Trentino · Italië
Weer en sneeuwverwachting San Martino di Castrozza
Voor San Martino di Castrozza geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 8 nov, 10:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.500 m, 0 mm op 2.100 m en 0 mm op 2.600 m in de 24 uur vanaf 8 nov, 15:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Rome). Bron van de verwachting
Gemelde omstandigheden voor San Martino di Castrozza: Liften: 0 van 24 open (San Martino di Castrozza · exploitant lift en slope lists; San Martino di Castrozza, Passo Rolle, Primiero e Vanoi (APT); Opgehaald 8 nov, 14:39 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 39 open (San Martino di Castrozza · exploitant lift en slope lists; San Martino di Castrozza, Passo Rolle, Primiero e Vanoi (APT); Opgehaald 8 nov, 14:39 · brontijd onbevestigd). Sneeuwhoogte: 3 cm (bij Passo Rolle (2.012 m); meetstation; Meteotrentino, Provincia autonoma di Trento; Opgehaald 8 nov, 14:40 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie
San Martino di Castrozza ligt in Trentino aan de voet van de Pale di San Martino, en het skigebied reikt tot de Passo Rolle.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- 0 van 24 openSan Martino di Castrozza · exploitant lift en slope lists
- Pistes
- 0 van 39 openSan Martino di Castrozza · exploitant lift en slope lists
- Sneeuwhoogte
- 3 cmbij Passo Rolle (2.012 m) · meetstation
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Deze pagina behandelt het skigebied San Martino di Castrozza – Passo Rolle. De verwachting gebruikt één punt, het dalstation van de Colverde-gondel in San Martino. Lift- en pistestatus komen uit de live-lijsten van het toeristenbureau. De sneeuwhoogte komt van de Meteotrentino-stations op de Passo Rolle (2.012 m) en in het dorp (1.470 m, ook zo aangeduid); elk is één punt.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
-3 – 6 °C · 2.100 m · 8 nov – 10 nov
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 8 nov, 10:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
In San Martino zijn de waarden op 1.500, 2.100 en 2.600 m op hoogte aangepaste modelverwachtingen voor één punt, het dalstation van de Colverde-gondel in San Martino. Het zijn geen waarnemingen en geen aparte weerstations.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 8 nov 2026, 10:00 · Europe/Rome · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 8 nov 2026, 15:00 | -0,8 | 0 | 100 | 1,3 |
| 8 nov 2026, 16:00 | -0,9 | 0 | 95 | 1,8 |
| 8 nov 2026, 17:00 | -1,4 | 0 | 95 | 1,4 |
| 8 nov 2026, 18:00 | -2,3 | 0 | 97 | 0,4 |
| 8 nov 2026, 19:00 | -2,7 | 0 | 94 | 0,2 |
| 8 nov 2026, 20:00 | -2,5 | 0 | 81 | 0,5 |
| 8 nov 2026, 21:00 | -2,7 | 0 | 77 | 0,3 |
| 8 nov 2026, 22:00 | -2,8 | 0 | 74 | 0,3 |
| 8 nov 2026, 23:00 | -3 | 0 | 74 | 0,6 |
| 9 nov 2026, 00:00 | -2,8 | 0 | 73 | 1,1 |
| 9 nov 2026, 01:00 | -2,3 | 0 | 67 | 1,4 |
| 9 nov 2026, 02:00 | -2,1 | 0 | 62 | 1,4 |
| 9 nov 2026, 03:00 | -2 | 0 | 59 | 1,5 |
| 9 nov 2026, 04:00 | -1,9 | 0 | 55 | 1,5 |
| 9 nov 2026, 05:00 | -1,7 | 0 | 53 | 1,6 |
| 9 nov 2026, 06:00 | -1,5 | 0 | 52 | 1,6 |
| 9 nov 2026, 07:00 | -1,4 | 0 | 51 | 1,5 |
| 9 nov 2026, 08:00 | -1,2 | 0 | 51 | 1,4 |
| 9 nov 2026, 09:00 | -0,7 | 0 | 55 | 0,8 |
| 9 nov 2026, 10:00 | 0,5 | 0 | 62 | 0,8 |
| 9 nov 2026, 11:00 | 0,8 | 0 | 82 | 0,7 |
| 9 nov 2026, 12:00 | 0,8 | 0 | 87 | 0,9 |
| 9 nov 2026, 13:00 | 1 | 0 | 85 | 1 |
| 9 nov 2026, 14:00 | 0,9 | 0 | 82 | 0,9 |
| 9 nov 2026, 15:00 | 0,9 | 0 | 76 | 0,9 |
| 9 nov 2026, 16:00 | 0,4 | 0 | 71 | 0,7 |
| 9 nov 2026, 17:00 | 0 | 0 | 85 | 0,7 |
| 9 nov 2026, 18:00 | 0 | 0 | 93 | 0,8 |
| 9 nov 2026, 19:00 | 0,1 | 0 | 92 | 0,8 |
| 9 nov 2026, 20:00 | 0 | 0 | 94 | 0,7 |
| 9 nov 2026, 21:00 | 0 | 0 | 99 | 0,6 |
| 9 nov 2026, 22:00 | 0,1 | 0 | 100 | 0,7 |
| 9 nov 2026, 23:00 | 0,2 | 0 | 100 | 0,7 |
| 10 nov 2026, 00:00 | 0,3 | 0 | 100 | 0,7 |
| 10 nov 2026, 01:00 | 0,5 | 0 | 100 | 0,8 |
| 10 nov 2026, 02:00 | 0,8 | 0 | 99 | 0,8 |
| 10 nov 2026, 03:00 | 0,9 | 0 | 99 | 0,7 |
| 10 nov 2026, 04:00 | 1,2 | 0 | 97 | 0,8 |
| 10 nov 2026, 05:00 | 1,3 | 0,1 | 98 | 0,7 |
| 10 nov 2026, 06:00 | 1,4 | 0,2 | 99 | 0,6 |
| 10 nov 2026, 07:00 | 1,7 | 0 | 97 | 0,8 |
| 10 nov 2026, 08:00 | 2,3 | 0 | 93 | 0,9 |
| 10 nov 2026, 09:00 | 3 | 0 | 89 | 0,7 |
| 10 nov 2026, 10:00 | 3,8 | 0 | 87 | 1 |
| 10 nov 2026, 11:00 | 4,4 | 0 | 85 | 1,5 |
| 10 nov 2026, 12:00 | 5,1 | 0 | 80 | 1,8 |
| 10 nov 2026, 13:00 | 5,9 | 0 | 76 | 2 |
| 10 nov 2026, 14:00 | 5,9 | 0 | 74 | 2,1 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 17/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 17 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Nog geen vergelijkbare verwachtingsgeschiedenis.
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Rome
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
-4,1°C
Wind: 2,7 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 10:00-0,8°C
Wind: 1,3 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 10:002,3°C
Wind: 0,5 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 8 nov, 10:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
8 nov, 15:00 → 9 nov, 15:00
1.500 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.100 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
2.600 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
6 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
14 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
-0,8°Weerkansen voor sneeuwproductie
17 / 48 hLangste koude periode: 17 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 8 nov 2026 | -3° / -0,8° | 0 mm (9 h) |
