Telemark · Noorwegen
Weer en sneeuwverwachting Rauland Vierli
Voor Rauland Vierli geeft de verwachting van Open-Meteo · MET Nordic, uitgegeven 4 nov, 16:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 750 m, 0 mm op 950 m en 0 mm op 1.150 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 22:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Oslo). Bron van de verwachting
PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften, pistes of sneeuwhoogte voor Rauland Vierli en toont alleen de verwachting. Raadpleeg voor de stand van vandaag de officiële pagina van het skigebied. Officiële skigebiedinformatie
Vierli is het kinderskigebied van Rauland: één kinderlift en één kinderpiste, geopend in het weekend en elke dag in de schoolvakanties. Het ligt een korte rit van de andere gebieden, zonder skiverbinding.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- Niet gemeld
- Pistes
- Niet gemeld
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Vierli ligt los van het netwerk van Tiur en Holtardalen. Je komt er met de auto of met de gratis skibus die dagelijks tussen de gebieden en het dorpscentrum rijdt. Het totaal van 12 liften voor Tiur en Holtardalen geldt niet voor Vierli, en Raulandsfjell heeft een eigen exploitant.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
Rauland Vierli
-2 – 6 °C · 950 m · 4 nov – 6 nov
Open-Meteo · MET Nordic · Uitgegeven 4 nov, 16:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
De waarden voor 750, 950 en 1.150 m komen uit een model bij de parkeerplaats van het skicentrum van Vierli en zijn op hoogte gecorrigeerd. De bronnen publiceren geen hoogtes voor de piste van Vierli zelf; lees de banden dus als regionale context en niet als waarden voor de kinderpiste.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 4 nov 2026, 16:00 · Europe/Oslo · Open-Meteo · MET Nordic
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 4 nov 2026, 22:00 | 2,2 | 0 | 88 | 2,7 |
| 4 nov 2026, 23:00 | 1,9 | 0 | 87 | 2,9 |
| 5 nov 2026, 00:00 | 1,6 | 0 | 87 | 2,7 |
| 5 nov 2026, 01:00 | 0,8 | 0 | 89 | 1,7 |
| 5 nov 2026, 02:00 | 0,5 | 0 | 88 | 1,3 |
| 5 nov 2026, 03:00 | 0,1 | 0 | 88 | 1,8 |
| 5 nov 2026, 04:00 | 0,2 | 0 | 86 | 2,6 |
| 5 nov 2026, 05:00 | 0,2 | 0 | 86 | 2,4 |
| 5 nov 2026, 06:00 | 0,4 | 0 | 84 | 2,4 |
| 5 nov 2026, 07:00 | 0,3 | 0 | 84 | 2,4 |
| 5 nov 2026, 08:00 | -0,3 | 0 | 84 | 2,2 |
| 5 nov 2026, 09:00 | 0,3 | 0 | 82 | 2,5 |
| 5 nov 2026, 10:00 | 2,4 | 0 | 78 | 2,2 |
| 5 nov 2026, 11:00 | 3,9 | 0 | 74 | 1,5 |
| 5 nov 2026, 12:00 | 4,8 | 0 | 72 | 1,4 |
| 5 nov 2026, 13:00 | 5,5 | 0 | 72 | 1,5 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 5,8 | 0 | 74 | 1,4 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 5,1 | 0 | 80 | 1 |
| 5 nov 2026, 16:00 | 3,2 | 0 | 86 | 1,1 |
| 5 nov 2026, 17:00 | 1,6 | 0 | 89 | 1,6 |
| 5 nov 2026, 18:00 | 0,9 | 0 | 90 | 1,9 |
| 5 nov 2026, 19:00 | 0,3 | 0 | 88 | 1,8 |
| 5 nov 2026, 20:00 | -0,1 | 0 | 86 | 2 |
| 5 nov 2026, 21:00 | -0,2 | 0 | 84 | 1,8 |
| 5 nov 2026, 22:00 | -0,4 | 0 | 85 | 1,8 |
| 5 nov 2026, 23:00 | -0,7 | 0 | 86 | 1,6 |
| 6 nov 2026, 00:00 | -1 | 0 | 86 | 1,6 |
| 6 nov 2026, 01:00 | -1,1 | 0 | 85 | 1,4 |
| 6 nov 2026, 02:00 | -1,3 | 0 | 85 | 1,2 |
| 6 nov 2026, 03:00 | -1,4 | 0 | 86 | 1,3 |
| 6 nov 2026, 04:00 | -1,2 | 0 | 86 | 1,6 |
| 6 nov 2026, 05:00 | -1,4 | 0 | 87 | 1,6 |
| 6 nov 2026, 06:00 | -1,5 | 0 | 88 | 1,7 |
| 6 nov 2026, 07:00 | -1,6 | 0 | 88 | 1,9 |
| 6 nov 2026, 08:00 | -2,1 | 0 | 90 | 1,9 |
| 6 nov 2026, 09:00 | -1,8 | 0 | 90 | 1,9 |
| 6 nov 2026, 10:00 | 0,2 | 0 | 87 | 1,6 |
| 6 nov 2026, 11:00 | 2,1 | 0 | 79 | 1,1 |
| 6 nov 2026, 12:00 | 3,2 | 0 | 74 | 0,6 |
| 6 nov 2026, 13:00 | 4,2 | 0 | 73 | 0,8 |
| 6 nov 2026, 14:00 | 4,4 | 0 | 75 | 1,3 |
| 6 nov 2026, 15:00 | 3,8 | 0 | 79 | 1,4 |
| 6 nov 2026, 16:00 | 2,1 | 0 | 83 | 1,3 |
| 6 nov 2026, 17:00 | 1 | 0 | 85 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 18:00 | 0,6 | 0 | 88 | 1,4 |
| 6 nov 2026, 19:00 | 0,1 | 0 | 88 | 1,8 |
| 6 nov 2026, 20:00 | -0,4 | 0 | 88 | 1,6 |
| 6 nov 2026, 21:00 | -0,7 | 0 | 88 | 1,8 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 10/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 10 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: +0,3 °C · 62 h
4 nov 2026, 11:00 → 4 nov 2026, 16:00
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Bron: Open-Meteo · MET Nordic · CC BY 4.0
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Oslo
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
1,6°C
Wind: 3 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MET Nordic · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 16:002,2°C
Wind: 2,7 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MET Nordic · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 16:003,5°C
