Haute-Savoie · Frankrijk
Weer en sneeuwverwachting Saint-Gervais-les-Bains
Voor Saint-Gervais-les-Bains geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 06:20 – 4 nov, 06:21, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 850 m, 0,2 mm op 1.400 m en 0,3 mm op 2.000 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting
PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften, pistes of sneeuwhoogte voor Saint-Gervais-les-Bains en toont alleen de verwachting. Raadpleeg voor de stand van vandaag de officiële pagina van het skigebied. Officiële skigebiedinformatie
Saint-Gervais-les-Bains is een kuuroord laag in het Arve-dal; de pistes beginnen erboven bij Le Bettex en de Tramway du Mont-Blanc vertrekt in de wijk Le Fayet.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- Niet gemeld
- Pistes
- Niet gemeld
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Het verwachtingspunt is de plaats op ongeveer 850 m, ver onder de pistes. Het kan beneden regenen terwijl het boven sneeuwt; gebruik de hoge waarden en het liftbericht voor Le Bettex.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
Saint-Gervais-les-Bains
0 – 12 °C · 1.400 m · 4 nov – 6 nov
MET Norway · Uitgegeven 4 nov, 06:20
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
De stappen 850, 1.400 en 2.000 m zijn modelschattingen voor het punt in de plaats; de kerkmuur draagt een hoogtemerk van 809 m, dus het punt is een modellocatie en geen landmeting.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 4 nov 2026, 06:20 · Europe/Paris · MET Norway
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 4 nov 2026, 11:00 | 7,4 | 0 | 54,6 | 2,6 |
| 4 nov 2026, 12:00 | 8,4 | 0 | 50,8 | 2,7 |
| 4 nov 2026, 13:00 | 8,6 | 0 | 49,1 | 2,5 |
| 4 nov 2026, 14:00 | 8,7 | 0 | 49 | 2,5 |
| 4 nov 2026, 15:00 | 8,3 | 0 | 50,6 | 2,6 |
| 4 nov 2026, 16:00 | 7,2 | 0 | 63,8 | 2,6 |
| 4 nov 2026, 17:00 | 4,6 | 0 | 65 | 2,1 |
| 4 nov 2026, 18:00 | 3 | 0 | 70,3 | 1,8 |
| 4 nov 2026, 19:00 | 1,9 | 0 | 74,1 | 1,8 |
| 4 nov 2026, 20:00 | 1,4 | 0 | 75,2 | 2 |
| 4 nov 2026, 21:00 | 1 | 0 | 75,8 | 2 |
| 4 nov 2026, 22:00 | 0,7 | 0 | 77 | 2,2 |
| 4 nov 2026, 23:00 | 0,4 | 0 | 77,8 | 2,3 |
| 5 nov 2026, 00:00 | 0,5 | 0 | 78,3 | 2,4 |
| 5 nov 2026, 01:00 | 0,8 | 0,1 | 79,2 | 2,3 |
| 5 nov 2026, 02:00 | 1,6 | 0,2 | 77,6 | 2,2 |
| 5 nov 2026, 03:00 | 1,5 | 0 | 78,5 | 2 |
| 5 nov 2026, 04:00 | 1,1 | 0 | 77,5 | 2,1 |
| 5 nov 2026, 05:00 | 1 | 0 | 77,7 | 2,2 |
| 5 nov 2026, 06:00 | 0,8 | 0 | 76,8 | 2,3 |
| 5 nov 2026, 07:00 | 0,8 | 0 | 77,4 | 2,3 |
| 5 nov 2026, 08:00 | 1,7 | 0 | 76,2 | 2,4 |
| 5 nov 2026, 09:00 | 5,5 | 0 | 64,9 | 2,6 |
| 5 nov 2026, 10:00 | 8,4 | 0 | 54,2 | 2,5 |
| 5 nov 2026, 11:00 | 10,2 | 0 | 48,5 | 2,5 |
| 5 nov 2026, 12:00 | 11,2 | 0 | 46 | 2,2 |
| 5 nov 2026, 13:00 | 11,7 | 0 | 44,6 | 1,9 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 11,8 | 0 | 44,8 | 1,8 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 11,3 | 0 | 46,8 | 1,9 |
| 5 nov 2026, 16:00 | 9,8 | 0 | 59,6 | 2,1 |
| 5 nov 2026, 17:00 | 7,5 | 0 | 61,2 | 1,5 |
| 5 nov 2026, 18:00 | 6,1 | 0 | 67,3 | 1,4 |
| 5 nov 2026, 19:00 | 5,1 | 0,4 | 71,3 | 1,5 |
| 5 nov 2026, 20:00 | 4,5 | 0,7 | 76,4 | 1,4 |
| 5 nov 2026, 21:00 | 4,1 | 0,5 | 79,2 | 1,5 |
| 5 nov 2026, 22:00 | 3,5 | 0,7 | 81,5 | 1,4 |
| 5 nov 2026, 23:00 | 3,3 | 0,7 | 81,3 | 1,4 |
| 6 nov 2026, 00:00 | 3,2 | 0,4 | 82,1 | 1,1 |
| 6 nov 2026, 01:00 | 2,8 | 0,2 | 83,2 | 1,2 |
| 6 nov 2026, 02:00 | 2,4 | 0,4 | 83,9 | 1,3 |
| 6 nov 2026, 03:00 | 2,8 | 0,7 | 84 | 1,1 |
| 6 nov 2026, 04:00 | 2,9 | 0,5 | 84,2 | 1 |