| 9 nov 2026 | -2,8° / 1° | 0 mm (24 h) |
| 10 nov 2026 | 0,3° / 5,9° | 0,3 mm (15 h) |
Update van de aanbieder: 8 nov, 10:00 · Opgehaald: 8 nov, 13:17 · Europe/Rome
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Geen eerdere verwachting voor deze vergelijking.
Vergelijkingsdetails
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
Uitgegeven: 8 nov 2026, 10:00 · Opgehaald: 8 nov 2026, 13:17
Open opgeslagen verwachting ↗
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieBerichten uit de skigebieden
Officiële bronberichten voor gebieden met minstens 30 km pistes. Elke sector behoudt zijn eigen bereik.
San Martino di Castrozza · exploitant lift en slope lists
San Martino di Castrozza · exploitant lift en slope listsBerichttijd onbevestigd
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 0 / 24
Pistestatus · 0 / 39
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Broninformatie: Operator lists without an observation time or timezone. Counts are source-listed items, not a verified live opening; an unrecognised status stays unknown.
Liftstatus
- Rolle · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Castellazzo · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Paradiso · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Cimon · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Ferrari · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Tappeto trasferimento segg. Castellazzo · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Prà delle Nasse 1 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Prà delle Nasse 2 · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Nasse Park · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Tappeto primi passi Prà delle Nasse · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Col Verde · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Rosetta · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Tognola · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Scandola · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Rododendro · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Conca · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Cigolera · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Baby Tognola · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Tappeto primi passi Baby Tognola · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Colbricon Express · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Coston andata · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Coston ritorno · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Valcigolera · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Cima Tognola · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
Pistestatus
- Bellaria (blue) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Rekord (red) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Coston (red) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Colbricon (red) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Sole (red) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Ski Weg Coston (blue) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Cristiania (red) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Valbonetta (blue) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Malga Ces (blue) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Tognola 1 (red) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Tognola 1 (black) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Variante 1 3 (blue) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Tognola 3 (red) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Rododendro (blue) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Conca (blue) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Scandola (blue) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Cima Tognola (red) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Cigolera (red) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Baby Tognola (blue) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Fantasia2000 0 (red) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Variante Rekord Coston (red) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Col Verde 2 (blue) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Col Verde 1 (red) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Prà Nasse 1 (blue) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Prà Nasse 2 (blue) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Rolle I (blue) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Rolle II (blue) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Castellazzo 3 (red) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Castellazzo 2 (red) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Castellazzo 1 (red) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Ferrari (blue) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Ferrari II (blue) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Fiamme Gialle (red) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Paradiso I (black) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Paradiso II (red) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Campo Scuola Cimon (blue) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Collegamento Cimon Ferrari (blue) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Raccordo Ferrari (blue) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
- Segantini (blue) · Als gesloten gemeld · Broninformatie: Source-listed state; the page gives no observation time or timezone.