Wind: 2,7 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MET Nordic · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 16:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
4 nov, 22:00 → 5 nov, 22:00
750 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
950 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.150 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 10/10 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 10/10 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 10/10 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
2,2°Weerkansen voor sneeuwproductie
10 / 48 hLangste koude periode: 10 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 4 nov 2026 | 1,9° / 2,2° | 0 mm (2 h) |
| 5 nov 2026 | -0,7° / 5,8° | 0 mm (24 h) |
| 6 nov 2026 | -2,1° / 4,4° | 0 mm (22 h) |
Update van de aanbieder: 4 nov, 16:00 · Opgehaald: 4 nov, 17:18 · Europe/Oslo
Open-Meteo · MET Nordic ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
0,3°C warmer in de overeenkomstige verwachtingsuren.
Overeenkomstige verwachtingsperiode4 nov 2026, 22:00 — 7 nov 2026, 12:0062 h · 950 m · Europe/Oslo
Uren tussen updates van de aanbieder5 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- +0,3 °CEerdere verwachting: 0,1 °C
Nieuwste verwachting: 0,4 °C - Totale neerslagVerwachting
- +0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- +0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- -4 hEerdere verwachting: 26 h
Nieuwste verwachting: 22 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | 0,1 °C | 0,4 °C | +0,3 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 0 mm | 0 mm | +0 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 0 mm | 0 mm | +0 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 26 h | 22 h | -4 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 4 nov 2026, 11:00
Opgehaald: 4 nov 2026, 12:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 4 nov 2026, 16:00
Opgehaald: 4 nov 2026, 17:18
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Rauland · gecontroleerde lokale voorbeelden
Rauland · Vierli children’s area: gecontroleerde voorbeeldenBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Alleen gecontroleerde, aan de kaart gekoppelde voorbeelden, geen volledige sectorinventaris. Feed en kaart nummeren de kindergebieden Vierli en Holtardalen verschillend. Namen en exacte bronrijen blijven behouden. Waarnemingstijd en actuele toegang zijn niet geverifieerd.
Liftstatus
- L-Vierli Barneheis · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Pistestatus
- 26-Vierli barneområde · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Rauland · gecontroleerde lokale voorbeelden
Rauland · Vierli children’s area: gecontroleerde voorbeelden4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Rauland · gecontroleerde lokale voorbeelden
Rauland · Vierli children’s area: gecontroleerde voorbeelden3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Rauland Vierli verwacht?
Voor Rauland Vierli geeft de verwachting van Open-Meteo · MET Nordic, uitgegeven 4 nov, 16:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 750 m, 0 mm op 950 m en 0 mm op 1.150 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 22:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Oslo). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Rauland Vierli?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Rauland Vierli. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Rauland Vierli?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften of pistes in Rauland Vierli. Open liften en pistes worden niet uit de verwachting afgeleid. Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
Dit is terrein alleen voor beginners: één zachte kinderpiste, met steppen en een trampoline vlakbij. De afbeelding is een schema, geen wandelkaart.
Voor je skidag
Is Vierli een echt skigebied of alleen een kinderhoek?
Het is een kindergebied: Rauland Skisenter noemt één kinderlift en één kinderpiste. Ervaren skiërs kiezen beter Tiur of Holtardalen.[3][5]
Wanneer draait de lift in Vierli?
De exploitant noemt weekenden en elke dag in vakanties. Kijk naar het dagbericht, want dat patroon zegt niets over een bepaalde datum of de sneeuwdekking.[3][4]
Wat beschrijft de verwachting voor Vierli?
Een punt bij de parkeerplaats van het skicentrum van Vierli, door een model bijgesteld naar 750, 950 en 1.150 m. Het is geen meting op de kinderpiste.[2]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Rauland Skisenter · SkigebiedRauland Skisenter
- Rauland Vierli · Locatie en hoogteOpenStreetMap
- Rauland Skisenter · Berichtgegevens en meetlocatiesRauland Skisenter
- Rauland Skisenter · Lift- en pistestatusRauland Skisenter
- Rauland Skisenter · Feiten en gebiedsinformatieVisit Norway
- Open-Meteo · MET NordicOpen-Meteo