| 6 nov 2026, 05:00 | 3 | 0,8 | 84,9 | 0,9 |
| 6 nov 2026, 06:00 | 2,9 | 1 | 87 | 1,1 |
| 6 nov 2026, 07:00 | 2,8 | 0,8 | 88,3 | 1,1 |
| 6 nov 2026, 08:00 | 3,1 | 0,2 | 87,8 | 1,4 |
| 6 nov 2026, 09:00 | 4,3 | 0 | 89,5 | 1,4 |
| 6 nov 2026, 10:00 | 5,7 | 0 | 88,6 | 1,1 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0,2 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 0/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 0 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: 0 °C · 56 h
4 nov 2026, 02:17 → 4 nov 2026, 06:20
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Bron: MET Norway · CC BY 4.0
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Paris
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
3,8°C
Wind: 2,6 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 06:217,4°C
Wind: 2,6 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 06:2010,7°C
Wind: 2,6 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 06:20Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
4 nov, 11:00 → 5 nov, 11:00
850 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.400 m
0,2 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.000 m
0,3 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
7,4°Weerkansen voor sneeuwproductie
0 / 48 hLangste koude periode: 0 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 4 nov 2026 | 0,4° / 8,7° | 0 mm (13 h) |
| 5 nov 2026 | 0,5° / 11,8° | 3,3 mm (24 h) |
| 6 nov 2026 | 2,4° / 5,7° | 5 mm (11 h) |
Update van de aanbieder: 4 nov, 06:20 · Opgehaald: 4 nov, 07:17 · Europe/Paris
MET Norway ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
De gemiddelde temperatuur is onveranderd bij de getoonde precisie.
Overeenkomstige verwachtingsperiode4 nov 2026, 11:00 — 6 nov 2026, 19:0056 h · 1.400 m · Europe/Paris
Uren tussen updates van de aanbieder4,1 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- +0 °CEerdere verwachting: 4,8 °C
Nieuwste verwachting: 4,8 °C - Totale neerslagVerwachting
- +0 mmEerdere verwachting: 15 mm
Nieuwste verwachting: 15 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- Niet beschikbaar
- Uren met geschikt weerGemodelleerd
- Niet beschikbaar
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | 4,8 °C | 4,8 °C | +0 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 15 mm | 15 mm | +0 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | — | — | Niet beschikbaar |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | — | — | Niet beschikbaar |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 4 nov 2026, 02:17
Opgehaald: 4 nov 2026, 02:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 4 nov 2026, 06:20
Opgehaald: 4 nov 2026, 07:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Évasion Mont-Blanc · Gecontroleerd: toegangsliften op de kaart en verbindingen
Saint-Gervais · Bettex liftBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Geselecteerde, door de bron vermelde voorbeelden van liften en pistes, geen lokaal totaal. Statustijd en toegang zijn niet geverifieerd. Buiten de bedrijfsperiode is onbekend.
Liftstatus
- TC BETTEX · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: De kaartstatus heeft geen waarnemingstijd per item; de bedrijfsvlag bewijst geen winteropening.
Évasion Mont-Blanc · gecontroleerde lokale voorbeelden en verbindingen
Saint-Gervais · La RosayBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Liftstatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Slechts één geselecteerde piste. Geen geverifieerde lokale liftinventaris. Waarnemingstijd per item en toegang zijn niet geverifieerd.