Meteotrentino · Passo Rolle en San Martino snow stations
Passo Rolle · sneeuwhoogte bij het stationGedateerd aanbiedersbericht
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 2026-11-08T14:30:00+01
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Passo Rolle (2.012 m) · Gemeten sneeuwhoogte | 3 |
San Martino di Castrozza · sneeuwhoogte bij het stationGedateerd aanbiedersbericht
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 2026-11-08T14:30:00+01
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| San Martino di Castrozza (1.470 m) · Gemeten sneeuwhoogte | 1 |
Dagelijks rapportarchief
Dagelijks rapportarchief
San Martino di Castrozza · exploitant lift en slope lists
San Martino di Castrozza · exploitant lift en slope lists8 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- Niet opgegeven
Open volgens bronlijst: 0 / 24
Pistestatus · 0 / 39
Geen bevestigde actuele sneeuwhoogte in dit bericht
Officiële bron ↗Meteotrentino · Passo Rolle en San Martino snow stations
Passo Rolle · sneeuwhoogte bij het station8 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 2026-11-08T14:30:00+01
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| Passo Rolle (2.012 m) · Gemeten sneeuwhoogte | 3 |
San Martino di Castrozza · sneeuwhoogte bij het station8 nov 2026
Opgeslagen bronwaarden bevestigen geen actuele omstandigheden of liftwerking.
- Opgehaald
- Brontijd
- 2026-11-08T14:30:00+01
| Meetlocatie | cm |
|---|---|
| San Martino di Castrozza (1.470 m) · Gemeten sneeuwhoogte | 1 |
Nieuws uit het skigebied
Al het nieuws over dit skigebiedNog geen nieuws voor San Martino di Castrozza. Berichten verschijnen alleen uit bronnen met een vastgelegde basis voor hergebruik, en voor dit skigebied is die er niet. Laatste liftbericht: 8 november 2026, 14:39 UTC+1.
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in San Martino di Castrozza verwacht?
Voor San Martino di Castrozza geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 8 nov, 10:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 1.500 m, 0 mm op 2.100 m en 0 mm op 2.600 m in de 24 uur vanaf 8 nov, 15:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Rome). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in San Martino di Castrozza ?
Sneeuwhoogte: 3 cm (bij Passo Rolle (2.012 m); meetstation; Meteotrentino, Provincia autonoma di Trento; Opgehaald 8 nov, 14:40 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in San Martino di Castrozza ?
Liften: 0 van 24 open (San Martino di Castrozza · exploitant lift en slope lists; San Martino di Castrozza, Passo Rolle, Primiero e Vanoi (APT); Opgehaald 8 nov, 14:39 · brontijd onbevestigd). Pistes: 0 van 39 open (San Martino di Castrozza · exploitant lift en slope lists; San Martino di Castrozza, Passo Rolle, Primiero e Vanoi (APT); Opgehaald 8 nov, 14:39 · brontijd onbevestigd). Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
De lijsten delen de installaties in sectoren rond de Passo Rolle, Prà delle Nasse, Colverde–Rosetta en de pistes van Tognola en Carosello delle Malghe, met gondels, een kabelbaan, stoelliften en sleepliften. Schematische afbeelding, geen kaart en geen actuele omstandigheden.
Voor je skidag
Welk skigebied behandelt deze pagina?
San Martino di Castrozza en de Passo Rolle in Trentino, zoals het plaatselijke toeristenbureau ze samenbrengt. Andere Dolomietengebieden hebben eigen pagina’s.[1]
Waar komen liftstatus en sneeuwhoogte vandaan?
Lift- en pistestatus worden gelezen uit de live-lijsten op de site van het toeristenbureau; die vermelden geen waarnemingstijd en elke lift toont ook een seizoensperiode. De sneeuwhoogte komt van twee Meteotrentino-stations: de Passo Rolle (2.012 m) en een dorpsstation (1.470 m) dat als dorp is aangeduid en niet voor de pistes staat. Elk is één punt, geen hoogte voor elke piste.[4][5]
Zijn de verwachtingen op 1.500, 2.100 en 2.600 m waarnemingen?
Nee. Het zijn modelwaarden omgerekend naar die hoogtes en berekend op één punt, het dalstation van de Colverde-gondel.[2]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- San Martino di Castrozza, Passo Rolle, Primiero e Vanoi (APT) · SkigebiedSan Martino di Castrozza, Passo Rolle, Primiero e Vanoi (APT)
- OpenStreetMap contributors · Locatie en hoogteOpenStreetMap bijdragers
- San Martino di Castrozza, Passo Rolle, Primiero e Vanoi (APT) · PistekaartSan Martino di Castrozza, Passo Rolle, Primiero e Vanoi (APT)
- San Martino di Castrozza, Passo Rolle, Primiero e Vanoi (APT) · Lift- en pistestatusSan Martino di Castrozza, Passo Rolle, Primiero e Vanoi (APT)
- Meteotrentino (Provincia autonoma di Trento) · SneeuwberichtMeteotrentino (Provincia autonoma di Trento)
- Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo