Maurienne · Savoie · Frankrijk
Weer en sneeuwverwachting Saint-Sorlin-d’Arves
Voor Saint-Sorlin-d’Arves geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 06:20 – 4 nov, 06:21, een modelmatige sneeuwval van 0,3 mm op 1.500 m, 1 mm op 2.000 m en 1 mm op 2.600 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 09:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor Saint-Sorlin-d’Arves: Liften: Aantal open onbekend · 17 vermeld (SAINT SORLIN D'ARVES · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart (Saint Sorlin); Les Sybelles · Lumiplay; Opgehaald 4 nov, 08:42 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
Saint-Sorlin-d’Arves is het dorp aan de voet van de Col de la Croix-de-Fer, onder de Pic de l’Étendard, en het Sybelles-oord met het hoogste skiën van het gebied, rond 2.620 m bij Les 3 Lacs.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- Aantal open onbekend · 17 vermeldSAINT SORLIN D'ARVES · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart (Saint Sorlin)
- Pistes
- Niet gemeld
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Het verwachtingspunt is het dorp op ongeveer 1.517 m, ruim 1.000 m onder Les 3 Lacs. Het beschrijft Saint-Jean-d’Arves niet, dat lager in hetzelfde dal ligt en in La Chal een eigen punt heeft.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
Saint-Sorlin-d’Arves
-3 – 5 °C · 2.000 m · 4 nov – 6 nov
MET Norway · Uitgegeven 4 nov, 06:20
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
De waarden op 1.500, 2.000 en 2.600 m zijn modelschattingen voor het dorpspunt op 1.517 m. De hoogste ligt dicht bij het hoogste punt van Les Sybelles maar is geen meting bij Les 3 Lacs.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 4 nov 2026, 06:20 · Europe/Paris · MET Norway
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 4 nov 2026, 09:00 | -0,2 | 0 | 81 | 2,3 |
| 4 nov 2026, 10:00 | 0,9 | 0 | 71,6 | 2,4 |
| 4 nov 2026, 11:00 | 1,9 | 0 | 65,8 | 3,2 |
| 4 nov 2026, 12:00 | 2,2 | 0 | 63,2 | 3,4 |
| 4 nov 2026, 13:00 | 2,6 | 0 | 60,2 | 3,9 |
| 4 nov 2026, 14:00 | 2,4 | 0 | 60,5 | 4 |
| 4 nov 2026, 15:00 | 2 | 0 | 61,8 | 3,1 |
| 4 nov 2026, 16:00 | 1,5 | 0 | 63,6 | 2,6 |
| 4 nov 2026, 17:00 | 0,5 | 0 | 70,8 | 2,3 |
| 4 nov 2026, 18:00 | -0,6 | 0 | 76,5 | 1,8 |
| 4 nov 2026, 19:00 | -0,2 | 0 | 75,2 | 2 |
| 4 nov 2026, 20:00 | -1,1 | 0 | 78,9 | 1,6 |
| 4 nov 2026, 21:00 | -2,4 | 0 | 84 | 1,6 |
| 4 nov 2026, 22:00 | -2,8 | 0 | 86,4 | 1,6 |
| 4 nov 2026, 23:00 | -2,5 | 0 | 87,1 | 1,6 |
| 5 nov 2026, 00:00 | -1,2 | 0,4 | 84,5 | 1,9 |
| 5 nov 2026, 01:00 | -1,5 | 0,2 | 87,6 | 1,9 |
| 5 nov 2026, 02:00 | -1,6 | 0,2 | 86,9 | 1,9 |
| 5 nov 2026, 03:00 | -0,9 | 0,1 | 83,9 | 1,9 |
| 5 nov 2026, 04:00 | -2,1 | 0,1 | 86,6 | 1,7 |
| 5 nov 2026, 05:00 | -2,4 | 0 | 86,9 | 1,7 |
| 5 nov 2026, 06:00 | -3 | 0 | 87,2 | 1,6 |
| 5 nov 2026, 07:00 | -2,9 | 0 | 87,3 | 1,7 |
| 5 nov 2026, 08:00 | -2,2 | 0 | 85,8 | 1,8 |
| 5 nov 2026, 09:00 | 0 | 0 | 79 | 2,6 |
| 5 nov 2026, 10:00 | 2 | 0 | 69,9 | 2,6 |
| 5 nov 2026, 11:00 | 3,2 | 0 | 66,2 | 2,5 |
| 5 nov 2026, 12:00 | 3,9 | 0 | 64,8 | 2,4 |
| 5 nov 2026, 13:00 | 4,6 | 0 | 63,2 | 2,2 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 4,3 | 0 | 64,2 | 2 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 3,7 | 0 | 67,4 | 1,9 |
| 5 nov 2026, 16:00 | 2,8 | 0,1 | 74,4 | 1,7 |
| 5 nov 2026, 17:00 | 1,7 | 0,2 | 83,6 | 1,4 |
| 5 nov 2026, 18:00 | 1 | 1,2 | 88,9 | 1,3 |
| 5 nov 2026, 19:00 | 0,6 | 1,4 | 93,7 | 1,3 |
| 5 nov 2026, 20:00 | 0 | 1 | 96,7 | 1,3 |
| 5 nov 2026, 21:00 | -0,3 | 0,8 | 95,9 | 1,3 |
