Haute-Savoie · Frankrijk
Weer en sneeuwverwachting Sixt-Fer-à-Cheval
Voor Sixt-Fer-à-Cheval geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 5 nov, 01:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 800 m, 0 mm op 1.000 m en 0 mm op 1.200 m in de 24 uur vanaf 5 nov, 08:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting
PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften, pistes of sneeuwhoogte voor Sixt-Fer-à-Cheval en toont alleen de verwachting. Raadpleeg voor de stand van vandaag de officiële pagina van het skigebied. Officiële skigebiedinformatie
Sixt-Fer-à-Cheval heeft een lokaal oefengebied bij Salvagny; daar ligt het verwachtingspunt.
Vandaag in het kort
Uit de officiële berichten die PisteWindow heeft opgehaald. Elke waarde houdt haar eigen gebied en tijd.
- Liften
- Niet gemeld
- Pistes
- Niet gemeld
- Sneeuwhoogte
- Niet gemeld
- Seizoen
- Seizoensdata nog niet gecontroleerd
Gebiedsdekking: Het lokale oefengebied staat los van het hooggelegen Grand Massif. Cascades loopt alleen omlaag van Flaine naar Sixt; de pendelgids van 2025–26 beschrijft terugkeer naar Samoëns wanneer de piste open is. Controleer de actuele lift-, piste- en pendelstatus.
Jouw winterbeeld
Actueel overzicht
Geen recente lokale berichten
De sneeuw onder je ski’s.
Sneeuwbedekking, preparatie en oppervlak van de geprepareerde pistes.
Sixt-Fer-à-Cheval
4 – 10 °C · 1.000 m · 5 nov – 7 nov
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Uitgegeven 5 nov, 01:00
Bronnen en methode
Lokale berichten beschrijven waargenomen omstandigheden. De weersverwachting staat apart en stelt geen pistekwaliteit of sneeuwbedekking vast.
De illustratie verbindt de drie weergaven. Ze is schematisch, geen routekaart of afbeelding van het actuele sneeuwdek.
Voor Sixt-Fer-à-Cheval zijn de waarden op 800, 1.000 en 1.200 m voor hoogte aangepaste modelverwachtingen op het verwachtingspunt Salvagny, geen waarnemingen of afzonderlijke weerstations.
De berg, uur voor uur
Vergelijk de komende 48 uur op representatieve hoogtes.
Volledige verwachting · Beschikbare verwachtingsuren: 48/48
Uitgegeven: 5 nov 2026, 01:00 · Europe/Paris · Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2
Uurlijkse verwachtingswaarden
| Lokale tijd | Temperatuur °C | Neerslag mm | Luchtvochtigheid % | Wind m/s |
|---|---|---|---|---|
| 5 nov 2026, 08:00 | 4,2 | 0 | 64 | 0,6 |
| 5 nov 2026, 09:00 | 4,8 | 0 | 67 | 0,2 |
| 5 nov 2026, 10:00 | 5,5 | 0 | 76 | 0,2 |
| 5 nov 2026, 11:00 | 6,8 | 0 | 67 | 0,1 |
| 5 nov 2026, 12:00 | 7,8 | 0 | 64 | 0,1 |
| 5 nov 2026, 13:00 | 8,2 | 0 | 67 | 0,1 |
| 5 nov 2026, 14:00 | 8,2 | 0 | 62 | 0,2 |
| 5 nov 2026, 15:00 | 7,8 | 0 | 65 | 0,3 |
| 5 nov 2026, 16:00 | 7,7 | 0 | 67 | 0,2 |
| 5 nov 2026, 17:00 | 6,7 | 0 | 68 | 0,5 |
| 5 nov 2026, 18:00 | 5,8 | 0 | 69 | 0,1 |
| 5 nov 2026, 19:00 | 7,3 | 0 | 58 | 1,7 |
| 5 nov 2026, 20:00 | 7,1 | 0 | 60 | 2 |