Pistestatus
- LA ROSAY · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
LIAISON SKI SAINT GERVAIS – MEGEVEBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: De verbindingsmarkering van de bron staat los van lokale inventarissen. Buiten de bedrijfsperiode is onbekend, geen bewijs van sluiting of opening. Waarnemingstijd en toegang zijn niet geverifieerd.
Liftstatus
- LIAISON SKI SAINT GERVAIS – MEGEVE · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
LIAISON SKI SAINT GERVAIS – SAINT NICOLASBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: De verbindingsmarkering van de bron staat los van lokale inventarissen. Buiten de bedrijfsperiode is onbekend, geen bewijs van sluiting of opening. Waarnemingstijd en toegang zijn niet geverifieerd.
Liftstatus
- LIAISON SKI SAINT GERVAIS – SAINT NICOLAS · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
LIAISON SKI SAINT NICOLAS – SAINT GERVAISBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Pistestatus · Bericht niet beschikbaar
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: De verbindingsmarkering van de bron staat los van lokale inventarissen. Buiten de bedrijfsperiode is onbekend, geen bewijs van sluiting of opening. Waarnemingstijd en toegang zijn niet geverifieerd.
Liftstatus
- LIAISON SKI SAINT NICOLAS – SAINT GERVAIS · Onbekend · Broninformatie: Bronstatus; de waarnemingstijd van het item en de openbare toegang zijn niet geverifieerd.
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Évasion Mont-Blanc · Gecontroleerd: toegangsliften op de kaart en verbindingen
Saint-Gervais · Bettex lift4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Évasion Mont-Blanc · Gecontroleerd: toegangsliften op de kaart en verbindingen
Saint-Gervais · Bettex lift3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Évasion Mont-Blanc · gecontroleerde lokale voorbeelden en verbindingen
Saint-Gervais · La Rosay4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗LIAISON SKI SAINT GERVAIS – MEGEVE4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗LIAISON SKI SAINT GERVAIS – SAINT NICOLAS4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗LIAISON SKI SAINT NICOLAS – SAINT GERVAIS4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Évasion Mont-Blanc · gecontroleerde lokale voorbeelden en verbindingen
Saint-Gervais · La Rosay3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗LIAISON SKI SAINT GERVAIS – MEGEVE3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗LIAISON SKI SAINT GERVAIS – SAINT NICOLAS3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗LIAISON SKI SAINT NICOLAS – SAINT GERVAIS3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Saint-Gervais-les-Bains verwacht?
Voor Saint-Gervais-les-Bains geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 06:20 – 4 nov, 06:21, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 850 m, 0,2 mm op 1.400 m en 0,3 mm op 2.000 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 11:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Saint-Gervais-les-Bains?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Saint-Gervais-les-Bains. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Saint-Gervais-les-Bains?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften of pistes in Saint-Gervais-les-Bains. Open liften en pistes worden niet uit de verwachting afgeleid. Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
Le Bettex werd in 1936 gekozen als tussenplateau en een verbinding uit 1937 met de Mont d’Arbois koppelde de pistes aan Megève. De tekening is schematisch, geen pistekaart.
Voor je skidag
Waarom ligt de verwachting van Saint-Gervais zoveel lager dan de pistes?
De plaats ligt rond 850 m in het dal en het skiën begint hoger, bij Le Bettex. Lees de rijen 1.400 en 2.000 m voor de pistes en de rij van de plaats als het dal.[2][5]
Kan ik van Saint-Gervais naar Megève skiën?
Een verbinding via Le Bettex en de Mont d’Arbois bestaat sinds 1937. Of die op een bepaalde dag werkt, hangt af van de liften ertussen; controleer het officiële bericht voor je op de terugweg rekent.[5][4]
Hoort de Tramway du Mont-Blanc bij de skiverwachting?
Nee. Volgens het toeristenbureau bereik je het gebied Les Houches–Saint-Gervais met die tram, maar de rijdagen staan in een eigen dienstregeling en niet in deze verwachting.[6]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Évasion Mont-Blanc · SkigebiedMegève Tourisme
- Saint-Gervais-les-Bains · Locatie en hoogteOpenStreetMap / Mapcarta
- Évasion Mont-Blanc · PistekaartMegève Tourisme
- Évasion Mont-Blanc · Lift- en pistestatusMegève Tourisme
- Saint-Gervais-les-Bains · Feiten en gebiedsinformatieWikipédia
- Saint-Gervais · SkigebiedSaint-Gervais toeristenbureau
- Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo