hellingen domineren en de kleinsten krijgen een tapijtlift in het kindergebied. De afbeelding is een schema van het dal, geen routekaart.

Liften
Eén vierzitslift[5]
Gezinnen
Kindergebied met tapijtlift voor de allerkleinsten[5]
Verbinding
Via pistes verbonden met Tiur[3]

Voor je skidag

Waar staat Holtardalen vooral om bekend?

De exploitant beschrijft grote, open afdalingen, een vierzitslift en een kindergebied met tapijtlift voor de allerkleinsten. Dat past bij skiërs die van brede, ongecompliceerde hellingen houden.[5]

Hoort het cijfer van 26 afdalingen alleen bij Holtardalen?

Nee. Rauland Skisenter noemt 12 liften en 26 afdalingen voor Tiur en Holtardalen samen zonder opsplitsing, dus deze pagina kent het getal aan geen van beide toe.[3]

Voor welk punt wordt de verwachting van Holtardalen berekend?

Een representatief punt aan de weg in Holtardalen, afkomstig uit OpenStreetMap. De waarden voor 750, 950 en 1.150 m zijn modelschattingen die vanaf daar zijn bijgesteld.[2]

Bestemmingsbronnen

PisteWindow · Gecontroleerd

  1. Rauland Skisenter · SkigebiedRauland Skisenter
  2. Rauland Holtardalen · Locatie en hoogteOpenStreetMap
  3. Rauland Skisenter · Berichtgegevens en meetlocatiesRauland Skisenter
  4. Rauland Skisenter · Lift- en pistestatusRauland Skisenter
  5. Rauland Skisenter · SkigebiedRauland Skisenter
  6. Open-Meteo · MET NordicOpen-Meteo