| 5 nov 2026, 21:00 | 7,4 | 0 | 56 | 1,3 |
| 5 nov 2026, 22:00 | 6,7 | 0 | 59 | 1,1 |
| 5 nov 2026, 23:00 | 6 | 0 | 63 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 00:00 | 5,6 | 0 | 64 | 0,2 |
| 6 nov 2026, 01:00 | 5,8 | 0 | 64 | 0,6 |
| 6 nov 2026, 02:00 | 5,1 | 0 | 68 | 0,1 |
| 6 nov 2026, 03:00 | 4,7 | 0 | 71 | 0,4 |
| 6 nov 2026, 04:00 | 4,3 | 0 | 73 | 0,3 |
| 6 nov 2026, 05:00 | 4,2 | 0 | 70 | 0,7 |
| 6 nov 2026, 06:00 | 4,1 | 0 | 70 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 07:00 | 4,1 | 0 | 70 | 0,1 |
| 6 nov 2026, 08:00 | 3,8 | 0 | 72 | 0,3 |
| 6 nov 2026, 09:00 | 4,4 | 0 | 73 | 0,2 |
| 6 nov 2026, 10:00 | 5,6 | 0 | 72 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 11:00 | 8 | 0 | 74 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 12:00 | 8,9 | 0 | 69 | 0,7 |
| 6 nov 2026, 13:00 | 9,5 | 0 | 69 | 0,9 |
| 6 nov 2026, 14:00 | 9,3 | 0 | 72 | 1,5 |
| 6 nov 2026, 15:00 | 8,5 | 0 | 78 | 1,1 |
| 6 nov 2026, 16:00 | 7,2 | 0,2 | 88 | 0,7 |
| 6 nov 2026, 17:00 | 6,6 | 0,4 | 93 | 0,2 |
| 6 nov 2026, 18:00 | 6,3 | 0,2 | 93 | 0,5 |
| 6 nov 2026, 19:00 | 6,2 | 0,1 | 92 | 0,1 |
| 6 nov 2026, 20:00 | 5,9 | 0,2 | 92 | 0,2 |
| 6 nov 2026, 21:00 | 5,8 | 0,1 | 91 | 0,6 |
| 6 nov 2026, 22:00 | 5,9 | 0 | 89 | 0,3 |
| 6 nov 2026, 23:00 | 5,7 | 0,1 | 92 | 0,3 |
| 7 nov 2026, 00:00 | 5,6 | 0,2 | 91 | 0 |
| 7 nov 2026, 01:00 | 5,7 | 0 | 90 | 0,5 |
| 7 nov 2026, 02:00 | 5,5 | 0 | 91 | 0,1 |
| 7 nov 2026, 03:00 | 5,5 | 0 | 92 | 0,4 |
| 7 nov 2026, 04:00 | 5,1 | 0 | 93 | 0,7 |
| 7 nov 2026, 05:00 | 5,1 | 0 | 92 | 0 |
| 7 nov 2026, 06:00 | 5 | 0 | 93 | 0,6 |
| 7 nov 2026, 07:00 | 4,9 | 0 | 94 | 1,1 |
- Gemodelleerde sneeuwval · komende 24 uur
- 0 mm waterequivalent
- Uren met natteboltemperatuur ≤ −2 °C
- 0/48 h
- Langste aaneengesloten periode
- 0 h
Water in gemodelleerde sneeuwval, geen centimeters verse sneeuw of gemeten sneeuwhoogte. Vereist 24 volledige uren.
Weer voor sneeuwproductie
Alleen een weerbeoordeling. Apparatuur, watertoevoer en daadwerkelijke werking van sneeuwkanonnen worden niet gemeten. De nattebolbenadering is niet gecorrigeerd voor luchtdruk op hoogte.
Stull (2011)Zo veranderde de verwachting
Temperatuurverandering in overeenkomstige verwachtingsuren: +0,1 °C · 63 h
4 nov 2026, 19:00 → 5 nov 2026, 01:00
Verwachtingsarchief
Verken een sneeuwwaterscenario
Vul een aangenomen beginhoeveelheid sneeuwwater in. Dit is een experimenteel massabalansscenario, geen gemeten sneeuwhoogte, pistegereedheid of seizoensverwachting.
Seizoensvooruitzicht
Een bestemmingsspecifiek seizoensvooruitzicht is hier niet beschikbaar. Kortetermijnweer voorspelt niet de hele winter.
Berggegevens per uur
Eén berg. Verschillende omstandigheden.
Volg de verwachting van het dorp tot hoog op de berg.
Europe/Paris
Berekening
Lineaire interpolatie tussen verwachte temperaturen. Een inversie kan meerdere lijnen geven. De regen-sneeuwgrens kan afwijken.
2,6°C
Wind: 0,5 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 5 nov, 01:004,2°C
Wind: 0,6 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 5 nov, 01:002,5°C
Wind: 0,1 m/s · Neerslag: 0 mm/h
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 · Verwachting uitgegeven: 5 nov, 01:00Schematisch hoogteprofiel. Verwachtingen voor één lokale modellocatie, aangepast aan de hoogte.
Verwachte sneeuwval
Water-equivalent van de verwachte sneeuwval.
5 nov, 08:00 → 6 nov, 08:00
800 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.000 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
1.200 m
0 mm waterequivalentGemodelleerd · Dekking: 24/24 h
Weer voor sneeuwproductie vannacht
Vannacht · 18:00–08:00 lokale tijd.
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
0 h · Geschikt weer · 14/14 beoordeelde uren
✓ Geschikt weer · — Boven de beoordelingsgrens · ? Niet beschikbaar
Berekening voor sneeuwproductie
Resterende volledige uren tussen 18:00 en 08:00 lokale tijd. Stull-nattebolbeoordeling bij ≤ −2 °C; geschikt weer bevestigt geen productie. Zie de beperkingen van de methode hieronder.
Vooruitblik op korte termijn
Uurlijkse verwachting, aangepast aan de hoogte.
Luchttemperatuur
4,2°Weerkansen voor sneeuwproductie
0 / 48 hLangste koude periode: 0 h
| Reisdatums | Luchttemperatuur °C | Neerslag mm |
|---|---|---|
| 5 nov 2026 | 4,2° / 8,2° | 0 mm (16 h) |
| 6 nov 2026 | 3,8° / 9,5° | 1,3 mm (24 h) |
| 7 nov 2026 | 4,9° / 5,7° | 0,2 mm (8 h) |
Update van de aanbieder: 5 nov, 01:00 · Opgehaald: 5 nov, 04:17 · Europe/Paris
Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2 ↗Schematisch hoogteprofiel
Zo berekenen we dit
Natteboltemperatuur: benadering van Stull (2011) nabij zeeniveau. Luchtdruk in de Alpen en zeer koude, droge omstandigheden beperken de nauwkeurigheid. Potentiële uren gebruiken een grens van −2 °C; apparatuur, water en operationele beslissingen zijn onbekend. De sneeuwbalans gebruikt neerslagverdeling volgens natteboltemperatuur en een instelbare graaddagfactor voor smelt. Niet gekalibreerd onderzoeksmodel.
Stull (2011) ↗Verken een sneeuwbalansscenario
Scenario voor sneeuwbalans
Bekijk een sneeuwbalans met je eigen beginwaarde.
Illustratieve waterbalans, geen sneeuwhoogte of indicatie van pistepreparatie. Er wordt geen kunstsneeuw toegevoegd. Straling, windtransport en preparatie zijn niet meegenomen.
Conceptuele sneeuwlagen. Dikte is illustratief, niet gemeten.
Verwachtingsarchief
Wat veranderde in de verwachting?
Vergelijk updates voor dezelfde uren en hoogte.
0,1°C warmer in de overeenkomstige verwachtingsuren.
Overeenkomstige verwachtingsperiode5 nov 2026, 08:00 — 7 nov 2026, 23:0063 h · 1.000 m · Europe/Paris
Uren tussen updates van de aanbieder6 h
- Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting
- +0,1 °CEerdere verwachting: 6,1 °C
Nieuwste verwachting: 6,2 °C - Totale neerslagVerwachting
- -3,8 mmEerdere verwachting: 5,3 mm
Nieuwste verwachting: 1,5 mm - Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd
- +0 mmEerdere verwachting: 0 mm
Nieuwste verwachting: 0 mm - Uren met geschikt weerGemodelleerd
- +0 hEerdere verwachting: 0 h
Nieuwste verwachting: 0 h
| Details | Eerdere verwachting | Nieuwste verwachting | Verandering |
|---|---|---|---|
| Gemiddelde luchttemperatuurVerwachting | 6,1 °C | 6,2 °C | +0,1 °C |
| Totale neerslagVerwachting | 5,3 mm | 1,5 mm | -3,8 mm |
| Vaste neerslag · mm waterGemodelleerd | 0 mm | 0 mm | +0 mm |
| Uren met geschikt weerGemodelleerd | 0 h | 0 h | +0 h |
Gemodelleerde sneeuwval als water-equivalent en uren met weer dat geschikt is voor sneeuwproductie.