| 5 nov 2026, 22:00 | -0,2 | 1,6 | 95,5 | 1,3 |
| 5 nov 2026, 23:00 | -0,4 | 2 | 97,3 | 1,6 |
| 6 nov 2026, 00:00 | -0,3 | 1,6 | 97,4 | 1,5 |
| 6 nov 2026, 01:00 | -0,3 | 1,3 | 97 | 1,6 |
| 6 nov 2026, 02:00 | -0,4 | 1,6 | 96,8 | 1,4 |
| 6 nov 2026, 03:00 | -0,4 | 1,5 | 97,1 | 1,5 |
| 6 nov 2026, 04:00 | -0,4 | 1 | 97,1 | 1,1 |
| 6 nov 2026, 05:00 | -0,7 | 1,8 | 96,5 | 1,1 |
| 6 nov 2026, 06:00 | -0,8 | 0,6 | 95,8 | 1,1 |
| 6 nov 2026, 07:00 | -0,7 | 0,1 | 93,6 | 1,1 |
| 6 nov 2026, 08:00 | -1,4 | 0,2 | 91,7 | 1,1 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 1 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 16/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 15 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: 0 °C · 58 h
4 nov 2026, 02:17 → 4 nov 2026, 06:20
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Bron: MET Norway · CC BY 4.0
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Paris
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
-3,8°C
Wind: 2,3 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 06:21-0,2°C
Wind: 2,3 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 06:202,8°C
Wind: 2,3 m/s · Neerslag: 0 mm/h
MET Norway · Verwachting uitgegeven: 4 nov, 06:21Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
4 nov, 09:00 → 5 nov, 09:00
1.500 m
0,3 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.000 m
1 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.600 m
1 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting van MET Norway, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
-0,2°Weerkansen voor sneeuwproductie
16 / 48 hLangste koude periode: 15 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 4 nov 2026 | -2,8° / 2,6° | 0 mm (15 h) |
| 5 nov 2026 | -3° / 4,6° | 9,3 mm (24 h) |
| 6 nov 2026 | -1,4° / -0,3° | 9,7 mm (9 h) |
Update van de aanbieder: 4 nov, 06:20 · Opgehaald: 4 nov, 07:18 · Europe/Paris
MET Norway ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
De gemiddelde temperatuur is onveranderd bij de getoonde precisie.
Overeenkomstige verwachtingsperiode4 nov 2026, 09:00 — 6 nov 2026, 19:0058 h · 2.000 m · Europe/Paris
Uren tussen updates van de aanbieder4,1 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- +0 °CEerdere verwachting: 0,2 °C
Nieuwste verwachting: 0,2 °C - Totale neerslagVerwachting
- +0 mmEerdere verwachting: 27 mm
Nieuwste verwachting: 27 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- +0 mmEerdere verwachting: 20,9 mm
Nieuwste verwachting: 20,9 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- +0 hEerdere verwachting: 16 h
Nieuwste verwachting: 16 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | 0,2 °C | 0,2 °C | +0 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 27 mm | 27 mm | +0 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 20,9 mm | 20,9 mm | +0 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 16 h | 16 h | +0 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 4 nov 2026, 02:17
Opgehaald: 4 nov 2026, 02:18
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 4 nov 2026, 06:20
Opgehaald: 4 nov 2026, 07:18
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
Les Sybelles · Bedrijf, beperkt tot local
SAINT SORLIN D'ARVES · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart (Saint Sorlin)Berichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 17Buiten bedrijfsperiode: 17
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Alleen door de bron vermelde items van lokale sectoren. De bronstatus heeft geen waarnemingstijd en openbare toegang is niet geverifieerd.