Uitgegeven: 4 nov 2026, 19:00
Opgehaald: 4 nov 2026, 23:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Uitgegeven: 5 nov 2026, 01:00
Opgehaald: 5 nov 2026, 04:17
snow-0.1.0
Open opgeslagen verwachting ↗Zo werkt de vergelijking+
De dagvergelijking kiest de opgeslagen uitgifte die het dichtst bij 24 uur eerder ligt (binnen 6 uur); de weekvergelijking gebruikt 7 dagen (binnen 12 uur). Minstens zes opeenvolgende toekomstige uren moeten overeenkomen. Bron en modelversie moeten gelijk zijn. De vergelijking beschrijft veranderingen in die verwachtingsperiode.
Deze weergave gebruikt één verwachting. Kansverwachtingen en historische nauwkeurigheidsmetingen zijn niet beschikbaar.
Verwachtingsstatus
Sneeuw en liften
Officiële skigebiedinformatieGeen opgeslagen bericht voor deze bestemming.
Vragen over sneeuw en liften
Hoeveel sneeuw wordt er in Sixt-Fer-à-Cheval verwacht?
Voor Sixt-Fer-à-Cheval geeft de verwachting van Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2, uitgegeven 5 nov, 01:00, een modelmatige sneeuwval van 0 mm op 800 m, 0 mm op 1.000 m en 0 mm op 1.200 m in de 24 uur vanaf 5 nov, 08:00. De waarden zijn millimeters water-equivalent (smeltwater), geen centimeters verse sneeuw en geen sneeuwhoogte. Alle tijden zijn lokaal (Europe/Paris). Bron van de verwachting ↗
Hoeveel sneeuw ligt er in Sixt-Fer-à-Cheval?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over de sneeuwhoogte in Sixt-Fer-à-Cheval. Verwachtingswaarden zijn modelmatige sneeuwval, geen sneeuwhoogte. Officiële skigebiedinformatie ↗
Welke liften zijn open in Sixt-Fer-à-Cheval?
PisteWindow heeft geen actueel bericht over liften of pistes in Sixt-Fer-à-Cheval. Open liften en pistes worden niet uit de verwachting afgeleid. Officiële skigebiedinformatie ↗
Wat is het verschil tussen sneeuwval en sneeuwhoogte?
Sneeuwval is de sneeuw die in een periode valt. Sneeuwhoogte is de totale laag op de grond en hangt ook af van eerdere sneeuw, smelt en inklinking. De verwachting van PisteWindow toont modelmatige sneeuwval als millimeters water-equivalent, geen hoogte.
De interactieve atlas is hier niet beschikbaar.
Er is geen lokaal bergjournaal voor deze bestemming.
Leer de berg kennen
Het landschap bij Sixt-Fer-à-Cheval is schematisch, geen kaart of weergave van actuele omstandigheden.
Voor je skidag
Is Sixt-Fer-à-Cheval het hele skigebied Grand Massif?
Nee. Grand Massif omvat meerdere plaatsen en Sixt-Fer-à-Cheval is er maar één van; de gebiedscijfers zijn geen lokale inventaris.[1]
Kan ik beide kanten op skiën tussen Sixt en Flaine?
Cascades daalt af van Flaine naar Sixt. Een eerdere pendel verbond het einde met Samoëns wanneer de piste open was; controleer de huidige dienst en opening voor vertrek.[5][6]
Zijn de verwachtingen voor 800, 1.000 en 1.200 m bij Sixt-Fer-à-Cheval metingen?
Nee. Het zijn modelwaarden aangepast aan 800, 1.000 en 1.200 m op één representatief punt (Salvagny).[2]
Bestemmingsbronnen
PisteWindow · Gecontroleerd
- Grand Massif · SkigebiedGrand Massif
- Salvagny · Locatie en hoogteHaut-Giffre Tourisme
- Grand Massif · PistekaartGrand Massif
- Grand Massif · Lift- en pistestatusGrand Massif
- Cascades · VerbindingenHaut-Giffre Tourisme
- Sixt–Samoëns · Reizen naar de bestemmingHaut-Giffre Tourisme
- Open-Meteo · MeteoSwiss ICON-CH1/CH2Open-Meteo