Liftstatus
- 1-TSD MOULIN EXP · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- 17-TSD EAU D OLLE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- 20-TSD CHOSEAUX · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- 21-TSD DU ROUET · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- 2-TSF DE LA LAUZE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- 6-TSF BLANCHARDS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- 7-TSF CHALET BALME · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- 14-TSF DES 3 LACS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- 16-TSF PT PERRON · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- 3-TK DU MOLLARD · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- 4-TK DES CHOUCAS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- 11-TK BOBBY · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- 12-TK ROCHE NOIRE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- 15-TK DES BANCS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- 5-TAPIS MOLLARD · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- 22-TAPIS CHOSEAUX · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- 23-TAPIS BOBY · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
Pistestatus
- BEURRE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- CHOUCAS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- CLAFORAY · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LE BOBBY · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LE MOLLARD · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LES BOULEVARDS B · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LES BOULEVARDS H · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- PIERRE AIGUE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- VACHERS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- BLEUETS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- COL DES LACS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LA COMBE BALME · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LE COQ DE BRUYERE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LES BLANCHONS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LES CHALETS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LES MARMOTTES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LES VALLONS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LONGE COMBE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- MYRTILLES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- PANORAMIQUE Bas · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- PANORAMIQUE Haut · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- RETOUR DES CHALETS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- BON AMOUR · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- EDELWEISS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- L AIGUILLE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LA BALME · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LES GRANGES · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LES TUFS · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- STADE SLALOM · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- SUPER G · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- L ETENDARD · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LA BARTAVELLE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LE MUR · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LE ROCHER · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LES PERRONS FREERIDE · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- LES PERRONS HAUT · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
- PERDRIX · Buiten bedrijfsperiode · Broninformatie: Bronstatus; zonder waarnemingstijd; openbare toegang is niet geverifieerd.
Météo-France · Dagstations Saint-Jean en Saint-Sorlin
Saint-Sorlin-d’Arves · Station ST-SORLIN D'ARVESGearchiveerd bericht
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 1 nov 2026
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Saint-Sorlin-d’Arves (1.694 m) · Gemeten sneeuwhoogte | 0 |
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
Les Sybelles · Bedrijf, beperkt tot local
SAINT SORLIN D'ARVES · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart (Saint Sorlin)4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 17Buiten bedrijfsperiode: 17
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Les Sybelles · Bedrijf, beperkt tot local
SAINT SORLIN D'ARVES · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart (Saint Sorlin)3 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: — / 17Buiten bedrijfsperiode: 17
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Météo-France · Dagstations Saint-Jean en Saint-Sorlin
Saint-Sorlin-d’Arves · Station ST-SORLIN D'ARVES4 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 1 nov 2026
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Saint-Sorlin-d’Arves (1.694 m) · Gemeten sneeuwhoogte | 0 |
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Saint-Sorlin-d’Arves verwacht?
Voor Saint-Sorlin-d’Arves geeft de verwachting van MET Norway, uitgegeven 4 nov, 06:20 – 4 nov, 06:21, een modelmatige sneeuwval van 0,3 mm op 1.500 m, 1 mm op 2.000 m en 1 mm op 2.600 m in de 24 uur vanaf 4 nov, 09:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Saint-Sorlin-d’Arves?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Saint-Sorlin-d’Arves. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Saint-Sorlin-d’Arves?
Liften: Aantal open onbekend · 17 vermeld (SAINT SORLIN D'ARVES · Volgens de bron vermeld: liften en afdalingspistes op de kaart (Saint Sorlin); Les Sybelles · Lumiplay; Opgehaald 4 nov, 08:42 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
Boven het oord rijst de Pic de l’Étendard op tot 3.464 m, met een gletsjer tussen ongeveer 2.700 en 3.464 m aan de oostkant. De tekening is schematisch, geen pistekaart, en de gletsjer hoort niet bij de pistes.
Voor je skidag
Waar ligt het hoogste skiën van Les Sybelles?
Bij Les 3 Lacs in het gebied van Saint-Sorlin, volgens Wikipedia rond 2.620 m. Er komen hangt af van liften die de kaart niet bevestigt; controleer eerst het liftbericht.[5][3]
Kan ik op de gletsjer van de Pic de l’Étendard skiën?
Wikipedia noemt de gletsjer aan de oostkant van de top tussen ongeveer 2.700 en 3.464 m maar rekent hem niet tot de pistes. Zie het als hooggebergte, niet als geprepareerd skiën van het oord.[5]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Saint-Sorlin-d’Arves · SkigebiedMaurienne Tourisme
- Saint-Sorlin-d’Arves · Locatie en hoogteMaurienne Tourisme
- Les Sybelles · Lift- en pistestatusLes Sybelles
- Les Sybelles · SkigebiedMaurienne Tourisme
- Saint-Sorlin-d’Arves · Feiten en gebiedsinformatieWikipédia